Humoros előadások

Több
19 éve 11 hónapja #197525 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humoros előadások

icke/Telemnacam írta: Üdvözletem!

Június 7. rulz! Másnap lesz a szülinapom, majd kérek ajándékba valamilyen szerepet... Addig még kitalálom, melyiket :twisted: :lol:
Ott leszek!

icke


Hajrá icke! Várunk! Szólítanak a világot jelentő deszkák!

Ui: nem vagy véletlenül asztalos?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197164 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdvözletem!

Neeem, így néz ki egy Malkavita :twisted: :P Szokj hozzá :wink:
[size=9:2t8n6sid]Te is ilyesmi leszel :lol: :P [/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197160 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Mi ez a hirtelen jött szereplésivágy? Így néz ki egy kifordított lény?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197158 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdvözletem!

Június 7. rulz! Másnap lesz a szülinapom, majd kérek ajándékba valamilyen szerepet... Addig még kitalálom, melyiket :twisted: :lol:
Ott leszek!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197156 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
búúú! Pont aznap van "randim" egy tervezőnővel a nyári divattervezői gyakorlatom miatt. De később lehet hogy még odaérek :(

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197155 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
(Pünkösd) Hétfőn (május 31.) NEM LESZ PRÓBA. Első próba június 7-én, hétfőn lesz, pontos időpontot még nem tudok.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197147 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Léli írta: Nos, jelen állás szerint úgy tűnik, a hétfő minden rendezőnek jó próbaidőpont, úgyhogy ez lesz a válogatások ideje is. Még nem végleges, amint az lesz, kap mindenki emilt a dologról. De erre számítsatok. Hogy délelőtt v. délután, még nemtudom...


most hétfő nem jó, a többit majd úgy intézem hogy jó legyen!

gillz írta: juhhé 8)

akkor az első időpont, amit reálisnak tartojk:
szerdán 3-4 órától kifulladásig? kérek szépen reakciókat! ha ebben megegyezünk, akkor majd a Kálvinon találkozzunk a metró tetején :mrgreen:


ok! :D nekem jobb lenne 3tol, mert 3/4 7re mennen kell táncórára kifulladni...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197134 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Akkor :?: :
Ki TUD jönni?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197088 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hát, akkor én megint nem leszek ott, ha hétfő, én ugyanis vidéki vagyok, és hétfőn a családdal leszek. Olyan ritkán jutok haza :( És belátható időn belül máskor nem is tudok hazamenni, szal ennyi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #197058 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Mírrand írta: Az feninistre a szerda nekem tökéletes. A kisérettségim kedden lesz, így már szabad leszek végre!

Akkor most lesz hétfő?


Lesz hétfő, legalábbis egyelőre úgytűnik.
Nem tudom hányra tudok odamenni...

(ha eldöntitek hánytól legyen és hol meg iesmi, vagy bármi változás lenne, írjatok nekem egy smst mert én hétfőig nem leszek netközelben)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196930 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Az feninistre a szerda nekem tökéletes. A kisérettségim kedden lesz, így már szabad leszek végre!

Akkor most lesz hétfő?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196874 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Pünködskor matekozom szal nemjo a délelőtt.. de azon kivól mindennap!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196866 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Permínek a szerda (június 2., igaz?) nem túl jó. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196856 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Esgal írta: De hétfő pünkösd...akkor nem mész.


Jétélleg...
Akkor megin ritkábban mennek a vonatok...
:P P

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196854 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humoros előadások
De hétfő pünkösd...akkor nem mész.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196852 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Léli: juni15ig nekem a délelőttök nem jók mert iskolában vagyok. utána a hét bármely napján ráérek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196850 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nos, jelen állás szerint úgy tűnik, a hétfő minden rendezőnek jó próbaidőpont, úgyhogy ez lesz a válogatások ideje is. Még nem végleges, amint az lesz, kap mindenki emilt a dologról. De erre számítsatok. Hogy délelőtt v. délután, még nemtudom...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196847 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nazgúlkirály jelentkezik próbálni, bármikor, bárhol, csak szóljatok. Szerdai cucc is rendben levőnek látszik.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196823 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
nekem jó a szerda!
Léli: Ha a Lepre is megtudtunk csinálni három darabot párhuzuamosan akkor ezt is megfogjuk tudni..

Mikor lesz az első proba?én mindig ráérek:) (hétvégén nem mindigpl most hétfőig nemD)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196822 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

gillz írta: próbát addig nem tudunk kiirni, amig nincs meg minden szereplő, nem?


Ez nagy tévedés. Ugyanis pl. a három főszereplő helye már majdnem 100%, ezért velük tuti el lehet kezdeni már a próbákat. És a többi szerep is elég vlószínűnek látszik, még van pár jelentkező a helyükre, őket legegyszeűbb lenne szvsz a próbákon kipróbálni, úgy mondjuk az első kettőn. És akkor nem is kell mégegy meghallgatás. Szóval szvsz az lenne a legjobb, ha kiírnánk a próbákat, elkezdenénk próbálni (mindenkivel), és a harmadik próba idejéig véglegesíteni a szereplőket. Addig "meghallgatás" lesz a próbák alatt, kivételes esetekben külön egyeztetés szerint. Szvsz ez lenne a legpraktikusabb (jó, akkor nem lesz meg az a meghallgatás, ahol ottlehetne a Brandir által emlegetett vezetőségi megfigyelőtanács, vagymi, de legalább elkezdhetnénk -- és szvsz ideje volna elkezdeni!)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196820 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Léli írta: Az szép és jó, hogy ti itten szervezgetitek ezt a feminista darabot, de a KHE-vel mi lesz? gilzz, szvsz először a KHE-vel kéne kicsit foglalkozni, minimum olyan szinten, hogy a próbákban megegyezni, utána majd lehet foglalkozni ezzel a másikkal -- ugyanis a KHE-re már számítanak.


Léli, én nem helyezném egyiket se a másik elé... jó 5letnek tűnik még egy nem paródiadarabot összehozni, s mivel júni végéig állni látszik a KHE, addig talán elfér egymás mellett a két darab finomitása (hiszen nem mindenki vesz részt mindkettőben)

próbát addig nem tudunk kiirni, amig nincs meg minden szereplő, nem?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196817 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Az szép és jó, hogy ti itten szervezgetitek ezt a feminista darabot, de a KHE-vel mi lesz? gilzz, szvsz először a KHE-vel kéne kicsit foglalkozni, minimum olyan szinten, hogy a próbákban megegyezni, utána majd lehet foglalkozni ezzel a másikkal -- ugyanis a KHE-re már számítanak.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196816 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
juhhé 8)

akkor az első időpont, amit reálisnak tartojk:
szerdán 3-4 órától kifulladásig? kérek szépen reakciókat! ha ebben megegyezünk, akkor majd a Kálvinon találkozzunk a metró tetején :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196763 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta: /me csatlakozna a csajcsoportuláshoz, amennyiben ráér abban a bizonyos időpontban amikor teaházal a nép... :wink:


:?: tudja már vlki, hogy mikor lesz ez?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196762 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
/me csatlakozna a csajcsoportuláshoz, amennyiben ráér abban a bizonyos időpontban amikor teaházal a nép... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196748 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
[size=9:3jrhwb0m]Feminista darab, képzelem:-Arwen, Galadriel, Éowin és Csűrös Rozi serpenyőt és sodrófát lóbálva átgázolnak Morannonon, kikergetik Szauront Barad-dúr-ból és onnan dirigálnak a Szövetségnek[/size]
:arwen2: :celebrian1: :eowyn1: :sam3:
Vénusztükrerulz!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196726 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humoros előadások
jelmezvarrás...brrr...most egy időre úgyis elegem volt belőle...de szvsz vannak olyan jelmezek raktáron, amit fel tudunk használni, esetleg alakítok rajtuk kicsit


*user most visszaolvasott a feminista darabig is, és most ezerrel integet meg csápol, h itt van, lehet rá számítani*

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196710 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

gillz írta: viszont olyan javaslataim lennének, h kezdjünk el gondolkodni a zenei aláfestéseken, tehát a darabot olvasva keressünk mindenféle odaillő dalt, számot, hangeffektet, bármit. én vállalok egy kis keverést, összevágást is, mint a scifinapos előadűásban a lövéseffektek, lézerkardok meg hasonlók voltak. ezt az egy hónapot szánhatnánk akár erre, meg a nagyon tutkó jelmezek megtervezésére, összeszedésére is (szvsz elég, ha csak összeválogatjuk őket, nehogy úújakat varrjunk ;) )


Ha kell, tudok szolgálni MINDEN fajta hangeffektekkel! [size=9:3ee00es5]Milyen jó, ha valaki a reklámszakma mellett nő fel[/size]

Ja, és az a kreatív-elmebontó-banzai engem is érdekelne!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196619 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rayan írta: Lau, gillz, imádom magunkban ezt a lelkes feminista vonalat >=) Örömmel beszállnék. Csak szóljatok, mikor teáznánk, majd igazodom.

yess! teaparty! :D olyat fogunk kreativkodni hogy csak na!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196607 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Felagund írta:

Léli írta: :arrow: A többiek, akik nagyon esélyesek a szerepükre Felagund mint Neo


Én ugyan semmilyen meghallgatáson nem voltam, de egye fene, lehet, hogy egy-két próbára benézek, végül is nem nagy szerep...

De a hajamat NEM vágatom le!!!

És szerezzetek bőrkabátot, napszemüveget hozok én! :lol:


Bőrkabát nem probléma... 8)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.538 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére