Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

×

Szavazás: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Emberek - Bëor háza
48 10.7%
Emberek - Haleth népe
50 11.2%
Emberek - Hador háza
38 8.5%
Noldák
125 28%
Sindák
118 26.4%
Törpök
39 8.7%
Orkok
29 6.5%
Szavazók száma: 155 ( Miya, Turlas, Hirannis, Anduin, Heledir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 7 hónapja #271565 Írta: Moon
Ez igaz, hogy 1esek csak a kvíz miatt regisztrálnak. Ez ellen nem lehet tenni olyasmit, hogy el tudják érni reg. nélkül?

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271509 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Noredhel (Voronwë) írta: Az ilyeneket mér nem törlik...

Mert sokan a kvíz miatt regisztráltak. :) De ez már OFF, szvsz.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271507 Írta: Noredhel
Az ilyeneket mér nem törlik...

Én szeretem a sindákat, de mivel részt vettem Alqualondéban, valahogy kerüljük egymást velük...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271495 Írta: Olorin.papa

Ethuil írta: Hát ez elháborító az ötezernemtudomhogymennyi regisztrált felhasználóból csak harminchárom Sinda párti van????????? Hmmmmmm, ez nem jó!!! Előre Sindák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!:


"az ötezernemtudomhogymennyi regisztrált felhasználóból" kétezerötszázvalamennyi csak regelt, de nem szólt hozzá egyet sem, ezerkettőszázegypár egy, vagy két hozzászóással bír a maradék ezervalamennyi regelt felhasználóbó fele tíz hozzászóás alatt van...
:roll: vagyis ennyi... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #271491 Írta: Arzeen
Hát ez felháborító az "ötezernemtudomhogymennyi" regisztrált felhasználóból csak harminchárom Sinda párti van????????? Hmmmmmm, ez nem jó!!! Előre Sindák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271488 Írta: Noredhel
Pozőr nolda bagázs nyerésre áll (hö... mintha /me nem arra szavazott volna...)

Go, Noldor, go!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271469 Írta: Gandalf
Rion: én annak idején rájuk szavaztam ("első Velem" hatása :wink: ), de csak egyszer tudok szavazni! Ne aggódj, így sem marad szégyenben Aule szikár népe! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271468 Írta: Rion Pendragon
gyerünk már!!!! Szavazzon valaki a törpökre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271467 Írta: Brandir
Haleth úrnőről hangozzon hősi ének,
Ki vezette népét nagy vitézséggel
Megvívta csatáit hadban és békében
Mégis szelíd, jó úrnőnk ő nekünk,
Mert Haleth lelke mélyén lepke.

(by Lamorak)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #271460 Írta: Rion Pendragon
Éljenek a törpök! :gimliaxe: :gimli2: :gimli1:

TÖRPÖK!TÖRPÖK!TÖRPÖK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271449 Írta: bea/mag

gillz írta: Haleth. Egyértelmű, Haleth Hibbant népe :twisted:


én egyetért:D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271105 Írta: cortez71
Nem akarok senkit elkeseríteni, de a noldák valszeg győzedelmeskedtek :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271103 Írta: szörcsög
Egyetértek gillzel meg galcal:)énse magyarázkodom

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270891 Írta: Prérifarkas
Csak csatlakozni tudok: )

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270746 Írta: gillz
Haleth. Egyértelmű, Haleth Hibbant népe :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270730 Írta: Moon
Noldák!

S nekem sem kell megmagyarázni, hogy miért! :wink:

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270595 Írta: Maglor
NOLDÁK

asszem nem kell sokat magyarázzam, h miért.... :wink:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #269382 Írta: Olorin.papa
Azért még a Noldák sem fújtak ki... 8) :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #269290 Írta: Ardathon
Törpök népe gyözni fog márcsak 18 % hiányzik :( :D :twisted:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #269210 Írta: Arzeen

Estelio írta:

Sir Gwayne írta: Előre sinda testvérek! :)

:bounce: Előre!!!! Sindák!!!

CSatlakozom! Előre Sindák!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #269173 Írta: Estelio

Sir Gwayne írta: Előre sinda testvérek! :)

:bounce: Előre!!!! Sindák!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #269103 Írta: Sir Gwayne
Előre sinda testvérek! :)

Sir Gwayne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #268463 Írta: Estelio

Ille / Lórien írta:

Belladonna írta: Hobbitra miért nem lehet szavazni? Ők még nem voltak az első korban?


Én úgy tudom, hogy akkor még nem voltak, és egyébként meg ők is az emberek közé tartoznak, csak kis méretűek.

De a fent soroltak közé nem nagyon lehet a hobbitokat besorolnis szvsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #268404 Írta: Ille Lórien

Belladonna írta: Hobbitra miért nem lehet szavazni? Ők még nem voltak az első korban?


Én úgy tudom, hogy akkor még nem voltak, és egyébként meg ők is az emberek közé tartoznak, csak kis méretűek.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #268380 Írta: Estelio

Belladonna írta: korábban írtátok, hogy csak három jelentős tündehercegnő szeretett bele emberbe.

Valószínúleg ezt úgy gondolták, hogy három tünde-ember házasság született. :?

Volt még egy, bár reménytelenül: Finduilas szerette Turin Turanbart (azt hiszem, Orodreth lánya volt, de most nem tudom megnézni)

De ez kétség kívül igaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #268349 Írta: Belladonna
Hobbitra miért nem lehet szavazni? Ők még nem voltak az első korban? Nem lehet, hogy voltak, de olyak kicsik, hogy senki nem vette észre őket?
MÁS
korábban írtátok, hogy csak három jelentős tündehercegnő szeretett bele emberbe. Volt még egy, bár reménytelenül: Finduilas szerette Turin Turanbart (azt hiszem, Orodreth lánya volt, de most nem tudom megnézni)

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267822 Írta: Ille Lórien
Én sinda lennék a legszívesebben. Doriath ideális élőhely lenne számomra.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267731 Írta: Ízisz
Kac-kac-kac! A noldák elhúztak a sindáktól!! :twisted: :twisted: :D :D hurráááá!!!

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267717 Írta: Nelossel

Ethuil írta: A Remény hal meg utoljára tanúlt kollégám!


Szerencséd, hogy ott van az az A... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267682 Írta: Olorin.papa

Idhren írta: Naná, hogy a sindák...
Kicsit sötétebbek, mint a noldák, de feleolyan beképzeltek :twisted: :D


Hmmm... :twisted: most bagoly mondta verébnek...
szerénységtek meg egyszerűen ember... bocs tündefeletti... :roll: :D :D :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.520 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére