BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 6 hónapja #144679 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali :) !
Ez most nem tudom,mennyire off,de a segítségeteket szeretném kérni;ha van valakinek Sade Cd-je,vagy tudja,honnan lehetne megszerezni,kérem szépen,nagyon szépen;írjon egy privit!!De Erykah Badu,vagy Norah Jones is kéne,ha valami csoda folytán lenne valakinek :) !Fontos lenne..

köszönöm

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144666 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, 1800 regisztrált felhasználó! Szép kerek szám! :D

[size=9:k6m7epy6]Látszik rajtam, hogy szakdogát írok, mi? :dead: [/size]

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144659 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee Took írta: Ma néhány dolog eszembe jutott a buszmegállóban..
Olyan sokat jelent nekem ez a társaság. Ez a név, hogy Tolkien.hu, ez az oldal, a fórum, az emberek, nevek, hozzászólások, ti magatok. Furcsa.. mi történt? sokat változtam mióta ismerlek titeket.. képes vagyok órákat utazni vonattal, a szűk vonatfolyosón szorongva, mégis mosolyogva, hogy pár napot veletek tölthessek, egy kis ünnep minden találkozás... Számolom a napokat, ha tudom, hogy "Tali" közeleg.. Képes vagyok a Margitszigeten csövelni(pedig r-betűs hónapban nem ülünk a földre..) egy kis nevetésért... képes vagyok félórás kitérőt tenni egy taliról hazajövet, át a Margit-szigeten - énekelve -, Az Árpád hídon - énekelve - metróval a nyugatihoz - egymásra mosolyogva(túl hangos a metró hogy énekeljünk :) ), és végül haza busszal, egyedül, rátok gondolva - azárt a plusz fél óráért. fél óráért Veletek. Ha ez a bolondság, hát szeretek bolond lenni... :)


Mindíg elmosolyodok, ha eszembe juttok:)



Én meg képes voltam úgy eljönni a táborba, hogy senkit se ismertem. Még most is csodálkozok magamon, mert eddig sose volt ilyen húzásom...
De nem bántam meg...Sőt... :D 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144651 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Dodiee Took írta: (pedig r-betűs hónapban nem ülünk a földre..)


Még ápRilisban se??? (Akkor már tavaszodik :D )


Nem, még akkor sem. az még nem elég meleg hónap!! :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144644 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee Took írta: (pedig r-betűs hónapban nem ülünk a földre..)


Még ápRilisban se??? (Akkor már tavaszodik :D )

Nagyon szép, amit írtál, úgy éljek, hogy én is így érzek...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144501 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma néhány dolog eszembe jutott a buszmegállóban..
Olyan sokat jelent nekem ez a társaság. Ez a név, hogy Tolkien.hu, ez az oldal, a fórum, az emberek, nevek, hozzászólások, ti magatok. Furcsa.. mi történt? sokat változtam mióta ismerlek titeket.. képes vagyok órákat utazni vonattal, a szűk vonatfolyosón szorongva, mégis mosolyogva, hogy pár napot veletek tölthessek, egy kis ünnep minden találkozás... Számolom a napokat, ha tudom, hogy "Tali" közeleg.. Képes vagyok a Margitszigeten csövelni(pedig r-betűs hónapban nem ülünk a földre..) egy kis nevetésért... képes vagyok félórás kitérőt tenni egy taliról hazajövet, át a Margit-szigeten - énekelve -, Az Árpád hídon - énekelve - metróval a nyugatihoz - egymásra mosolyogva(túl hangos a metró hogy énekeljünk :) ), és végül haza busszal, egyedül, rátok gondolva - azárt a plusz fél óráért. fél óráért Veletek. Ha ez a bolondság, hát szeretek bolond lenni... :)
Mindíg elmosolyodok, ha eszembe juttok:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144500 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudtátok, hogy a google-t - többek között - számológépnek is lehet használni? 8O

www.google.co.hu/search?q=5%5E2% ... %A9s&meta= 8O

www.google.co.hu/search?q=answer ... %A9s&meta= :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144458 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondolom, nem mindenki olvassa a Filmzene topicot, úgyhogy itt is mondom, hogy tettem be oda egy jó kis zeneletöltős linket tegnap. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144423 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Találkozások topicban nyílt egy ici-pici (három hozzászólásos :D ) vita arról, hogy pontosan mikor is van az őszi szünet. Nahát nekünk, és sztem más közép-, illetve általános iskolásnak hivatalosan az őszi szünet:
Október 20-tól 26-ig tart. Utolsó nap: október 18 (szombat :x :evil: ) Első tanítási nap: okt 27-e. Tehát nem lesz tanítási napon a győri tali. :wink: :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144411 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sziasztok!

Mindenekelőtt bocsánatot kérek, hogy betolakszom ide ezzel a hirdetménnyel, de muszáj betennem, hogy még gyűjtsek jelentkezőket - ezt eredetileg a közgyűlésen akartam volna, csak hát az elmarad. Kérem a kedves moderátort, hogy pár napig hagyja benn, ha lehetséges. Előre is köszönöm, és még egyszer elnézést :oops:


Karácsony előtt, december 19-én estétől 21-én délutánig szeretnénk egy háromnapos talit szervezni Kismaroson, karácsonyi hangulatban. Ezt megelőzné december elején egy húzogatás, és a talin megajándékoznánk egymást.
A hely egy emeletes turistaház, udvarral, közös teremmel, és az erdő is közel van. A szállás díja 1150 Ft/fő/éj, ebben benne van az ágynemű, a fűtés, a zuhany, a konyhahasználat, stb. (Reggelit-ebédet-vacsorát mindig nekünk kell elkészíteni.) Körülbelül 25-30 főt várunk.


Jelentkezni nálam lehet, bármilyen módon, OKTÓBER 12-ÉN ESTIG!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144364 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rándzsa/Baradmorgűliel írta: Mért van az, h én mindig kimaradok mindenből...:
Boldog születésnapot Brisa!
Boldog névnapot Fin&Luine!


:dance: :cheers: :bounce:


Köszönöm.

Azonban Finnek is a szülinapja volt szept. 28-án. Nem a névnapja. :wink:

Finnel majdnem egyszerre születtünk: kevesebb mint 24 óra a különbség köztünk. Csak ő az ország másik végében látta meg a napvilágot. Aztán 18 évesen egy egyetemre kerültünk, annak is ugyannak a szakára, majd pár év múlva mindketten ugyanannak a társaságságnak lettünk tagjai. És közben össze is barátkoztunk... De jó, hogy ilyen kicsi ez a világ, nem? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144351 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mért van az, h én mindig kimaradok mindenből...:
Boldog születésnapot Brisa!
Boldog névnapot Fin&Luine!


:dance: :cheers: :bounce:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144260 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta:
Miután Ost-In-Edain voltaképpen Haleth népének egy elszármazott törzse, így ez nem meglepő. :)


Most minek kell lelőni a poént??? :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144258 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Ide nézzetek

Nem ismerős ez valahonnan a táborozóknak??? :D

[size=9:2aowxito](ez amúgy Hador címere)[/size]


Miután Ost-In-Edain voltaképpen Haleth népének egy elszármazott törzse, így ez nem meglepő. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144255 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide nézzetek

Nem ismerős ez valahonnan a táborozóknak??? :D

[size=9:2lpekog4](ez amúgy Hador címere)[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144247 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem eddig is nagyon érdekelt, már azóta várom, mióta egyszer a moziban láttam az előzetesét. Bár engem jobban felvillanyozott, hogy Stuart Townsend is játszik benne. Biztosan megnézem!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144246 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Telcontar Léli írta: Mindenki!!!

Ajánlom figyelmetekbe a Szövetség c. filmet. Nagyon jó, érdemes megnézni. És nem csak mert Sean Conery a (az egyik) főszereplő, hanem mert gyönyörűen van az egész megcsinálva.
1899-ben játszódik maga a történet, és azt hiszem, sokat sejtet, hogy a plakátján egy gyönyörű, metál fényezésű autó látható ;)
Nem kell ettől rosszra gondolni, nagyon jó. Fantasy rajongóknak megnézni kötelező (minimum egyszer)!
És ami nekem a legjobban tetszik benne: a Nautilus.
Remélem, ez a név mindenkinek ismerős. És ez csak egy azok nagy nevek közül, amik, illetve akik szerepelnek benne.

Én tuti hogy még min. egyszer megnézem, jó volna veletek. Érdekel valakit?

Léli


De jó! megyek megnézni vasárnap, legalább tudom mostmár h jo lesz :D


Én még le vagyok maradva egy POTC-al...
Majd utána jön a Szövetség...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144245 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: Mindenki!!!

Ajánlom figyelmetekbe a Szövetség c. filmet. Nagyon jó, érdemes megnézni. És nem csak mert Sean Conery a (az egyik) főszereplő, hanem mert gyönyörűen van az egész megcsinálva.
1899-ben játszódik maga a történet, és azt hiszem, sokat sejtet, hogy a plakátján egy gyönyörű, metál fényezésű autó látható ;)
Nem kell ettől rosszra gondolni, nagyon jó. Fantasy rajongóknak megnézni kötelező (minimum egyszer)!
És ami nekem a legjobban tetszik benne: a Nautilus.
Remélem, ez a név mindenkinek ismerős. És ez csak egy azok nagy nevek közül, amik, illetve akik szerepelnek benne.

Én tuti hogy még min. egyszer megnézem, jó volna veletek. Érdekel valakit?

Léli


De jó! megyek megnézni vasárnap, legalább tudom mostmár h jo lesz :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144242 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenki!!!

Ajánlom figyelmetekbe a Szövetség c. filmet. Nagyon jó, érdemes megnézni. És nem csak mert Sean Conery a (az egyik) főszereplő, hanem mert gyönyörűen van az egész megcsinálva.
1899-ben játszódik maga a történet, és azt hiszem, sokat sejtet, hogy a plakátján egy gyönyörű, metál fényezésű autó látható ;)
Nem kell ettől rosszra gondolni, nagyon jó. Fantasy rajongóknak megnézni kötelező (minimum egyszer)!
És ami nekem a legjobban tetszik benne: a Nautilus.
Remélem, ez a név mindenkinek ismerős. És ez csak egy azok nagy nevek közül, amik, illetve akik szerepelnek benne.

Én tuti hogy még min. egyszer megnézem, jó volna veletek. Érdekel valakit?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144225 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melyanna: De vannak ott tényleg szép háttérképek. :wink: Viszont nem véletlen, hogy ezt az oldalt nem linkelgetjük be a Fórumba, és hogy ha mégis bekerül ilyesmi, kimoderáljuk. Többnyire... :?
És mellesleg vannak ezeknél jóóóval durvább képek is... :roll: Ja, és lásd a Képek topicba nemrég berakott magyarázatot és állásfoglalást a témával kapcsolatban...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144223 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Nuinladien: Szvsz az a Theban Band. Mindjárt küldök privit. :wink:


Hűű, ezt megnéztem én is, hááááát, nem mondom... :oops:

Csak a Professzor iránti legmélyebb tiszteletem és megbecsülésem tart vissza, hogy ne írjak valami naon randát... hümhüm...

Beren forog a sírjában :crying:

Nem vagyok egy vaskalapos nőszemély, de ezt a mérhetetlen liberalizmust... 8O

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144123 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tündérborsó névre keresztelt, Hungária kőrúton talált cica köszöni szépen a segítséget :D és ha minden jól megy hétfőre lesz családja :hello: (jelen pillanatban az ajtó egyik oldaláról fúj a másik oldalon nyüszítő kutyáinkra...)

az egyetlen gond, hogy amikor hoztuk el a kórházból, találkoztam egy kutyával... szóval MTT állatmentő akció 2. indul: másfél éves kislány (kölykei már nem lehetnek) németjuhász keverék keres gazdát. a kutya tündéri, kedves, barátságos, szófogadó, de már átkerült a kórházból a menhelyre, és ott heteken belül elaltatják. szóval ha tudtok valakit, aki befogadná, nagyon szépen kérlek titeket, hogy azonnal szóljatok. (06303180840)
Köszönöm

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144120 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nuinladien: Szvsz az a Theban Band. Mindjárt küldök privit. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144117 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
A segítségeteket kérném: volt egy oldal, ahonnan sokan linkeltek be képeket, gyönyörű "grafikus" háttérképek voltak, meg egy-két ízléstelenebb darab ( a szereplők különböző összekombinálásai, csak a beazonosítás végett. :D
Meg tudná mondani valaki a címet? :roll:

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144103 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A wiw.hu-n van fönn valaki?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144084 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
CSŐ-S NÉVNAPOKAT LUINE!!!! :D :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144025 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen a köszöntéseket! 8)

Nagyon jól estek :D Pusz mindenkinek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144019 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Luine: Valin Nostare!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #143953 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Brisa... :biggrin2:
[size=9:1fpyqd3s]Joc, törlök én csak még előtte elintéztem egy-két dolgot...[/size]

BN, akinek van! :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #143932 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot LUINE ! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.468 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére