BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 7 hónapja #386314 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áldott, boldog, békés Karácsonyt!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386306 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs mit. ;)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386297 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dejó, köszönöm! :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386296 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi!:)

Encsi írta: Hahó!
Van itt valaki, aki tudja, hogyan kell levágni egy film elejéből 2 másodpercet gyorsan, és egyszerűen?
(Bármilyen feliratot töltök le hozzá, mindegyik előbb jön 2 mp-vel, mint a szöveg, és ez néha nagyon zavaró :/ - a feliratot csak úgy tudjuk eltolni, ha egyenként átírjuk, hogy mindegyik 2 mp-vel később jöjjön.)


Célszerű Gomplayer-t használni,abban lehet tologatni a feliratot előre-hátra. :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386289 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Van itt valahol topic a rajzoknak?:)

Képzőművészeti topik. Szeretettel várunk:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386288 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát a windwos movie makerrel is lehet szerintem. beimportálod a filmet és ott már megtalálod a vágást.
de ilyen feliratkészítő progik is vannak ám

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386286 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó!
Van itt valaki, aki tudja, hogyan kell levágni egy film elejéből 2 másodpercet gyorsan, és egyszerűen?
(Bármilyen feliratot töltök le hozzá, mindegyik előbb jön 2 mp-vel, mint a szöveg, és ez néha nagyon zavaró :/ - a feliratot csak úgy tudjuk eltolni, ha egyenként átírjuk, hogy mindegyik 2 mp-vel később jöjjön.)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386284 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Van itt valahol topic a rajzoknak?:)

Ha a saját rajzaid, akkor a Kreatív Szekció témakörön belül, ha pedig Tolkiennal kapcsolatos, akkor meg a Középfölde / Képek topicba nézz be (ez látogatottabb is).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386282 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van itt valahol topic a rajzoknak?:)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386275 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fent van a Szeder cukiságon!

cukisag.blog.hu/2009/12/21/alvo_ ... ak_a_kutya

szavazzatok rá:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386253 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2010. évi Tavaszi Találkozó fő szervezőinek kiválasztására. A találkozó szervezésére vonatkozó koncepciót, a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást az info-kukac-tolkien.hu címre várjuk 2010. február 2. éjfélig!


A RENDEZVÉNY ÁLTALÁNOS KERETEI:

A találkozót 2010. március 12-13-14-15 körülre kell tervezni, kb. 30-60 fő részére. A találkozót az MTT eddigi rendezvényeihez hasonlóan 100%-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni, úgy, hogy az MTT tagok és a szervezők számára biztosítani kell az Alapszabályban meghatározott mértékű kedvezményeket.

A kijelölt főszervezőnek és a szervezői csoportnak kell majd:
- előkészíteni a rendezvény logisztikai alapfeltételeit,
- kidolgoznia és az MTT elnökség elé terjeszteni a költségvetését,
- megszervezni a jelentkezéseket, a befizetéseket, utaztatást,
- rendezni a pénzügyeket,
- gondoskodni a programok lebonyolításához szükséges feltételekről, előkészítő tevékenységekről,
- gondoskodni a kreatív, alkotói tevékenységek előkészítéséről, lebonyolításáról, és ezek levezetőiről,
- közösségépítő tevékenységek, programok és levezetőik biztosítása,


Általános keretek:

Az idén szeretnénk egy teljesen kötetlen tavaszi találkozót, ahol az újak is jól tudják magukat érezni, nincsenek kötelező elemek, nincsen keretjáték, nincsenek csapatok, csapatelőadás, tehát NE egy minitábor, ne LIVE legyen, hanem egy olyan találkozó ahol mindenki leülhet beszélgetni Mindenkinek szóljon és mindenki számára élvezhető legyen.


A jelentkező szervezői csapatra vonatkozóan a következő kikötéseknek kell megfelelni:

- A találkozó egyszemélyi főszervezője csak olyan személy lehet, aki már korábban bármilyen MTT rendezvény szervezői csapatában aktívan (nem csak névleg) részt vett, valamint egészen biztosan lesz rá ideje, energiája és kedve, hogy végigcsinálja a főszervezői feladatokat!
- A szervezői csapat tagjai között a profi kivitelezés érdekében kell lenni legalább egy olyan személynek, aki korábban hasonló nagyságrendű és jellegű MTT rendezvényen a szervezői csapat tagja volt.
- Az új emberek aktivizálása érdekében a szervezői csapat tagjai között kell lenni minél több, de legalább egy olyan személynek, aki korábbi MTT-s rendezvényeken még sohasem volt semmilyen szervezői posztban.
- A szervezői csapat tagjai a pályázatuk esetleges elfogadása után már semmiképpen nem léphetnek vissza, nem mondhatják le vállalt feladataikat semmilyen indokkal!!!


PÁLYÁZATNAK TARTALMAZNIA KELL:

PÁLYÁZÓK:
A főszervező és a többi szervező felsorolását, valamint MTT-s vagy egyéb programok szervezésében szerzet tapasztalataikat. A pályázatban a szervezői csapat minden egyes tagjáról le kell írni, hogy milyen feladatkört fog ellátni a szervezőmunka során.

KONCEPCIÓ ISMERTETÉSE:
A meghatározott általános kereteken belül hogyan képzelik el a rendezvényt, mik a saját elképzelések, ötletek, víziók.

PROGRAMOK:
Vázlatos ismertetése a rendezvény összes programjának. (Amelyek közül egyik sem lehet kötelező jellegű!)

HELYSZÍN:
Ajánlott helyszín Várgesztes .

LOGISZTIKA:
Leutazás, étkezés módja (pl. büfé lesz-e), pontos időtartam stb.

KÖLTSÉGEK:
A tervezett részvételi díj, a tervezett költségek főbb összetevőinek arányai. (Nem részletes költségvetési tervet kérünk!)

ÜTEMTERV:
A találkozó előkészületeinek és lebonyolításának határidőkkel megszabott ütemterve.


Segítséget, tanácsot lehet kérni bárkitől, aki korábban szervezett hasonló rendezvényt, illetve az elnökségi tagoktól (pl.:tőlem is mert én vagyok a tavaszi tali felelős elnökségi tagja, ez nem azt jelenti, hogy megszervezem)
A leadási határidő tehát 2010 FEBRUÁR 2. ÉJFÉL!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386227 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"A Főnix Művészeti Műhely színiiskolája, a Főnix Drámastúdió, valamint a Főnix Színházi Műhely
szeretettel meghívja Önt és kedves családját
a 2009. év FŐNIX-Karácsony ünnepére.

Színinövendékek, pályakezdő színészek köszöntik szeretteiket s a szeretet ünnepét,
azt ajándékozva, ami egyik legfontosabb része életüknek:
a játék örömét adják ajándékul a megjelenteknek.

A FŐNIX-Karácsony időpontja:
2009. december 20. vasárnap 10 óra
Helyszíne:
Vasas Művészegyüttes Művelődési Háza
Budapest VIII., Kőfaragó u. 12.

A FŐNIX-Karácsony ünnepi előadása ingyenes, nyilvános.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Műsor >> "

Gyertek!! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386212 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
E.... mi a csodát csinál az egyik osztály egész héten E???

Tartom az órát, vígan Aranyozunk, aztán a lehető legváratlanabb időpontokban, mondjuk az Epilogus elemzésének kellős közepén megkérdezik, kinek a szerelme volt Flóra?
Ugyanez Goethevel meg a többivel. E. :) ) Én meg válaszolok nekik. E.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386176 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Meldryn írta: Biztos, mert az eljuttatása nehézkes lenne, mivel az isten háta mögött lakok kettővel. :)

Köszönöm szépen, megfelel és jó lesz:D


Akkor fogyaszd egészséggel ^__^

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386170 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta:

Meldryn írta: Én megelégszek egy virtuális csokival is. :)


Egészen biztos? Mert megkaphatod rendesen is :)
De ha nem, akkor tessék(remélem jó lesz :) ) :

Nemrég ettem ilyet és durvafinom ^^"

Alyr választhat milyet és hogyan szeretné :)



Biztos, mert az eljuttatása nehézkes lenne, mivel az isten háta mögött lakok kettővel. :)

Köszönöm szépen, megfelel és jó lesz:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386167 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Meldryn írta: Én megelégszek egy virtuális csokival is. :)


Egészen biztos? Mert megkaphatod rendesen is :)
De ha nem, akkor tessék(remélem jó lesz :) ) :

Nemrég ettem ilyet és durvafinom ^^"

Alyr választhat milyet és hogyan szeretné :)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386154 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
karácsonyi ötlet, hógömb otthon - kreatívoknak!
kreativkaracsony.uw.hu/hogomb.php

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386141 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta:

Sil írta: Tessék adni Alyrnak is legalább egy felet. ;) Ő is mondta, hogy dísznarancs vagy valami hasonló, aminek a nevében benne van, hogy narancs. Onnan meg már nem olyan nehéz kinyomozni.


Na jó...akkor 1,5 tábla Milka csoki rendel :)



Én megelégszek egy virtuális csokival is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386140 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Tessék adni Alyrnak is legalább egy felet. ;) Ő is mondta, hogy dísznarancs vagy valami hasonló, aminek a nevében benne van, hogy narancs. Onnan meg már nem olyan nehéz kinyomozni.


Na jó...akkor 1,5 tábla Milka csoki rendel :)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386139 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Tiéd a csoki ^___^

Tessék adni Alyrnak is legalább egy felet. ;) Ő is mondta, hogy dísznarancs vagy valami hasonló, aminek a nevében benne van, hogy narancs. Onnan meg már nem olyan nehéz kinyomozni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386137 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: hu.wikipedia.org/wiki/Narancseper

A majomagyra szavazok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386135 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Meldryn írta:
Nekem az a tippem, hogy ez egy vadnarancs.


Hűűűűűűűűű...téééééényleg.

Tiéd a csoki ^___^

hu.wikipedia.org/wiki/Narancseper

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386133 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Itt olyan sok okos ember van...mondja már meg nekem valaki, hogy mi ez^^""""""

araniel.wordpress.com/2009/12/10/mi-ez/

Már vagy 1,5 éve kínoz, úgyhogy nagyon szeretném már tudni :D



Nekem az a tippem, hogy ez egy vadnarancs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386126 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narbeleth írta: Sziasztok!

Nem tudom belinkelte-e már valaki ezt, de a most futó rövidfilm pályázatok között találtam egy GYU ihletésút. Vicces. Főleg a fürdőgatyás troll.
Íme:
www.rtlklub.hu/webcsillag/851_most_jojjon_egy_kis_csata

:D



Ajjjajjajjaj...Ez most mély nyomot hagyott bennem... :roll: :D *és fogja a fejét és visít és sír*

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386124 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narbeleth írta: Sziasztok!

Nem tudom belinkelte-e már valaki ezt, de a most futó rövidfilm pályázatok között találtam egy GYU ihletésút. Vicces. Főleg a fürdőgatyás troll.
Íme:
www.rtlklub.hu/webcsillag/851_most_jojjon_egy_kis_csata

:D


Egy biztos, ha már más nem, a zenéje Oscar-díjas. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386122 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Nem tudom belinkelte-e már valaki ezt, de a most futó rövidfilm pályázatok között találtam egy GYU ihletésút. Vicces. Főleg a fürdőgatyás troll.
Íme:
www.rtlklub.hu/webcsillag/851_most_jojjon_egy_kis_csata

:D

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386106 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez ilyen mirelit cucc, szóval semmi extra helyen. CBAban
Amúgy beírtam googleba, persze, csak gondoltam, hátha van valakinek tapasztalata benne, és hogy ez meg ez finom, vagy valami :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386104 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Vettünk kagylót, ellenben nem sok ötletünk van, hogy miként készítsük el. Van valami jó tippetek? :)



www.izletes.hu/tenger/kagylo ;)

Ez pl. egész ehetőnek és finomnak, a kép alapján pedig gusztának tűnik: "Éti kagyló fűszeres vajjal recept"

Illetve: google-ba írd be, hogy kagylóreceptek.

Hol vettétek és mennyiért (kb.), ha nem vagyok indiszkrét?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386102 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vettünk kagylót, ellenben nem sok ötletünk van, hogy miként készítsük el. Van valami jó tippetek? :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386084 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Végre eljutottam egy kicsit ide is.. hiányoztok. Nagyon. No comment.. "Nyugati tenger, csillagod látom"

Más: nem látom, vagy valóban nincs fönn a tábori szakácsrend?


Nam, direkte neked tettem be Finrodos képet a KÉPEK-hez. Tessék megnézni. :oops: :P ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.584 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére