Humoros előadások

Több
20 éve 1 hete #189021 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta: Helyzetjelentés: Brandir és még páran nem akar humorost Kapolcsra, Ankalimon és még páran akar. :roll: :) De Szigetre úgy néz ki mindenképp lenne, de még minden képlékeny. :roll: De Alyr: írj! :wink:


Hát jó, írok aztán avgy előadjátok, vagy nem...
(szvsz kellene valami komolyat is és humort is, csak a komolyról nemtom mit és hogyan... a Feanor laikusok számára inkább riasztóan hatna... )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #189009 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én mindenben benne vok. de ezt már mondtam. (kapocson viszon ottaludni nem áll szándékomban mivel gondolom sátrazás lenne na mos azt nem vállalom..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188947 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Helyzetjelentés: Brandir és még páran nem akar humorost Kapolcsra, Ankalimon és még páran akar. :roll: :) De Szigetre úgy néz ki mindenképp lenne, de még minden képlékeny. :roll: De Alyr: írj! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188883 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rabyn írta: Alyr szerintem írjál valamit. Aztán max nem adjuk elő, de elaolvassuk és egy jót nevetünk rajta:)


Jó...
Illetve, elkezdek pár sztorit ti meg majd ráböktök az egyikre h azt folytassam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188882 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Alyr szerintem írjál valamit. Aztán max nem adjuk elő, de elaolvassuk és egy jót nevetünk rajta:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188840 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Áfi: én szívesen megyek, segítek, bármit:))) Tavaly is úgy volt, meg most szerepelni is szívesen:DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188825 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Akkor most írjak valamit vagy ne írjak?

Ha igen akkor szerintetek melyik filmből lenne jobb? (film az alap mert azt látta a köznép, de azér könyv is lesz benne)
Lehet hogy a harmadik, mert az volt utoljára... vagy ennyire hülyének ne nézzem az embereket hogy ne emlékezzenek a FotRra? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188807 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Áfi én egyébként is kint leszek szóvakl akármit elválallok amit kell!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188779 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Áfi: én jelentkezem, szereplést nagyon szívesen bevállalok, ha van darab és szereplők, akkor rendezést is. Sajna egyelőre nincs pénzem jegyre... bár még lehet. :?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188778 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Drágáim!

Beszéltem a Szigetesek (Fiksz Rádiósok) egyik felével - azaz Rabyn apukájával (ezer köszi!), a helyzet a következő:

Tudnának nekünk biztosítani színpadot, sőt, olyan színpadot is, ahol a nap bizonyos szakaszában csak mi lehetnénk/adhatnánk elő! Viszont.

Ingyenjegyek száma nagyon kevés. Olyanokra lenne tehát szükség, akik szeretnének amúgy is jönni a Szigetre, de ezen belül bevállalnának egy napos/két napos MTT-s szereplést. Napijegyet tudnak többet is szerezni, tehát ebben az esetben az is előfordulhat, hogy egy napra teljesen ingyen mehetnénk. (A konkrétumok még tárgyalás alatt.)

Kérdés: a Gixer/HC előadás stábja hogy vélekedik erről? Esetleg azok, akik nagyon szeretnének jönni, mit szólnának vmi kisebb előadáshoz, ha nem tud az összes szereplő részt venni ebben?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188649 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Brandir írta: Tiszta szívemből örülök :twisted: , hogy ekkora itt az aktivitás. Holnap (22-én csütörtökön) 17-órától megbeszélést tartunk a CDfűben a kapolcsi (esetleg más nyári) programról. Gyertek L.


Szerinted miért írtam ezt? :)

Kincső írta: Ezt holnap vitassuk meg, de szvsz mindenképp legyen!


Magyarán: én ott leszek! :twisted:
NHE: nem akarok belekontárkodni, de szvsz ahhoz nagyon sok szereplője van, hogy mindenki ráérjen, nemhogy ottlenni, de próbálni. :roll:
Kapolcs dátuma: július 23.-augusztus 1. (de ebből nyilván a táborba eső része kiesik...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188631 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rayan írta: DE még a Gixeren is rágódom, hogy merjük-e. Gondoljátok meg.


Kapolcs mikor is lesz? Addigra fel tudjuk eleveníteni a dolgokat? Vagy adjam át a szerepem másnak (érettségi miatt elég össze-vissza leszek, az tuti)?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188578 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én nem tudo ott lenni! De szívesen segítek majd a színdarabban ill szerepelek benne. szólajtok majd nekem oké?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188577 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Brandir írta: Tiszta szívemből örülök :twisted: , hogy ekkora itt az aktivitás. Holnap (22-én csütörtökön) 17-órától megbeszélést tartunk a CDfűben a kapolcsi (esetleg más nyári) programról. Gyertek L.


node Brandir! nem szégyelled magad, h már megint hozzászólsz? :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188569 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Tiszta szívemből örülök :twisted: , hogy ekkora itt az aktivitás. Holnap (22-én csütörtökön) 17-órától megbeszélést tartunk a CDfűben a kapolcsi (esetleg más nyári) programról. Gyertek L.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188563 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Csatlakozom az előttem szólókhoz, összefoglalva/kiegészítve:
Egy komoly darabot
:arrow: nem feltétlenül érti a nagyközönség, a Feanort pl. nagyon nem, és a többség csak a filmet látta,
:arrow: nehezebb jól megcsinálni, hosszabb időt igényel,
:arrow: komolynak ott van a Szkíták meg az Endymion.
A paródia
:arrow: sokkal inkább népszerűsítő hatású,
:arrow: érthetőbb,
:arrow: könnyebb előadni, kisebb a feltűnő hibák lehetősége,
:arrow: sokszínűbbé teszi az MTT kapolcsi szereplését, nehogy már csak komoly dolgok legyenek.

A már megírt paródiákat nem lenne jó vinni szvsz (de ez tudtommal többek véleménye), mert azok már elég ismertek, egy komoly darab sokadszorra is hatásos, de egy paródia kevésbé. De egy új paródiát sokkal könnyebb összehozni, mint egy új komoly darabot.
Ezt holnap vitassuk meg, de szvsz mindenképp legyen! :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188562 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
de mindettől függetlenül nem árt, ha kézben van egy szövegkönyvünk, esetleg egy előadásunk humoros témában. én még nem mondtam le esetleges más rendezvényen való részvételünkről...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188469 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

gillz írta:

Rayan írta: Pípl, Kapolcsra megyünk, nem Sci-Fi napra. Nem feltétlenül volna jó a humoros előadásra helyezni a hangsúlyt. Ezt nem csak én látom így. Mivel NAGY nyári fesztivál, jó volna Feanort vagy legalább Feanor szintű darabot vinni, magyarán komolyabbat, és olyat, ami KÉSZEN van. Fullextrás, konkrétan. DE még a Gixeren is rágódom, hogy merjük-e. Gondoljátok meg.


hm. azért gondoltam vmi humorosat, mert szerintem egy lazán előadott, térrre kivitt komédia is igen sikeres lehet. Kapolcsra sztem illik a vásári komédia, nem? És ezt gyorsabban megtanuljuk, mint egy Feanor szintű darabot, amihez igen sok minden kell. De persze benne vagyok a Feanorban is, ha gondoljuk. Mert csak az van készen.


Azért sztem egy Feanor, amit csak azok értenek akik mélyebben beleásták magukat a Tolkien-világba, jóval kevésbé lesz hatásos a Társaság népszerűsítésére mint egy Humor akármi.
Persze lehet komoly színdarab de akkor vmi olyan amit ért a "nagyközönség". Ez most nem LEP, nem csupa Tolkien-hívő lesz ott...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188440 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rayan írta: Pípl, Kapolcsra megyünk, nem Sci-Fi napra. Nem feltétlenül volna jó a humoros előadásra helyezni a hangsúlyt. Ezt nem csak én látom így. Mivel NAGY nyári fesztivál, jó volna Feanort vagy legalább Feanor szintű darabot vinni, magyarán komolyabbat, és olyat, ami KÉSZEN van. Fullextrás, konkrétan. DE még a Gixeren is rágódom, hogy merjük-e. Gondoljátok meg.


hm. azért gondoltam vmi humorosat, mert szerintem egy lazán előadott, térrre kivitt komédia is igen sikeres lehet. Kapolcsra sztem illik a vásári komédia, nem? És ezt gyorsabban megtanuljuk, mint egy Feanor szintű darabot, amihez igen sok minden kell. De persze benne vagyok a Feanorban is, ha gondoljuk. Mert csak az van készen.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188421 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Pípl, Kapolcsra megyünk, nem Sci-Fi napra. Nem feltétlenül volna jó a humoros előadásra helyezni a hangsúlyt. Ezt nem csak én látom így. Mivel NAGY nyári fesztivál, jó volna Feanort vagy legalább Feanor szintű darabot vinni, magyarán komolyabbat, és olyat, ami KÉSZEN van. Fullextrás, konkrétan. DE még a Gixeren is rágódom, hogy merjük-e. Gondoljátok meg.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188237 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta: :D
Beleg: én szívesen szervezem, úgyhogy szerintem le tudunk mondani a segítségedről. :wink:
Gillz: A terem az mindig probléma, de ha jobb az idő, akkor legrosszabb esetben szabadtéren is lehetünk, de eddig is mindig megoldottuk. :wink:
Alyr: az tök jó lenne :D
1. fogalmam sincs, hogy hány oldal, majd utánanézek a HC-s alapján.
2. szvsz az egyetlen megkötés, hogy köze legyen a GyU-hoz és hozd a szokásos formád (azért azt figyelembe kell vegyük, hogy a közönség lehet hogy csak a film szintjéig ismeri). :wink:
3. nem kell :)
4. szereplő: szvsz max. 10-15, többel nem lehet rendesen időpontot egyeztetni. Ja és azért ne regénnyi szövegeik legyenek... :D (Vagy persze ha van benne napló, azt lehet olvasni.)


Az hogy csak a film alapján az evidens.
Napló nem lesz benne.
Ti melyik részt szeretnétek?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188226 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
:D
Beleg: én szívesen szervezem, úgyhogy szerintem le tudunk mondani a segítségedről. :wink:
Gillz: A terem az mindig probléma, de ha jobb az idő, akkor legrosszabb esetben szabadtéren is lehetünk, de eddig is mindig megoldottuk. :wink:
Alyr: az tök jó lenne :D
1. fogalmam sincs, hogy hány oldal, majd utánanézek a HC-s alapján.
2. szvsz az egyetlen megkötés, hogy köze legyen a GyU-hoz és hozd a szokásos formád (azért azt figyelembe kell vegyük, hogy a közönség lehet hogy csak a film szintjéig ismeri). :wink:
3. nem kell :)
4. szereplő: szvsz max. 10-15, többel nem lehet rendesen időpontot egyeztetni. Ja és azért ne regénnyi szövegeik legyenek... :D (Vagy persze ha van benne napló, azt lehet olvasni.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188149 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

gillz írta: hát egy csillogó villógó, zseniális, 30-40 perc hosszú, nem túl nagy diszletet és tömeget igénylő Gyúrúk Ura paródiát :mrgreen: tudjuk, ez mind benned van! :twisted:


30-40 perc az hány oldal?

Továbbá:
- díszlet és emberigény feljegyzésre került
- miről szóljon?
- ugye nem kell bele táncbetét?
- hány szereplője legyen?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188145 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
hát egy csillogó villógó, zseniális, 30-40 perc hosszú, nem túl nagy diszletet és tömeget igénylő Gyúrúk Ura paródiát :mrgreen: tudjuk, ez mind benned van! :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188138 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

gillz írta: benne vagyok, de ehhez kell szöveg. én szivesen pattogok, de termet nehezen szerzek. Szval keressünk anyagot hozzá... Alyr? nincs kedved összerakni egy előadásnyit? :mrgreen:


Márminthogy ééén?

Öööö (most szerénytelen leszek) milyet óhajtotok?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188091 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
benne vagyok, de ehhez kell szöveg. én szivesen pattogok, de termet nehezen szerzek. Szval keressünk anyagot hozzá... Alyr? nincs kedved összerakni egy előadásnyit? :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #188050 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
En elore mondom hogy most nyaron ne szamoljatok velem semminemu eloadassal sem. Humorossal sem.
Irtozatosan el vagyok/leszek havazva es nem lesz idom ilyenekkel foglalkozni.
Per pillanat orulok ha az MTT-s tagsagomat egy redukalt szinten tartani tudom.
Ugyhogy ha akartok csinalni ilyet, akkor valaki vegye kezebe az ugyet.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #187952 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta: Ide is beírom, nem lenne kedvünk egy újabb humoros előadást csinálni Kapolcsra? :idea:


Én ugyan nem értek ehhez, de nem túl rövid az idő a színrevitelhez?


Majdnem 3 hónap? Viccelsz? 8O Meg nem feltétlenül kell olyan hosszúnak lennie, mint az NHE. :wink: A Sci-fi napra 3 hét alatt készültünk fel :!:

Jó,jó,jó, mondtam hogy nem értek hozzá...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #187951 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta: Ide is beírom, nem lenne kedvünk egy újabb humoros előadást csinálni Kapolcsra? :idea:


Én ugyan nem értek ehhez, de nem túl rövid az idő a színrevitelhez?


Majdnem 3 hónap? Viccelsz? 8O Meg nem feltétlenül kell olyan hosszúnak lennie, mint az NHE. :wink: A Sci-fi napra 3 hét alatt készültünk fel :!:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #187946 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta: Ide is beírom, nem lenne kedvünk egy újabb humoros előadást csinálni Kapolcsra? :idea:


Én ugyan nem értek ehhez, de nem túl rövid az idő a színrevitelhez?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.783 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére