Könyv kerestetik

Több
15 éve 2 hete #377780 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én még mindig M.A.G.U.S. Első és Második Törvénykönyvet keresek. A pesti antikváriumok közül már sokat végigjártam, nem sok sikerrel. Egy helyen mondták, h a másik boltjukban lenne egy lerongyolódott példány (ETK) 6000-ért. Hát nekem újonnan is csak Talán érne meg ennyit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377418 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Eladó egy új Harry Potter és a Főnix Rendje kötet magyarul, papírborítóstul, olvasatlanul 2500 Ft-ért! Ha tudtok valakit, akit érdekelne, szóljatok! Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377285 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
lenne éppenséggel.. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377282 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek mennyit ér egy teljesen hibátlan, karcolás, lapozásmentes Elveszett mesék könyve I-II? :)

miért neked van olyan ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 1 hónapja #377280 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ha valaki esetleg ;) látna könyvet Frank (E.) Perettitől budapesti antikvárban, l1en olyan aranyos, és küldjön egy üzit.
:kériszépen: :macsekszemek: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376740 Írta: G4b1
G4b1 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hello!
Ha kell valakinek EMK 1. kötet szóljon, mert kaptam róla e-mailt, hogy van elérhető foglalásom rá. Már ha érdekel valakit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376461 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Köszönöm a segítségedet cortez71, hát ezt észre sem vettem.. úgy látszik a könyvet nem lehet olyan könnyen beszerezni, mint gondoltam :)

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek mennyit ér egy teljesen hibátlan, karcolás, lapozásmentes Elveszett mesék könyve I-II? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376373 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én szívesen segítek, de egyszerűen nem találom teszveszen a kiadványt :( Google-ben rákerestem, mert ott a korábbi aukciókat is kiadja, ott leltem rá a könyvre, ami történetesen tényleg a melampo nevű useré, de annak az aukciónak már február 3-án vége lett, és érkezett is rá licit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376369 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!


Szükségem lenne a segítségetekre!!

Régóta keresek egy könyvet (Ady Endre publicisztikai írásai, Magyar Remekírók sorozat, 1987-es kiadás), most megtaláltam Teszvesz-en, de nem tudom leütni az aukciót, mert nincs regisztrációm oda és túl sokáig tartana, mire regisztrálnék, mert postázzák a kódot, stb és az lenne a kérésem, hogy valaki megtudná szerezni nekem az elérhetőségét "Melampo" nevű felhasználónak, ugyanis övé a könyv. Esetleg fórumtársaim, nincs meg itt valakinek a kötet? Itt a link a termékről, ha valaki vállalkozna rá, hogy leüti a felhasználónevével és megadja nekem Melampo címét, azt megköszönném. Esetleg, ha meg is kérdezné tölle, hogy megvan-e a Magyar Remekírók ezen sorozatára jellemző műanyag védőborító a könyvhöz, annak is nagyon örülnék.

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376351 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Olosta írta: Kerestem, de eddig még nem találtam. Most a segítségeteket kérem, hátha valaki más megtalálja.

Stephenie Meyer: Breaking Down c. könyvét keresem (a Twilight Saga 4. darabja) németül.
A német címe: Biss zum Ende der Nacht.
Bármilyen formátumban jöhet.

Két hete jelent meg, és német nyelvű. Nem túl esélyes, hogy már fent legyen...

Pedig lehetne olyan lelkes német fan, aki beszkenneli. :P
Avagy sürgősen fel kell javítanom az angoltudásomat. :)
De ha minden kötél szakad, kénytelen leszek türelmes lenni, ami a történet jelen állása szerint nehezen fog menni... :P

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376349 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Olosta írta: Kerestem, de eddig még nem találtam. Most a segítségeteket kérem, hátha valaki más megtalálja.

Stephenie Meyer: Breaking Down c. könyvét keresem (a Twilight Saga 4. darabja) németül.
A német címe: Biss zum Ende der Nacht.
Bármilyen formátumban jöhet.

Két hete jelent meg, és német nyelvű. Nem túl esélyes, hogy már fent legyen...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376283 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kerestem, de eddig még nem találtam. Most a segítségeteket kérem, hátha valaki más megtalálja.

Stephenie Meyer: Breaking Down c. könyvét keresem (a Twilight Saga 4. darabja) németül.
A német címe: Biss zum Ende der Nacht.
Bármilyen formátumban jöhet.

Előre is köszi, ha megtalálja valaki!

(Ja, ha már itt tartunk, a többi kötet is jöhetne. Címek:
Biss zum Morgengrauen
Biss zur Mittangsstunde
Biss zum Abendrot

Vielen dank! :D )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376248 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Namarie a beszélgetős topikban írta: Ha tudnátok segíteni, nagyon megköszönném. Tesómnak kénének, természetesen kölcsönben az alábbi könyvek.


Tuba Zoltán: Botanika 1-2-3.
Kaszab László: Növénytan


Budó Ágoston: kísérleti fizika1-2
Budó Ágoston- Mátrai Tibor: Kísérleti fizika 3.

Matematikai fogalomtár


Burger kálmán:A mennyiségi kémiai analízis alapjai
Kristóf János: Kémiaia analízis 1.
Minőségi kémiai...

és bármilyen szerves kémiával fogalakozó könyv

Stelczer: Avízkészletgazdálkodáshidrológiaia alapjai
Szalay: A vízgazdálkodás és a meliorizáció műszaki alapjai 1-2.

Kósa andrás: Útban a felsőbb mataematikához
Kósa: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában,
1. Differenciálszámítás
2.Integrálszámítás
Kósa andrás: Matematika 1..., 4.., 7.., 8..,

bármilyen matematikai fogalomtár


ha valakinek megvan valamelyik, legyen olyan jó, és szóljon! Hálám nem marad el!
Előre is köszönjük

namarie


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #376226 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Igen, persze, 20%, és Ted Nasmith, természetesen. (Én is mindig Alexandráról rendelek.) :ittnincspirulóssmiley:
Bocs, ma egészen hulla vagyok, és épphogy benéztem pár percre, amíg a főnökökre várakoztam. Persze hazafelé már eszembe jutott, hogy elírtam. :rolleyes:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376225 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Namarie írta: Az a Szilmarilok, ha az emlékezetem nem csal...

Miért, nem az volt a kérdés?

Talárion írta: Én azt szeretném kérdezni, hogy estelg valaki tudja e, hogy a Szilmarilok díszkiadását lehet e kapni valahol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376223 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Az a Szilmarilok, ha az emlékezetem nem csal...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376220 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: A díszkiadás az, amelyikben Alan Lee illusztrációi vannak, és jelenleg nem kapható (erre most tényleg vadászni kell, antikváriumokban, Vaterán... de türelem rózsát terem).

Nem Ted Nasmith? Vagy az megint másik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376218 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
bocs Sil: Alexandrán 20% kedvezmény van, és ha 10,000 ft felett rendelsz, akkor postaköltség sincs. én rendszeresen így rendelek, és nagyon megéri!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376217 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Attila: akkor már inkább az Alexandra, ott alapból 15% kedvezmény van, nemcsak 5. Egyébként ez nem a díszkiadás. A díszkiadás az, amelyikben Alan Lee illusztrációi vannak, és jelenleg nem kapható (erre most tényleg vadászni kell, antikváriumokban, Vaterán... de türelem rózsát terem).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376197 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tessék :D :
www.libri.hu/hu/konyvek/irodalom ... _type=book

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376166 Írta: Talárion
Talárion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én azt szeretném kérdezni, hogy estelg valaki tudja e, hogy a Szilmarilok díszkiadását lehet e kapni valahol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376157 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Na most komolyan, erre is rákerestem Vaterán, nem is egy példány van belőle, első kiadásos is. Az új, 2008-as kiadásúak meg simán kaphatók amúgy is, pl Alexandrán is.

:rolleyes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376140 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

3.Aragorn írta: A másik, amit tavaly már égen-földön kerestem (akkor még lett volna pénzem ilyesmire...) az Ann Rice könyvei. Ott is a régiek, az Interjú a Vámpírral-tól kezdve. Bejártam fél Pestet, könyvesboltok, antikváriumok, a Nyugati aluljárójában is voltam. :cool:
Nem sok sikerrel.

Most a Vámpírkrónikák elsőtől utolsóig kapható újonnan Alexandrában. Pár éve az Interjúért végigjártam a Múzeum körút összes antikváriumát, hogy spóroljak a dolgon, végül megvettem, de még lealkudott áron is alig volt olcsóbb puhafedelesben a totál új keményborítósnál. De pl. a Nyugati aluljáróban igenis, ott az Eiffelnél, láttam Rice-okat is mostanában. Ja meg a Rákóczin a Librivel szemben egy kapualjban, 9es szám, van egy antikvár, ahol asszem A csontok szolgálóját láttam egy-két hónapja 1000 forintért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376137 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

3.Aragorn írta: A másik, amit tavaly már égen-földön kerestem (akkor még lett volna pénzem ilyesmire...) az Ann Rice könyvei. Ott is a régiek, az Interjú a Vámpírral-tól kezdve. Bejártam fél Pestet, könyvesboltok, antikváriumok, a Nyugati aluljárójában is voltam. :cool:
Nem sok sikerrel.

Na most komolyan, erre is rákerestem Vaterán, nem is egy példány van belőle, első kiadásos is. Az új, 2008-as kiadásúak meg simán kaphatók amúgy is, pl Alexandrán is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376134 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A másik, amit tavaly már égen-földön kerestem (akkor még lett volna pénzem ilyesmire...) az Ann Rice könyvei. Ott is a régiek, az Interjú a Vámpírral-tól kezdve. Bejártam fél Pestet, könyvesboltok, antikváriumok, a Nyugati aluljárójában is voltam. :cool:
Nem sok sikerrel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376133 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ezeket nem akarják újra kiadni? Nem hiszem, hogy nem lenne rá igény. Én pl simán összeéhezném rá az árát.
Mert jó, hogy az ÚT-t, meg ezeket akarják most nyomatni, de ezzel is nagyon sokat szakítanának, szerintem.
Mert aki pl most ismerkedik ezzel a világgal, annak talán az ETK, MTK-val kéne kezdeni. Mint ahogy nekem is ezek kellenének. (esetleg bestiarium, summarium) Pdf-be megvan, de az nem olyan, nem is mindenhol olvasható, stb. Meg minden kalandhoz nem vihet az ember gépet, meg amúgyis milyen illúzióromboló már az... :rolleyes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #376119 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ery írta:

3.Aragorn írta: Üdv

M.A.G.U.S. Első és Második Törvénykönyvet föl lehet még lelni valahol? Mindenhol csak az újakat árulják, csak mi nem azok alapján játszunk.
Illetve egyéb régi, MAGUS-os kiadványokat?

Pl. Nyugatinál az Antikváriumokban. Aluljáródzsungel.

Vagy pl vatera.hu... [size=9:2qb2bolo](Egyébként nekem még ezeknél is régebbi verzióm van belőle, ami még nem volt semmilyen Törvénykönyv. 1993-94 körüli, második, javított kiadás. :nosztalgiázik: )[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376118 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ery írta:

3.Aragorn írta: Üdv

M.A.G.U.S. Első és Második Törvénykönyvet föl lehet még lelni valahol? Mindenhol csak az újakat árulják, csak mi nem azok alapján játszunk.
Illetve egyéb régi, MAGUS-os kiadványokat?

Pl. Nyugatinál az Antikváriumokban. Aluljáródzsungel.

Köszi, majd megnézem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376116 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

3.Aragorn írta: Üdv

M.A.G.U.S. Első és Második Törvénykönyvet föl lehet még lelni valahol? Mindenhol csak az újakat árulják, csak mi nem azok alapján játszunk.
Illetve egyéb régi, MAGUS-os kiadványokat?

Pl. Nyugatinál az Antikváriumokban. Aluljáródzsungel.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376102 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv

M.A.G.U.S. Első és Második Törvénykönyvet föl lehet még lelni valahol? Mindenhol csak az újakat árulják, csak mi nem azok alapján játszunk.
Illetve egyéb régi, MAGUS-os kiadványokat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.619 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére