Állatbarátok

Több
18 éve 3 hónapja #284348 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niphredil Eleanor írta:

Kiszhobbit írta:

Vikil írta:

Kiszhobbit írta: Szevasztok,nem tud valaki eladó madárpókot? Imádom a pókokat,de csak Pesten találtam hirdetést, az allatbarat.hu -n és oda már nem engednek el érte! Igy is elég volt rábeszélni a családot!!! :? (Sz.Sz.B-megyei vok,sajna,a közelbe kéne...)

Esetleg adj fel hirdetést!


Hihihi,már találtam!!! Hoztak a kedvemért az állatkereskedésbe! OOOlyan aranosz,cak még kici. Hétfőn mekk érte. Én ollyan boldog vagyook! :lol:


Fúúúj, egy póktól?! :confused2: :eek4: Hogy lehet boldognak lenni egy póktól?! :eek4: :roll: Én utálom őket. Meg félek is tőlük! Sőt, az az igazság, hogy fóbiás is vagyok... :crap: :roll:

Nekem tetszenek nem is olyan rondák inkább aranyosak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284345 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Niphredil: van aki így van vele, nem mindenki szereti a pókokat. Én ezért nem is próbálkoznék rábeszélni. Pl: én is féltem tőlük egy ideig,talán épp ezért vállalkoztam rá 9 évesen,hogy megfogjak a kezembe egy méretes szongáliai cselőpókot(az a akkor elég nagy példány volt a kezemhez képest...) és amikor közekről meg néztem és rájöttem,hogy a pók sookkal jobban fél tőlem mint én tőle,és láttam,hogy milyen szép,na akkor szerettem meg őket. Azóta minden álmom egy tenyérnyi nagy szép színes pók... :roll: :lol:
Amugy aza sárga-fehér foltos óriáskígyó nagyon szép. :wink:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284340 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az oriaskigyo kicsit meredek, a tobbi allat johet, foleg ha meg hullok is
Most megint szaporodott az allomanyom otthonn, kutya, macskak, bocik 3, 7 nyul, ket koca, mindketto egy egesz alomnyi malaccal, 2 barany, (varjuk a tobbit), ja es a hazban a teknoseim, 2 akvarium, ismet 1 tengerimalac, es Gerbil a gerbil, anyaek szerint gyikokrol szo se lehet :x :x :x

Itt az egyetemen meg megint korul vagyk veve allatokkal: nagy marhak es a tobbi allat darabokban ( :itscool: anatomia RULZ :hello: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284285 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niphredil Eleanor írta: még lecsapni se merem, ha látok egyet. :roll:


Ezzel én is tökéletesen így vagyok ezzel. Az ici-pici pókot a sarokban még elviselem, ha nem jön közelebb, de mást nem.
Az nem volt semmi, amikor egyik táborban olyan sátorban aludtam, ahol az előttem ott alvó csaj mindig elfelejtette behúzni a sátrat, így minden este legalább fél órát azzal töltöttem, hogy az óriási sáskákat, fülbemászókat, pókokat és egyéb ilyesmiket irtogattam. :crap: Azt már nem is részletezem, hogy hogy mertem egyáltalán ott aludni, meg milyen pózban.

De ha már a bizarr dolgoknál tartunk, én egy óriáskígyót szeretnék egyszer, meg egy axolotl-t, és a következő patkányom pedig fehér patkány lesz, mert állítólag még okosabbak. :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284281 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Niphredil Eleanor írta: Fúúúj, egy póktól?! :confused2: :eek4: Hogy lehet boldognak lenni egy póktól?! :eek4: :roll: Én utálom őket. Meg félek is tőlük! Sőt, az az igazság, hogy fóbiás is vagyok... :crap: :roll:


Nem értelek. A pókok, és általában az ízeltlábúak gyönyörű állatok. Komolyan. Remekül meg vannak tervezve, csodaszépek,ha elég közelről nézed őket. Sok lábuk van. Na és. Szépek. Én az ágyam alját nyaratnta egy tenyészetnyi pókkal osztom meg. :) Néha feljönnek hozzám beszélgetni... :)


Nekem beszélhetsz! Felesleges! :shake: :closed: Nem, nem és nem! Nekem senki se mondja azt, hogy a pókok szépek. És mi az, hogy "csodaszépek, ha elég közelről nézed őket"?! :eek4: Akarja a halál nézni őket! Pláne nem közelről! :closed: Sajnálom, de számomra akkor is ronda szörnyeteg mindegyik! Én már így születtem, hogy ösztönösen félek tőlük... még lecsapni se merem, ha látok egyet. :roll:

Nyáron mezítláb voltam kint a kertben, békésen sétálgatok a fűben, és erre átszaladt egy köröm-nagyságú, randa fekete pók a lábamon. Annyira... nem is tudom, hogy fogalmazzam...kiborított?...mindegy, a lényeg, hogy azonnal felkaptam a lában, elsírtam magam :bawling: , és ott áltam vagy 5 percig fél lábon zokogva, mert egyszerűen képtelen voltam mozdulni a félelemtől, meg a "sokktól"! :roll: :crap:

Mindenkitől elnézést kérek, aki szereti őket, de én tényleg nem bírom elviselni a pókokat! /Az ágy alatti tenyészthez már hozzá se szólok! :wink: :roll: /

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284277 Írta: Lego Inglorion
Lego Inglorion válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta: Kaprot kellett volna neki adni. az táplálóbb mint a bodza.[size=9:2m1jiy1f] (és ernyősvirágzatú :lol: )[/size]
Lett egy ujjnyi a hernyó,apu el akarta vinni horgászcsalinak. A végén kikelt egy tenyérnyi lepke,az volt (eddig) a legnagyobb. (úú,de szép volt azis. :lol: )


Na most lesz egy tenyérnyi pókod :lol:
Én a holdasszövőlepkéket szeretem. Jó lenne 1szer keltetni is.
Nekem is volt már tenyérnyi fecskefarkúm([size=9:2m1jiy1f]kapor rúlz :lol: [/size])
Mikor megláttam majd kiugrottam a bőrömből...! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284276 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kaprot kellett volna neki adni. az táplálóbb mint a bodza.[size=9:2j7fyq59] (és ernyősvirágzatú :lol: )[/size]
Lett egy ujjnyi a hernyó,apu el akarta vinni horgászcsalinak. A végén kikelt egy tenyérnyi lepke,az volt (eddig) a legnagyobb. (úú,de szép volt azis. :lol: )

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284275 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta: Csodálatos volt,ahogy először felszálltak az égre! :roll: :mrgreen:


Mintha világra segítettél volna egy gyereket. De tényleg. mikor látod őket messze szállni...és belegondolsz,hogy te keltetted őket....az olyan jó... sajnos nekem a fecskefarkú nem sikerült. Elpusztult a hernyó...pedig olyan szép színes volt...bodzával etettem.([size=9:1ii1jkic]aszonták ernyősvirágzatút kell neki adni):roll: :D [/size]

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284274 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

ZöldSamu írta: Hekk,biztos szép lehet. 1ik uncsitesómnak már10 centis. Szép, nézegetni én is szeretem, -úgy 1 méterről(mármint ha kiveszi akkor). :wink:
Nekem skorpió kell, vagy kaméleon. :lol: meg lepkét keltettem.


Jaaj,ne is mondd! Annyi lepkém volt nekem is a nyáron, pávaszem,meg káposzta,akkor rókalepke, meg araszolóhernyó[size=9:2apkmxlk](jaj,azt nagyon bírtam,mert állandóan reszketett)[/size] meg sikerült kikeltetni néhány fecskefarkút is! Aztán elengedtem őket. Csodálatos volt,ahogy először felszálltak az égre! :roll: :mrgreen:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284273 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta:

Silima írta:

Niphredil Eleanor írta: Fúúúj, egy póktól?! :confused2: :eek4: Hogy lehet boldognak lenni egy póktól?! :eek4: :roll: Én utálom őket. Meg félek is tőlük! Sőt, az az igazság, hogy fóbiás is vagyok... :crap: :roll:


Nem értelek. A pókok, és általában az ízeltlábúak gyönyörű állatok. Komolyan. Remekül meg vannak tervezve, csodaszépek,ha elég közelről nézed őket. Sok lábuk van. Na és. Szépek. Én az ágyam alját nyaratnta egy tenyészetnyi pókkal osztom meg.


A pókokat annyian utálják,szerintem azért,mert nem látják meg bennük a szépséget. Pedig gyönyörű állatok! Már rengetegfajta kisebb ,,házilag fellelhető" pókom volt, de madárpókom még soha! Azért vok most olyan boldog! Engem minden állatom boldoggá tesz!(még a 10centis imádkozó sáskám is :lol: ).
az ágyalatti póktenyészettel maximálisan egyetértek. Én is azt csináltam, [size=9:2szybgfz](amíg a szüleim meg nem tudták :lol: ) [/size]


Hekk,biztos szép lehet. 1ik uncsitesómnak már10 centis. Szép, nézegetni én is szeretem, -úgy 1 méterről(mármint ha kiveszi akkor). :wink:
Nekem skorpió kell, vagy kaméleon. :lol: meg lepkét keltettem.

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284271 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Niphredil Eleanor írta: Fúúúj, egy póktól?! :confused2: :eek4: Hogy lehet boldognak lenni egy póktól?! :eek4: :roll: Én utálom őket. Meg félek is tőlük! Sőt, az az igazság, hogy fóbiás is vagyok... :crap: :roll:


Nem értelek. A pókok, és általában az ízeltlábúak gyönyörű állatok. Komolyan. Remekül meg vannak tervezve, csodaszépek,ha elég közelről nézed őket. Sok lábuk van. Na és. Szépek. Én az ágyam alját nyaratnta egy tenyészetnyi pókkal osztom meg.


A pókokat annyian utálják,szerintem azért,mert nem látják meg bennük a szépséget. Pedig gyönyörű állatok! Már rengetegfajta kisebb ,,házilag fellelhető" pókom volt, de madárpókom még soha! Azért vok most olyan boldog! Engem minden állatom boldoggá tesz!(még a 10centis imádkozó sáskám is :lol: ).
az ágyalatti póktenyészettel maximálisan egyetértek. Én is azt csináltam, [size=9:1c46pgvi](amíg a szüleim meg nem tudták :lol: ) [/size]

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284262 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niphredil Eleanor írta: Fúúúj, egy póktól?! :confused2: :eek4: Hogy lehet boldognak lenni egy póktól?! :eek4: :roll: Én utálom őket. Meg félek is tőlük! Sőt, az az igazság, hogy fóbiás is vagyok... :crap: :roll:


Nem értelek. A pókok, és általában az ízeltlábúak gyönyörű állatok. Komolyan. Remekül meg vannak tervezve, csodaszépek,ha elég közelről nézed őket. Sok lábuk van. Na és. Szépek. Én az ágyam alját nyaratnta egy tenyészetnyi pókkal osztom meg. :) Néha feljönnek hozzám beszélgetni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284260 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: És jelentkezett már vki kutyusért?


Igen, egy kölyöknek (egy kis kan kutyusnak) már találtunk gazdit! :D És egy szuka maradhat Gina mellett apukáméknál is, egyet pedig terveim szerint leviszek a nagyszüleimhez (úgy tervezem, hogy beállítok hozzájuk ölemben a kicsivel, mert akkor már tutira nem lesz szívük visszautasítani :wink: :twisted: )szóval ez így már három!
A maradák háromnak még nincs gazdája, de szerintem nekik is sikerül majd szerezni!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284258 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta:

Vikil írta:

Kiszhobbit írta: Szevasztok,nem tud valaki eladó madárpókot? Imádom a pókokat,de csak Pesten találtam hirdetést, az allatbarat.hu -n és oda már nem engednek el érte! Igy is elég volt rábeszélni a családot!!! :? (Sz.Sz.B-megyei vok,sajna,a közelbe kéne...)

Esetleg adj fel hirdetést!


Hihihi,már találtam!!! Hoztak a kedvemért az állatkereskedésbe! OOOlyan aranosz,cak még kici. Hétfőn mekk érte. Én ollyan boldog vagyook! :lol:


Fúúúj, egy póktól?! :confused2: :eek4: Hogy lehet boldognak lenni egy póktól?! :eek4: :roll: Én utálom őket. Meg félek is tőlük! Sőt, az az igazság, hogy fóbiás is vagyok... :crap: :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284255 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Kiszhobbit írta: Szevasztok,nem tud valaki eladó madárpókot? Imádom a pókokat,de csak Pesten találtam hirdetést, az allatbarat.hu -n és oda már nem engednek el érte! Igy is elég volt rábeszélni a családot!!! :? (Sz.Sz.B-megyei vok,sajna,a közelbe kéne...)

Esetleg adj fel hirdetést!


Hihihi,már találtam!!! Hoztak a kedvemért az állatkereskedésbe! OOOlyan aranosz,cak még kici. Hétfőn mekk érte. Én ollyan boldog vagyook! :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284244 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:

Heledir írta:

Niphredil Eleanor írta:

Silima írta: A kiskutyákat üdvözlöm!! :)


Kösz, Silima, átadom nekik! :wink:


Remélem több kutyus nem pusztult el :cry:

Szurkolunk!

Én is szurkolok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284227 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niphredil Eleanor írta:

Heledir írta:

Niphredil Eleanor írta:

Silima írta: A kiskutyákat üdvözlöm!! :)


Kösz, Silima, átadom nekik! :wink:


Remélem több kutyus nem pusztult el :cry:


Áááá, ez a 6 kölyök már megmarad! :wink: Gina amúgy se lett volna képes 9 kölyköt felnevelni, de ezt a 6-ot már bírni fogja! :wink:


És jelentkezett már vki kutyusért?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284162 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta:

Niphredil Eleanor írta:

Silima írta: A kiskutyákat üdvözlöm!! :)


Kösz, Silima, átadom nekik! :wink:


Remélem több kutyus nem pusztult el :cry:


Áááá, ez a 6 kölyök már megmarad! :wink: Gina amúgy se lett volna képes 9 kölyköt felnevelni, de ezt a 6-ot már bírni fogja! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284151 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta:

Niphredil Eleanor írta:

Silima írta: A kiskutyákat üdvözlöm!! :)


Kösz, Silima, átadom nekik! :wink:


Remélem több kutyus nem pusztult el :cry:

Szurkolunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284147 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niphredil Eleanor írta:

Silima írta: A kiskutyákat üdvözlöm!! :)


Kösz, Silima, átadom nekik! :wink:


Remélem több kutyus nem pusztult el :cry:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284139 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: A kiskutyákat üdvözlöm!! :)


Kösz, Silima, átadom nekik! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284120 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta: Szevasztok,nem tud valaki eladó madárpókot? Imádom a pókokat,de csak Pesten találtam hirdetést, az allatbarat.hu -n és oda már nem engednek el érte! Igy is elég volt rábeszélni a családot!!! :? (Sz.Sz.B-megyei vok,sajna,a közelbe kéne...)

Esetleg adj fel hirdetést!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284053 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szevasztok,nem tud valaki eladó madárpókot? Imádom a pókokat,de csak Pesten találtam hirdetést, az allatbarat.hu -n és oda már nem engednek el érte! Igy is elég volt rábeszélni a családot!!! :? (Sz.Sz.B-megyei vok,sajna,a közelbe kéne...)

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #284037 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niphredil Eleanor írta:

Heledir írta: Nekem egy gyönyörű csuklyás patkányom van, aki nemsokára lesz egy éves. Sajnos elég félénk, meg harapós is egy kicsit, de én nagyon szeretem. Már nagyon régóta szerettem volna egy kis patkány és tavaly áprilisban kaptam meg, miután anyát sikerült rávenni, hogy megengedje.
Régebben volt egy hörink. Nagyon sokáig élt, de végül rákban pusztult el.
:bawling:
Mostani életcélom, hogy lótenyésztő lehessek, mert imádom a lovakat. Sajnos lovam még nincs, de minden erőmmel azon leszek, hogy mindezt megvalósíthassam. Meg akkor már jó sok kutyát is szeretnék, meg egy kis kígyót, stb.


Én imádom a lovakat és lovagolni is nagyon szeretek! :D
Jah, és szintén szeretnék saját lovat, de egyenlőre csak odáig jutottam, hogy az egyik ló tulajdonosával felesben fizetjük majd a bértartást, és cserébe én is lovagolhatom a lovat!
Nah, de lesz nekem még saját lovam! Majd meglátjátok! 8)

Heledir, azt hiszem, máris van bennünk valami közös! :wink:


Hát igen..ezt ma meg is beszéltük :D

Ha lenne kertes házunk, biztos, hogy elvinnék tőletek egy kiskutyát, de sajnos nincs :cry:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283957 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hűűűű, de rég voltam itt... :oops:
A kiskutyákat üdvözlöm!! :)

Tegnap sétáltam egyet a folyóparton, és láttam egy icipici repülő objektumot, ami csapongva repült... Nini, lepke... Te süket, januér van és -7 fok...
Hát ökörszem volt. :) Olyan parányi volt, hogy lepkének néztem! :) Helyes kismadár... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283932 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niphredil Eleanor írta: Hella!

Sajnos már csak 9 kicsi van! :( Tegnap este a két leggyengébb kölyök legnagyobb bánatomra elpusztult... :bawling: :shake: :cry:

...szipp... :cry: ...szipp...


De ez a 9 még mindig szerető gazdikat keres! :wink: Úgyhogy akit érdekel, az még mindig nyugodtan írhat e-mailt!


Szegénykék!
Nekünk is volt mikor elpusztult 1 !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283757 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hella!

Sajnos már csak 9 kicsi van! :( Tegnap este a két leggyengébb kölyök legnagyobb bánatomra elpusztult... :bawling: :shake: :cry:

...szipp... :cry: ...szipp...


De ez a 9 még mindig szerető gazdikat keres! :wink: Úgyhogy akit érdekel, az még mindig nyugodtan írhat e-mailt!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283749 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
11 8O Tejószagú... nem semmi.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283507 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A végeredmény 11 kölyök lett! :D

Nagyon kéne nekik gazdi, jó lenne, hogyha aki tudna, segítene... :roll:
Mondjuk ismerősöktől megkérdezgetné, hogy nincs-e szükségük kutyára, vagy ilyesmi!

Nagyon hálás lennék érte!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283491 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hurrá!!! :D

Tegnap megszülettk a kutyám kölykei! Egyenlőre 8 kicsiről tudok, de lehet, hogy több van!

Aki be tudna fogadni egyet, az könyörgöm, írjon, mert ha nem találunk nekik gazdit, sajnos mindet el kell altatnunk! :bawling:

E-mail címem: grey-heaven@freemail.hu

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.156 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére