Könyv kerestetik

Több
15 éve 10 hónapja #361984 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Lenne egy eladó tökéletes 1995-ös Gyűrű keresésém, az ritkábbik egykötetes verzióból. Szívesen válaszolok itt: d.claire@citromail.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361160 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Caradoc24 írta: A szilmarilokat szeretném megszerezni, ha valaki tud segíteni. Se könyvesboltban, se online nem lehet, mert kifogyott.


Nekem van egy eladó példányom. 2003-as Európás kiadás ( ez a fajta, bár itt 2002-esnek van írva a könyvben meg 2003-asnak, de mindegy).
Ha kell, írj egy privit, és megbeszéljük a részleteket! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361152 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Caradoc24 írta: A szilmarilokat szeretném megszerezni, ha valaki tud segíteni. Se könyvesboltban, se online nem lehet, mert kifogyott.

Antikváriumok, Vatera, Silverland...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361151 Írta: Caradoc24
Caradoc24 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A szilmarilokat szeretném megszerezni, ha valaki tud segíteni. Se könyvesboltban, se online nem lehet, mert kifogyott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361093 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
10000 Ft a teszvesz-en az EMK I-II...??? Egy kicsit sok érte, ugyanaz árulja, akinél multkor 12000-ért kellt el a 2 és patp85 nyerte meg =)
Szerintem egy pénzéhes a csávó, mert nem szól senkinek, huába mondod neki, hogy szóljon ha hozzákerül egy drb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360959 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nibeniel írta: Akkor most kereshetek egy másik indokot, hogy Debrecenbe mehessek... :mrgreen: )


OFF
Pl. ha pulykakakast keresel :mrgreen:

Boccs...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360926 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Bocs, Sil, igazad van, néha tényleg gondolkodhatnék mielőtt írok. :) (Az meg már egyéni hülyeségem, hogy szeretek könyvek után mászkálni. Akkor most kereshetek egy másik indokot, hogy Debrecenbe mehessek... :mrgreen: )
Mindenesetre köszi az infokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360908 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nibeniel írta: Sziasztok!
Látta valaki a közelmúltban valamelyik budapesti Alexandra könyvesboltban a "J. R. R. Tolkien meséi" című könyvet (Szukits Kiadó, 2003.) ?


Igen, pont ma láttam a Duna Plázában. Volt több is. 8)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360891 Írta: Lainor
Lainor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Nibeniel: online is megrendelhető az Alexandra oldalán 20% kedvezménnyel, az 550 Ft-os postaköltséggel kb ugyanott vagy, mint a bolti ár. Csak épp nem kell sehova mászkálni érte, házhoz viszik neked 1 nap alatt. :wink:


Ja, tényleg pontosan ugyanannyi szinte mint a boltban csak nem kell elmenni érte. Hgyoha valaki drágább könyveket szeretne venni, akkor ajánlatosabb innen venni, mret olcsóbb ígyis hogy kihozzás postával együtt(én a Hobbit cicerósat rendeltem innen, a boltban 5000 és így 4500ért megkaptam úgy hogy be se kellett menni érte ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360885 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nibeniel: online is megrendelhető az Alexandra oldalán 20% kedvezménnyel, az 550 Ft-os postaköltséggel kb ugyanott vagy, mint a bolti ár. Csak épp nem kell sehova mászkálni érte, házhoz viszik neked 1 nap alatt. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360881 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!
Látta valaki a közelmúltban valamelyik budapesti Alexandra könyvesboltban a "J. R. R. Tolkien meséi" című könyvet (Szukits Kiadó, 2003.) ?
Ha nem, akkor képes leszek érte visszamenni Debrecenbe, mert ott van egy csomó. 8) (csak osztkiránduláson már nem volt nálam elég pénz, hogy megvegyem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360718 Írta: Ni
Ni válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kedves EMK-vadászok!

Ne adjátok fel!!! Nem reménytelen a dolog!! Egy több, mint 1 éves - eddig rejtőzködő - hírdetés kapcsán éppen most jutottam hozzá a két rész szinte olvasatlan állapotban levő példányaihoz összesen 3500 forintért!!!

Vagyis állhatatosságot és szerencsét kívánok mindenkinek!!!

N.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 órája #358826 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Ez az amarant7 ez te voltál Kincső, aki megnyerte az EMK-t? :)


nem, nem tudtam senkit ráállítani, h. nézze :(
nembaj ráér :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 órája #358795 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ez az amarant7 ez te voltál Kincső, aki megnyerte az EMK-t? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 napja #358763 Írta: Jill
Jill válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok, feleslegessé vált néhány könyvem és szeretnék túladni rajtuk.

Gyűrűk Ura Hivatalos Filmkönyv (2500 Ft)
Gyűrűk Ura, a Filmtrilógia Készítése (3000 Ft)
Gyűrűk Ura, Fegyverek és Hadviselés Középföldén ( 3000 Ft)

+mindhárom film zenéje 2000 Ft/db áron.
A részleteket priviben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 napja #358598 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mondom Kincső, ha nyerni akarsz, akkor csöndben kell maradnod... itt még a falnak is füle van :D :D:D
Ha engem kérdezel az utolsó másodpercekben kell rá licitet tenni nem az utolsó percekben... amilyen agyafúrt ez a patp85, tuti figyelni fogja az utolsó századmásodpercig :D
Sok szerencsét!
Nekem nem jött ben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #358502 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Múltkor volt egy srác akinek eladó EMK I.-II. volt, itt a topicban, Ő hova tűnt? Nekem csak a 2. kellene, mert az első sikerült megszerezni, de mondjuk azért 12.000 Ft-ot nem adnék érte...nah mindegy...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #358475 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én nem ismerem, de két embert is ráállítottam az aukcióra osztálytársaim közül, akinek ilyen 20Mbit-es(havi 20ezret fizetnek érte) netjük, van és 300ezres gépük, hátha gyorsabbak, de mégsem. Aztán 1 hétig anyáztuk ezt a patp85-öt, hogy hogyan csinálta, vagy milyen elszánt :) ) Dehát ez van. Am. rosszúl irtam mert én raktam rá egy licitet egy percel a vége elött és aztán 2mp-nként mentek az árak... az én utolsó ajánlatom 11000Ft-volt és ővé 12000 :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #358460 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: de aztán ez a patp85 nyerte meg

OFF Ha jól sejtem, Sirgon lesz az. :lol: ON

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #358458 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Nincsmit... én is vártam ugyanennél az eladónál, mert neki multkor az I-II kötet is volt. Utolsó percben raktam rá egy 6-7 ezer forint körüli összeget, de aztán ez a patp85 nyerte meg 3mp-vel a vége elött 12000-es licit-tel... :( :(
Vigyázz vele, nemértem minek neki ennyi EMK :)


De 3 mp-vel a vége előtt minek rak rá 12e-t, ha az utolsó 6-7e körüli? :D ennyire fél h. vki beállította az automatikus licitet? :P
Hmm, hát remélem azért 6000 Ft-ig nem megyünk el ezért az egy kötetért, annyit nem adok ki érte. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #358457 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nincsmit... én is vártam ugyanennél az eladónál, mert neki multkor az I-II kötet is volt. Utolsó percben raktam rá egy 6-7 ezer forint körüli összeget, de aztán ez a patp85 nyerte meg 3mp-vel a vége elött 12000-es licit-tel... :( :(
Vigyázz vele, nemértem minek neki ennyi EMK :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #358453 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Eladó EMK II. kötet a Teszvesz-en. Jelenleg 3400-on a licit. Még 7 napig fennt lesz.


Köszi hogy betetted! Én pályázok rá, mert nekem csak a 2. kötet hiányzik, de egyelőre nem licitálok, mert úgyis csak felnyomná az árat... még várok, hogy meddig megy fel nélkülem. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #358447 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Eladó EMK II. kötet a Teszvesz-en. Jelenleg 3400-on a licit. Még 7 napig fennt lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357955 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Jaja, HoME Stúdiumban van! (Tudom: dolgoztam ott kb. fél évig :) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357903 Írta: pryde
pryde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Gyűrűk ura: 4000. - /európás puhafedél jó állapot/
Fa és Levél: 2700. - /olvasatlan/
Sonkádi Egyed gazda: 2000. - /Móra, keménykötés/
A Babó: 1500. - /Ciceró, puhafedél/
Szilmarilok: 1500. - /Európa puhafedél/

eladók, vagy elcserélhetők.

mnxwlj@t-online.hu

Keresek:
1975-ös Babót,
1991-es Szilmarilok
ja és persze EMK-t is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357713 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Meg egy kerdes... Az ujabb kiadasok mennyiben valtoztak? Tehat ha egy regebbit harmadannyiert meg tudok venni, erdemes a legujabbat megvenni?

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #357712 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Koszi. :D (amugy angolul szeretnem... :P

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hete #357581 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ben írta: Ha magyarul szeretnéd megszerezni, akkor katt ide. :P

jajj de gonoc vagy :lol:
Amúgy Mammut Libriben is szoktak HoME kötetek lenni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hete #357579 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ingwea írta: Es a HoME koteteket nem tudja valaki hol lehet Budapesten megvenni? :hein:

Ha angolul keresed, akkor ajánlom a Libri Studium idegennyelvű könyvesboltot (Váci u. 22.; ha a Ferenciek teréről elindulsz a Vörösmarty tér felé, akkor jobb oldalt lesz), ott a múltkor találkoztam néhány HoME-kötettel, ha nem is az összessel. Arra azért készülj fel, hogy nem valami olcsóak.
Ha magyarul szeretnéd megszerezni, akkor katt ide. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hete #357577 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Es a HoME koteteket nem tudja valaki hol lehet Budapesten megvenni? :hein:

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.669 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére