Humor

Több
21 éve 11 hónapja #58680 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor
Tessék. Még egy kis Caradhras. Mintha nem lett volna belőle elég... ;)

Gimli: Most mi a frászt fogunk csinálni!? Itt halunk meg mind!
Pippin: Fáááázooom!
Legolas: Írjunk verset!
Frodó: Attól még ugyanúgy szét fogunk fagyni!
Aragorn: Én király vagyok!
Samu: B*szhatod! Te is szét fogsz fagyni!
Trufa: Rakjunk tüzet!
Gimli: Látsz itt valahol fát?!
Gandalf: Legolasnak igaza van! Imprózzunk, hátha az eltereli a gondolatainkat a hidegről.
Boromir: Nem látom be, mért kéne az agyamat használnom ebben a kib*szott hidegben! Az is energiaveszteség!
Legolas: Ezt kötve hiszem. Amennyi eszed neked van...
Gimli: Bagoly mondja verébnek
Legolas: Kértelek, hogy ne szólíts bagolynak! Csak mert akkora füleim vannak, még nem kell csúfolni!
Pippin: Vacvacvac... Mi lenne, ha eltüzelnénk azt, aki nem tud rímet mondani?
Boromir: Nem bánom. Kezdje valaki!
Trufa: Legolas egy buta maki.
Legolas: Hülye kis pöcs! Még nem kezdtük el!
Gimli: Legsie a bárdomat dugd fel!
Gandalf: Gimli! Miket beszélsz!
Frodó: Lego, már nem sokáig élsz!
Boromir: A szőke ellen összefogtunk?
Samu: Bár mi inkább téged ununk...
Boromir: Rohadt Samu! Rádtámadok!
Aragorn: Én még mindig király vagyok.
Gandalf: Meddig fogjuk játszani ezt?
Frodó: A vénember tiszta deres.
Gimli: 'Vénember', hát ez jó!
Trufa: Segíts, belepett a hó!!!
Legolas: Most már aztán elég legyen!
Boromir: Égessük el őt a hegyen!
Gandalf: Most ki veszített voltaképp?
Aragorn: Vár már rám a gondori nép!
Frodó: Ennek így sosem lesz vége!
Trufa: Lakoljon meg Legsie érte!
Gimli: Az ő ötlete volt az egész!
Samu: Égessük el hamar, oszt kész.
Legolas: NEEEE! Hülyék vagytok!? Azonnal tegyetek le!
Boromir: Égni fogsz a máglyán, szőke!
Legolas: Hagyjál már! Ne érj a hajamhoz! Hülye!
Aragorn: Egy király ezt a sértést tűrje!?
Gimli: Azaz! Add meg neki, vándor!
Frodó: Legsie, nem is vagy te bátor!
Gandalf: Hmm, a haja jól fog égni!
Samu: Én is oda akarok férni!
Boromir: Mondd a búcsúdat, te mívelt!
Legolas: Hisz Pippint egy sort sem rímelt!
Pippin: öööö...
Mindannyian: Nem baj, téged égetünk el akkor is.
Legolas: Demosméééér?!?
Gandalf: Mert őt bírjuk, téged meg nem. Azééééér.

És elégették Legolast. A húsát megették, feltöltődtek energiával, és mindannyian épségben át tudtak kelni a Caradhrason. Egész Mória kimaradt, és simán eljutottak Mordorig. Höhö

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58678 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
OFF:

Húha azt hiszem itt belekaparhattam valamibe akaratlanul, ugyanis MÉG nem olvastam Salvatore Sötét elf-ciklusát! De fogom!! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58675 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Yavanna: vizsgaidőszak mélysötét napjai? Abyss rewlz :o ) (Valójában Drizzt rewlz. De azért Abyss is!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58659 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor
Újabb parody-képek az albumomban!

kep.tar.hu/nazgulokura/index.phtml?aid=27522708

Ja, és Balrog napló akkor sztem is mehet. (Az egyik kedvencem!!!)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58617 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor
Vic: Rendben van. Máskor majd Humorosan fogalmazom meg a dolgokat, és akkor már neked sem lehet kifogásod ellene.
Pl.: Egy Középföldén bolyongó bolygóhollandi (azaz kósza) nagy megkönnyebbüléssel vette tudomásul, hogy egy sötét képű, sötét ruhájú, tehát mindene-sötét ürge(-lány) elvállalta, hogy egy bizonyos Eru háta megetti, Középföldén sosem hallott nevű városban (valami Szeg... vagy Szegecs... ááá nem lehet kimondani normális, nyugori nyelven!) ecsetelni fogja e pihentagyú társaság... bocsánat, szóval a PihentAgyú Társaság (tagjai által) sosem hallott és látott céljait meg terveit.

Tudom, egy kissé erőltetett. :roll:

(Amúgy Vic, tök fölösleges lenne az MTT-be vagy a KSz-be kitenni, hiszen nem mindenki jár oda. Így is elég nehezen indult be a szekér. Megtalálni pedig sokan megtaláltak, csak kecses ívben átugrott felette a népség. De egy kószát nem lehet könnyen lerázni. :wink: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58616 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
Alyr! Niphredil!
Folytassátok könyörgöm!!! Hozzatok fényt a vizsgaidőszak mélysötét napjaiba! :(

:lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58615 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
OFF KÖVETKEZIK:

Vic Írta:
"ez a topic eddig a HUMOR-ról szólt és semmi másról. Ha a Kreatív Szekciót ide is belekeverjük, akkor már senki sem fog átlátni semmit.
Nagyon szépen kérlek Benneteket - főleg Téged Brisa - hogy ha máskor egy viszonylag hosszú és szerintem FONTOS hozzászólást írsz, akkor NE ide írd be, hanem pl. a Kószák Szövetségéhez vagy az MTT-hez - és legfeljebb utalj rá itt, hogy a humor, a vers, a film stb. topic olvasóit is érinti ez és ez."

Bocs Vic, de szerintem Brisa nem véletlenül írt ide a Kreatív Szekcióval kapcsolatban.
Gondolom te is olvastad, hogy az MTT-ben megszületett az ötlet, hogy Szegeden a Kószákon kívül, egyéb kreatív tevékenységet folytató topicok is képviseltessék magukat. Ha erről hírt akarunk adni az említett topicok (pl a 'Humor') látogatóinak, akkor kénytelenek vagyunk idejönni és szólni nekik, mert ha esetleg ők nem járnak az MTT, vagy a Kószák 'háza táján', akkor sose fogják megtudni és az egészből nem lesz semmi! :roll: És végülis ami itt elhangzott az mindenképpen kapcsolódik a humorhoz, a paródiákhoz. Pl annak eldöntését is érdemes itt megvitatni, hogy mi is kerüljön bemutatásra Szegeden, hiszen jó lenne, ha azok döntenének benne, akik igazán érintettek, gyakran járnak /írnak ide!

Bocsi az OFFért!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58610 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil: Király!
Erre válasz: szösszenet Arwen naplójából:

xxx. nap:
Ma reggel a fiam beugrott a szobámba és egy kékre festett karddal felszeletelte a selyemhernyó-tenyészetemet... vajon normális ez? Ari (ti: a Király) sose csinált ilyet...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 2 hónapja #58597 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
A hallgatást beleegyezésnek veszem, tehát a folytatás:

Négy év múlva
Tök uncsi itt minden! A kishúgaim is tök uncsik. Folyton csak nyávognak meg a hajukat fésülgetik. Milyen jó lenne, ha Király lennék, mint Apu! Egyébként tegnap láttam nyolcvanharmadszor a Stár Varst.

Két nap múlva
Végre történt valami! Mikor sétálgattam a Fellegvárban, jött két miniatűr pasas, és aput keresték. Mikor apu meglátta őket, úgy örült, mint tünde a hajának. A Mami meg, mint tünde a törpnek. Tényleg, ezek nem törpök?

Másnap
Nem törpök. Úgy hívják őket, hogy perianok vagy hobbitok vagy félszerzetek. Bár szerintem tiszta olyanok, mint az ewokok a Jedi visszatérben. Még a lábuk is szőrös. Viszont állandóan esznek meg füstölnek egy pipával.

Holnapután. Vagy tegnapelőtt?
A perianok megkínáltak pipafűvel. Én meg elfogadtam. Azt mondták, keverve van a lórieni mallornlevélből sodort és a hazai fűűű. Lórien valami öregek otthona lehet, mert régen a dédiék is ott laktak. Rohadt jó fejek ezek a hobbitok! Tiszta cool ez az érzés!

Szerda
Ajjaj. Tegnap megint szívtam pipafüvet, aztán felmásztam Ecthelion tornyának a tetejére, ami még nem olyan nagy baj. A nagyobbik az, hogy úgy éreztem, tudok repülni, és le is ugrottam… De két borda-és lábtöréstől eltekintve semmi komoly. Egy Ioreth nevű vénasszony jött, aki ápolónő, aztán gipszelés közben arról pampogott, hogy ő tudta ám, hogy az Apu igazából Király. Nagy cucc, szerintem Minas Tirithben mindenki tudja. De jó lenne, ha én lennék Király!

Egy hónap múlva
Apu elutazott északra valami Esticsillag-tóhoz. Most azt játszom, hogy Király vagyok. Király!
Ma megint láttam a Birodalom visszavágot. Kezdek rájönni, hogy a Mami totálisan lemásolja Leia hercegnő frizuráit.

Három hónap múlva
Apu megint itthon van. Nem éér! De eljött látogatóba Éomer bácsi meg a felesége, meg a fiuk, Elfwine, akit először majdnem Luke-nak szólítottam. De különben tök jó fej. Megmutattam neki az összes termet meg mindent. A trónterem nagyon tetszett neki (is). Szerintem ő is király akar lenni, persze a Rohanosztagosok között.

Holnapután
Fogadtunk Elfwinével fél zsák pipafűbe, hogy melyikünk lesz előbb Király. Ő is megnézte velem a Star Warszt.

Fél év múlva
Úgy érzem, a Mami nem szeret. Folyton csak a húgaimmal foglalkozik, a hajukat fonogatja, meg minden. Mikor elmondtam neki, hogy szeretnék már Király lenni, azt mondta, hogy shajnoshh thhényleghhh azhh aphhámhhrhha ütötthhhemmh. Hülye tünde.

Három év múlva
Rohadtul, rohadtul unatkozom. Gondolkozom, hogy rá kéne küldeni Apura Boba Fettet vagy csak simán egy gondori fejvadászt. Akkor én lennék a Király!

Öt hét múlva
Körülnéztem Apu dolgozószobájában, aztán találtam egy csomó Playhobbit nevű újságot, ami tele volt olyan ewokszerű emberkékkel. Fúj. Na persze, felelősségteljes király, aki mindig a népe javát akarja! Egy fenéket! Szerintem Apu egy perverz hobbitbuzi.

Fél év múlva, csütörtök
Tök jó, most van mivel zsarolnom a fatert! Megfenyegettem, hogyha nem veszi meg nekem a Trilógia felújított változatát videón, akkor elmondom a Maminak, hogy micsoda perverz. Persze beleegyezett. Ha-hah, tök Király vagyok! (Na jó, az még sajnos nem.)

Két év múlva, tegnap
Unalomban telnek az évek, a Fehér Város egyre fehérebb (hát igen, mióta a törp alkimisták felfedezték a Cloroxot),a félszerzetek jönnek-mennek, a húgaim egyre hülyébbek, a fater viszont csak nem akar megöregedni.

Ma
Hö, Király! Ma végre mást is találtam a fater íróasztalában a régi Playhobbit-számokon kívül! Egy dobozban volt, rá volt írva, hogy Ne nyisd ki! Persze én kinyitottam, egy golyó volt benne, ilyen fekete és szürke. Így tippre egy Palantír márkájú hordozható tévé lehet. Be akartam kapcsolni, de biztos adáshiba volt, mert csak két öreg kezet láttam, meg lángokat. Bár lehet, hogy az egy horrorfilm volt.

Másnap
Ma megint bekapcsoltam, de újra csak a kezek voltak benne. Tök gáz.

Holnap
Találtam egy másik ilyen izét is. Úgy látszik, fater gyűjti őket. Belenéztem, aztán láttam egy csomó ilyen hobbitot valami kocsmában. Fúj. A fater úgy látszik ezzel kukkolja őket. Próbáltam átkapcsolni, és sikerült is, valami élő közvetítésre Ithiliába. Még Faramir bá’t is láttam, meg a feleségét. Jó nő ez az Éowyn. Kár, hogy túl öreg hozzám.

(folyt. köv.?)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58589 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
ÁÁÁÁ! Alyr, csodálatos vagy, mint mindig... :D :D :D :D :D
Trufika&többiek.. nem is idézek...

OLVASSÁTOK ALYR ÍRÁSÁT!!!(meg az enyémet is..folytassam?)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 2 hónapja #58587 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Eia: fantaszrikus vagy! :) :) :) :)
A legjobb továbbra is az Én Király vagyok, de Ron és Hermione is haláli...csak így tovább! És a többiek is! Mindenki! :)
Megnéssztük a Star Warst, szal a köv. NAPLÓBAN a feeling benne lesz...
/egyébként én kellemesen csalódtam benne, többé-kevésbé elégedett vagyok vele.../
Nazgúl: én ezeket a paródiákat tudom ajánlani:
Pippin & the PalantíR /kicsit obszcén, mert Alyr&Asmodeus :) közös munkája.../ ez valahol a legelején van, valamint Gandalftól az Orrtank tornya (folytatásos) ez nem tudom, most merre lehet. Utóbbi nálam negyed óra röhögőgörcsöt eredményezett...

És ím, a mű. Ítélkezzetek..

Arador fia Arathorn fia Aragorn fia Eldarion naplója /részletek/

A Negyedkor 1. évében, szerda
OOOOÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!

Péntek
Güglüglü…..guugáááá…. eeee…áoááá…..OÁÁÁÁÁ!

Szombat
galagala…lááláá…mamama…OOÁÁÁÁ!….dededidi..

(itt két lapot kitéptek)

Eggy éves vagyok, és a Papi Kijály, ugyhogy ezéjt máj tudok ijni is meg minden.
Eddig a Mami ijta le hogy miket mondok, de mostmáj elég. A Mamit szejetem, mejt oan szép, de méj hív úgy, hogy Heelhhdhhahhjjjhhioonnh! A Papi jó fej és Kijály, de jagadós a haja és szúj az ajca, nem szejetem.

Háom hét múlva
Ma megnésztem a Sztáj Vájszt! Tökjó!

Hájom nap múlva
Ma meg a Bijodaom visszavágót is!

Másnap
Láttam a jedi visszatérrrrrt is! A Papi azt monta, inkább olvassam el a Kirrály visszatérrt.

Egy hét múlva
Ma megint jött egy csomó ijesztő és nem ijesztő néni meg bácsi, és mind engem nézett. Itt volt Éomer bácsi, aki Rohanosztagos vagy mi, meg Faramir bácsi és a felesége, aki régen volt Rohanosztagos, és majdnem úgy hívják, mint az Éomer bácsit, aki különben király. Meg Ibrahim bácsi, aki délről jött és nem király. És eljött Nagypapi, meg Dédiék, meg Legolas, aki oan mint a Dédimama, csak fiú.

Másnap
Nagypapi megint otthon hagyta a napszemüvegét, én meg kértem, hogy meséljen valamit az ügynöki karrierjéről, de ő csak a fejét rázogatta, és azt mondta, az emberekből kiveszett Númenor vére. Szegény Númenor, bizti nagyon fájhatott neki. Aztán elkezdett mesélni valami nagy fekete úrról, akivel háromezer éve verekedett. Nem gondoltam, hogy a nagypapik ilyen sokáig élnek. Na és azt mondta, hogy nagy volt és fekete és félelmetes, és csakúgy meg tudta ölni az embereket. Bizti aszitte, meg tud ijeszteni, de persze én rögtön rájöttem. Megmutattam neki a Dártvéderes játékfiguráimat, lefogadom, hogy ő volt az. És tényleg, itt volt egy öreg bácsi is, aki tisztára Ben Kenobi. Dédimamától megkérdeztem, hány éves, de a mami túl későn szólt, hogy thhhündhhétől iet kérdezni illetlenség, a Dédimama addiga naon mérges lett és egész zöld. A Dédipapa azt mondta, nem kell vele törődni, mindig ezt csinálja. A Nagypapi és a Dédiék most elmennek tengerészni, vagy hova.

Kedden
Hát el is mentek, az öreg Ben is, és a Mami szomorú lett. Szegény Mami! Indulás előtt a Papi kérdezett valamit Nagypapitól, és utána ő is szomorú lett. Azt mondogatta: „Örökké szeretni foglak, Frodó.”

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58586 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!
Eia: Ilyen rejtélyes fogalmazás mellett nem tudom eldönteni, megengedjem-e, de igen.
De mivel én is itt vagyok, ím továbblépek vala a folytatásban.
Mivel Kürtvár ostroma igen unalmas, vessünk neki véget gyorsan...
Felkel a nap, és lássatok csodát, egy véletlen génhiba folytán az összes ork elpárolog, az emberek elszaladnak (ez már nem génhiba, a gyávaság mindenkinek egyéni fejlesztésű képesség) és a megérkező huornok teljesen munka nélkül maradnak, de mivel már benne vannak az iramban, ásnak egy nagy gödröt, betemetik és leállnak,mint sötét erdő...

Eközben ill. ezelőtt Fangornban:
Szilszakáll: Ez az egyik entházam...
P: Már értem, mért szeretsz inkább a szabadban lenni...
Sz: De mért?
P: Kicsi és büdös... Nem költözött be egy-két bűzösborz? Trufa! Mit bökdösöl?
Sz: Ez itt nem Amerika, hanem Középfölde, és itt nem él se bűzösborz, se mosómedve...
P: Kár... De akkor ez mért ilyen büdös? Trufa! Már fáj az oldalam!
Sz: gyertek, vendégüllátlak benneteket...
P: Muszály?
T: Ne legyél már mindig jópofi! Tudod, milyen unalmas?
(bemennek, Szilszakáll egy nagyobb tálból egy kisebb tállal mer, ezt Trufának adja, isznak, majd Pippinhez fordul)
Sz: Rossz kisfiú vagy, te ma nem kapsz...
P: De mééééééééééééér?
Sz. Szidtad a házamat... gyere Trufika, lefekszünk...
P: Trufika? Hogy oda ne rohanjak!
T: nekem jó dolgom van, te meg a földön alszoool.... meeeeee....
P: Büdös Borbak!
T: Tökfej Tuk!
P: Borbuggyanontúli birka!
T: Tohonya tapló! Tisztítottfejű!
Sz: Mostmár megálljatok, megyei mitugrászok! Mindjárt mondok mindenfélét!!!
(másnap reggel)
T: Szasz Pip! Hogysmint?
P: HahaHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!
T: Na, most mit röhögsz?
P: Rugók vannak a fejeden? Minden lépésnél ugrál a hajad...
T: miiii?
P: És a lábad!
T: Szépenfésült lábacskáim! ÓÓÓ--ÓÓÓÓÓ!!!!!
Sz: Gyertek, menjünk az ent tanácsba.

(mennek)

Sz: Ez itt Hamariberkenye, olyan gyors, hogy kizártuk. Majdnem olyan mitugrász, mint ti. De a beszédet tanulhatjátok tőle...
HB: Szasztokskacok!
P&T: Üdv...
HB: Majdénfordítoknektekmindentamitmondanakjó?
P: Öööööö.... jó...
1. Ent: Humma-humma
2. ent: Humma-humma
Sz: Humma-humma!
3. ent: Humma-humma...

(összesen 156 ent volt ott, inkább nem írom ki)

Sz: Humma-burárumrárum hummahimma- burarorummm.... Bumma-humma...
(fél óra múlva:
Hummhurum!

HB: Jónapot!

(egy óra múlva:

HB: Azért gyűltünk itt össze,

2 óra múlva:

HB: HOgy döntsünk arról, hogy


este: Mit csináljunk az orkokkal.



P: Inkább igyunk entvizet.
T: Irigyled a göndörségem,mi?


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58575 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Vic: :oops: :oops: :wink:
A képek: :lol: :lol: :lol:

Itt a folytatás (Brisa igen, de nem ajánlom senkinek :wink: )

Védik rész (szintén magánötlet, bár Arwent Tündi ajánlotta)

A(A szörny hasában, mármintha van ilyen neki) : *Előveszi a varázspálcáját* Invito aranyhal!
*aranyhal "kicsit" furcs állapotban előkerül*
A: Rohadt Gollam! Most micsináljak? Ki tudna egy Királynak segíteni? Ja! Megvan! Invito Ron és Hermione!
R: Fúúúúj... Hol vagyunk?
H: Ha jól látom egy szörnyben. Mégpedig a belsejéből ítélve víziszörnyben.
A: Én Király vagyok!
H: *ránéz* Persze! Te vagy az egoista, hobbitbuzi aragorn!
A: Király vagyok!
H: Háká 2931- Enká 120-ig, az északi dúnadánok 16. és egyben utolsó vezére, aki király is lett egy kis ideig...
A:*közbevág* Nem király, hanem Király! És ha már ennyit tucc rólam, azt is megmondhatod, hogy hogyan fogok innen kijutni!
H: Jódom sincs. Nincs benn az életrajzodba, és különben is ez egy paródia!
A: Akkor ezt itt *rámutat a megmondhatatlan állagú halra* hogyan lehet összecsinálni?
R: Várj, megmutatom...
* Éppen kezdi mutatni*
H: Állj, Ron! Nem így értette! Hadd gondolkozzak!
R: Ajajj... Hermione gondolkodik...
H: Maradj már csöndben!
A: Király vagyok!
H: KUSS! Hangzavarban nem tudok gondolkodni!
A: De én Király vagyok!
H: K-U-S-S!!! Ha nem maradsz nyugton, sehogy sem jucc ki innét.
R: *csendben Aragornnak* Jó kiskutya, ül a kutya...
A: *ordít* Roxforti rohadt ribanc! Ezért még meglakolsz!
H: Hagyd békén, különben nem jutsz ki... Megvan! *rámutat a halra* Reparo!
*A hal összeáll és feltámad, közbe ron és aragorn egyszerre beszélnek*
R: *halkan* Na, végre kisütött valamit...
A: Hö! Király vagyok! *halkabban* Ronci, hol a süti?
*Mielőtt Ron válaszolhatna, Hermioneval együtt eltűnnek*
A: Hal! Juttas ki innen!
Ah: Hát, jó.. Te akartad!
*Nemsokára a szörny anyagcseretermékével kikerül a szabadba*
A: Hééé!!! Roncimonci hova tűnt?
Arw: Én nem is hiányzok?! És hogy nézel ki! Már megint nem mostál hajat?!


folyt. köv, ha Alyr megengedi, hogy beletegyem...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58560 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jó a termés, csak így tovább... :D :D :D

Más, mert tényleg fontos... és sajnos nem humor.

FIGYELEM!
Végigfutva az utóbbi néhány oldalt moderátori tisztségemnél fogva szeretnék valamit kérni tőletek:
ez a topic eddig a HUMOR-ról szólt és semmi másról. Ha a Kreatív Szekciót ide is belekeverjük, akkor már senki sem fog átlátni semmit.
Nagyon szépen kérlek Benneteket - főleg Téged Brisa - hogy ha máskor egy viszonylag hosszú és szerintem FONTOS hozzászólást írsz, akkor NE ide írd be, hanem pl. a Kószák Szövetségéhez vagy az MTT-hez - és legfeljebb utalj rá itt, hogy a humor, a vers, a film stb. topic olvasóit is érinti ez és ez.
Ha én nem tévedek ide, soha nem találom meg ezt a hozzászólásodat (Cs Máj 16, 2002 6:43 pm), de szerintem más sem.
Figyeljünk oda, mert már én sem bírom követni a különféle topicok átfedéseit (legutóbb az Aragornos topicban találkoztam olyan bejegyzéssel, hogy hozzon-e valaki fürdőruhát a Kószák talijára... ) - pedig tényleg próbálom. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58531 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor
Az általam készített nagyon titkos naplók azok fordítások. Ha eredeti kell, akkor én mindenképpen Olórin Balrog- ill. Gimli- naplóját javaslom!! (Azok azért kissé jobban tűrik a nyomdafestéket... :P )
nazgúl: képek- behalás! :D ("Csak nem farsang van?")

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58519 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Suttog fia Mormogh for president! --- izé, azt ki ne hagyjátok! Aragornnál is khiráljabb. (A Sercli fia Kifli is, de nem 'tom, hogy az fordítás-e vagy honi prodakt...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58518 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Humor
nazgúl! A képek nagyon jók! Főleg a batmanesek! :lol: :lol: :lol:
Ha paródia ügyben ez segít, akkor nekem külön ki vannak nyomtatva a kedvenceim (Ok ez rejt némi szubjektivitást), szóval ha kell akkor június 1.-én elviszem a kis dossziémat, ott pedig lehet csemegézni! :D
A naplók sajnos nem mind eredetiek, de van 1-2, amelyik igen!!! Azok közül pedig a barlog naplója a legkeményebb!!! Azt mindenképpen javaslom felolvasásra, illetve vannak nagyon jó hazai Gimli-naplók is!!! (azokból is föl lehetne olvasni) Most így hirtelen nem tudom, hogy mennyire obszcének, de majd megnézem! Legkésőbb 1.-én ki kéne derülnie, hogy mi is legyen! (Hú de magyaros volt!)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58516 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor
Nnnnna. Végre sikerült felraknom három darab képet a forgatásról... az első kettő bizonyos fokig az én művem, a harmadik meg csak olyan pojéééén! ;)

Íme:

kep.tar.hu/nazgulokura/index.phtml?aid=27522708

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58513 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor
HELPHELPHELP!!!

Nem tudja vki, hogy a titkos naplók vajon angolból lettek lefordítva, vagy eredetiek? És ha fordítottak, vajon felolvashatom-e őket az MTTs előadáson? Télleg, mindenki tanácsoljon vmit (priviben), hogy mit olvassak fel a rengeteg paródia közül. (Lehetőleg olyanokat, amikben nem hemzsegnek az obszcén kifejezések...)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58459 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Humor
Csaaóó!! Sirály mindenki, imádlak titeket! Én is csináltam két képecskét, egészségetekre :) :

www.geocities.com/lady_greenleaf5hu/hulyearagorn.html

www.geocities.com/lady_greenleaf5hu/adorendorseg.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58413 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Humor
mióta nem voltam itt nagyon szép volt a termés!
HAJRÁ EVRIBÓDI!!!!!!!!!!!!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58392 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
Rayan, Áfonya, Alyr, nazgúl és a többiek! Én meghaltam...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: + :lol:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58388 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
JÓK VAGYTÓK!!!!!! :!: :!: :!:
GYERÜNK TOVÁBB!!!!! :wink: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58356 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Humor
nazgul: nagyon yooooooooo! :D :D :D :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58348 Írta: Galadrijel
Galadrijel válaszolt a következő témában: Humor
Arwen a csucs, de a nazdul is khirálly

A tünde név ent-szivet takar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58280 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Ezt nézzétek! Hát ez nem igaz! :D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
www.libraryofmoria.com/fanart/gimikins.jpg

Hát ezen meg betegre röhögtem magam: az egyik nazgúl kimutatja nőies oldalát... :D
www.libraryofmoria.com/fanart/poornazzy.jpg

Arwenimádók (vagy utálók), figyelelem! :D DD Arwen, (jó) pár év múlva... :D D
www.libraryofmoria.com/fanart/ladyarwen.jpg

Hehe, a kis ártatlan... csak ki ne folyjon a szeme... :P :D DD
www.libraryofmoria.com/fanart/innocent.jpg

Ez kissé khmm... érdekes... Szauron, Morgoth qrvája...
www.libraryofmoria.com/fanart/sa ... sbitch.jpg

Bocsi, bocsi. :oops: :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58257 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
OFF: Brisa én ott leszek, de nem vállalom. A túl nagy falat meg akadhat a torkomon, és én nem szeretnék megfulladni... :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58173 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor

nazgúl írta: OFF: Brisa, én minden tekintetben ott leszek. És ha jól tom aieless is. Persze elég duuuurva lenne, ha a kettőnk nyakába szakadna a humor topic is, meg a szinkron is.... és ráadásul igazságtalan is lenne. (A humor része) Vannak itt olyanok, akik sokkal jobbakat írnak nálam, és az ő műveiket csak nem olvashatom fel ÉN. :roll: Vagy... hát nemtom. Persze ha kapok felhatalmazást, akkor nagyon szívesen! És szerintem a Kószák Szövetségén belül maradhatunk - legalább is ami a szinkront illeti, hogy ne mindig a mások nevében beszéljek.... :mrgreen:


Ez nagyon jó, nazgúl. Akkor tiéd a Humor. (A Szinkron vagy aielessé lesz vagy Rayané, esetleg Eia-é, ha jön). Állítsd össze az előadásra valót. És válassz ki egy színvonalas (bocs) műt innen, ha senki nem mozdul be itt. Ha kell segítség, csak szólj.

DE CSAK AKKOR, HA AZ ITTEN MŰKÖDŐ EGYÉNEK SZERETNÉNEK AZ MTT TAGJAI LENNI :!:
Légyszi az írásotok elé biggyesszetek oda egy igent vagy egy nemet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58140 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Humor
Mindenki: Nagyon szép a termés mióta nem voltam itt !!! :lol: :lol: :lol:
Köszi mindenkinek, csak így tovább!!! :D :D :D Yol feldobjátok az embert!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58139 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok én is itt vagyok!

Tök jók amiket írtatok!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tudok ilyeneket én is kitalálni, az enyém így hangzik:

MÓRIA (ahol egy kicsi se volt khirályi fogadtatás)

*Miután az orkok elmenekültek a hobbitok lábszaga elől*

Boromir: Unatkozom, mit csináljunk?
Pippin: Valami vicceset!
Frodó: Na ne máááá...
Pippin: Akkor mit te kis imádnivaló?!
Gandalf: KUSSOLJATOK MÁR BE!! Ez nagyon komoly kérdés!

*Hosszú reklám után, Gandi rájön hogy mit*

Gandalf: FUTÓVERSENYT!!!
Mindenki: OKÉÉÉÉ!!!
Gandi: Visszaszámolok OKÉ?! Vigyázz... Kész... Raaajt...

*Mindenki fut mint állat, és Boromir majdnem leesik a lépcsőről de Legolas megmenti ami tök felesleges volt, mert Boromirnak ugyis mindegy*

Gandi: Menj Aragorn ott a cél! Én ugyis elszorakozok a balroggal!
Aragorn: Kösz Gandi!

*Elérnek az emeletes ház lépcsőjéhez ahol 10 cm le van szakadva*

Frodó: (kétségbe esve) Ááááááá... Mi lesz ha leesek? Akkor nem lesz kit imádni!!!
Közönség:Na ne mááááááá...
Legolas:Nézzétek én milyen kecses tündeugrással ugrok át!
Gimli: Ess le... Ess le... Ess le... Afrancba... Átugrotta!

*Gandi eközben átugrik szerencsésen*

Pippin: Azt nézzétek! A vén trotty át tudta ugrani!
Boromir: Én egyszerre két aprósággal tudok ugrani!
Pip és Trufa: (sétődötten) Nem vagyunk apróságok!!

*Leszakadt Boromir súlyától még 10 cm a lépcsőből*

Frodó: (sírva) Ezt nár tényleg nem tudom átugrani!
Mindenki és a közönség: Beszari!
Aragorn: Nem baj! Legalább nem tudsz megelőzni!!
Frodó: TE CSAK FOGD BE! Neked csak egy szar törött kardod van ami nem jó semmire!
Aragorn: (sértődötten) De nézd milyen erős vagyok egy törpöt át tudok...
Gimli: Na azt lesheted!! (*és átugrik*)
A: Ööö... akkor Samut dobom át! (*és átdobja Samut*)
Pip: Ehhez tényleg erő kellett hogy 10 mázsát átdobj!
Samu: Ledobjam Pippint?
Mindenki (kiv. Trufa): Igeeeen!!!
Trufa: Neeeem.
*csend*
Trufa: Egység dönt többség nyal.
Samu: Én nem így emlékszem.
Trufa: Nem mindegy neked...
Aragorn: Hé nem zavar hogy még 5 cm leestett és hogy nem ugrottunk még át?
Mindenki: Nem!
Frodó: (sírva) Most már tényleg végem van! Tuti hogy leesek!

*Közönség tettei a sírást, hogy legalább Frodó örüljön valaminek. Eközben a rettenetes balrog közelít és leesik egy kis kavics ami Frodóék mögött is leszakítja a lépcsőt*

Frodó: Ki hoz a síromra virágot?

*csend*

Pip: Ennyi voltál kis imádnivaló!
Frodó: Kapd be!
Aragorn: (mint matematikus) Ha ez a lépcső előre dől akkor megusztuk, de ha nem szar helyzet!

*Szerencsére előre dől a lépcső, aminek a közönség látszólag örül. Eközben a többiek futnak mint állat és elérnek a Khazad-Dűm nevű célhoz. Gandalf megáll a cél előtt hogy a balrogot cikizze.*

Gandalf: Nem előzhetsz meg mert én a Titkos Tűz
Sportklubb tagja vagyok és én vagyok a leggyorsabb!
Balrog: Ne álld el az utamat! Én a Fekete Tűz Club tagja vagyok
Gandalf: Az egy nagy szar, mert ott csigák vannak! És most ezennel ledoblak.
Balrog:Azt lesheted!

*Gandalf a földbe szúrja a botját (de nem azt ami középen van)*

Balrog: Ez mire volt jó?
Gandi: Erre!

*A balrog lép és lezuhan*

Gandi: Pááá picinyem...
Balrog: Azt már nem! Ha én nem akkor te sem leszel első!

*A balrog 10. próbálkozásra tudja lehúzni Gandit a mélybe.*

Gandi: Fussatok hülyék!
Fordó: Nem vagyok hülye!

*Kiszaladnak Aragornnnal az élen ami azt jelenti hogy Aragorn győzött.*

Mindenki (kiv. Aragorn): Na ne mááááá... Nem én lettem az első!
Aragorn: Ez van.


Majd még írok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.473 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére