George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Több
12 éve 11 hónapja #397641 Írta: Alyr Arkhon
Az én telefonomhoz sima mini usb kábel kell, és most erősen elgondolkodtam hogy ne váltsa-e ez a within temptationt csengőhangként...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397638 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
Game of Thrones - Opening Credits Cover (Heavy Version)

:lájk:

A főcímzene átdolgozva, de eszméletlen jó lett. Kár, hogy nem tudom csengőhangnak a mobilra tenni, mert azért nem vagyok olyan fanatikus, hogy egy több ezer forintos kábelt vegyek ezért, a mi bunkófonhoz kellene. :D

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rob73
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #397619 Írta: rob73
rob73 válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Én is túl vagyok már az első 3 részen, le a kalappal a készítők előtt :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397606 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
"Nem akartam, hogy a nézők kiröhögjenek" - interjú Nikolaj Coster-Waldauval - comment:com

Tetszett az interjú, ő is szimpatikus embernek tűnik, ez a videóinterjúkból látszott.

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397587 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
Hölgyeim és Uraim!

Extra meglepetés. :)

origo.hu - Interjú Peter Dinklage színésszel, a Trónok harca törpéjével

Könyvesblog.hu - George R. R. Martin: Mindannyiunkban benne van az angyal és a szörnyeteg (interjú)

Nagyon tetszett, ahogy a legutóbbi is.

Itt bevallottan nyilatkozik arról, amit én már nagyon sokszor éreztem a könyvein, hogy alkalmazza a sorozatok epizódjainak és maguknak a sorozatnak a szerkezeti felépítését az írás során, de remekül meg is indokolja miért.

És igaza van. :)

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397575 Írta: Elendur Parmandil

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta: Egy szőke ciklon Ned Starkos tetkóval. :) :P

Az már szép! :D

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397574 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta: Egy szőke ciklon Ned Starkos tetkóval. :) :P


:lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397572 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397555 Írta: Elendur Parmandil

Felagund írta:

Elendur Parmandil írta: (milyen akcentussal beszél? imádom :D ).


Ő eredetileg walesi, tudtommal...

Köszi! :)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397554 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Elendur Parmandil írta: (milyen akcentussal beszél? imádom :D ).


Ő eredetileg walesi, tudtommal...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397545 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397544 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
Havas uraság Hogyvoltja :lol:

Nagyon jó. :D . Pedig sixx még visszafogott is volt... :D

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397501 Írta: Elendur Parmandil
Halleluja, az intro hibáit korrigálták. Glen macija és Gillen poszátája pluszpont. :D

Felagund írta: Maximálisan egyetértek, magasan a legjobb rész eddig, összesen egy-két helyen tudnék belekötni, emellett viszont rengeteg hihetetlenül nagy jelenet volt benne!


Vicces, mert én pont ezt a részt éreztem zavarosnak, például Viserys őrjöngése nem volt igazán megmagyarázva, és Arya ebédlős jelenete/Arya és Eddard beszélgetése sem hatott akkora erővel, mint a könyvben.

Ez komolyan Renly? A köznép nagy kedvence, Viharvég ura, Westeros szexistene Jaime mellett? :evil: Ráadásul ez a nagy összeborulás Neddel sem túl érthető a könyvesek számára, hiszen Eddard inkább húzott Stannishez, mint a léhább, komolytalanabb Renlyhez - ugyanakkor a könyvet nem ismerők számára oké, hogy Robert leghűségesebb barátja jó viszonyban van a király öccsével is.

Viszont:

Robb arcán végre némi érzelem is megjelenik, bár az arcizmai még mindig rakoncátlankodnak. :P

Másrészt hatalmas pirospont Kisujjnak, Varysnak és Syrionak (epizód végére egyszerűen fülig érő vigyorral az arcomon néztem a vívást, Dead, dead, very dead! :D ), Öreg Nanról már nem is beszélve (milyen akcentussal beszél? imádom :D ). Tyrion meg felejthetetlen, Jon leteremtése az egyik leghatásosabb jelenet volt az egész epizódban (Grenn és Pyp nagyszerű), a búcsú a Faltól pedig :lájk: . Yoren jellemének megváltoztatása zavaró volt, de nem rossz, azt meg már egyenesen sajnálom, hogy Benjen nemsokára eltűnik...

Ser Barristan tökéletes, és meglepő módon Jaime is normálisabbnak tűnik, mikor nosztalgiázgatnak az első öléseikről. Lancel és a bor esete szép előreutalás, kár, hogy a srácot lazán nőnek nézem, ha nem szólal meg.

Imádom Harry Lloydot! A dothraki szál most eléggé kevés ideig jelent meg, de nem baj, ez a jelenet kárpótolt érte (Rakharo és Jhiqui összenézése a "Nem megcsonkítani" utasításra... :lol: ). Az, hogy Viserys gyalogtúráját Rakharo intézi, kicsit zavaró, mert ez lenne Dany Viserystől való elszakadásának, függetlenedésének egyik nagy lépése, de sebaj. Momoának meg rohadt mély a hangja, elég félelmetes alak. :D

Majd meglássuk, mi lesz a következőben...

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397465 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta: Eddig ez harmadik volt a legjobb. :) It is known. :P


It is known :D

Maximálisan egyetértek, magasan a legjobb rész eddig, összesen egy-két helyen tudnék belekötni, emellett viszont rengeteg hihetetlenül nagy jelenet volt benne!

És a színészek! Édes istenem!!! :o

Na, majd ma este bemásolom, amit már a gameofthrones.hu-n már írtam ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397464 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Persze de itt most épp az a lényeg hogy milyenek a "vásznon", és nem akarok előre izgulni :D Ha minden igaz már lejött nekem is otthon, mire hazaérek szerintem felirat is lesz és én is megnézhetem :) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397459 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin

Dodiee írta: Jura, HÉTFŐ van. A többség még nem látta :P Írd oda máskor h spoiler vagy tedd rejtettbe :D


Igaza van, mylady. :) Azért nem tettem spoilerbe, mert a többség itt olvasta a könyvet...meg igazából nem is mondtam el semmit a történetből. :)

De mindjárt módosítom. :)

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397457 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Jura, HÉTFŐ van. A többség még nem látta :P Írd oda máskor h spoiler vagy tedd rejtettbe :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #397456 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
Eddig ez harmadik volt a legjobb. :) It is known. :P

Lady Dodiee kérésére, de aztán olvassátok el ám! :D

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397429 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta: Game Of Thrones - Episode 3 Sneak Preview - Clip 2 - Jon az udvaron


Ser Alliser FTW :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397423 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397314 Írta: Elendur Parmandil
(Esetleg letöltöm...) :twisted: Igazából az zavar, hogy nem tudom megnézni rögtön, mikor leadják, hanem csapatszellem-építés nevében nyakig sárban túrázhatok... (DE: a többiek szenvedését megörökítem! :D )

Láttátok már ezt a blogot? Nem semmi. :D

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397313 Írta: Sötét Úr
Video? Esetleg mást megkérve, hogy vegye fel? (Nálunk sajnos csillagpontnál van letiltva az HBO, a kódolatlan adások sem látszanak.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397309 Írta: Elendur Parmandil
Hehehe . :lájk:

Mennyire jó, hogy osztálykirándulás miatt jól lemaradok majd a harmadik epizódról... :evil:

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397252 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Grondir írta:

Felagund írta: Látlak a regisztrált tagok között...


Nem enged belépni pedig... És e-mailt sem kaptam!


Elvileg pedig aktiválva is vagy...

Naiv kérdés: _biztos_ jó jelszót adtál meg?

/edit: folytassuk priviben...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397251 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Felagund írta: Látlak a regisztrált tagok között...


Nem enged belépni pedig... És e-mailt sem kaptam!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397250 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Grondir írta:

Felagund írta: Ha teaserkedhetek egy kicsit a gameofthrones.hu-n két héten belül exkluzív interjú fog megjelenni ;)


Ott szólhatnál az illetékesnek, hogy fogadja már el a regisztrációmat! :evil:


Látlak a regisztrált tagok között...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #397249 Írta: Elendur Parmandil
@Felagund: Juhé! :lájk:

Amúgy: Episode 3 Preview , valamint Critics Trailer

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde
Utolsó szerkesztés: 12 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397248 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Felagund írta: Ha teaserkedhetek egy kicsit a gameofthrones.hu-n két héten belül exkluzív interjú fog megjelenni ;)


Ott szólhatnál az illetékesnek, hogy fogadja már el a regisztrációmat! :evil:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397247 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Ha teaserkedhetek egy kicsit a gameofthrones.hu-n két héten belül exkluzív interjú fog megjelenni ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397240 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Azt azért tőle is megkérdezték, mint Sean Beantól, hogy nem fél-e attól, hogy beskatulyázzák. :D

Se telefon, se gép!!! :o

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.588 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére