Díjak

Több
21 éve 2 hónapja #111555 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Minden ezen feletti díjnak örülni kell! Egyébként még mindíg elképzelhetőnek tartom, hogy az akadémia előhúz egy különdíjat, mint nyulat a cilinderbűl, és odaadja a TTT-nek. Utoljára erre a Toy Story esetében volt példa, úgyhogy éppen időszerű lenne! :roll: :idea:


Ha már a különdíj szóba került, akkor már inkább a RotK után lenne időszerű :roll: Bár ugye a legjobb film díja után még egy különdíj is... :lol: 8) 8)


Éjjel pedig mindenki szurkoljon ám a TTT-nek! :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111544 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Jelölések:

- Az év legjobb filmje - Barrie M. Osborne; Frances Walsh; Peter Jackson

- A legjobb művészeti vezetés és díszlet - Grant Major; Dan Hennah; Alan Lee

- A legjobb filmvágás - D. Michael Horton

- A legjobb filmhang - Christopher Boyes; Michael Semanick; Michael Hedges; Hammond Peek

- A legjobb különleges vizuális effektusok - Jim Rygiel; Joe Letteri; Randall William Cook; Alex Funke

- A legjob hang-effektus vágás - Ethan Van der Ryn; Mike Hopkins


Ebből szerintem kettőt nyer el:
- A legjobb művészeti vezetés és díszlet
- A legjobb különleges vizuális effektusok

Minden ezen feletti díjnak örülni kell! Egyébként még mindíg elképzelhetőnek tartom, hogy az akadémia előhúz egy különdíjat, mint nyulat a cilinderbűl, és odaadja a TTT-nek. Utoljára erre a Toy Story esetében volt példa, úgyhogy éppen időszerű lenne! :roll: :idea:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #111541 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Díjak
A TTT-t milyen kategóriákban jelölték Oscarra?

Amúgy én is olvastam, hogy állítólag PJ nem lesz ott..... :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111529 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Azt magyarázzátok meg nekem!

Ha 40000 nézői szavazat(IMDB) alapján a TTT lett az év legjobb filmje,10-es skálán 8.7-et ért el, és csak a Zongorista tudja megközelíteni, akkor hogy lehet, hogy az IMDB 40000 szavazójának véleménye nem reprezentálható az Amerikai Filmakadémia véleményére? Hiszen valószínüleg akadémiai tagok is szavaznak az IMDB-n. 8O

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111512 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Díjak
jesszus;most latom,mit ossze offoltam itt,mint az allat :eek2: !
nah;hogy a temahoz visszterjunk;nem akarok itt senkit lelohasztani;de ugy erzem a TTT-nem nincs eselye elhozni a legjobb film dijat;de mar a jeloles is iszonyu nagy dolog egy masodik resz eseteben :D !!/lasd Keresztapa :wink: /
Vegulis ha belegondolunk;se fule,se farka,eshat azert akadnak benne hibak jocskan,barmennyire szeretjuk is!

Viszont en mar boritekolom a ROTK Oscarjait :D :D :D !

na.telleg befejeztem. 8)

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111511 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: [

Szerintem a politika most kimondottan segíthet nekünk! A liberális és pacifista beállítottságú amerikai művészek lehet, hogy a háborús szerepvállalás miatt úgymond bosszúból nem a nemzetük egy filmjét, hanem egy külföldi gyártású filmet részesítenek előnyben! Ebben az esetben nagy esélye van az új-zélandi Gyűrük Urának és az európai koprodukciós The Pianistnak.

:?


Hat ezt en nem hinnem;nincs benne tul sok logika(bar volt mar ra pelda,hogy az 5 jelolt film kozul 1 volt osszesen ami;96-ban,mikot az Angol beteg nyert);de legyen Neked igazad! :D
/Elsosorban a Zongorista miatt :D !!/

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111507 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Nimdraug" írta: Én szerintem az amerikai politika is benne van az Oscar-ban. Egy amerikei előbb választana egy megfilmesített musicelt, ami amerikai, mint egy fantasyt.

Szerintem a politika most kimondottan segíthet nekünk! A liberális és pacifista beállítottságú amerikai művészek lehet, hogy a háborús szerepvállalás miatt úgymond bosszúból nem a nemzetük egy filmjét, hanem egy külföldi gyártású filmet részesítenek előnyben! Ebben az esetben nagy esélye van az új-zélandi Gyűrük Urának és az európai koprodukciós The Pianistnak.
:?


Eloszor;a musical PONT AZ A MUFAJ,amely a fantasy-vel egyutt a valosagtol valo elrugaszkodast jeleniti meg.
Vegyuk peldaul a Chicago-t;a zenes reszek mind Roxie kepzeleteben elevednek meg,nemde?? :wink:

A politika kerdes meg mar szvsz elegge leragott csont;minden serelmet meg lehet ezzel magyarazni;de teny,hogy a 70 ev atlageletkoru Akademia elegge szuk latokoru tud lenni;es megesett mar,hogy az adott politikai helyzet tenylegesen befolyasolta a dijazottakat;pl 1941-ben,amikor a "Hova lettel draga volgyunk" cimu dagalyos es giccses haborusfilm,mely az osszetartasrol,csaladrol szolt nyerte el a legjobb filmnek jaro dijat Orson Welles Aranypolgarja elol(amit maig sokan a legjobb filmnek tartanak,ami eddig valaha keszult)mivel dult a vilaghaboru,es az ilyesfajta ertekeket akartak hangsulyozni az amik .
Ami rendben is lenne;de akkor ne nevezzek filmes dijnak;hanem inkabb valami tarsadalmi celt szolgalo kituntetesnek! :roll:
Es nem vagyok arrol sem meggyozodve,hogy a helyzet mara megvaltozott,ha a tavalyi idegen nyelvu film kategoriara gondolok;amikoris az Amelie helyett a boszniai film vitte a dijat,mert epp gaz volt a Balkanon..

najo;befejeztem :lol: !

najo;befejeztem :lol: !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111506 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Díjak
Na,ide is eljutottam;vegre megneztem minden Magyarorszagon bemutatott jelolt filmet,hogy most leirhassam a remenyeimet es velemenyemet a holnapi Oscar-galarol :) .
Eloszoris leszogeznem;szeretem a GyU-t,es a TTT-t nem kevesbe;megis,most mindt filmrajongo irom le a gondolataimat,es igyekszem objektivan tekinteni a jeloltekre.
Iden en nem a TTT-nek drukkolok(elsosorban),mert tegnapelott lattam a Zongorista cimu csodat(KOTELEZO FILM!!!!).Fajdalmasan szep volt;egy ember szenvedelyekkel es szenvedessel teli eleterol szol,es kozben melloz minden erzelgosseget,patoszt es giccset a tortenetbol.A cimszereplo Adrien Brody pedig zsenialis(Jack Nicholson nalam favorit,most megis neki drukkolok :) )!
A Chicago remek musical,bar szvsz nem er a MoulinRouge nyomaba(de itt nagyon elfogult vagyok!).Viszont nem tudom,ki irta,hogy Rene Zellweger a film egyetlen fenypontja;hat ezzel vitatkoznek!Eloszoris;vessetek meg;de en szeretem Zeta-Jonest!! :P Aztan ottvan a csodas koreografia,rendezes,zene...bar a film menysegeit tekintve talan tulzas a 13 jeloles..
Az Orak is nagyonszep mozi;teccett,annak ellenere,hogy nem olvastam a Mrs.Dollaway-t Woolf-tol.Ez tipikusan az a film,amelyet a szineszei tettek naggya,de az az erzesem,hogy nem az Orak lesz a befuto..
Es noigen;itt van meg nekunk a Gangs of New York!Ne tessek elfelejteni!Merthat Scorsese azert nem kispalyas;es elegge otthon van a gengszter-eposzokban es Daniel Day-Lewis-rol is odakat zengenek!

Hat majd meglassuk! :D

Mindenesetre en virrasztani fogok,az hetszentseg :D !

es azert GO TTT!!! :D

pussz mindenkinek

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111467 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Nem tudom olvastátok-e a cikket,amit hódica belinkelt,de ott azt irták,hogy PJ nem megy el az Oscar-gálára. :(
Kiváncsi vagyok,hogy a szinészek közül hányan lesznek ott... :roll:

Abban pedig lehet vmi,hogy a politika befolyásolja az Akadémia döntését... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111457 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Niphredil/Szméagol írta: Hmm, azt a rajongók nem hagynák. :twisted: Egyébként beírjuk majd, hogy kik a díjazottak? Mert én rögtön be tudnám írni hétfőn reggel. Azérrt kérdezem, hátha valaki csak este nézi a rövidítettet, szóval szóljatok!


Igazad van, igazad van! Szerintem 100-an egyszerre ugranának bármelyik színész elé, ha le akarják lőni. Rendőrök ide vagy oda... Nem mi lennénk a legjobb testőrök? :roll: :P
Igen, kérlek írd be hétfő reggel!!! Elvileg mi (ill. a barátnőm) majd az egészet fölveszik, de nem tudom, mikor tudom megnézni. :bawling:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111443 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak
Még mindig tartom, hogy kb10% esélyünk van a legjobb filmre.Főleg így, hogy nincs-a Golden Globe-al ellentétben-külön kategória a musicaleknek illetve a drámáknak. :roll: :? A Chicagót még nem láttam, így nem tudok nyilatkozni, viszont Az órák fantasztikusan jó film, Nicole Kidman és a többi főszerepő nagyszerűen játszik, ha nem lenne a TTT nekik szurkolné :lol: :roll: Kár, hogy mindenki Renee Zellwegert és a Chicagot ajnározza, Az órákról meg alig hallani, pedig valóban remek film. Nem csöpög, nem lőnek benne, van mondanivalója, ugyanakkor nem megy el nagyon filozófikus síkra :) :roll: Na de ne offoljunk...


ezt érdemes elolvasni.... :roll: :arrow:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=7927

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111437 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Díjak
Hát, ha van olyan bátor lélek, aki hétfő reggel felteszi az adatokat, akkor hajrá!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111418 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Hmm, azt a rajongók nem hagynák. :twisted: Egyébként beírjuk majd, hogy kik a díjazottak? Mert én rögtön be tudnám írni hétfőn reggel. Azérrt kérdezem, hátha valaki csak este nézi a rövidítettet, szóval szóljatok!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111367 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Niphredil/Szméagol írta: Azért reménykedjünk, és ne legyünk szomorúak, akármi lesz is, mert annyit nem ér az egész! Inkább nézzük a gálán kedvenceinekt! :wink:


Egyetértek veled. Nézzük a kedvenceinket, akik a hátsóajtón fognak bevonulni... :twisted: Mondjuk ki hinné, hogy egy vérben forgó szemű iraki rátámad Wood-ra (Viggo-ra, Orli-ra stb....)? :? Na, mégis kik? Hát az amerikaiak...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111313 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak

Gandalf írta: Akár tetszik nekünk, akár nem, a filmben elhangzó háborús propaganda (Pippin és Trufa győzködik Szilszakállt) sajnos felhasználható politikai célokhoz, s ez javítja a film esélyeit a díjátadón...

Jaj... Lehet, hogy igazad van. Na mindegy, szerintem még így sem valószínü, hogy a TTT a Legjobb film kategóriában nyer, pedig én mindenhogyan örülnék neki! Azért reménykedjünk, és ne legyünk szomorúak, akármi lesz is, mert annyit nem ér az egész! Inkább nézzük a gálán kedvenceinekt! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111292 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Nimdraug" írta: Én szerintem az amerikai politika is benne van az Oscar-ban. Egy amerikei előbb választana egy megfilmesített musicelt, ami amerikai, mint egy fantasyt.

Szerintem a politika most kimondottan segíthet nekünk! A liberális és pacifista beállítottságú amerikai művészek lehet, hogy a háborús szerepvállalás miatt úgymond bosszúból nem a nemzetük egy filmjét, hanem egy külföldi gyártású filmet részesítenek előnyben! Ebben az esetben nagy esélye van az új-zélandi Gyűrük Urának és az európai koprodukciós The Pianistnak.
Persze lehet, hogy csak bemagyarázom magamnak, mert annyira szeretném,hogy elnyerje a legjobb film díját. Nem bírok ki még évet!!!
:?

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111211 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Díjak

Elanor írta:

Nimdorc írta: A TTT jobb eselyekkel indulna, ha PJ tenyleg megvaltoztatja a cimet, Szauronnak Saddam-feje van es a tundek es emberek szovetseget NATO-nak hivjak. :bawling:
De most az a celja ennek a filmnek, hogy nyaljon Amerikanak nehany dijert, vagy az, hogy eljuttassa Kozepfoldet azokhoz, akik bele se kezdenenek egy ilyen vastag konyvbe?


Ne mondj ilyeneket, már így is túlságosan belekeverik a háborút a GyU világában (lásd: a Gyűrű Bush-nál van...brr...feláll a szőr a hátamon az ilyesmiktől...)


Akár tetszik nekünk, akár nem, a filmben elhangzó háborús propaganda (Pippin és Trufa győzködik Szilszakállt) sajnos felhasználható politikai célokhoz, s ez javítja a film esélyeit a díjátadón...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111207 Írta: Elfbarát
Elfbarát válaszolt a következő témában: Díjak
Szerintem nem érdemes az Oscar-on rágódni. Olyan bunda megy a színfalak mögött, hogy az ember mindig scak dühöng. Én még emlékszem arra a lobbira, amikor pár éve, az utolsó pillanatban benyomott Szerelmes Shakespeare vitt mindent, és Gwyneth Paltrow a legjobb női főszereplő volt. Kicsit furcsa volt, hogy éppen akkor Spielberg fantasztikus D-day-e (Ryan közlegény) érdekesmód semmit sem kapott, jobban mondva azt nem, amit leginkább megérdemelt volna. :rmad2:

Szerintem a lényeg, hogy a Gyűrűk Ura most már a film révén is gyakorlatilag a világ nagy részét bekebelezte, és ezzel valószínűleg az olvasók számát is növeli. Nem érdemes a díjakon rágódni, elég az, ha van egy rajongói csoport meg a saját élmény. :itscool:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111179 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Díjak

Nimdorc írta: A TTT jobb eselyekkel indulna, ha PJ tenyleg megvaltoztatja a cimet, Szauronnak Saddam-feje van es a tundek es emberek szovetseget NATO-nak hivjak. :bawling:
De most az a celja ennek a filmnek, hogy nyaljon Amerikanak nehany dijert, vagy az, hogy eljuttassa Kozepfoldet azokhoz, akik bele se kezdenenek egy ilyen vastag konyvbe?


Ne mondj ilyeneket, már így is túlságosan belekeverik a háborút a GyU világában (lásd: a Gyűrű Bush-nál van...brr...feláll a szőr a hátamon az ilyesmiktől...)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111135 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Díjak
Mindenki magabol indul ki: en azert utaltam a dalos meseket, mert ot evesen nem tudtam olvasni, hetevesen meg bosszantott, hogy tul lassan olvasok. Apropo, miert van az, hogy eppen a gyerekeknek csinalnak olyan sok feliratos musicelt?

A TTT jobb eselyekkel indulna, ha PJ tenyleg megvaltoztatja a cimet, Szauronnak Saddam-feje van es a tundek es emberek szovetseget NATO-nak hivjak. :bawling:
De most az a celja ennek a filmnek, hogy nyaljon Amerikanak nehany dijert, vagy az, hogy eljuttassa Kozepfoldet azokhoz, akik bele se kezdenenek egy ilyen vastag konyvbe?
Persze, ha dijak vannak, tobben nezik, de nem annyival, mint ahanyan megutalnak a szenzaciohajhasz mivoltaert.

Valahol regen szidtatok az Egy csodalatos elmet. Nem rossz az, en olyan emberekkel neztem meg, akik szeretik a matekot (magam is ilyen vagyok), es jo volt, hogy vegre a kockak is filmvaszonra kerultek. A GyU persze meg annal is jobb volt, de en elfogult vagyok.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #111058 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Én úgy általában nem szeretem a musiceleket... Már öt éves koromban nagyon utáltam a dalos rajzfilmeket is, amik akkoriban ellepték a piacot. :evil: Mondjuk a Hegedűs a háztetőn az nagyon tetszik... :roll: :wink:
A Chicago-t én csak videón nézem meg... (Moziban inkább megnézem újra a TTT-t. :twisted: :P )
Éljenek az újabb öt díj!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #110918 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

Niphredil/Szméagol írta: Én akkor is örülni fogok, ha csak az effektet viszi, mert díjnak az is díj! a Chicagóról hallottam egy olyan véleményt, hogy elég fárasztó, és Renée Zellweger a film egyetlen pozitívuma (nam GyU rajongó az illetö, aki mondta!). Persze a kritikusok döntenek, de én nem borítékolnám, hogy a Chicago nyer...

Ebben én nem vagyok olyan biztos, (mármint, hogy nem nyer)
Én megnéztem a Chicagot, és hát...nem zengenék ódákat róla...
Mert az egy dolog, hogy maga a musical fantasztikus(már 25 évvel ezelőtt is az volt). Igaz, hogy Renée Zellweger a film egyetlen pozitívuma.
De Zeta-Jones-ról inkább ne beszéljünk. (Sikítófrászt kapok, ha megkapja az Oscart.... - ÉS MEGKAPTA...Egyébként meg nézzétek meg a Chicagot - de inkább színházban. Ott azért sokkal nagyobb élmény. (Bár kétségkívül, Richard Gere atlétában és alsónadrágban kihagyhatatlan.... :roll: )

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110894 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Én akkor is örülni fogok, ha csak az effektet viszi, mert díjnak az is díj! a Chicagóról hallottam egy olyan véleményt, hogy elég fárasztó, és Renée Zellweger a film egyetlen pozitívuma (nam GyU rajongó az illetö, aki mondta!). Persze a kritikusok döntenek, de én nem borítékolnám, hogy a Chicago nyer...

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110756 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Ezen felül minden díjnak örülni kell szerintem. De azért még bízom benne, hogy felnyílik a legjobb film borítékja, és az hangzik el: "And the Oscar goes to.... Lord of the Rings - The Two Towers Barrie M. Osborne, Peter Jackson, Frances Walsh, the producers!"


A remény hel meg utoljára,mint mondani szokás :? :P

Én mondjuk azon sem lepődnék meg, a csak a spec.effekt díját nyerné meg :? :? na de ne legyünk ünnepronrtóak 8) :roll: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110641 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Díjak
Én szerintem az amerikai politika is benne van az Oscar-ban. Egy amerikei előbb választana egy megfilmesített musicelt, ami amerikai, mint egy fantasyt.

De remélem hogy most már a Gyürük Ura lesz a nyerö.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110562 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Díjak
Jó ez az öt díj, de mért Bloom kapta a legjobb mellékszereplőit???!! :evil:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110538 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Nagyon örülök ennek az 5 díjnak.Nem hiába szavaztunk annyit... :D

Hegyirabló írta: Ezen felül minden díjnak örülni kell szerintem. De azért még bízom benne, hogy felnyílik a legjobb film borítékja, és az hangzik el: "And the Oscar goes to.... Lord of the Rings - The Two Towers Barrie M. Osborne, Peter Jackson, Frances Walsh, the producers!"

Én is bízom benne bár nem sok esélyt látok rá sajna. :(

A Chicagot még nem láttam,de tesóm éppen az imént zengett ódákat róla... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110535 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Vasárnap Oscar-díj átadás!Ezen felül minden díjnak örülni kell szerintem. De azért még bízom benne, hogy felnyílik a legjobb film borítékja, és az hangzik el: "And the Oscar goes to.... Lord of the Rings - The Two Towers Barrie M. Osborne, Peter Jackson, Frances Walsh, the producers!"

Remény mindig van...
Én már nem jósolok. Néhány nap múlva minden kiderül.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110506 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Vasárnap Oscar-díj átadás!

Most előre lefektetem, szerintem mit fog nyerni:

- A legjobb díszlet
- A legjobb speciális effektusok

Ezen felül minden díjnak örülni kell szerintem. De azért még bízom benne, hogy felnyílik a legjobb film borítékja, és az hangzik el: "And the Oscar goes to.... Lord of the Rings - The Two Towers Barrie M. Osborne, Peter Jackson, Frances Walsh, the producers!"

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #110460 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

Ulmo írta: Tegnap véget ért az AOL Moviegoers Award szavazása. Az eredmények:

:arrow: Best Picture: The Lord of the Rings: The Two Towers
:arrow: Best Actor: Viggo Mortensen, The Two Towers
:arrow: Best Actress: Reese Witherspoon, Sweet Home Alabama
:arrow: Best Supporting Actor: Orlando Bloom, The Two Towers
:arrow: Best Supporting Actress: Emma Watson, Harry Potter and COS
:arrow: Best Director: Peter Jackson, The Two Towers
:arrow: Hottest Kiss: Kirsten Dunst and Tobey Maguire, Spider Man
:arrow: Most Unforgetable Scene: Gollum's argument with himself, The Two Towers
:arrow: Best Line: "Whatver life holds in store for me....." Tobey Maguire, Spider Man
:arrow: Best Song: Lose Yourself by Eminem, 8 Mile

Tízből öt a TTT-nek. Nem is rossz.

Na végre! Köszi Ulmo, hogy beírtad, épp most akartam.
Nem hiába szavaztunk! Ebben azért mi is benne vagyunk.
Már csak 5 nap, és kiderül...(Tegnap megnéztem a Chicago-t, annyira nem jó, hogy 13 Oscart kapjon...) Szóval még van esélyünk, ne búsuljatok!
Persze ezek a hülye amerikaiak kificamodott ízléssel rendelkeztek mindig is...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.640 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére