Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #364884 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Szép jó reggelt!
Én is támogatom a rózsaszín top,flitteres lila masni pomponokkal verziót :wink:
Igaz hogy mamég csak 5.-e van,de azért 13 embernek(mert ha jól emlékszem annyian leszünk nem?) összehozzni valamit,ami mindenkinek tetszik és jó meg minden,az idő :D Meg még megcsinálni is... =D
Ratzkha:leírnád nekünk hogy rajtunk kívül kik lesznek még a csapatban?
Ery: nem kell nagy bemutatkozót írni,elég hogyha csak pár alapinformációt megadsz magadról =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364832 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Dehogy leszek bomlasztó :) Nem szokásom. Egyszerűen nem megy a bemutatkozás, ennyi. Adatok száraz felsorolásától pedig megkímélnék mindenkit. Ezért is nem vagyok most csapvez. Majd a táborban remélhetőleg pontosabb információkat tudtok meg :)

A két sornak nincs köze egymáshoz. A felső saját idézet a Melkor paródiámból, az alsó pedig egy felturbózott machiavellista idézet :)


Amúgy ez lesz ötödik táborom és az első alkalom, hogy hála a jó égnek nem csinálok semmit.

2004 II. Velem, Bölcs (Keretjáték felelős)
2005 Várgesztes, Csapvez
2006 Szorospatak, Csapvezh
2007 Kácsárd, Főszervező
2008 Kácsárd, Snasz mezei táborozó

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364828 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Na jó megpróbálok összehozni valamit majd, de nem lesz tökéletes. Lehet, hogy idézetgyüjtemény lesz majd belőle.
Esetleg belinkelem az interjút. Az nagyon kényelmes megoldás lenne. :P

Update: Ma már biztosan nem tudok összehozni semmit se. Esetleg ha ha volna pár kérdés arra szivesen válaszolok.


"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

A cél szentesíti az eszközt, de csak akkor, ha elérték!"


Nekem lenne. Az alsó mondatnak van valami köze a fölsőhöz? És egyáltalán....Maedhros.. :crying:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364826 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Na jó megpróbálok összehozni valamit majd, de nem lesz tökéletes. Lehet, hogy idézetgyüjtemény lesz majd belőle.
Esetleg belinkelem az interjút. Az nagyon kényelmes megoldás lenne. :P


puhány. és különben is... lehetnél lelkesebb. bomlasztó elem leszel, látom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364821 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Na jó megpróbálok összehozni valamit majd, de nem lesz tökéletes. Lehet, hogy idézetgyüjtemény lesz majd belőle.
Esetleg belinkelem az interjút. Az nagyon kényelmes megoldás lenne. :P

Update: Ma már biztosan nem tudok összehozni semmit se. Esetleg ha ha volna pár kérdés arra szivesen válaszolok.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364812 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Az a gond, hogy nem tudok bemutatkozást írni. Ebben a tekintetben az entekhez vagyok hasonló, és az rendkívül hosszú lenne, sok lényegtelennek tűnő információval :)

Az enyémnél hosszabb és lényegtelenebb nem lenne, úgyhogy hajrá! :wink:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364811 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Nibeniel írta: A "lényegtelennek tűnő"-ből azért a "tűnő"-n van a hangsúly, nem? :wink:
Rólad egyébként annyit tudok, hogy tőled kaptuk a TLV-döntőn az igazolást (amit ezúttal is köszönünk szépen). :mrgreen:

Csapatcuccon majd gondolkodom, ha gyün az ihlet...de ahhoz kiindulópontnak csapatszín kéne mondjuk, nem? Aztán abból már lehet dolgozni...

Egyébként milyen igazad volt nido, a rózsaszín topra rögtön előkerült egy emberke...javaslom továbbá a neonkék vagy (ízlés szerint :twisted: ) neonzöld nadrágot...


Flitteres lila masnit a hajba, két végén lelógó poponokkal is még.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364793 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
A "lényegtelennek tűnő"-ből azért a "tűnő"-n van a hangsúly, nem? :wink:
Rólad egyébként annyit tudok, hogy tőled kaptuk a TLV-döntőn az igazolást (amit ezúttal is köszönünk szépen). :mrgreen:

Csapatcuccon majd gondolkodom, ha gyün az ihlet...de ahhoz kiindulópontnak csapatszín kéne mondjuk, nem? Aztán abból már lehet dolgozni...

Egyébként milyen igazad volt nido, a rózsaszín topra rögtön előkerült egy emberke...javaslom továbbá a neonkék vagy (ízlés szerint :twisted: ) neonzöld nadrágot...
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364791 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Az a gond, hogy nem tudok bemutatkozást írni. Ebben a tekintetben az entekhez vagyok hasonló, és az rendkívül hosszú lenne, sok lényegtelennek tűnő információval :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364789 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Nincs semmi vész. Szokás szerint csendes szemlélője vagyok a dolgoknak :)


szenvedj össze bemutatkozást, Főnök.

azt pl. még nem is tudom, miért ez a nickneved... és alighanem vannak, akik még nálam is több újat tudnak meg, ha teszemazt lerántod a leplet a munkahelyedről... (fontos dolog az ismerkedés, ne lapíts...)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364788 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nincs semmi vész. Szokás szerint csendes szemlélője vagyok a dolgoknak :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364787 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
hmmm... rózsaszín top?

hátha erre előkerülnek a hiányzó emberek...

komolyra fordítva... szokott lenni olyan, h csapatszín meg csapatcímer meg mindenféle megkülönböztető dolog, annyi, amennyit az adott csapat hajlandó megcsinálni. h most éppen ebből mennyi lesz/mennyi kell, nem tudom.

tök jó, h te nem vagy "tapasztalt", legalább nem az jut eszedbe, ami minden évben van...
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364784 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Ezek szerint nem egyedül én vagyok így... :P

Addig legalább a lehetséges variációkat tárgyaljuk meg, hogy legyen miből választani...hm? (És akkor most jöttök ti, kedves tapasztalt táborlakók...én nem tudom, miket szoktatok készíteni... :wink: )
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364777 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

nido írta: merre járnak az emberek, akik még nem írtak bemutatkozást?
mindenféle közös ruhán akarok veszekedni...


Csatlakozom, de még csak negyedike, így van kerek egy hetünk, ha meg addig se jönnek, akkor majd 11-én éjfél tájban biztosan és lezavarjuk. :roll: :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364776 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
merre járnak az emberek, akik még nem írtak bemutatkozást?
mindenféle közös ruhán akarok veszekedni...
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364573 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Köszi =D
Információkat szeretnénk :D Vagy lázadunk =D Össznépi csapatlázadás...nemis rossz ötlet =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364571 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Te is. Ja, és visszajelöltelek. :D

A felsőbb hatalmak kinyilatkoztatásait továbbra is kíváncsian várjuk... :P (avagy van-e szükség és ha igen, milyen ötletelésre meg egyebekre...nincs már olyan messze a tábor)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364567 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
jól látod Nibeniel! =D :wink:

Megnéztelek iwiwen és tényleg az vagy akire gondoltam :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364566 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Missy: gratula!! 8) Azt meg már előre látom, hogy itt jó kis beszélgetések lesznek táborban, ugye? :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364543 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
oké :D kemény fából faragtak =D
90% hmm ügyes vagy =D
Háát igen...bosszúságok nélkül az élet unalmas lenne =D
Nagyon szívesen =D Bár nálad akkor nem dramatizálom túl az ilyen dolgokat :wink:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364541 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
:D Édes vagy, de engem az ilyen dolgok nem tudnak letörni. Ezen is csak fölhúztam magam-muszáj volt kiadni- ami azért érthető, de már lenyugodtam. néhány éve ilyen könnyen veszem az ilyesfajta dolgokat, egyik barátnőm sajnos nem, ami nem feltétlenül jó neki.Különben olyan 90%, hogy megvan a minor. 8)
És hidd el, egyáltalán nem vagyok szomorú(Ugye milyen szép szó így jó hosszan?)ha meg letörök, akkor nem ilyenért, és igazság szerint azt is könnyen átvészelem.
Amúgy meg, az élet igazán sótlan lenne egy kis bosszúság nélkül, nem? :P És ennek is van jó oldala, mint ahogy mindennek.
Majd táborban többet beszélünk és meglátod tényleg így gondolom.Azért köszönöm. :o

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364527 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Missy!Olvastam a krónikásoknál hogy mi történt.Igaz nem ismerlek,de remélem megtudlak vigasztalni.
Rossz látni hogy ilyen sz*r napod volt. :( De attól még hogy sz*r napod volt,az nem azt jelenti hogy a minorod nem sikerült...szerintem te egy elég inteligens,okos lány vagy így biztos ment!Úgyhogy ne add fel a reményt!
Am. nem tudom mi nehézség van a nevedben.De hidd el nem csak te vagy az a szerencsétlen akinek félremondják/írják a nevét =) Velem már számtalanszor megtörtént hogy Kurilla helyett Kirillát vagy az istentudja mit értettek...A névsorral kapcsolatban pedig ne aggódj!Úgyis kiteszik!Az iskolák nem arról híresek hogy a határidő előtt kirakják az eredményeket.
A professzornak vagy rövidtávú memoja van vagy csak szimplán hülye.Vagy csak neki is szar napja volt és hirtelen nem jutott eszébe hogy kik vagytok. =)
Úgyhogy ne légy szomi!Egy sz*r napnak lehet jó kimenetele is =)
Bár nem tudom hogy segített-e ez a szöveg valamit(hajlok a nem felé)...

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364487 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Erdőjáró :) .
Nem sokat tudok, de gondolom ki kell majd derítenünk, hogy tulképp kik vagyunk...
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364480 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nibeniel te melyik rendben vagy?

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364466 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
ez jó nekem is tetszik :D Ratzkha juhai XD
Am. hogy legyen valami téma....hogy lesz most ez az egész?Mert olvasgatom a rendek fórumjait,és valami olyasmiről csiripelgetnek hogy csak 4 napig lesz a foglalkozás aztán mestervizsga.És azátn mi lesz a hátralévő napokban?Ilyen csapat feladatok lesznek?Valakitől kérek szépen felvilágosítást :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364464 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Hehe...Ratzka juhai...ez még jól is hangzik... :twisted:

Na, akkor már tudjuk egymásról, kik vagyunk :D (Egyébként másik két csapattársamat Robin Hoodnak, és Harry Potternek nézték...ja, és ráadásul lányok voltak ők is.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364460 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
hehe akkor tudom! :D Piroska pff =D milyen primitívek már az emberek... :roll:
Csapatvezető bácsi/úr ne tessék haragudni hogy lebácsiztuk =D remélem nem ebből támadt az hogy nem tetszik ideírni :D bocsánatodért esedezünk!
mély tisztelettel: a te báránykáid :D
(nah jó túlzásba vittem XD megesik velem =D)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364459 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Bordó köpenyben voltam a döntőn, ha ez segít. (és egy csomóan néztek Piroskának az utcán, brühühü...)
Hát én is remélem, hogy csapatvezetőbácsi nem haragudott meg ránk...vagy lehet, hogy nem kéne bácsiznunk? :P Akkor bocsánat. ^^
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364454 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nemrég fenn volt csapatvezető bácsi de nem írt semmit... :D lehet hogy megvan rólunk a véleménye ezek után :twisted:

oké,akkor megnyugodtam :D jó majd megtanítalak brassóira és azután lesem tudsz majd szakadni róla =D
Áhh még sok napot kell kibírni a táborig...ez nem igazság :D
De nem baj így mégjobb lesz :D

Haverok,buli,Tolkien!

Szerintem tudom hogy ki vagy de nem vagyok benne biztos :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364453 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Természetesen pozitív. Szeretem a megszállott emberkéket. :mrgreen:
Igeen, brassói jöhet. Meg is taníthatsz rá, mert eddig csak nagymamám-félét ettem. 8)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére