Klángyűlés

Több
15 éve 9 hónapja #364060 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Klángyűlés

Celebrom írta: Fejkendőt annyira nem támogatom, mivel van olyan csapat aki ezt már lestoppolta (és nem véletlenűl).
Akkor mehet a sali cucc, mert akkor konzultálok Dorwwal a beszerzésről?


Részemről sali támogatva! Egészséges kaja, és a tündék csak nem esznek véres húst :) Vagy igen? Olyan ködös minden :)

Kendőt lehet hordani nyakban vagy karon is. Ez a kalózfazon nekem se tecc annyira, de azért elviselhető, ha nincs más lehetőség.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364046 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Ezek hogy néznek ki kibontva? Fel lehet venni nőiesebb módszerrel is, mint ez a kalóz fazon? :D (jó, egyéni szoc. probl.) :D :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364028 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Fejkendőt annyira nem támogatom, mivel van olyan csapat aki ezt már lestoppolta (és nem véletlenűl).
Akkor mehet a sali cucc, mert akkor konzultálok Dorwwal a beszerzésről?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364022 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Hwaeth! Most kaptam egy reklámlevelet egy céges ajándéknak való cuccokat forgalmazó nagyker cégtől, és kivételesen megnéztem, hogy mit akarnak rám sózni. Meglepődtem! GARFY fejkendőket osztogatnak, narancs, sárga, piros, kék és fekete színben, dik má' áron nettó 73 Ft-ért. VAn hozzájuk regisztrációm, tudok náluk vásárolni. Sajnos lila nincs, de akár még át is festhetjük, sztm ez nagggyon baráti ár. Megpróbálom a képet kicsikarni az Operából (nem t'om, mé' nem engedi menteni az e-mailből, de tény, hogy nem engedi), és beteszem ide.

Sürgősen várrom* a véleményeteket!

[size=9:18mh4xh7]*Jóvanna, tudom, hogy egy R, de így rom-antikusabban hangzik.[/size]

[szerk="GIMP rulez"]<center> </center>[/szerk]
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363986 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Én örülnék egy lila kendőnek, a köpenyt nem hordanám szerintem, meleg is lesz, de ha bevizezem, akkor meg zavarna. :)


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363965 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Klángyűlés

Vewy írta: köpeeeeny? megsülünk, nyul :D
tavaly egyébként már felmerült a csapatfürdőruha :D


Gyűlölöm a fürdőruhábanflangálást, szóval az ötletet nem támogatom.
Köpenyt be lehet vizezni és akkor még hűt is! :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363960 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Még lehet bármin változtatni nyúl.
A szín és a ruhafajta még nyitott kérdés (zöld- fekete mintával nem oan rossz).Legyen szavazás?:)Hát ha megvarrod a fürdőrucit?:), köpenyt én is naon szeretnék, mert szeretem, csak tényleg meleg lesz. Szerintem legyen minimálisan kendő, aztán a többi ki, mit akar, csak akkor mindenki nyilatkozzon, mert akkor beszerezzük a dolgokat.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363955 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Klángyűlés
köpeeeeny? megsülünk, nyul :D
tavaly egyébként már felmerült a csapatfürdőruha :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363932 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Ömmm nem olvastam vissza elég jól... (klánnév, de sebaj, a demokráciaélmény legalább megvolt)

Sötétliláskék esetleg? ::)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363929 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Nos, akkor tömören és röviden, mert bonyolult mondatokhoz nincs agyam:

:arrow: saláta!!! (Igen, én vagyok a nyul, ha nagyon muszáj eszem húst, csak ne mondjuk csirkefej vagy marhanyelv legyen :D )
:arrow: Éjsötét tündék/Miruvorklán is jó
:arrow: sötétkék(-ezüst minták)/(neonzöld-fekete) minták támogatva
:arrow: Köpeeeeny! Úgyszeretnékúgyszeretnék! Sosem volt normális csak a Völgyzugolyos piroskalepedő! Viszont ez azt jelenti, hogy.meg kell varrni... Vewy vállalod? (Segítek :P )

Táncrendvezető segéd leszek én jól. 8)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363925 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Azoknak küldtem.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363921 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Klángyűlés

Ulmo írta: Tényleg, abszolúte SEMMIRE nem emlékszünk a vándorút előttről?

Hát én speciel abszolúte semmire... őőő... mi előttről? :)
(Ezen az alapon lehettünk volna az Idegenlégió is - oda is felejteni megy a többség. De akkor már inkább a miruvor!)

Ja, alig találtam ide :) Lehet, hogy kellene privit küldeni azoknak, akik nem járnak erre elég gyakran, különben csodáxanak majd, mi lett a csapattopikkal. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363905 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Így a helyes Ulmo.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363902 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Klángyűlés

Celebrom írta: Akkor kihirdetem a lilát (akár a zöld alapon a lila foltot, szerintem én viszek egy zöld pólót azért) és a csapatnevünknek pedik a Miruwor-klánt.Ulmo elintézed a név dolgot? A saliban is lenne husi, mivel én sem eszek húsnélkül semmit. De ezen még rágódhatunk.Nekem van egy ötletem a performanszra, de előbb még azért hallanék 1-2 ötletet.


Név elintézve. Nem baj, ha csak szimpla v-vel írtam?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #363893 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Ja és tényleg semmit nem tudunk, csak hogy tündék vagyunk. Utánna majd kapunk infókat és azok alapján csinálhatjuk a következő előadást. De nyitok ennek egy topicot.
A kendő anyagának és a kaja költségvetésének még utánna járok.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363889 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Akkor kihirdetem a lilát (akár a zöld alapon a lila foltot, szerintem én viszek egy zöld pólót azért) és a csapatnevünknek pedik a Miruwor-klánt.Ulmo elintézed a név dolgot? A saliban is lenne husi, mivel én sem eszek húsnélkül semmit. De ezen még rágódhatunk.Nekem van egy ötletem a performanszra, de előbb még azért hallanék 1-2 ötletet.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363870 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Halihó! :)
Én arra szavazok, hogy... LILA. Ez nálam amolyan mánia, majd megtapasztaljátok szerintem. És a zöld pólón festékszóróval lila folt (bocs, köd) például jól nézne ki :D

Ez a salátás dolog nagyon jól hangzik, egyrészt új és egyedi, nem emlékszem (hehe), hogy lett volna ilyen eddigi táborok alkalmával, másrészt meg finom és egyszerűen elkészíthető.

Szerk: Jaj, bocsi, nem olvastam el rendesen Ulmo hozzászólását. Lila kendő tökély.

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363804 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Klángyűlés

Celebrom írta: mire gondolsz (esteleg ilyen Cézársalátához hasonló sali, sok zöldég összecuccolva , valamilyen sűlt szárnyashusi darabok benne és leöntve ilyen tejszínes salátaöntettel + valami kenyér vagy piritos)?


Hát ennyire cizelláltan nem tudtam volna megfogalmazni *leborul vezére előtt* :)

Ruhadarabnak én is a kendőt javasolnám, ha csak annyira lesz meleg, mint most, már akkor is sok lenne egy köpeny vagy póló. Színre meg legyen lila, valami jó élénk fajtából.
Az első "előadás" lehetne valami olyasmi, hogy mindenki megpróbál felidézni valamit a múltjából. Tényleg, abszolúte SEMMIRE nem emlékszünk a vándorút előttről?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363792 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Hel-ló!

Én a koboldkékre szavazok, mert az... KÉK! Na.
(mondjuk Narb hajszálaival ráhímezhetjük a nevünket, pl, esetleg, nekem tetszik:D)
Maradnék a kendőnél. Multifunkcionális darab, kötheted akárhová.

Színjátszás rendvezsegéd, ha el nem felejtem. Sütni süssünk, én majd pucolok répát.

Egyébként szia mindenki, aki ismer, meg aki nem, az is.

ui: ja. túrógombóc? Finom, egyszerű, vega és különbenis. Szok neki sikere lenni ám.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363782 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Klángyűlés
A Miruvor-klán elnevezésben egyetlen kétségem van, mégpedig, hogy a tünde-csoportokra / csapatokra / stb. a "klán" mennyire megfelelő. Erre vonatkozólag mi a véleményetek? (Az biztos, hogy jobb, mint a "horda" vagy a "törzs". Azért is írtam ezt először...)
Egyébként másik bizonytalanságommal kapcsolatosan szétnéztem: tévesen írtam előzőleg, a miruvor szimpla V, nem dupla. Elnézést kérek a bakiért!

Kifejezetten szeretek vegákat enni, de magam nem vagyok az, szóval süssünk husit! Is... Salik is rúlzanak, meg a saslik is rúlzik, ha már itt tartok... Ha meg nagy meleg lesz, akkor "süssünk" fagyit! :D

A csapat színének viselésével kapcsolatban nem tudom, hogy mennyire hasznos ruhadarabhoz kapcsolódnunk. Az meg főleg gázos lenne, ha mindannyian láthatósági mellényekben szaladgálnánk, még összetévesztenek jobb esetben a kukásokkal, rosszabb esetben a közúti ellenőrzést végző rendőrökkel. Egyikre sem vágyom a szívem mélyén...

Első performansznak a jelenlegi tudatállapotban legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy felismerjük egymást :D (ha sikerül...)
Sajnos arra sem emlékszem, hogy mi volt a HP2-ben a felejtés-bűbáj. (De tényleg...)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363751 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Azt tudom, hogy hogyan lehet kint ételt elkészíteni, csak az a kérdés ti mit szeretnétek.Hm.. hideg, nem lenne rossz, mire gondolsz (esteleg ilyen Cézársalátához hasonló sali, sok zöldég összecuccolva , valamilyen sűlt szárnyashusi darabok benne és leöntve ilyen tejszínes salátaöntettel + valami kenyér vagy piritos)?Végülis lila vagy kék oké, rikítózöld nemtom, honnan veszünk oan anyagot.Ja és mit szeretnétek köpeny, maszk,kendő, poló??
Akkor a miruwor-klán mehet?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363712 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Szerintem legyünk fehérben, arról legalább visszaverődik a napfény.

)nekem amúgy mindegy, miben leszünk. üdv mindenkinek!(

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363709 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Vewy: bocs :oops: valahogy az rémlett, nem eszel húst. Látszik, üres a memóriám :)

Ha már szín: a SÚ által javasolt lila köd nem rossz De lehetne akár a "biztonsági zöld" szín, amilyen a láthatósági mellények színe. Ilyen rikító cuccban biztos nem tűnünk el a tömegben :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363695 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Nem vagyok vega :) Sőt, csak az ilyen táborokban olyan ööööö fura szokott lenni a húsos kaja. Szóval, az nem baj, ha húsost főzünk, azt legalább látom, hogy mit rakunk bele.

Amúgy: neeeeeeeeee kék... az olyan uncsi. metálpink, vagy bármi. :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363675 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Klángyűlés

Celebrom írta: Eddig egy szín ötlet érkezett, többiek?


Izé... Mintha többet is láttam volna:

Sötét Úr írta: Csapatszínnek akkor már inkább kobaltkék? (Nem, nem kobold, kobalt!) És akkor a csapat címere lehetne kobaltkék alapon egy nagy lila köd :D Alternatívaként tudom javasolni még Narb hajszínét - bár az egyedi, egyszeri és megismételhetetlen.

Ulmo írta: Csapatszínnek lehet esetleg valami sötétkéket?


Ez már három szín :)

Én úgy tudom, Vewy vega. Mondjuk én nem vagyok az (csak válogatós), de én is vega-kosztot kértem.
Sütögetést/főzést lehet alufóliában hamuban, bográcsban, fémrácson, nyárson, meg még biztos van pár dolog. Amúgy biztos, hogy sütögetni akarunk? Ha baromi meleg lesz, talán jobban esne valami hideg cucc.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363642 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Még valaki? A Miruvor-klán nekem is tetszik. Jah és lehet ötletelni itt a topicban az első infóért készülő performanszon,mivel csak annyit tudunk, hogy nem tudunk semmit ezért nyílván ezzel kapcsolatban. Szerintem felhasználhatjuk a H.P.-s bűbájt is.
Kérdés : azon a napon mikor mi sütögetünk mit csináljunk és milyen eszközökkel? Ki van vegás a csapatban?
Eddig egy szín ötlet érkezett, többiek?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363629 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Klángyűlés

Sötét Úr írta: A Miruwor-klán? :)


Támogatom! :D Ugyan csak ködösen rémlik, mi az a miruvor, de arra emlékszem, hogy szerettem :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363611 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Exmemoriam, nem? :)


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363574 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Mi volt a H.P. 2 -ben a felejtés bűbáj? :lol:

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363573 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Klángyűlés
A Miruwor-klán? :)

Akartam valami bemutatkozás-félét írni, de nem emlékszem semmire... Hukk! Valami olyasmi azért rémlik, hogy... Hú, nem is tudom. Szavak, meg verssor-foszlányok... valami közöm van hozzájuk... Majd megkérdezem a rendvezem, fq-t ;)

Csapatszínnek akkor már inkább kobaltkék? (Nem, nem kobold, kobalt!) És akkor a csapat címere lehetne kobaltkék alapon egy nagy lila köd :D Alternatívaként tudom javasolni még Narb hajszínét - bár az egyedi, egyszeri és megismételhetetlen. ( *SÚ nagy-nagy tisztelettel meghajol Narbeleth felé* )
Ahogy a névsort elnézem, jó csapat leszünk!

Vewy, mi bajod a fiú-angyalokkal? (Ref: Berlin felett az ég, Elveszett próféciák [saját fordításomban Istenijó előjelek ] - van rá példa. Ja, és ott van még a Biblia is...) Lehetünk Charlie angyalai - The Extended Remix ;)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére