Humor

Több
20 éve 5 hónapja #152003 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: :cheers: FOLYTATÁST! Fergeteges!!!
Sünee: Jó a tied is, csak egy kicsit pontatlan... Jó lett volna hosszabbra húzni, akkor legalább mi is többet nevethetünk :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151959 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Gandalf... 8)

Idril, nekem teccik!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151958 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151944 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor

Telcontar Léli írta: Üdv!

Valaki peches személy, Eiától kért tanácsot, miszerint hogyan is lehet itten saját avatart csinálni...

1. Keress magadnak egy tetszőleges avatart...
2. ezután keress egy csomó (kb. 30) olyan avatart, ami nem itt van a Tolkien.HU-n.
3. Ezt a 30+1 avatart küldd el svinnek (a saját magadnak szánt avatarnak adj nevet!)
4. Nézz szépen svinre, hogy minnél gyorsabban rakja be.
5. Ne higyj neki, hogy amior ideje van berakja, mer elfelejti...
6. mihelyt vkinek olyan avatarja lesz, ami nincs benn a galériában, rágd svin fülét, hogy: "...én mikor kapom meg?" persze mindezt kúltúráltan
7. Várj még fél évet
8. Nézz szépen svinre és könyörögj
9. Fizesd le
10. Fenyegesd
11. Zargasd
12. Köszönd meg
13. Hálából, mivel elviselte a próbálkozásaidat ajándékozd meg egy üveg borral
13+1. Szűrd ki a fentiekből a lényeget és a bort add nekem.


Léli


A peches személy én vagyok... :wink:

Idril: jó... :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151936 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Humor
Széltető után, Arwen megjelenik:
Arwen: Fróóódóóó! Ááárweeen vaaagyoook!
Frodó: Brgbrg-blugy-blugy (hörög)
Arwen: Feeegééény mááár neeem foookáááiiig bííírja, fiiieeetnüüünk keeell! Eeelvifeeem aaapááám háááfááábaaa!
Aragorn: Deee veeef.. a fenébe megint megkavartál! Szóval veszélyes! Elkapnak a nazgúúúlok és mindenféle csúnyaságot művelnek veled! Csupa olyasmit, amit én akartam! Ööö... izé... Jaj most elszóltam magam!
Arwen: Nyuuugiii! Loooptaaam looovaaat Glooorfiiindeeeltőőől.
Aragorn: Na jó, vigyed.
Arwen beugrik Frodóval egy bokorba . 5 perc múlva előjön, roppant elégedett képpel: Aaaft hiiifeeem ééérdeeemeeef meeegmeeenteeeniii...
Elvágtat vele.
Aragorn: Jó nő, mi?
Trufa: Hát nem rossz bőr.
Samu: De mit csinált a bokorban szegény Frodó úrral?
Aragorn: Te csak maradj a kolompérnál!
Samu: Mi az a kolompér drágaszágom? Ja, az nem az én szövegem!
Aragorn: Samu te inkább menj és keress athelast!
Samu: Minek athelas? Frodó már elment!
Aragorn: Kuss, indulj!
Samu el.
Aragorn: Szóval jó nő?
Pippin: Ja csak kicsit magas... De ha mondjuk Trufa engedné hogy a vállára álljak...
Aragorn: Tudjátok hogyan ismerkedtem meg vele?
Trufa+Pippin: Nem, de úgyis elmondod...
Aragorn: Befordultam a konyhára
Rágyújtottam a pipára
Azaz rágyújtottam volna...
Messziről: Vaúúú!!!
Trufa: Jaj ezek a nazgúúúlok!
Aragorn: Csorgó nyállal kergetik az én Arwenemet!
Messziről felettébb érdekes hangok.
Pippin: Már nem kergetik...
Aragorn: A francba! Biztos nem tudta érthetően elmondani a varázsigét. Pedig mióta nyúzom hogy menjen logopédushoz!
Pippin: Mi a avrázsige?
Aragorn: Mit sütsz kis szűcs? Sós húst sütsz kis szűcs?
Trufa: Ez mi?
Aragorn: Ősrégi tünde varázsige még a Fák napjaiból.
Pippin: Fuck napjai? Ez lenne a tünde történelem fénykora?


Na milyen?

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151876 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Középföldén (is) elhangzott??????? 8O

Galadriel: "hol a fák az égig érnek, ott megérint a fény"
Finrod: "Nem félünk a farkastól, nem bánt az csak megkóstol..."
Melkor: "pókháló van már az ablakon"

Amit biztos, hogy nem ő írt le:

Finrod: Szent Ferenc és az fordolt farkas története

Világ legrövidebb könyvei.

Amrod: Várjunk a párunkra!
Feanor: A szerénység, az alázat és a türelem kézikönyve

A leghosszabb könyvek.

Nimrodel: Miért ne késsünk a randiról?
Nerdanel: A házastársi türelemről

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151873 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor

svindler írta: Eia kedves, mit kezdenel Te annyi borral? Ha tudnad mennyien szeretnenek egyeni avatart nem irogatnal ilyen felelotlenul...

Nos, egyrészt én csak egy embernek tanácsoltam ezt, csak Anyám ötlete volt, hogy rakja be a humorba... :roll:
Egyébként nem akarod véletlenül berakni Neki az új avatárját? :evil3:

Hogy mit kezdenék? Nos.. erről egy otthoni kis történet juott eszembe.. apa vett 20 rekszes(?) bortartót, és megkérdezte a nagyapapámat, hogy nem kére-ő is egy ilyent.. a nagypapám válasza: "Nekem elég ez a háromrekeszes, a többit úgyis megisszuk."

Jut eszembe.. van egy felesleges avatarképem számomra.. :mrgreen:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151872 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Humor

Telcontar Léli írta: 13. Hálából, mivel elviselte a próbálkozásaidat ajándékozd meg egy üveg borral


Hö?
Van benne nemi igazsag, mindossze a 13+1. pont nem stimmel :twisted: Termeszetesen a 13. pontban levo kellemetlensegeket csakis Eia-ra valo tekintettel vallalom magamra.

Eia kedves, mit kezdenel Te annyi borral? Ha tudnad mennyien szeretnenek egyeni avatart nem irogatnal ilyen felelotlenul...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151850 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: ez egyszerűen fantasztikus! Rajongok Galadriel naplójáért! Eddig azt gondoltam, hogy a Szilmerilokból szentségtörés és nem is lehet jó paródiát írni, de te és Sünee rádöbbentettetek, hogy ez nincs így! :up: :up: :up:
Léli-Eia: nagyon igaz... :biggrin2: :twisted:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151843 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
Namarie :itscool: Sünee :itscool:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151829 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Léli-Eia: :D
Alyr: még mindig KHIRÁLY vagy!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151825 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!

Valaki peches személy, Eiától kért tanácsot, miszerint hogyan is lehet itten saját avatart csinálni...

1. Keress magadnak egy tetszőleges avatart...
2. ezután keress egy csomó (kb. 30) olyan avatart, ami nem itt van a Tolkien.HU-n.
3. Ezt a 30+1 avatart küldd el svinnek (a saját magadnak szánt avatarnak adj nevet!)
4. Nézz szépen svinre, hogy minnél gyorsabban rakja be.
5. Ne higyj neki, hogy amior ideje van berakja, mer elfelejti...
6. mihelyt vkinek olyan avatarja lesz, ami nincs benn a galériában, rágd svin fülét, hogy: "...én mikor kapom meg?" persze mindezt kúltúráltan
7. Várj még fél évet
8. Nézz szépen svinre és könyörögj
9. Fizesd le
10. Fenyegesd
11. Zargasd
12. Köszönd meg
13. Hálából, mivel elviselte a próbálkozásaidat ajándékozd meg egy üveg borral
13+1. Szűrd ki a fentiekből a lényeget és a bort add nekem.


Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151818 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!

Alyr Arkhon írta: Ga: Vitézül harcoló bajtársaim, bűzös Holtlápba húz a köteletek, hősökként harcoló bajtársaim, aki nem áll mellém az elveszett...


Tudjátok én utálom szaporítani a szót. :D De ez hihetetlen volt!! :mrgreen: Főleg mivel tudom az ereditit... :wink: A többiről nem is beszélek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #151800 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
GALADRIEL NAPLÓJA

Egy hét múlva: fujj, de úútálom ezt az egészet! Aludni se lehet itten nyugodtan, akkora a fegyvercsörgés. Hol karddal csörömpölnek, hol lándzsával. Meg mindenki jelvényt csináltat magának, meg címert, és veszekszenek. A lányok kárálnak, mint a tyúkok, hogy kié a díszesebb, a férfiak, meg hogy kié a nagyobb. Jellemző..

Mi öten elhatároztuk, hogy juszt se csinálunk így, ha valaki valamikor csinál nekünk címert, ám legyen, de mi magunknak nem.

Másnap:

Ajajj, ma fivéreim majdnem balhét csináltak. Kétértelmű megjegyzéseket tettek Feanor nyolcágú csillagának hegyes végeire...aztán azt taglalgatták, hogy a csillagvégek vajon Feanor és nyolc fiát, vagy nagyapit és a hét fiút jelképezik-e? Finrod szerint inkább ez utóbbi, mivelhogy tán annyira nem nagyképű még Feanor...hát nem is tudom. Az viszont tény, hogy szereti az apját. Hozzánk se engedi.

Két nap múlva:

Te jóságos Iluvatar, most már Melkor is nyomul rám! Ennyire szép és népszerű lennék?? Nahát... Feanor meg féltékeny és vigyorog, hogy na, mondjak ellent egy Valának. Nem nehéz, merthogy nem vagyok én arra méltó, hogy egy Vala udvaroljon nekem.
Bár ha meggondolom, Melkor kifejezetten jól néz ki. Csak a fogai feketék egy kicsit, de azon lehet segíteni. Tulkász kiveri, Aule meg csinál neki újakat.

Másnap:

Jéé! Kaptam egy parfümöt Feanortól, de Melkor küldte. Nagyon jó illata van. Miért húzódik el mégis mindenki, és mondja, hogy elsötétedett az arcom?

Két nap múlva.

Tök jó ez a parfüm! Olyan sok minden szépet csinálok mostanában! Aulét meg is ajándékoztam egy csodás kertitörppel. Szépen kifestettem, rózsaszínre, narancssárgára, és világoskékre. Rendkívül meglepődött, alig bírt szóhoz jutni. valahova jól el is dugta, hogy senki ne láthassa rajta kívül, annyira szép.

Három nap múlva:

Ez nem igazság!!!
Yavanna is azt mondja, hogy büdös vagyok!! Kikérem magamnak, én mosakszom rendesen, és a tündék alapból illatosak!! De azért odaadtam neki a parfümömet, próbálja ki ő is. Biztos tetszeni fog neki.

Este..

Nem is tudom.. Feanor talán nem beszél hülyeségeket.. lehet adni kéne neki hajat.. ma mindenesetre az ölébe ültem, hogy örült neki!! Nem értem, Ulmo meg miért háborodott föl, pedig Feanor olyan kedves volt, még meg is puszilt, meg fésülgette a hajamat, meg ilyenek. Miért is voltam eddig vele olyan goromba??

Másnap este:

NEM IGAZ, NEM IGAZ!, NEM IGAZ!!

Yavanna olyan egy, olyan, hogy azt el se lehet mondani. A tűzbe dobta a parfümömet!!!! Én soha többé ki se teszem a lábam, és nem beszélek vele! És még volt képe azt mondani, hogy ez jobb lesz így. Még Finrod is mellé állt, és közöltem, hogy úgy bűzlöttem attól a parfümtől, hogy majd elhányta magát.

Két nap múlva: Te szent Iluvatar, mit csináltam én itten? Mintha....mintha világosodna az agyam vagy mi. Te jó ég! Fujjj!! Ezt a gusztustalan kertitörpszerűséget én csináltam??, Jajj, és még Aulénak is adtam belőle, ááááá. És én hülye meg nem láttam mit csinálok..Rohanok is hozzá, meg Yavannát is meg kell engesztelnem.

FÚJJ DE BÜDÖS VAGYOK!! Így sehova nem mehetek...

Két óra múlva:

Mi van, a bőrömet is lemossam, hogy lejöjjön ez az ocsmány szag?? Fujj, belette magát a szobámba! Ezért jár itt az egész család maszkban!! Kinyírom Feanort!! Ő beszélt rá, nagy somolyogva, hogy fogadjam el ezt a dögvirág - parfümöt. Remélem ő is kapott, és még nálamnál is becstelenebb szagot áraszt.

Három óra múlva:

Sírok, ez nem igaz!!! Gyere már le!!

Egy óra múlva:
Kénytelen vagyok elkullogni Yavannához, csináljon már velem valamit.

Jó késő este:

Szegény Yavanna mindent megbocsájtott, és elküldött Ulmohoz, hogy a tengerbe ülve ázzak ki. Mit ne mondjak, még Ulmo is fintorgott, amikor megérezte, hogy jövök, és ha nem is örömmel, de vállata, hogy lemossa rólam a gyalázatot. Persze jól összeszidott. Meg Tulkász meígérte nagy vigyorogva, hogyha még egyszer ráhozom a hányingert, a fejem belenyomkodja egy hordó rózsaolajba. Melkornak meg tényleg fogpótlásra lesz szüksége. Aule eltüntette azt a gusztustalanságot.
Fivéreim megint mernek velem mutatkozni, de Finrod megígérte, hogy megnyakal, ha még egyszer ilyet csinálok.

Csak van egy is baj: Fenor várja a folytatást. És nem értem, hogy őt hogy nem zavarta a bűz.

Sünee: gratulálok, így tovább!! jó nehéz a Te témád is...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151573 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nagyok vagytok!
Ez valami kegyetlen! Lords Of The Rhymes
Szintén nem semmi...
Innen muszáj beidéznem a kedvencemet:

"Homage or theft X?

The character of Elrond was based on Agent Smith from The Matrix." :mrgreen:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151568 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor
Sünee: Hát ez... Fetrengtem!!! :dance: :up: :itscool: :smokin: :bounce: :hello: :cheers: :biggrin2: :mrgreen:
Alyr: Szokásos... :twisted: :itscool:
:biggrin2: Nam: Szintén... :itscool: :hello: :up:

Ui.: Nekem miért nem jönnek be a különleges emotikonjaitok... :( :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151533 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor
Alyr bátyó, ez halálos :dance: :itscool: :bounce: :hello:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151493 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Humor
Lúthien Tinúviel halálira titkos naplója



1. nap: Úgy döntöttem, naplót kezdek. Igaz, hogy idáig nem történt velem semmi izgi, de majd fog. (Remélem!)

492. nap: Még mindig semmi! Csak a szokásos körülrajongás, hogy milyen szép vagyok, satöbbi....

9623. nap: Ma kimentem kicsit sétálni az erdőbe. Magammal vittem a walkmanemet, meg az új Britney Spears kazimat. (Anyu valamelyik hülye, halandó szeretője másolta nekem.) Azt hiszem, zenehallgatás közben egy kicsit elragadtattam magam, mert hangosan énekeltem, meg hevesen táncoltam. Errefelé úgyse jár senki...
Később: Ooops! Mégis! Észervettem egy fickót leskelődni a bokrosban. Biztos tisztára hülyének néz! De ciki! :oops: Gyors lelépek!
Még később: A francba, ez követ!

9742. nap: Ezt a fickót nem lehet lerázni! Lehet, hogy videóra vett, és most zsarolni akar?

9750. nap: Kiderült: csak szerelmet akart vallani. Egész jó fej csávó, valami Berennek hívják. Csak egy hátránya van: hogy halandó. Egyébként aztt mondta, nem is volt gáz az éneklésem, meg hogy tök jó hangom van. Lehet, hogy jelentkeznem kéne valami tehetségkutató müsorba? Én lehetnék az év hangja.

9753. nap: Megyünk apuhoz, mert Beren meg akarja tőle kérni az én kezemet. Ez tök hülyeség! Most aput akarja feleségül venni, vagy engem? Úgy látszik a halandóknál ez így szokás!

9760. nap: Apu tök smucig! Csak akkor hajlandó hozzáadni Berenhez, ha elhoz neki valami szilmarilt. Állítólag Morgoth (akit mindenki utál, nem tudom, miért) elvette tőlünk őket (pontosabban valami Feanor nevü figurától, aki csinálta), és most apu vissza akarja szereztetni Berennel. Ez nem lehet igaz, csak egy nyamvadt kavicsot érek a saját apámnak?

9761. nap: Apu elküldte Berent a szilmarilért, engem meg fölzárt egy fa tetejére. Most tényleg ennyire hülyének néz? Azt hiszi hogy nem tudok megszökni?
Később: Na megmondtam! Simán meglógtam! Most Beren után megyek, és segítek neki megszerezni a szilmarilt. Ha ez az ára, hogy elvegyen... Márpedig nekem nagyon fontos ez a házasság! Mit szólnának a rokonok, ha még csak férjhez adni magam se tudnám tisztességesen?

9769. nap: Ó, jessz! Már látom Berent, itt megy kb. fél kilométerre előttem. Vele van még egy alak. Csak nem megcsal? Követem őket, de ha megcsal...... :evil:
Később: Jóságos Eru! Elrabolták őket! Még jó, hogy nem voltam velük! Most mi a fenét csináljak?

9771. nap: Énekeltem! Félig - meddig bejött, mert Beren kiszabadult. De ez a másik... (aki kiderült, hogy pasi, valami Felagund, szóval semmi gáz. Beren sok mindenre képes, de azért nem b*zulna be) Szóval ez a másik fazon kinyikkant. Valamit elrontottam?

9778. nap: Itt vagyunk valami Angbandában. Állítólag itt lakik ez a Morgoth, vagy hogyishívják. Egész jó a háza, csak olyan nagy, és fekete.
Később: Gondoltam, becsöngetek, de Beren azt mondta, inkább másszunk be a kerítésen. Nekem aztán tök mindegy, csak nehogy elszakítsa a szögesdrót a frissen varratott ruhámat!
Még később: Király! A ruhám szerencsére megúszta. Mellesleg elég extrém egy fickó ez a Morgoth. Bazi nagy koronát hord, és három fényes kavics van benne. Beren szerint ezek közül kell elcsórnunk az egyiket.
Ennél is később: Elkezdtem énekelni, erre Morgoth tök szenvedett, és leesett a koronája. Lehet, hogy még fontolóra kéne vennem ezt a popsztár dolgot?

9779. nap: Tegnap nem volt időm befejezni a történéseket. A lényeg az, hogy Beren elcsórta az egyik szilmarilt, és meglógtunk. Természetesen visszafelé is a kerítésen, de most nem úsztam meg ilyen szerencsésen. Cafatokban lóg a dögös rucim! :(

9780. nap: A francba, ránk tört egy hülye farkas!
Később: Fúúúj! Leharapta Beren kezét!
Még később: Hüpp - hüpp! Beren meghalt! :bawling: Oda az egész esküvő! pedig már azt is elterveztem, milyen lesz a menyasszonyi ruhám!

9781. nap: Csakazértis férjhez megyek!
Később: Puncsoltam egy kicsit Mandosnak, és sikerült kikönyörögnöm, hogy visszahozza Berent, de akkor én is halandó leszek! Kit érdekel! Úgyse bírnám ki az örökkévalóságig a smucig apámmal!

9782. nap: Hurrá! Beren újra él!

Évek múlva: Együtt élünk valami Eru háta mögötti helyen.

Még több év múlva: Pár éve szültem egy gyereket, de a nevelése teljesen lefoglalt, szóval nem volt sok időm írni. A kis Dior tegnap is lehugyozta az apja kabátját, szóval még moshatok is!

Tök sok évvel később: Magasságos Taníquetil! Tünde létemre öreg vagyok!

Pár év múlva: Halálomon vagyok! Papot!
Később: Nyekk!

Milyen?

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151487 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: még mindig haláli :lol: :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151466 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Humor
alyr! hát ez király! az istván a király a szívem csücske!szét röhötem magam a szövegen! :D nagyonjó! az tanár hülyének nézett, mert elkezdtem ezzel a szövegel énekelni! :D :itscool: :sungl:

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151406 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Humor
Namarie mindörökké!Rúlzzz!!! :hello:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151336 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Theala: azt akarom mondani hogy... ööö... izé... na. MESTERI!!! :D virtuális ujjongó-földhözcsapdosó-vinnyogó röhögésem tölti be az étert... :) :) örülök, h elkezted írni. ;) bánatos kis napomat földerítetted.

Alyr!! 8O 8O hát már mit is mondjak... izé... ugyanaz!! :D

Üdv mindenkinek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151306 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Gandalf, a király!!!!!! Ez nagy volt! :up:
Namarie: Szuper vagy! És Ery meg Ulmo is! :mrgreen:
KÁJ: Jópofák! :lol:
Kincső: Ász vagy! És gonosz... :twisted:
Hát akkor itt a következő.

A SZILVALÉ
Wazzekenya

Az Anyuknak annyira megtetszett a világ és a rajta lévő teremtmények, hogy Elrúg megengedte nekik, hogy leköltözzenek rá, azzal a feltétellel, hogy redszeresen fizetik az albérletet. Azok egy nagyot káromkodtak, de elfogadták az üzletet, innen a nevük Wazze.
A Wazzék királya Altájon, vagyis a világban Money volt, aki teremtményéül a levegőt választotta, azt remélve, hogy levegőszívási adót szedhet a többiektől. Elrúg ezt nem engedte, viszont megtette Moneyt az albérlet havi beszedőjévé. Money rendszeresen sikkasztott a pénzből, de Elrúg nem bánta, amíg Money Altájon maradt és nem nyaggatta őt a pézügyi tanácsaival.
Money felesége és így Altáj királynője Vakar, aki a fényt teremtette. Igazán szeretik egymást Moneyval, bár még az idők kezdetén volt egy nagy vitájuk. Money ugyanis trónszékkoptatási adót akart fizettetni Vakarral, aki erre az egész házban lekapcsolta a világítást és megfenyegette férjét, hogy amíg le nem mond tervéről, addig sötét marad a Tanyaetil csúcsán álló házukban. Money nagyon félt, hogy amíg nem látja, valaki megfújja a páncélszekrényében lévő pénzt, úgyhogy beleegyezett. Vakar visszakapcsolta a lámpákat és azóta boldogan él a királyi pár.
Ujjuj a vizek ura és Moneyval ellentétben agglegény. Jó barátja a Wazzék királyának és szívesen szolgálja. Dolga csupán annyi, hogy a vizekben elrejtőzve kihallgatja, ki milyen piszkos kis csalásokat követ el az adóbevallásában és továbbadja az infót Moneynak. A király megbünteti a csalókat és az így szerzett profit 10%-át Ujjujnak adja, akit Altáj népei a Téglának, vagy a Beépített Wazzénak nveznek.
Aula a szárazföld teremtője, mert mikor az Anyuk megláttűák a világot, ez tűnt a legnagyobbnak és ő azonnal lestoppolta. Arra azomban nem gondolt a szerencsétlen, hogy neki az egész föld után kell majd albérletet fizetnie! Így ő a legcsóróbb a Wazzék közül-egy barlangban csövezik és kovácsnak adja ki magát.
A felesége Nyam-nyam, aki a növényeket teremtette. Kezdetben elég szadista hajlamú volt, csupa olyan növényt teremtett, mint a parlagfű, de aztán megéhezett és megteremtette a termő növényeket. Aztán véletlen megalkotta a cannabist és azóta csak ritkán van beszámítható állapotban.
Mankós a halottak ura. Túl lusta volt ugyanis ahhoz, hogy élőkkel foglalkozzon. Egy temetkezési vállalatot üzemeltet és hiába fizettet vele Money koszorúszalag-adót, üzlete elég jól profitál. A felesége Varró, aki a
halotti leőleket és szemfedőket szövi és közben a váláson töpreng.
Lóri, a papagájok ura egy szállodát üzemeltet, amely Altáj egyetlen osztályon felüli szállodája, uszodával, biliárdszalonnal, szripsztízbárral és minden egyébbel. Nagyon gazdag és feleséget is nagyszerűt szerzett a kisebbségi komplexusban szenvedő, pichológus Reggel személyében.
Nyanya a legszomorúbb a Wazzék közül, mert senki nincs tekintettel a korára, és nem fizetnek neki elegendő nyugdíjat. Emiatt képes napokat átbőgni és idejének jelentős hányadában végrendeletet ír, nem számolva azzal a ténnyel, hogy halhatatlan.
Turkász a parancsnoka a Wazzenori hadseregnek. Igazi jó katona-izmos és egy értelmes szót nem tud kinyögni. Altáj népei Terminátornak is nevezik, és állítólag ő az ihletője a rendőrvicceknagyrészének. A felesége Nestea, aki nagyon gyorsan fut-általában a férje elől.
Orrhegye altábornagy a Turkász által vezetett seregben. Tulképp ő a sereg parancsnoka és ezt nindenki tudja, csak a hülye főnöke nem. A felesége Ványa, a Kommunista, akinek eklvei miatt sok vitája volt már Moneyval.

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151272 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Humor
ALYR, I ARAN!!!!!

Hát teljesen készen vagyok ettől az átírt Pistikétől! :up: :hello: :itscool: :mrgreen:

Csak az az egy gond van, hogy a könyvtárban ülök, és kicsit furcsán néznének rám az emberek, ha elkezdenék fetrengeni a földön a röhögéstől. 8O :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151266 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, ez gyilkos!! Gandalf a koponyával....és a Pisti a Gorni módosítva...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #151262 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Kincső írta: RING WARS
2. rész


[size=9:mre4h7ni](Alyr mester, mondj légyszi kritikát! Nem baj, ha negatív...)[/size]


Ha már kéred... :D
Szerintem nagyon jó!!!
(a címét lehetne HarRing Warsra módosítani, bár úgy kétségtelenül hülyén hangzana (hering vórsz... :D ) )

és most, ha már ittvagyok
Kaland
(különkiadás)

Morannon

Ga: Ebből elég... ha itt ez a stílus dívik, ám legyen...
P: Mit akarsz csinálni?
Ga: Van egy hajgumitok?
L: Tessék...
Ga: DEHÁT EZ RÓZSASZÍN!!!
L: Persze... ezért nem hordom...
Ga: Na mindegy...

(Gandalf hátrafogja a haját, a fehér köpenyre néhol díszláncokat csatol és a botjának tetejére egy koponyát tűz. )

Ga: Na, megfelelek?
A: Hát... elég... brutális...
Ga: Azajóóó!!! Felveszem a kesztyűt... saját műfajukban tiprom őket sárba!
É: Márminthogy?
Ga: Csak hallgasd... Aragorn, jelents be!

A: Urukok! Férfiak és harcosok!
Hallgassátok Gandalf vezért!!

Ga: Nem kérdem én, a sár hol szült világra
Nem kérdem én, gazdád ki volt
Csak annyit kérdezek, a válaszra várva,
Babok legyük, vagy szabadok?!

Kórus: (urukok válasza) Szállj le a szép Mordorba,
szél könnyű szárnyán túl,
Új Homály hírét hozd el,
szállj le, szabad nazgul!

Ga: Nem kérdem én, azt
hogy mért vagy te árva,
tudom Szauron ostoba volt!
Csak annyit kérdezek, a válaszra várva,
babok legyünk, vagy szabadok?!


T: Babok?
P: Hát... a szöveg nem túl igényes...
T: Folytatja...

Ga: Fehérnek tartanak, mert nem tűröm a nazgul hatalmát, Fehér itt mindenki, ha velem van és nem Szájjal!
SzSz: Gandalf vezér, ne hidd, hogy én nem szeretlek, tiéd a trón, ha vállalod mit meg kell tenned!
Ga: Fehérnek tartanak, mert szembeszállok a hódítókkal...
SzSz: Fogadd el Morgult és holnapra tiéd az ország...
Ga: Fehérnek tartanak, pedig Orthanc jelét magamra vettem, csak az volt a cél, hogy szabadságunk megőrizzem...
SzSz: Mordorba vezet minden út, vagy pusztulásba...

(Erre feltárul a Morannon és Mordor minden seregei kitódulnak rajta... Gandalf őszinte bánatára egyik sem áll mellé... Ezt látva a Gandalf mellett állók bősz egyetértésben kezdik elráncigálni Gandalfot... aki tovább énekel)

Többiek: Ne szóljál szép szavakkal, ne csápolj karjaiddal, ne rémíts hajgumiddal, Gandalf úr...
Ga: Vitézül harcoló bajtársaim, bűzös Holtlápba húz a köteletek, hősökként harcoló bajtársaim, aki nem áll mellém az elveszett...





milyen?

(A dalbetétekhez a méltán népszerű Pistike az Aran szövegeit használtam)


[/i]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151143 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Brisa írta: Kincső, sosem tudtam, hogy ennyi párhuzam van a SW és a GyU között. :wink:


Köszi, igyekszünk... :) [size=9:3w01cudy](Bár néhány ferdítés persze elkerülhetetlen, de ez SW-részről van/lesz... )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151139 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Kincső, Alyr, szédületesek vagytok! Galadh, Te sem vagy piskóta, de kevesebb csúnya szóval.. Ery, nem ragozom, úgy is tudod... :P


Brisa: köszönöm, Ulmo és Ery nevében is!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151138 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor
Hát izé, Galadh, ez engem a Humor topik őskorára emlékeztet: "Csúnya szavak halmozása egyátalán nem vicces." by me...

Kincső, sosem tudtam, hogy ennyi párhuzam van a SW és a GyU között. :wink:

Namarie, zseniális a naplód.

Alyr, mondtam már, hogy nagy rajongód vagyok? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151129 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humor
Akkor a teljes vágatlan verzió, mindennel együtt:

* Ery has joined #tolkien_hu
<Papsajt> Ery! A szokásost?
<Ery> Üdv Mindenkinek!
<Jacopo> üdv
<Gangrel> szia
<Gangrel> Jacopo, az impressziók nagyon jók lettek!
<Gangrel> jé egy Melkor
<Ery> !kérek italt mindenkinek a saját ízlése szerint!
<Papsajt> italt mindenkinek a saját ízlése szerint!. Máris Ery!
<Gangrel> hm:) Pájlájsz
<Ery> Ungoliant! Hát hol van a fény amivel jóllakhatnál?
<Jacopo> köszönöm:)
<Gangrel> ki a **** vagy basszus, hogy csak így beszólsz?!
<Ery> A f?nököd!
<Gangrel> na ne szórakozz! alig várom, hogy megsz*passalak!
<Gangrel>
<Ery> Álmodj csak kiccsaj!
<Gangrel> Bye Beleg....
<Gangrel> na baz húzzál innen míg ilíen udvarias vagyok!!!!
<Gangrel> ilyen
<Ery> No és ha olyan cuccot kínálok, amilyet még nem élveztél?
<Gangrel> beszélj, vagy úgy seggberúglak, hogy a Taníquetil csúcsát is csak apróban látod!
<Ery> No de felvágták a nyelved! vagy az én voltam? mindegy! Oszt honnan tudod, hogy nem rend?rspicli vagyok?
<Ery> He?
* Olosta has joined #tolkien_hu
<Papsajt> Isten hozta nálunk Olosta. Hogy tetszik itt Bríben?
<Jacopo> üdv!
<Olosta> Mae govannen Mellyn nín!
<Ery> üdv!
<Gangrel> merakkor megfojtalak, bazeg!
<Gangrel> szia Olosta
<Olosta> ???
<Ery> No és ha az áru nem tiszta?
* Jacopo csak néz, és röhög... )
<Gangrel> ööö
<Gangrel> várj, gondolkodni köll...
<Gangrel> Ery, ez nem jó!!!!
<Gangrel> nem vág ide a szöveg!
<Ery> mert nem jól feleltél!
<Ery> rögtönöznöm kell
<Gangrel> ehh
<Ery>
<Gangrel> *Ungoliant és Melkor taktikai megbeszélést tart....
<Gangrel> ok
<Gangrel> utolsó mondatot kérnék megint!
* Fiore has joined #tolkien_hu
* Fiore has quit IRC (Namárië...)
<Papsajt> Isten hozta nálunk Fiore. Hogy tetszik itt Bríben?
<Ery> Oszt honnan tudod, hogy nem rend?rspicli vagyok?
<Gangrel> na és te, h én nem vízvezetékszerelő?
<Gangrel> kit köll megölni?
<Gangrel> anyagért bármit!
<Ery> gyere csak utánam! Mutatok egy tuti helyet!
<Ery> na ha ott végeztünk annyi anyagot kapsz,hogy belekékülsz!
<Gangrel> teljesen?
<Ery> ha mondom, tutira megkapsz mindent!
<Gangrel> na jóvan wazze. akkor húzzunk!
<Ery> na add akezed! ne mind a 8-at!
* Gangrel meghajol
* Ery is
<Gangrel>
<Gangrel> szinte hallom a tapsvihart....
* Jacopo tapsol.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.635 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére