J. K. Rowling: Harry Potter

Több
15 éve 5 hónapja #372839 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kisvakond írta:

Tünde írta: filmbuzi.hu/archives/2008/10/26/a-kapjat...cimu-potter-trailer/

láttátok már? nem tetszik


nekem sem, az előzőt is alig bírtam követni, megint össze fognak sűríteni mindent


Nem akarok ördögöt festeni a falra, de szerintem ez a film is olyan (rossz) lesz (mint a többi) mintha egy "trailert" néznénk majd... de ne legyen igazam! A hetedik kettévágása jó ötlet, de az is csak akkor ha ügyesen használják fel a nyert időt!

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372746 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372657 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Tünde írta: filmbuzi.hu/archives/2008/10/26/a-kapjat...cimu-potter-trailer/

láttátok már? nem tetszik



nekem sem, az előzőt is alig bírtam követni, megint össze fognak sűríteni mindent

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372621 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Na, ez a rész is agyon lesz változtatva a könyvhöz képest... :? (De legalább lesz benne kviddics. Ha ki nem vágják.)

Hát, ha olyan lesz, mint a harmadik, akkor ki fogok borulni... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #372620 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na, ez a rész is agyon lesz változtatva a könyvhöz képest... :?

(De legalább lesz benne kviddics. Már ha ki nem vágják.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372619 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem igen.

Amennyire a trailerek szokták reprezenálni a filmet, annyiban meg hát, meglátjuk :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372617 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
filmbuzi.hu/archives/2008/10/26/ ... r-trailer/

láttátok már? nem tetszik

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370204 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mondjuk ami az öltözködést illeti (meg sok más egyebet), sztem a legtöbb varázsló alapból egy kicsit tökkelütött... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370202 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jaja, a negyedik kötet elején is ott van az öreg varázsló, aki női hálóinget hord. Nem érzik magukat muglik közé valónak, ezért nem is érdeklődnek a mugli kultúra iránt. Ezért tanulnak legalább a kisdiákok valamit Mugliismeretből, ami ugye nem is kötelező mindenkinek, tehát még így is bőven kevés varázsló kerül ki az iskolákból úgy, hogy a mugli holmikat ismerik és tudnák használni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370195 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Alyr Arkhon írta: Amúgy én a legnagyobb átgondolatlanságnak azt tartom a HP világában, hogy a varázslók ott élnek a muglikkal egy településen, (kivéve ugye Roxmortsot) időről időre muglik közé vegyülnek, és mégse tudnak a muglik világáról semmit.
Azt se, hogy milyen ruhát hordanak, azt se, hogy mire való a villanyáram, sőt azt se, hogy melyik az ötfontos és melyik a húszfontos bankjegy, pedig az rá van írva.
Még azok se akik - elvileg - mugliügyekkel foglalkoznak.
És mindennek ellenére elvileg tökéletesen el tudnak rejtőzni a muglik elől (és ez annyi exmemoriam bűbájt feltételez h szerintem már simán rezisztens lenne mindenki rá) sőt ezen az sem változtat, hogy elég erős mugliivadék beáramlás van a varázslótársadalomba.


Ez leginkább csak azokra jellemző, akik valamiképpen pont hogy elszigetelten élnek a mugliktól, mint pl. Weasleyék, nem? Mert emlékeim szerint az ilyen alap dolgokon, mint hogy hogyan működik telefon, meg hogyan kell metróval utazni leginkább Mr. Weasley csodálkozott mindig, persze lehet, hogy rosszul emlékszem...


Nem kifejezetten, mert ha megnézzük miket mond a Kviddics VB előtt a szállásadó Weasley-éknek, meg hogy ott kb egyedül Mr Kupor és Harry van rendesen muglinak öltözve...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370193 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Amúgy én a legnagyobb átgondolatlanságnak azt tartom a HP világában, hogy a varázslók ott élnek a muglikkal egy településen, (kivéve ugye Roxmortsot) időről időre muglik közé vegyülnek, és mégse tudnak a muglik világáról semmit.
Azt se, hogy milyen ruhát hordanak, azt se, hogy mire való a villanyáram, sőt azt se, hogy melyik az ötfontos és melyik a húszfontos bankjegy, pedig az rá van írva.
Még azok se akik - elvileg - mugliügyekkel foglalkoznak.
És mindennek ellenére elvileg tökéletesen el tudnak rejtőzni a muglik elől (és ez annyi exmemoriam bűbájt feltételez h szerintem már simán rezisztens lenne mindenki rá) sőt ezen az sem változtat, hogy elég erős mugliivadék beáramlás van a varázslótársadalomba.


Ez leginkább csak azokra jellemző, akik valamiképpen pont hogy elszigetelten élnek a mugliktól, mint pl. Weasleyék, nem? Mert emlékeim szerint az ilyen alap dolgokon, mint hogy hogyan működik telefon, meg hogyan kell metróval utazni leginkább Mr. Weasley csodálkozott mindig, persze lehet, hogy rosszul emlékszem...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370189 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sil: De a szülők elvileg dolgoznak ott is. Akkor ki vigyáz rájuk?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370188 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Amúgy én a legnagyobb átgondolatlanságnak azt tartom a HP világában, hogy a varázslók ott élnek a muglikkal egy településen, (kivéve ugye Roxmortsot) időről időre muglik közé vegyülnek, és mégse tudnak a muglik világáról semmit.
Azt se, hogy milyen ruhát hordanak, azt se, hogy mire való a villanyáram, sőt azt se, hogy melyik az ötfontos és melyik a húszfontos bankjegy, pedig az rá van írva.
Még azok se akik - elvileg - mugliügyekkel foglalkoznak.
És mindennek ellenére elvileg tökéletesen el tudnak rejtőzni a muglik elől (és ez annyi exmemoriam bűbájt feltételez h szerintem már simán rezisztens lenne mindenki rá) sőt ezen az sem változtat, hogy elég erős mugliivadék beáramlás van a varázslótársadalomba.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370161 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Én azt nem értem, hogy a varázslók hol tanulnak meg írni olvasni számolni?

Mondta egyszer Jo, hogy otthon tanulnak előtte.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370151 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Off: Nóli dehonnem láttam^^ bár a movie rossz volt :P offend.
Egyébként lehet benne benne vmi :D csak nekem még így is kicsit furcsa. meg mjuk hijányolom, h le is legyen írva ( Tolkien után nekem elvárásaim vannak :') )

Ehhe, na igen. sztem az ien aranyvérűeket, mint Malfoy 100 h nem iratják be muglisuliba. valószínűbb h otthon tanulnak meg. Lehet a házimanóktól :P

Az meg külön érdekes, h a filmben tudnak muglinak öltözködni :P Ez nekem olyan szembetűnő xD Mer az még Oké, h Ronék, meg Hermione, meg Harry... deh pl kizárt h Malfoy ( már megin xD) hajlandó lett volna otthon is törődni azzal h ne lássa meg akárki varázsló öltözetben :roll:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370149 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én azt nem értem, hogy a varázslók hol tanulnak meg írni olvasni számolni? Vagy vannak rendes varázsló általános iskolák, vagy otthon anya-apa vagy muglisuliba kell járniuk, de ha mgulisuliba járnak akkor mért nem tudnak szinte semmit a muglikról? Nem tudják, hogy öltözködnek, mik az alapvető szokásaik, törvényeik, pedig ott élnek közöttük!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370148 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Gondolom ez olyna lehet mint az FMAban (Dinc, ugye láttad, ha nem, akkor sipirc megnézni :D ) a silver watch (ezüst zsebóra), arra azt mondják hogy amplifiing object - valami ami szinkronizálja az alkimista erejét, és így sokkal jobb hatásfokkal tudja használni. Vagyis a pálca is hasonló lehet, a összehangolja a mágiát a varázslóval. A gyerekek akik pálca nélkül varázsolnak nem tudják irányítani a varázslatot, s roszul is elsülhet. A felnőttek valszeg megtanulják magukban fékezni a mágia szabad áramlását

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370146 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
egyébként ha már ellentmondás, amit soha nem értettem, h hogy van az, h amíg gyerek a varázsló, addig nagy és vicces dolgokat is megcsinál varázspálca nélkül ( oké hogy érzelem kell hozzá...), de hogy később semmire nem képes, csak pálcával. miért nincs olyan varázslás amihez nincs szükség a pálcára? mert ez alapján nagyon úgy fest, hha megtanulnál bánni a benned levő mágiával, nem lenne rá szükség...
szóval ez csak zavart :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370112 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
mugglenet.com/viewer/?image_loca ... attack.jpg

Új kép:Az Odúnál.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369922 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én is úgy emlékszem, hogy kaját, pénzt nem lehet elővarázsolni a semmiből.
Egyébként a hét kötet alatt elég sok logikátlanság jön ki. Ebből látszik, hogy ez a világ nem volt teljesen kész, talán még most sem az. De ez nem ront az értékén!

McGalagony egy tányért varázsol elő szendvicsekkel ami újratölti magát...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 7 hónapja #369911 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kicsit rosszul emlékeztem...Nem három, hanem 5 ilyen cucc van...Egyébként Ron asszem mond még egyet (nem biztos)amikor megérkeznek Roxfortba.És ugy emlékszem, hogy még néz is rá mindenki, hogy mióta tud ilyeneket... :)
De, ha a Cerebrum álltal belinkelt írást jól értettem ,akkor honnan a halálból tudtam én, hogy a pénz is ilyen(ott kb. az első mondat azt írja, hogy az 5ből csak 4et említ Rowling a sorozatban, és a pénzt nem.Én viszont semmi mást nem olvastam csak a könyveket...)?? :roll: Nagyon úgy tűmik, h. utána kell nézzek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369891 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet, hogy van a konyhában egy asztal, ahol direkt ki vannak készítve a tanárok által rendszeresen "rendelt" étkek, na :D
Ha ez lenne a legnagyobb ellentmondás a HP mágiarendszerében, nagy taps illetné Rowlingot, de ez nincs így... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369888 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Lehet, hogy én vagyok kekec, de asszem erre mondják, hogy "jó duma..."
A roxforti konyhában _mindig, mindenféle_ kaja készenlétben áll, hogy odavarázsolódjon ahova kell?


Hát ha nem is mindenféle, de igen sokféle.
Harryék meg Ron bátyjai is tettek látogatást a Roxfort konyhájában és telitömködték őket kajával.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369885 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Vagyis Rowling a végére rájött, hogy inkoherens világot teremtett :mrgreen:


Nem, csupán igyekezett elvarrni a szálakat. :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369884 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:
Ja igen, a kérdéses rész a hetedik könyből:

- Anya - mondta Ron egyik este, ahogy egy Wales-i folyópart oldalában sátoroztak - a levegőből elő tud varázsolni finom kajákat.
...
- Anyukád nem tud a semmiből ételt varázsolni, - mondta Hermione, - senki sem tud. Az élelmiszer szerepel Gamp Elemi Átváltoztatási Törvényének Legfőbb Kivételei között...
- Nem tudnál magyarul beszélni? - kérdezte Ron, miközben az egyik halat kivette a szájából.
- Nem lehet jó minőségű ételt varázsolni a semmiből! Begyűjtheted, ha tudod, hol van, átalakíthatod, sokszorozhatod, ha már van nálad valamennyi...


Vagyis Rowling a végére rájött, hogy inkoherens világot teremtett :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369883 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sztem nem is kell feltétlenül, hogy egy kész szendvics legyen előkészítve a konyhában, elég ha csak a hozzávalók vannak jelen. Persze ahhoz, hogy mindezek egy kész szendvics formájában jelenjenek meg pálcasuhintásra, ahhoz már nyilván kell némi jártasság.

Egyébként meg ugye az, hogy McGalagony egy szendvicset varázsolt elő, nem feltétlenül jelenti azt, hogy ő mindenképp egy szendvicset akart varázsolni, hanem jelentheti azt is, hogy éppen voltak kész szendvicsek a konyhán, ezért varázsolt oda pont szendvicset. :)

Ja igen, a kérdéses rész a hetedik könyből:

- Anya - mondta Ron egyik este, ahogy egy Wales-i folyópart oldalában sátoroztak - a levegőből elő tud varázsolni finom kajákat.
...
- Anyukád nem tud a semmiből ételt varázsolni, - mondta Hermione, - senki sem tud. Az élelmiszer szerepel Gamp Elemi Átváltoztatási Törvényének Legfőbb Kivételei között...
- Nem tudnál magyarul beszélni? - kérdezte Ron, miközben az egyik halat kivette a szájából.
- Nem lehet jó minőségű ételt varázsolni a semmiből! Begyűjtheted, ha tudod, hol van, átalakíthatod, sokszorozhatod, ha már van nálad valamennyi...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369881 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Felagund: igen.
Persze Harryék tudtak volna a szomszéd parasztházból is ételt varázsolni, de azt biztos nem akarták volna, hisz az lopás. Bár egyszer csentek tojásokat, de annak ott is hagyták az ellenértékét.

A roxforti konyhából meg csak roxfortos tanárok tudnak ételt elővarázsolni. Gondolom azért, hogyha éhesek, ne kelljen mindig lefutkosniuk a konyhába.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369879 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Felagund írta:

Ardenis írta: (lsd.:kaját, pénzt, és még vmit nem lehet varázsolni->nézd meg a hetesben, ha érdekel a 3madik,nemtom fejböl)


Akkor McGalagony hogy tudott szendvicset varázsolni Harrynek valamikor még a Titkok Kamrája környékén?


Egészen pontosan a semmiből nem lehet ételt varázsolni. A Roxfortban viszont bárki elővarázsolhat mondjuk egy szendvicset, hiszen ott van konyha.


Lehet, hogy én vagyok kekec, de asszem erre mondják, hogy "jó duma..."
A roxforti konyhában _mindig, mindenféle_ kaja készenlétben áll, hogy odavarázsolódjon ahova kell?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369877 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta:

Ardenis írta: (lsd.:kaját, pénzt, és még vmit nem lehet varázsolni->nézd meg a hetesben, ha érdekel a 3madik,nemtom fejböl)


Akkor McGalagony hogy tudott szendvicset varázsolni Harrynek valamikor még a Titkok Kamrája környékén?


Egészen pontosan a semmiből nem lehet ételt varázsolni. A Roxfortban viszont bárki elővarázsolhat mondjuk egy szendvicset, hiszen ott van konyha.

Egyébként a fentebb említett Gamp-törvényről itt lehet olvasni: klikk.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369875 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardenis írta: (lsd.:kaját, pénzt, és még vmit nem lehet varázsolni->nézd meg a hetesben, ha érdekel a 3madik,nemtom fejböl)


Akkor McGalagony hogy tudott szendvicset varázsolni Harrynek valamikor még a Titkok Kamrája környékén?

Rabyn: tessék idegen nyelveket tanulni ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.196 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére