Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Több
15 éve 9 hónapja #367621 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Valójában nem vizsga volt, hanem erőnléti és tudáspróba középkori vívásból, ami sikerült. Utána meg kellett védenem a címerem 3 ellenféllel szemben. Így most már saját címerrel rendelkező lovagnak számítok.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367603 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Írd be youtube keresőbe, hogy spenót. Azonnal megtudod. De nem én mondtam neked!! ("A kockázatokról és mellékhatásokról..." etc. :D )
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367601 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Megkérdezhetem milyen spenótos?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367585 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Aaaaarrrggghh, üdv Ery!!!

Nem csuklasz véletlenül? Épp most áldom a neved, hogy figyelmembe ajánlottad a spenótos videókat youtube-on... :twisted:
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367572 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Jelentem megjöttem. Elrond meggyógyított és végigküzdöttem a hadjáratot Imladristól a Barad Dur-ig.

Nagyon jól éreztem magam veletek.


Juhiii Ery megérkezett!!! =D
Ery mi is jól éreztük magunkat,bár kár hogy nem voltál ott az utolsó 1 vagy 2(?) napban!Valamilyen vizsgán voltál igaz?Jól emlékszem?Ha igen akkor hogy sikerült? :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367566 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Jelentem megjöttem. Elrond meggyógyított és végigküzdöttem a hadjáratot Imladristól a Barad Dur-ig.

Nagyon jól éreztem magam veletek.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367559 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Aug. 3.-a után nekem mindennap jó :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367558 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Nibeniel írta: Háát...(mivel hát-tal nem kezdünk mondatot, de háát-tal még szabad :P ) Elvileg kiccsaláddal elutazunk Ráckevére 4.-én, és haza valamikor tizenvalahanyadika körül jönnénk, de mivel nagyon fontosak vagytok, talán egy-két szépennézéssel el tudom intézni, hogy felugorjak Pestre. Csak akkor kérekszépen egy rámtelefont/smst. 17-27-ig viszont kicsit messzebb leszek, úgyhogy az az időpont nekem kiesik.


Jujj, töröld ki azt a pontot a négyes után, mert mindjárt megőrülök. :o h:

Nekem szerintem kb. bármikor jó, csak akkor nem , mikor családdal intézzük a lakást-mondjuk akkor is fönt leszünk Pesten aztán főleg-, de az meg nem tőlünk függ, hanem a festőktől és stb.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #367549 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Háát...(mivel hát-tal nem kezdünk mondatot, de háát-tal még szabad :P ) Elvileg kiccsaláddal elutazunk Ráckevére 4-én (szerk.: bocs, Missy, teljesen igazad van, a harmadik osztály régen volt... :oops: ), és haza valamikor tizenvalahanyadika körül jönnénk, de mivel nagyon fontosak vagytok, talán egy-két szépennézéssel el tudom intézni, hogy felugorjak Pestre. Csak akkor kérekszépen egy rámtelefont/smst. 17-27-ig viszont kicsit messzebb leszek, úgyhogy az az időpont nekem kiesik.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367511 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
AAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRGGH!!!!

Hejehuja tillárom...



Mikor lenne jó a mélyen tisztelt kalózbandának a csapattali? Ki mikor van itthon augusztus végéig?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367464 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Nibeniel írta: Látom, igazi lusta kalózok módjára itt a fórumon is inkább alszunk... :D No nem baj.
Csak eszembe jutott, ha már egy csomó csapat átnevezteti a topicnevét, akkor mi miért ne? Mit szólnátok az Aaaooaaaarrrgggghh!-hoz? :wink: (Jó, jó, természetesen ezt sem gondoltam komolyan (mint általában semmit), csak kissé grafomán vagyok, és muszáj ide is írnom valamit... :mrgreen: )


Miért?Szerintem nem rossz ötlet :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367456 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Látom, igazi lusta kalózok módjára itt a fórumon is inkább alszunk... :D No nem baj.
Csak eszembe jutott, ha már egy csomó csapat átnevezteti a topicnevét, akkor mi miért ne? Mit szólnátok az Aaaooaaaarrrgggghh!-hoz? :wink: (Jó, jó, természetesen ezt sem gondoltam komolyan (mint általában semmit), csak kissé grafomán vagyok, és muszáj ide is írnom valamit... :mrgreen: )
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367288 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nem csak én voltam pontos Ratzkha :D Ezért nem kell dicsérgetni =D Ott volt Nibeniel és Missy is mindig időben :wink:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367244 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nyamm, nido, a cukkinitek épp most vonul utolsó útjára, ide a gyomromba, és nagyon finom. Köszi!! :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367222 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
AAAARRRRRRRRGGH!!!, kedves csapat-, baj-, dzsuva-, és éh-társaim!
Mint látjátok nálam a regenerálódás iránti igény annyira volt nagy fokú, hogy egész idáig még géphez sem tudtam től ülni. De ez nem azt jelenti hogy nem hiányoztatok. Épp ellenkezőleg. Kicsit szomorú, hogy eztán csak a fórumozással kell beérnem.

Nagyon jó csapat voltunk, minden egyes matróz/fedélzetmester/első-/másodtiszt/papagály rengeteget tett hozzá, hogy ennyire AAAARRRGGH legyen a végeredmény. Ezúttal is szeretném megköszönni Nektek.

Nibnek a lelkesedést és a csapatövek (különösen az enyém) terén tanúsított aktivitást, Missynek a mosolyokat és hogy elviselt minket, Nádának a sok rohangálást és hogy mindig pontos volt, Julcsinak a lendületet, amivel kivett projekteket (lásd csapatdarab) a kezemből és a kreatív agyviharait, Mírrandnak a papagályosságát és a függőágyát, Ankalimonnak a morálfilozófiai kurzust és a Tolkien-i, majd Rejtői jártasságát, Maunak a konyhásnéniséget meg hogy akkor is csinálta velünk amikor millió más baja is volt, Létónak a kalózfílingjét és kocsmahangulatát, és mindkettőjüknek a csapat iránti lelkes elköteleződésüket, Nidonak hogy kávéztetta az egész csapatot és nem hagyta hogy az önkritikámmal felvágjam az ereimet, Erynek a keretjátéki szereplését és hogy rendelkezésünkre állt könyvtárnyi tudásával, Momonak a hatalmasra nyílt szemű mindent elvállalni akaró aktivitását és ahogy ezzel másokat is tűzbe tudott hozni.
És mivel a múltfelfedő performanszban, majd a csapatdarabban is hatalmasat alakítottunk, azt is köszönöm mindenkinek, nagyon király volt veletek együtt dolgozni.

És persze ez közel sem minden, de most csak ennyi jött össze.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367220 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
megesznek a cukkinik. ők nagyon szeretik az esős időt...

amúgy semmi 'zújs, mert nem csinálok semmit, még ahhoz is lusta vagyok, h teszem azt, tévézzek...

ja, és argh.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367203 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Öhh nálunk is szakad az eső! :wink: Én épségben hazaértem =D És ti?

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367195 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Ééééébresztőőőő kalózok aaaaaaaarrrrrrrgggghhhh!!! :D

A cucuje megtette a hatását, hajnali 3 óta nálunk folyamatosan esik. De végülis már megszoktam.
Mi újság veletek, minden kalóz hazaért egy darabban és egészségesen??
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367167 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
jók voltunk, argh.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #367048 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Na, itt vagyok, kicsit több mint 14 óra alvás után, reggeliztem nutelláskenyeret, aminél akkkoris finomabb volt a vajaskenyér, és most nézek ki a fejemből, mivel még mindig nem ébredtem fel rendesen. Ahogy azt szoktam. :D
Az övem most is rajtam van, és nagyonnagyon hiányzik, hogy valaki rám aaaaaaaaarrrrrrrrrrggggggggghhhhhh-ozzon. Meg még rengeteg minden hiányzik. Komolyan elkezdtem azon gondolkodni, hogy leszedem a szobám ajtaját. :P
Mindenkit szeretek és puszilok, legyetek rosszak, és foglaljatok el sok dorwinioni alkoholszállító tankert!!
:D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366947 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nagyon köszönöm hogy itt lehettem és hogy veletek lehettem!Nagyon jó kis csapat voltunk mi és ígérem nem felejtem el ezeket az igazán élvezetes perceket amiket együtt töltöttünk!Mindenkinek további jó nyarat kívánok és remélem hamarosan találkozunk!!
Nagyon sok puszi:Náda

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366930 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
AAAAAAARRRRRGGGGGGGHHHHH!!!!!!!!!!!!!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366922 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
AOARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGHG

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #366765 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
náda: rossz helyen szidod a koffeint ;)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #366691 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Bepakolni? XD Én még csak most állok neki :D Nah ez egy rossz tulajdonságom hogy mindig mindent halogatok :D Azt lám,most azt sem tudom hogy hol áll a fejem :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #366688 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Én szeretem a kávét, csak az a baj, hogy rám nem szokott hatni, családi örökség. (A ma déli, amire Nido kedvesen meghívott, még mindig elgondolkodtat, hogy vajon délre végre magamtól is felébredtem, vagy ehhez volt valami köze a kávénak is? :) )

Missy, a ragtapaszt beraktam, csak már nem tudom, hova. De beraktam, az tuti. Majd megkeresem az emlékeimmel együtt.

Akkor most megyek is tovább pakolni, viszlát holnap!! :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #366684 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Missy írta:

Náda írta: heh milyen jó hogy nem vagyok a koffein rabja :D

Majd leszel! :twisted: Amúgy egyetemig én se voltam, de az utóbbi egy évben elég rendesen sikerült rászoknom.


Áhh ez a tanulás.... :D Te rászoktál a kávéra az egyetem miatt...Most gondolj bele akik egyetemre járnak/járni fognak majd mind rászoktak/rá fognak szokni a kávéra?Mi lesz ebből a világból?Sok kávéfüggő ember lesz akik majd azért fognak tünteni hogy a még nem kávézó emberek is rászokjanak a kávéra.És ha épp a miniszter kávéfüggő lesz akkor elrendeli hogy azok akik nem isznak kávét igyanak kávét akaratuk ellenére is! És a végén mindenki zombi,kávé függő lesz 8O

Náda voltam. =D

Höh most ahogy így elolvasom háát semmi értelme nincs =D Nézzétek el...9 óra múlt :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #366677 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: heh milyen jó hogy nem vagyok a koffein rabja :D

Majd leszel! :twisted: Amúgy egyetemig én se voltam, de az utóbbi egy évben elég rendesen sikerült rászoknom.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #366675 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
heh milyen jó hogy nem vagyok a koffein rabja :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #366651 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Nyugi. Kávé lesz nálam. :)


mennyi?*szépennéz* :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.231 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére