Humor

Több
19 éve 1 hónapja #260877 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Maedhros... ezennel utoljára... (zsebkendőket elő)

55.
Na tessék, tudhattam volna! Eärendil behálózta Elwinget. Nyilván a Naugszilre hajt, de a csaj bedőlt neki és hozzáment. Idril és Tuor meg nekiálltak hajókázni. Gyanítom, hogy felkenődtek az első zátonyra, mert semmi hír róluk…
Megdumáltam maradék öcséimet, hogy tegyünk újabb próbát jogos örökségünk visszaszerzésére. Eärendil (az Ulysses név megfelelőbb lenne) folyton hajózik, nyilván nem tanult szülei sorsából. Pedig nincs is benne teler vér… Elwing ilyenkor egyedül van otthon, a pici ikreivel… meg persze egy rakat sindával. Oké, vannak ott noldák is, de kicsire nem nézünk. Csak Nerwenke el ne csípjen minket lerohanás közben.

56.
Elwing a tengerbe ugrott. Ugrás közben esett le neki, hogy nem tud úszni. Sajnos, rajta volt a Naugszil. Már másodszor szúrt ki velünk…
Levágtunk mindenkit, aki az utunkba akadt. Amrod és Amras eddig mindig sikeresek voltak az összehangolt csápolásukkal, de egy ravasz sinda tükröt tartott eléjük, ettől megzavarodtak és véletlenül egymásba állították a dárdáikat.
A haláluk valahogy így zajlott:
- Szipp… én nem akartam…
- Én se…
- Szeretlek…
- Én is…
- (unisonóban) Arrrggghhh.
Így hunyt el a két legbalfékebb nolda, akiket Nerdanel valaha szült. Szegénykéim…
Gondoltam, szemet szemért, fogat fogért, ikreket ikrekért, és megindultam Elrond és Elros felé a kardommal…
Ekkor történt, hogy Maglor kócosan és bőgve eléjük ugrott!
- Neeeem, csak a testemen keresztül! Nem bántod eme szegény árvákat! Majd én dajkálom őket… énekelek nekik altatódalokat…
- Nézd, Maglor… ebben az esetben jobb lenne meghalniuk…
Ám Maglorral nem lehetett beszélni. Felkapta az ikreket és elcsörtetett velük.

57.
Én nem tom, mit kavart Eärendil Valinorban, de tény, hogy az égen erősen szilmarilgyanús, új csillag támadt… a valák pedig végre felhúzták magukat annyira, hogy elinduljanak Angband ellen.
Nem sok jót várhat a Lekvárárus…

58.
Reng a föld és apokalipszis van.
Maglor az ölébe ültette Elrondot és Elrost, és dúdolgatott nekik, miközben én nekiálltam a kardomat fenni.

59.
Hoppá. Morgoth megszívta, de nagyon. Kirúgták a Semmibe, miután Tulkas nádpálcával elfenekelte, és végighallgatta Nienna sirámait meg Manwë hegyi beszédét.
Minket igazán csak az érdekel az egészből, hogy mi lesz a maradék két szilmarillal. Gyanítom, hogy a valák teljesen jogellenesen megpróbálják megtartani őket…
Üzentem Manwénak, hogy ugye tudja, mi a törvény, és hogy mire esküdtünk. (Remélem, ő emlékszik rá, mert én nem.)
Manwë közölte, hogy menjünk szépen vissza Valinorba, és hallgassuk meg az ítéletet. Addig is a szilmarilokat a pártatlan Eonwéra bízta. (Hogyne! Pártatlan maia!!!)
Persze, menjünk vissza, aztán majd Mandos jól kioszt minket!!! Más se hiányzik nekem. Hanem Eonwë… talán meg lehet vesztegetni. Sőt, esetleg el is lophatnánk a szilmarilokat… nem rossz ötlet. Kuss, Maglor, te is megesküdtél! Hogyhogy mire?!

60.
Megvertem Maglort, mert el akarta cipelni a kis védenceit az akcióhoz.
Nindzsaruhában belopóztunk Manwë táborába… különös. Nem is őrzik a cuccot.
- Ez csapda – vélte Maglor.
- Ugyan már! – intettem le, és megragadtunk egy-egy szilmarilt.
A következő pillanatban egy hálóban kapálóztunk.
Eonwë vigyorogva állt alattunk.
- Curumo tanácsolta… tudtam, hogy bejön. Amúgy elmehettek, csak viccnek szántam.
- Kösz… - kászálódtunk, miután kissé hirtelen leeresztett minket.
- Szerintem nem lesz sok örömetek bennük… - jósolta Eonwë.
Mit tudja azt egy ilyen maia, minek örülünk mi!!!

61.
Mindössze fél óráig téptük egymást, mire rájöttünk, hogy a két darab szilmaril maradék nélkül osztható kettővel… sajnos, Curufin volt az egyetlen matematikai zseni a családban.
Maglor hanyagolja az ikreket, és folyton a szilmariljában gyönyörködik. Újabban folyton arról énekel áriákat.
De folyton cserélgetni akarja az enyémmel. Azt már nem! Ninc cere! Én loptam vissssza! Az enyém! A szajátom! A Drágaszágom!

62.
De hiszen ez FORRÓ!
Magloré is, viszont ő legalább tudja egyik kezéből a másikba dobálni. A szemét mázlista.
Azt hiszem, beszerzek egy kesztyűt.
Affranc. Hát ez nem jött be. Nincs mivel felhúznom.
Igyekszem fél kézzel zsonglőrködni a szilmarillal.

63.
Ez nem állapot! Hosszú távon nem dobálhatom, mert elfáradok.
Maglor depressziós lett és nem beszél velem. Sajnos a némasági fogadalma nem terjed ki az éneklésre.
Elrond és Elros folyton körülöttem lebzsel, mióta a „mama” nem foglalkozik velük.
Ráadásul barátom, a keselyű is elhagyott.

64.
CSELEKEDNEM KELL! Maglort mégsem nyírhatom ki, elvégre az egyetlen megmaradt testvérem, de ha nem szünteti be a nyivákolást, megbolondulok.
Ráadásul ez a rohadt szilmaril is kínoz…
Elrondot és Elrost elhajtottam, menjenek Nerwenkéhez, vagy ahová akarnak.
A kis mocskok lenyúlták a tekefelszerelést!!! Grrrr.

65.
Na jó, besokalltam. Megyek meghalni.
Van itt a közelben egy csini vulkán, az pont jó lesz…
Maglornak megírtam, hogy ő vitt a sírba a kornyikálásával. Remélem, bűntudatot érez majd.
Érdekes egy ilyen vulkán… tele van bokrokkal. Majdnem elhagytam a sarumat útközben, de csak majdnem.
Most pedig itt állok, másként nem tehetek…*
Na jó. Ugorgyunk.**
Áááááááááááááááááááá placcs bluggy serccccccccccc.

66.
Ez meleg volt. De semmi ahhoz képest, amit Mandostól kaptam.
- Beleavatkoztál Ilúvatar dolgába!!!!!!!!!!!!!
- Én nem is!
- Kuss! Büntetésül a rokonaidal fogsz egy csarnokban lakni. Maglorral is, ha majd megjön.
Térdre estem.
- Mandos, könyörgök, bármit, csak ezt ne!
- Hehehe. Azt hiszed, meghatsz? Ahhoz minimum Lúthiennek kell lenni.
Elszontyolodva ballagtam a csarnokba, ahol már vártak az öcséim, majd apám is bejött a műhelyéből.
- Kisfiam!!! – örvendezett. – Már csak Maglor hiányzik.
- Kinek?! – nyögtünk fel kórusban.

67.
Megjött Maglor. Állítólag a nyugati tengernél búsongott, és eposzt írt a noldák balsorsáról, mint egy Osszián, aztán csak úgy egyszerűen meghalt.
Csak tudnám, hogy akkor miért volt csuromvizes, mikor megérkezett…
Jó hír, hogy a vízben megfázott, és nem tud énekelni!
Egy darabig…

És megint előlről.***


*Luther.
**Pósalaki bácsi.
***L. Karinthy, illetve Babits Bihály.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #260645 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Hát bizony egy kicsit lepunnyadtunk. Próbálnék írni, de egész egyszerűen nem jut eszembe semmi. Na meg nem is hiszem, hogy ennek a Topicnak pont az én humoromra lenne szüksége... :oops:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #260568 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta: Galadriel naplója, Másodkor 5.rész:

www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1 ... 1eedb52546

A következő kérdésre kaphatunk választ:
-hogyan került Celebrimbor szoros és illatos kapcsolatba az alkímiával?
-hogyan fektette anno két vállra Galadriel Doriath-ot, illetve hogyan dobat fel Feanor fél Valinort?
-Miért tolta Melkor Feanort egy talicskában?


Hiába, mindig a Feanoros anekdoták a Nerwenke-naplók fénypontjai... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Szauron mit csinál? És John Gold? ott van még a Red Rébék, a Szondi's two apróds, a V. László, a Zács Klára, a Hánting of Tengeri...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #260485 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment



Samuként még elég meggyőző is lehetne :lol:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #260424 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment

Ez szörnyűűű 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #260414 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor
hiába mr atkinson köszönjük!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #260396 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Humor
Ki csinálta ezt Legolassal és Galadriellel? Borzasztó!!!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #260270 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor

Theala Vandron írta:

Ardenis írta:
BORZALMAS!!! Na jó, azt ell kell ismerni, hogy vicces, de ezt a szörnyű fejet berakni mondjuk Elrondnak, vagy Gandalfnak... Ki az a pihentagyú, aki ilyenekkel tölti az idejét?? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ja, és honnan van ideje rá? icon_razz.gif



Ezt kérdeztem én is a borzos videónál. És azóta sem tudom a választ. De biztos nagyon pihent lehet az illető!!! icon_biggrin.gif


Hát igen,még én sem tudom a választ a kérdésre :) Bár nekem az a borzos(ha ugyanarról beszélünk) azért jobban tetszett

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259951 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment

Szent Eru! 8O :D :lol: :mrgreen: EZ nagyon fááájt!! :D :D :D :D Főleg Samu meg Gorni... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259835 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Ardenis írta: BORZALMAS!!! Na jó, azt ell kell ismerni, hogy vicces, de ezt a szörnyű fejet berakni mondjuk Elrondnak, vagy Gandalfnak... Ki az a pihentagyú, aki ilyenekkel tölti az idejét?? :D :D Ja, és honnan van ideje rá? :P


Ezt kérdeztem én is a borzos videónál. És azóta sem tudom a választ. De biztos nagyon pihent lehet az illető!!! :D

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259760 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Galadriel naplója, Másodkor 5.rész:

www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1 ... 1eedb52546

A következő kérdésre kaphatunk választ:
-hogyan került Celebrimbor szoros és illatos kapcsolatba az alkímiával?
-hogyan fektette anno két vállra Galadriel Doriath-ot, illetve hogyan dobat fel Feanor fél Valinort?
-Miért tolta Melkor Feanort egy talicskában?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #259756 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment



BORZALMAS!!! Na jó, azt ell kell ismerni, hogy vicces, de ezt a szörnyű fejet berakni mondjuk Elrondnak, vagy Gandalfnak... Ki az a pihentagyú, aki ilyenekkel tölti az idejét?? :D :D Ja, és honnan van ideje rá? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259744 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor

Lagoril/Niéla írta: Jajjjj.

Főleg, mint Galadriel...


Az a legjobb! :lol: De nekem Elrond is tecc :)

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259742 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Jajjjj.

Főleg, mint Galadriel...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259659 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment


Hát ez nagggyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259653 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Humor

Elvina írta:

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment


ÁUUUUU!!!! :roll:


Ááááááhh, de elborult... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259632 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Humor

Elvina írta:

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment


ÁUUUUU!!!! :roll:


Ez naggyon jó! :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259626 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment


ÁUUUUU!!!! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259613 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Na, Mr. beant én sem kommentálom! :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259606 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Katt
no comment


:dance: Mr. Bean rulz!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259599 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Katt
no comment

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259540 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Vietnám... jajj...
:lol: :lol: :lol:

Galadriel: nagyon nolda!!!! Ez a Celebrimbor nosztalgikus érzéseket kelt benem...
bár szegény Amroth, meg az úszás... :cry:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259494 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Fehér Szarumán írta: MA
Most már tudom hol van. Ahogy oda léptem, ahol a térkép szerint az öv van, felrobbantam. És nem az örömtől, annyit mondhatok. Az öv valójában kör alakban elrendezett taposóaknák&#8230;Egész Doriath körül.
Na most mondja azt bárki is, hogy Doriath nem titkos katonai létesítmény!


Na látod, egy ilyenért már megéri új naplót írni!!! :lol: :lol: :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #259484 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Fehér Szarumán írta:
Szauron naplója mikor lesz??? Még tartson sokáig a n.sorozat, Alyr!
Igen, igen Alyr. Nagyon hiányzik Szauron naplója! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259483 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Szauron naplója mikor lesz??? Még tartson sokáig a n.sorozat, Alyr! :)

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #259410 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Fehér Szarumán: Köszi, jó az ötlet, csak kicsit furcsa, hogy 3 ember levelezik egymással, nem? Na, mindegy majd megoldom körlevéllel. Mégegyszer köszi az ötletet :D :D :D Igen, a "mák"-ra gondolok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259339 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor

Ardenis írta: Fehér Szarumán: Beren második naplója jobban sikerült :D Látom te se tudod az időrendet, a dátumokat :P
Én ugyan folytatnám a magam részéről a király levelezést, de nincs új ötletem,úgy pedig már nagyon unalmas lenne :(


Mármint a MA, MEGINT MA, és társaira gondolsz?
Egyébként a királyi levelezésbe nem száll be egy harmadik személy, mondjuk Gimli ?*esdekelve néz* Esetleg...na inkább hagyjuk! :D :lol:

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #259334 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Fehér Szarumán: Beren második naplója jobban sikerült :D Látom te se tudod az időrendet, a dátumokat :P
Én ugyan folytatnám a magam részéről a király levelezést, de nincs új ötletem,úgy pedig már nagyon unalmas lenne :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259309 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Újabb napló, remélem nem bánjátok meg.

IZÉ....MA
Bocsánat, Fingon nolda király! Most valami szmogos környéken mászkálok, ami igazán nem tesz jót az egészségemnek. Ered Gorgothnak emlegetik a bennszülöttek, akik történetesen örkök. Helyes, legalább megebédelhetek. A pörkörk kitűnő, egy csipet sóval még jobb lenne. A minap egy táblához értem, amin a &#8222;Só&#8221; felirat díszelgett. Elindultam a nyíl után, de csak egy Sauron nevű egyént találtam. Hülye örkök! Átfirkálták a táblát!
Amúgy meg tök gáz ez a Gorgoth. Ezek nem hallottak még az ózonrétegről? Meg a sziklák, hát&#8230;Sauronnak még egy nyamvadt úthengerre vagy traktorra sincs pénze, hogy kicsit normálisabbá tegye az utat? És a sok pók, ami errefelé lakik&#8230;Miért is kellett erre jönnöm?! Az úti térképem szerint hamarosan elérek egy övet. Milyen övet? Nem látok semmit!

MA
Most már tudom hol van. Ahogy oda léptem, ahol a térkép szerint az öv van, felrobbantam. És nem az örömtől, annyit mondhatok. Az öv valójában kör alakban elrendezett taposóaknák&#8230;Egész Doriath körül.
Na most mondja azt bárki is, hogy Doriath nem titkos katonai létesítmény!

MEGINT CSAK MA
Uff! Átugráltam egyenként az aknákon. Jól megizzadtam! Hú,de meleg van, hú,de izz&#8230;hé, találtam valami kicsi, piros dolgot a földből kiállva..megnézem!-1 perc múlva- Egy taposóakna volt az&#8230;túl későn vettem észre a Made in Vietnam feliratot. Hát&#8230;nincs baj, a leégett haj hamar visszanő&#8230;sőt, a vakság és a süketség se tart sokáig&#8230;kutya bajom!

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #259278 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Köszönöm a biztatást!

Galadriel naplója 4.:
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1 ... 212c001d66

A következő kérdésekre adja meg a választ:
- milyen is az, amikor a tündéknél paás szülés zajlik?
-hogyan forradalmasította Celeborn Ulmo segítségével a gyereknevelést?
-mit szólt mindehhez Galadriel?
-hogyan reagálta le Elrond Elros halálát?
-javult-e Celeborn törpökhöz való viszonyulása?

Fehér Szarumán:

szerintem feltétlen írd meg a naplót!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.469 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére