Klángyűlés

Több
15 éve 8 hónapja #363546 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Charlie Tündéi?Vagy tüncikéi? :lol:

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363545 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Mosmér :) Nekem rögtön a Charlie angyalai ugrott be :D Na jó tudom, vannak fiúk is :P
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363537 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Névre tennék egy javaslatot: Éjsötét tündék. :) Csapatszínnek lehet esetleg valami sötétkéket?
Amúgy a Krónikás rendben leszek, és ha minden igaz, kamerázgatni fogok. Ezen kívül gőzöm sincs, ki vagyok és mi a fenét csinálok itt :? :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363520 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Még sok mindent kell azért megbeszélnünk, ilyen a csapatszín vagy az a nap mikor mi sütünk, főzünk magunkra, de csak sorjában (ötletek azért jöhetnek)!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363518 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Klángyűlés
Sziasztok!Azért nem olyan rossz az a csapatcím :lol: , de erről majd később!
Ezennel üdvözlök mindenkit a csapatban, tündék vagyunk de azonkívűl minden homály és nem tudunk semmit.
A csapattagok:
-Sebcsaba (aki egyben a csapvezsegédem, az erdőjárók emlékőre, vagy mágusunk, vagy druidánk, ki ahogy hívja)
- Vewy
- Nellas
- Ancalima
- Sötét Úr
- Szofi
- Narbeleth
- Lyona
- Ulmo
- Rayan
- Drizzt
Szóval nem tudunk információkat eddigi életünkről és származásunkról, de van lehetőség egy másik név felvételére, amit inkább támogatok, mint a "Celebrom tündéi", hisz én csak a bolyongás során ragattam magamhoz a vezetői szerepet. Tegyetek minél több javaslatot, mint például " A nagyon másnapos emlékezetkieséses tüncök" vagy akármi....Hajrá!
Mi júl 12-én találkozni fogunk egyéb népekkel valahol, valamilyen erdőben, akik kb annyit tudnak magukról, mint mi (törpök, tündék, emberek stb...), de bizonyos szellemetől ellenszolgáltatás fejében (performansz, stb...) juthatunk újabb infókhoz magunkról, múltunkról....
Ha van rá mód beírná ide mindenki, hogy melyik emlékőr rendjébe került, csakhogy tudjuk.Ja és természetesen írjatok magatokról, a táborról, kívánságokról, ötletekről, kérdésekről!:lol:
Ígérem jóóóó lesz.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #363445 Írta: Ulmo
Klángyűlés téma létrehozva Ulmo által
Üdv tündék! Elnézést a topic címéért, de az eredeti valahogy elfelejtődött, jobb meg nem jutott eszembe... :oops: Bővebbet majd a csapveztől.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.150 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére