Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

×

Szavazás: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Emberek - Bëor háza
48 10.7%
Emberek - Haleth népe
50 11.2%
Emberek - Hador háza
38 8.5%
Noldák
125 28%
Sindák
118 26.4%
Törpök
39 8.7%
Orkok
29 6.5%
Szavazók száma: 155 ( Miya, Turlas, Hirannis, Anduin, Heledir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 8 hónapja #267667 Írta: Idhren
Naná, hogy a sindák...
Kicsit sötétebbek, mint a noldák, de feleolyan beképzeltek :twisted: :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267381 Írta: Arzeen

olorin.papa írta:

Ethuil írta:

Estelio írta:

Ethuil írta: No még egy cseppett Sindák!!!!!

Hajrá! Hajrá! Előre Sindák!! :bounce: :bounce: :bounce:

Csak így tovább, még 15öt a Sindáknak :D :D


:twisted: Az sosem lessz meg! :evil:
Sindák Mindhalálig! :D

A Remény hal meg utoljára tanúlt kollégám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267350 Írta: Olorin.papa

Ethuil írta:

Estelio írta:

Ethuil írta: No még egy cseppett Sindák!!!!!

Hajrá! Hajrá! Előre Sindák!! :bounce: :bounce: :bounce:

Csak így tovább, még 15öt a Sindáknak :D :D


:twisted: Az sosem lessz meg! :evil:
Sindák Mindhalálig! :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267318 Írta: Claire
Csakis a sindákhoz :itscool: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267291 Írta: Arzeen

Estelio írta:

Ethuil írta: No még egy cseppett Sindák!!!!!

Hajrá! Hajrá! Előre Sindák!! :bounce: :bounce: :bounce:

Csak így tovább, még 15öt a Sindáknak :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267290 Írta: Estelio

Ethuil írta: No még egy cseppett Sindák!!!!!

Hajrá! Hajrá! Előre Sindák!! :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267265 Írta: Arzeen
No még egy cseppett Sindák!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267264 Írta: Namarie

Tinuviel/Liu írta: Noldák rulz. Kill the teleri. :twisted:

Hej, azok a szép fëanoros idők...


Héé, nem minden nolda testvérgyilkos!! Meg Fingolfinék véletlenül keveredtek a dologba, Firodék meg nem öltek telereket. És aki Celebornra sandán mer nézni, nos, annak velem gyűlik meg a baja. 8) :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267057 Írta: Noredhel
Noldák rulz. Kill the teleri. :twisted:

Hej, azok a szép fëanoros idők...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266781 Írta: Telcontar
Noldák... divatmajmok :)

Természetesen Marach népe, az aranyhajú Hador háza, amely tiszteletet ébreszt. Volt Beorékna ók egy szál Berenük, ez OK, de ettől eltekintve szinte tökéletesen kihalt mindkét emberház. De Hador? Belőlük lett Númenor...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266759 Írta: Namarie

cortez71 írta:

Phaedra/Namarie írta:

cortez71 írta: Noldák foreva! ők az igazi tündék!

naa, azért ne túlozzunk, mert a többi tünde is tünde!! Ki az igazi tünde és ki nem, vitatható. Ha azt nézzük, a noldák elég sok mindent követtek el, olyan dolgokat, amik sehogyse férnek össsze a tündék által képviselt tanításokkal és erényekkel, és amiket pl. egy sinda sose csinált. meg egy teler se, leszámítva az egy megvadult Eölt.

ettől függetlenül továbbra is a noldákhoz csatlakoznék, pontosan az ambivalenciájuk miatt. Hozzá kell tenni, hogy a tündék közül talán ők szenvedtek a legtöbbet, és ez mindenképp tiszteletet ébreszt.

Szerintem meg épp ezért igazi tündék, nem az a magasabb, elérhetetlen faj... Hibáik is vannak, erényeik is, ezért talán számunkra könnyebben érthetők.
Mert sztem a táncikálós-éneklő sindák azért csak elérhetetlenebbek...


Paradox módon én pont a noldákat érzem megközelíthatetlenebbenek. Gondoljatok csak pl. Celebornra és Galadrielre!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266606 Írta: cortez71

Phaedra/Namarie írta:

cortez71 írta: Noldák foreva! ők az igazi tündék!

naa, azért ne túlozzunk, mert a többi tünde is tünde!! Ki az igazi tünde és ki nem, vitatható. Ha azt nézzük, a noldák elég sok mindent követtek el, olyan dolgokat, amik sehogyse férnek össsze a tündék által képviselt tanításokkal és erényekkel, és amiket pl. egy sinda sose csinált. meg egy teler se, leszámítva az egy megvadult Eölt.

ettől függetlenül továbbra is a noldákhoz csatlakoznék, pontosan az ambivalenciájuk miatt. Hozzá kell tenni, hogy a tündék közül talán ők szenvedtek a legtöbbet, és ez mindenképp tiszteletet ébreszt.

Szerintem meg épp ezért igazi tündék, nem az a magasabb, elérhetetlen faj... Hibáik is vannak, erényeik is, ezért talán számunkra könnyebben érthetők.
Mert sztem a táncikálós-éneklő sindák azért csak elérhetetlenebbek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266591 Írta: Namarie

cortez71 írta: Noldák foreva! ők az igazi tündék!

naa, azért ne túlozzunk, mert a többi tünde is tünde!! Ki az igazi tünde és ki nem, vitatható. Ha azt nézzük, a noldák elég sok mindent követtek el, olyan dolgokat, amik sehogyse férnek össsze a tündék által képviselt tanításokkal és erényekkel, és amiket pl. egy sinda sose csinált. meg egy teler se, leszámítva az egy megvadult Eölt.

ettől függetlenül továbbra is a noldákhoz csatlakoznék, pontosan az ambivalenciájuk miatt. Hozzá kell tenni, hogy a tündék közül talán ők szenvedtek a legtöbbet, és ez mindenképp tiszteletet ébreszt.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266572 Írta: cortez71
Noldák foreva! ők az igazi tündék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266553 Írta: Ízisz

Sil írta: Micsoda kérdés... hát persze, hogy a noldákhoz...


[size=9:27icopix]Hajrá noldák!!! :oops: [/size]

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266547 Írta: Estelio

Ethuil írta: SINDÁK? SINDÁK! SINDÁK!! :dance: :dance:

[size=9:3j9vw3ea]off: Hát nem édes?[/size] :) Hallgat az idősebbekre a drága.
Szavazzatok a sindákra!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266516 Írta: Arzeen
SINDÁK? SINDÁK! SINDÁK!! :dance: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266511 Írta: Estelio
Csatlakozom. Hajrá Sindák!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266497 Írta: Drakolini

cortez71 írta:

Illuin írta: Nem tom, mi a bajotok szegény Hador házával... Ott vannak a legnagyobb fejek: Húrin, Huor, Tuor és persze a legnagyobb, lejobb (és legszerényebb, legbékésebb :twisted: ) TÚRIN!!!!!!

Eh, igen, Túrin pont az a nyugis jellem, aki csak akkor harcol, ha kell, amúgy békében megül a fenekén :twisted:


Miért Túrin szokott máskor egyáltalán harcolni? Egyébként amire büszke lehett az a szerénysége! (Gonosz vicc!) :twisted: :twisted: :twisted:

Mellesleg: Hajrá Sindák!!! :cooljump: :cheers: :cross: :evil3: :up: :hello: :deal:

Online D&D - Szerepjáték A Fórumon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266450 Írta: cortez71

Illuin írta: Nem tom, mi a bajotok szegény Hador házával... Ott vannak a legnagyobb fejek: Húrin, Huor, Tuor és persze a legnagyobb, lejobb (és legszerényebb, legbékésebb :twisted: ) TÚRIN!!!!!!

Eh, igen, Túrin pont az a nyugis jellem, aki csak akkor harcol, ha kell, amúgy békében megül a fenekén :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266444 Írta: Illuin
Nem tom, mi a bajotok szegény Hador házával... Ott vannak a legnagyobb fejek: Húrin, Huor, Tuor és persze a legnagyobb, lejobb (és legszerényebb, legbékésebb :twisted: ) TÚRIN!!!!!!

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266427 Írta: Enna Silme
Noldak..... :o Vagy szindak. De a noldak mellett voksoltam. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266376 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Micsoda kérdés... hát persze, hogy a noldákhoz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265293 Írta: Anglachel/Gurthang
Ezaz Orkok, jól feltornáztuk magunkat 7re!!! Csak így tovább. :twisted:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265191 Írta: Aldarion
Ork (csak a változatosság kedvéért) :)

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265037 Írta: Sudhia

Estelio írta:

Ethuil írta: Csak így tovább Sindák, feltornázzuk magunkat! :D

Csatlakozom. [size=9:21cv45nx](fáj a hasam, soha többet nem eszek ádi sütit)[/size]


szintén

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265025 Írta: Estelio

Ethuil írta: Csak így tovább Sindák, feltornázzuk magunkat! :D

Csatlakozom. [size=9:1h91bxlg](fáj a hasam, soha többet nem eszek ádi sütit)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264720 Írta: Arzeen
Csak így tovább Sindák, feltornázzuk magunkat! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264516 Írta: Aranill

cortez71 írta: Még a végén túl nagy hatalmat akarnak, aztán csak nézünk ki magunkból, h matriarchális a társadalmunk.


A matriarchátuson érdemes lenne elgondolkodni! A férfiak ezekben a társadalmakban egyáltalán nem másodhegedűsök. Nézz szét a világban mennyivel "jobb" a férfi verzió? A Gondolatokban folytassuk!!!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263935 Írta: Anglachel/Gurthang

Phaedra/Namarie írta: On: Szerintem Haleth kifejezetten gondos, jó és erős vezető volt, aki egy elég sokat szenvedett népet helyezett biztonságba, és elég szép teljesítmény volt, hogy elnyerte mind Finrod, rajta keresztül pedig Thingol bizalmát.


Egyetértek. Kivétel erösíti a szabály. :twisted:
Mondjuk nem is annyira kivétel, mert böven van férfias nö Tolkien müveiben. Meg vezetö nö is.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.560 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére