George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Több
13 éve 4 hónapja #396903 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
El van nézve! :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396902 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin

Grondir írta: Azért kicsit néztem, hogy mi van, de aztán rájöttem, hogy a két link ugyanahhoz a videóhoz van.... :lájk:


Hajnalba értem haza, aludtam pár órát, nézd el nekem. :mrgreen: :lol:

Javítva! :D

Négy interjú: Sean Bean, Nicolaj Coster-Waldau, Mark Addy és Jason Momoa

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396900 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta: Game Of Thrones - Episode 2 - Sneak Preview Clip 1 - Jon és Jaime

Game Of Thrones - Episode 2 - Sneak Preview Clip 2 - Daenerys és a szolgálólányai a sárkányokról beszélgetnek


Azért kicsit néztem, hogy mi van, de aztán rájöttem, hogy a két link ugyanahhoz a videóhoz van.... :lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #396899 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
Utolsó szerkesztés: 13 éve 4 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396885 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Rabyn írta: Grondir: Mert az őrség kapitánya?:D


Úgy igen, de akkor Oberyn, meg a többiek is, akik halottak... :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396875 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Grondir: Mert az őrség kapitánya?:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396872 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Rabyn írta: Egyébként talán Jont választanám, bár ő kiesik.


Már miért esne ki? Vagy lemaradtam valamiről? :o :shock:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396839 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Felagund írta:

Alew írta: Leendő feleségnek Myrcella sem rossz.


Fél füllel? :P


Fél királysággal ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396824 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Alew írta: Leendő feleségnek Myrcella sem rossz.


Fél füllel? :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396816 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Tomment neeee.... :( :( :( Ő a kedvenc Lannisterem. Olyan cukiii... :cry:

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396808 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Á Myrcella is meg kell haljon, hiszen azt jósolta a maegi Cerseinek, hogy túléli a gyerekeit. Tehát a kiscsajnak és Tommennek is annyi, ha beteljesül a jóslat.

Ha jól emlékszem erről nincs szó, csak az, hogy arany lesz a koronájuk és a szemfedőjük.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396773 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Leendő feleségnek Myrcella sem rossz.

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396766 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Rabyn írta: Egyébként talán Jont választanám, bár ő kiesik. :D Esetleg a Vadak királyát.


Ha Stannison múlik, ő se húzza sokáig :D

Ez meg lol: :lájk:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396741 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Én azt hiszem már meghaltam volna. :)
Így a férjkérdés is megoldva. Egyébként talán Jont választanám, bár ő kiesik. :D Esetleg a Vadak királyát.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396734 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Tyriont imádom, de nem bíznám rá az életem. Nem a külseje miatt, hanem mert neki is nagy a szája (Lannister vonás :D ) és mert semmi harci képzettsége nincs...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396728 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Most röhögni fogtok, de tökös pasinak: Tyrion?

Oké, törpe. Fél orra van. De az a helyzet, hogy ebben a világban a jó fickók vagy halottak (Oberyn, Khal Drogo, és sokan mások), vagy a tesójukat kettyintgetik (Jaime), vagy _más_ érdeklődésűek (Renly, Loras). És ugye, vagy játszol, vagy meghalsz, és eddig Tyrion él.

Szóval, a fentiek szellemében legalábbis elgondolkodtató... még akkor is, ha általában én volnék az utolsó, aki azt mondaná, hogy nem számít a külső.

:D

Oké, amúgy ha nem túlélőösztönt kell nézni (és hogy ki mellett nem unnám halálra magam), hanem csak hasizmokra, akkor azért vannak páran. Jaime az egyik. Oberyn se lehet rossz. Khal Drogo... hmmm. És szerintem Jonnak is van esélye, hogy egyszer ember legyen belőle... :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
13 éve 4 hónapja #396693 Írta: Dreamer_KF
Dodiee, Westeroson én azt venném el feleségül, akinek az apja zsíros szelet földet kanyarít az ara mellé, pár dolgos jobbággyal, gesztenyelugassal, és egy nem elhanyagolható várral.

Brienne eszményi fogás (lenne/lett volna), csak hát lenyomna egy kézzel.

Pasik között: Bronn és Oberyn, ez egyértelmű.

Csajok között: Dany mellé jár 3 sárkány, ami azért elég rémisztő. Arya mellé jár némi tű, hurok, meg méreg, ami szintén elijeszt.

Komolyan, Bronn járt a legjobban.

Az összes csajjal baj van. Sansa még a legnagyobb fogás. Jól is néz ki, kellően kussol, és címet is lehet vele szerezni (csak veszélyes Starknak lenni).

Szóval nem, én Westeroson inkább valami szürke, "lány3" típusú csajt választanék, mert a nevesített ladyk mind életveszélyesek.

A való életben meg már megvan az eszményi nő, köszönöm! :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396690 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Hát igen, mert ha pl megkérdezzük itt a tisztelt urakat hogy melyik hölgyet óhajtják feleségüknek, kevésbé valószínű hogy ilyen szempontokat vesznek majd figyelembe hogy az illető takaros-e meg jól főz-e, inkább hogy csinos és esetleg okos legyen, míg ugye a nőknél ténylegesen fontos az hogy meg tudja védeni :D Szal ilyen szempontból lehet a leghelyesebbet, legokosabbat választani, de az ember hamar fej nélkül végezheti, vagy azon kapja magát hogy nem kívánt tempóban közelít az arca felé a Hold Kapuja.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396689 Írta: Sötét Úr

Dodiee írta: Valahogy a nők túlélési esélyei mégiscsak jobbak Martinnál mint a nőké, ami azért fura :D

Hát ha tényleg így van, az valóban az!:D

Amúgy a fajfenntartás csak a nők szemében ennyire bonyolult kérdés. ;) ([jegyzet="Male Chauvinist Pig":kcxiual7]MPC[/jegyzet:kcxiual7]-mód be)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396688 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Milyen tekintetben? Mert nem mindegy hogy valakit pl. kemény, tökös pasinak tartok de nem fordítanék neki hátat feltétlenül, vagy pedig mondjuk szívesen venném ha neki kellene megvédenie engem? Különben is, nehéz ügy, nyilván nőként más a nézőpontom, de szerintem sokkal több a karizmatikus férfi karakter a történetben mint a női. Én pl. imádom a Vérebet is, de nem hiszem h szívesen utaznék vele. Egyik kedvenc karakter Kisujj, de azt sem szeretném ha tőle függene az életem. Ott van Jaime, akire rábíznám ugyan az életem ha csak csatáról van szó, de ő meg sokszor olyan meggondolatlan és forrófejű hogy szintén nem biztos hogy jó választás. Jon meg... Jon :D Olyan... aranyos, meg buksisimi, de az én szememben nem férfi. Kb az egyetlen karakter akire rábíztam volna az életem az Khal Drogo, de ő meg halott :D Valahogy a nők túlélési esélyei mégiscsak jobbak Martinnál mint a nőké, ami azért fura :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396687 Írta: Elendur Parmandil

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta: Mondjuk én Sansát inkább csak egy helyes fiatal lányként képzeltem el, mivel még csak tizenhárom éves. Nem pervezkedtem, akkor még nem is hallottam a megsorozatosításról. :P

A Trónok harcában Dany is csak tizenhárom-tizennégy volt. :P (A Varjak lakomájára Sansa már bőven a tizennegyedik életévét tapossa.)

Sötét Úr írta: Azért, mert a Lándzsarázó azt finomabban úgy fogalmazta meg, hogy "lenni vagy nem lenni", a "sunázás" még a lét nagy kérdése, és igenis fontos dolog! ;)

:lol:

Akkor térjünk át az urakra: ki a legtökösebb? :D (Felagund részéről a válasz Arthur Dayne lesz, úgy érzem...)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396686 Írta: Sötét Úr
Azért, mert a Lándzsarázó azt finomabban úgy fogalmazta meg, hogy "lenni vagy nem lenni", a "sunázás" még a lét nagy kérdése, és igenis fontos dolog! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396683 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Kezd átmenni ilyen "sunáznám" topicba a dolog :P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396678 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta:
Amúgy Arianne POV karakter lesz a Tél szeleiben.


Nohát, ezek szerint megéri? :D :D

Amúgy már a Varjak lakomájában is az volt ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396674 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin

Elendur Parmandil írta: Igen, a legdögösebbek mindenképp Asha, Arianne, Melisandre, Cersei, de Margaery és Sansa sem elhanyagolhatóak. :D Dany pedig már az ezüsthajával és lila szemeivel sem lehet semmi látvány...


Mondjuk én Sansát inkább csak egy helyes fiatal lányként képzeltem el, mivel még csak tizenhárom éves. Nem pervezkedtem, akkor még nem is hallottam a megsorozatosításról. :P

Margaeryt már könnyebb volt vonzóbbnak elképzelni, mert tizenhat éves.

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396672 Írta: Elendur Parmandil
Igen, a legdögösebbek mindenképp Asha, Arianne, Melisandre, Cersei, de Margaery és Sansa sem elhanyagolhatóak. :D Dany pedig már az ezüsthajával és lila szemeivel sem lehet semmi látvány...

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #396670 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin

Elendur Parmandil írta: Szép kis csata lesz itt... :P

Mindezek után: ki a legvonzóbb nőszemély?


Hát, leírás alapján Arianne és Asha. :P

Azért én Melisandrét is brutáldögösnek képzeltem el, Danyt pedig olyan aranyos és kedves lánynak. :D

Amúgy Arianne POV karakter lesz a Tél szeleiben.

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 4 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396669 Írta: Elendur Parmandil
Szép kis csata lesz itt... :P

Mindezek után: ki a legvonzóbb nőszemély?

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396668 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Alew írta:
"Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút."

Ők még élnek. Már ez is nagy szó.


Dany és Asha is... :P
Mi több, Dany épp uralkodik, Asha is vígan van...
Margaery ellenben épp bebörtönözve várja az ítéletet, Arianne-t meg apus tette épp parkolópályára :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.706 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére