J. K. Rowling: Harry Potter

Több
15 éve 8 hónapja #369127 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudom ezen a képen kinéz vagy 60-nak, na jóóóó 55-nek. Elég vicces így szvsz.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369097 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta: Én vhogy fiatalabbnak képzeltem Narcissát


Agreed. No meg szőkébbnek 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369090 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én vhogy fiatalabbnak képzeltem Narcissát

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369080 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
LOL:

"Néhány órával azután, hogy a Warner Bros. bejelentette, hogy eltolja a Harry Potter bemutatóját november 21-ről a 2009 nyarára, elindult a verseny a november 21-i dátumért."

www.mozinet.hu/index.nof?o=0&nye ... 3&hid=5412

A többi filmforgalmazó csak örült a hírnek. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369061 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369026 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Offok törölve

Attila legyél szíves és olvass értő olvasással, figyelmesen, akkor nem kell mindent kétszer megkérdezni... Ez egyébként mindenkire vonatkozik.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369005 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Sokat hallottam már erről a sztrájkról, de azt még mindig nem tudom, hogy miért is tört ki igazából...

Ez a hír asszem válaszol valamennyire a kérdésedre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369003 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sokat hallottam már erről a sztrájkról, de azt még mindig nem tudom, hogy miért is tört ki igazából...

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369002 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369001 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát én erre nem tudok mit mondani!!! Miért lett volna olya nagy baj, hogyha karácsonykor adták volna le. Tudtommal semmilyen nagyobb ellenfele nem lett volna!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368972 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368964 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Pfff... képesek 8 hónappal eltolni a piszkos anyagiak miatt? Dögöljenek meg. :evil:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368963 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hátőőőő.. oké. Türelem Potter-filmet terem. Nézzük a jó oldalát: addig is tudunk koncentrálni másra.. és a hetedik film első részét viszonylag gyorsan látjuk majd a hatodik film után. Erre mást nem lehet mondani.. tényleg kiakasztó. :quasi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368962 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
:rmad2::rmad2::rmad2::rmad2::rmad2:

Tudom, hogy utáljátok a csak emotikonos válaszokat, de ez számomra kiakasztó.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368956 Írta: grubbsgrady
grubbsgrady válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harry Potter és a félvér herceg filmet nem mutatják be idén a mozikban, csak jövő nyáron.

"Júliusban mutatják csak be az új Harry Potter filmet
2008.08.15. 07:21 - stroke

November helyett csak 2009 júliusában mutatják be világszerte a mozikban a "Harry Potter és a Félvér Herceg" című filmet - jelentette be csütörtökön a filmet gyártó Warner Bros. stúdió. Azzal indokolták a döntést, hogy a hatodik Potter-filmből is "garantáltan egy nyári kasszasiker lesz". Emellett "a hollywoodi forgatókönyvírók sztrájkjának hatása továbbra is érződik a filmiparon, így néhány más, bemutatásra váró film forgatókönyve sem készült még el." A Warner filmstúdió biztosra megy: Észak-Amerikában a legnagyobb filmes bevételek általában nyáron születnek, amikor az iskolai szünet miatt többen mennek moziba, mint az év más időszakaiban. Az eddigi öt Harry Potter-film több mint 4,4 milliárd dolláros bevételt hoztak világszerte az elmúlt hét évben - írja Független Hírügynökség"

harrypotter.warnerbros.com/harry ... oodprince/
www.warnerbros.com/#/page=home&a ... ype=video/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368598 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szegény Svájciak, náluk nem lehet egységes bemutató... :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368581 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet, hogy tényleg novemer 28 lesz a bemutató: klikk ide .

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368544 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: ...MPlayerrel szépen lejátszotta/


Így van, nálam sincs QT, az MP Classic vígan lejátsza a mov-okat is...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368522 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sorry, nem láttam hogy volt már HD-ben bent, csak a jútúbos linket láttam, annál meg a sima kviktájm is sokkal jobb.

És igen, az apple.com kviktájmot használ. Fura is lenne ha pont ők nem tennék.
:)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368494 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta: Abban hogy jó minőségű :wink:

cortez71 írta: Tehát magas felbontású, javallott a HD-verziót nézni, lehetőleg 720p-set, de az 1080p-s az igazi, ott szinte a mágikus feliratok kijönnek a képernyőből.

Igazán nem akarok beszólni, DE (tehát mégiscsak beszólok):
Amit Sil linkelt be is QT HD, blah, blah, blah volt. ld:

Sil ebben a topicban július 30-án írta: Közvetlen letöltési linkek:
hpana.com/news.20564.html

Új képek:
hpana.com/news.20560.html

Screencap-ek a trailerből:
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=1
[size=9:1p0924q6]Nocsak, nocsak, mik vannak benne pl:
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=37
www.mugglenet.com/viewer/trailer.php?number=39 [/size]


Én arra voltam kíváncsi, hogy ez vajon már egy második-e, vagy akármi. (Bár ilyen rövid időn belül az valószínűtlen)
/ti. munkahelyemen vagyok, és nem feltétlenül akarom QT-mal beszennyezni a gépet, ha nem muszáj. Másiknál directlinkkel más volt, mert MPlayerrel szépen lejátszotta/

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368492 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta: Abban hogy jó minőségű :wink:

Tehát magas felbontású, javallott a HD-verziót nézni, lehetőleg 720p-set, de az 1080p-s az igazi, ott szinte a mágikus feliratok kijönnek a képernyőből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368490 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Abban hogy jó minőségű :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368489 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Van előzetes jó minőségben:

www.apple.com/trailers/wb/harryp ... oodprince/

(kvik tájm pléjer kell hozzá)

És ez különbözik bármiben attól, amit három oldallal ezelőtt belinkeltek többen is? :|

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368483 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Van előzetes jó minőségben:

www.apple.com/trailers/wb/harryp ... oodprince/

(kvik tájm pléjer kell hozzá)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368472 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aeglos írta: ...de ott volt pl. Piton is, és az ember nem előtte akar olyasmit elmondani, hogy "itt sírdogáltam, meg duzzogtam egyedül, mert nem szeret senki". :D

És akkor még a végén Piton sírvafakadt volna és meghatódottságában kelblére öleli, pfuj... :P

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368470 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

grubbsgrady írta: ugye ez a hozzászólás nem végig nekem szólt? elismerem, hogy képeknek semmi köze nem volt, a könyvhöz, ezért bocs. de attól, hogy egyszer beszéltetek a 7.rész filmjéről akkor ujra nem lehet?

most olvasom ujra a bölcsek kövét, valaki mondja meg miért kellett hermionénak azt mondani, hogy egyedül akart elbánni a trollal? mikor simán mondhatta, volna az igazat, hogy rosszkedve volt, és ezért nem ment el a vacsorára, hanem épp a lányvécében volt mikor jött a troll?


Bocsi, nem végig neked szólt, csak nem akartam egyenként kikeresni,
hogy ki milyen gyíkságot hordott össze, mert ezt olvasni egyszer is elég volt. :P

Hermione hiába okos, egy szégyenlős 11 éves kislány, kisebbségi komplexussal. Amúgy én simán megmondtam volna az igazat, mert amit így összehordott az gázabb, mint a valóság, de ott volt pl. Piton is, és az ember nem előtte akar olyasmit elmondani, hogy "itt sírdogáltam, meg duzzogtam egyedül, mert nem szeret senki". :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368458 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Moderátori hatalmammal élve kitöröltem mindent ami nem a topicba való volt (képeket meg a más könyvekről való beszélgetést)
Nem szeretnék mégegyszer ezzel szórakozni, tessék odafigyelni a FÓRUM szabályaira...

Hihetetlen egyébként, nem nézek ide két napig és...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368456 Írta: grubbsgrady
grubbsgrady válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ugye ez a hozzászólás nem végig nekem szólt? elismerem, hogy képeknek semmi köze nem volt, a könyvhöz, ezért bocs. de attól, hogy egyszer beszéltetek a 7.rész filmjéről akkor ujra nem lehet?

most olvasom ujra a bölcsek kövét, valaki mondja meg miért kellett hermionénak azt mondani, hogy egyedül akart elbánni a trollal? mikor simán mondhatta, volna az igazat, hogy rosszkedve volt, és ezért nem ment el a vacsorára, hanem épp a lányvécében volt mikor jött a troll?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368454 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Grubbsgrady: Sokaknak nem tetszik a film, se Daniel Radcliffe (nekem sem). Ezt meg lehet fogalmazni érdekes kritika formájában is, ahelyett, hogy a cinizmus mocsarából fikázódnánk.
A képeknek, amiket beszúrtál semmi értelmük nem volt, és keresnivalójuk meg mégkevesebb, egy J. K. Rowling regénysorozatával foglalkozó topikban.

Hogy jön ide, hogy a könyv filmváltozatában játszó egyik színész, egy másik filmben, más körülmények között mit csinált 19 évesen? Könyörgöm, disztingváljunk már, ez nem egy dühöngő, és nem is egy kesergősarok...
Miután megjelent a film, el lehet mondani, hogy jaj de nagy csalódás volt, vagy az új Tom Denem rosszul játszott, vagy akármi, de előre ne borongjunk már olyasmit, hogy jajésmileszhaRonésHermionelefekszenekafilmben. Egyébként nem fognak, mert azért karikát kell kitenni, és mint tudjuk az sokban kerül.

Amúgy vissza lehet olvasni, már beszéltünk többször is a Deathly Hallows film kettéválasztásáról, a filmekről, a színészekről. Ha érdekel, utánanézhetsz, hogy hány oldalon keresztül tárgyaltuk ki ezeket a témákat.

Az olyan közhelyeknek meg a végletekig menően semmi köze nincs ehhez a topikhoz, hogy manapság a filmeseket a profit érdekli. Ez aztán az újdonság...

ÉÉÉÉs, lehet, hogy meglepő, de sem Darren Shannak, sem Philip Pulmannak nincs köze a Harry Potterhez. Könyörgöm, ne itt beszéljétek meg, hogy mikor lesz folytatása a filmváltozatuknak. Sipirc át a beszélgetős topikba!

U.I.:
:arrow: drogos mondanivaló: benne lesz a sztoriban a felix felicis, és az is, hogy Harryt megkísérti a szer, de ő jellemerős és tartogatja nehéz napokra, mert nem akar függő lenni.
:arrow: szexuális töltet: képzeld, amikor a 15 éves párocska smárol a buszon, annak is van szexuális töltete, sőt, még egy popsisiminak is. Ugye milyen erkölcstelen? Lehet, hogy Harry és Ginny csókolózni is fognak a filmben, sőt Ron elejt néhány pikáns megjegyzést. Füleket, szemeket befogni, micsoda skandallum!

A filmesek az előre elejtett megjegyzéseket azért teszik, hogy az idióták tudjanak min csámcsogni, és így is reklámozzák a filmet, mivel szó van róla addig is...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368449 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

grubbsgrady írta: ,,Lenyűgöző könyv... fordulatokban gazdag meséje felkelti az olvasó kiváncsiságát a folytatásra." J. K. Rowling
elég sikeres könyv, nekem nagyon tettszik. az ASoIaF az micsoda? enm ismerem :? eragont olvasta valaki?

Az, hogy mi sikeres és mi értékes, két külön kérdés.. Ilyen csöpögős PR-szövegeket pedig felesleges beírni, nyiss ki egy külföldi kiadású, mostanság megjelent regényt, az írótársak sora dicséri, hogy úúúú mennyire jó, meg milyen élvezetes, valódi remekmű... Persze, kell a marketing, különben hogy tudnák eladni a könyvet? Ja, és azért Rowling már tudja, hogy kell nyilatkozni, a folytatás szót nem lehetett kihagyni az értékelésből :twisted:
Látom, a másik túlhypeolt B-kateg. is szóba került, azzzzzeragon. Annak van külön topicja, ne szennyezzük már a fórumot több helyen a kelleténél.
Az ASoIaF-nak is van külön témája, George R. R. Martin: A Tűz és Jég Dala - ciklus alatt találod, ha bővebb infót akarsz róla szerezni.
Ha már Potter: imdb szerint a hatodik film első premierje Belgiumban lenne, nem pedig Lándönben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.172 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére