BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 6 hónapja #221759 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emberek ki az akinél már van fütés?


Jelzem üzembehelyeztem nehány balrogot, így meleg van.
[size=9:3dr4malz]Jelzem 1500![/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221757 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap végre sikerült rávennem az Ősöket kissebb rábeszélések után hogy mi lenne, ha nem akarnának engem hibernálni és fűccsünk má' be könyörgöm!!! beszólásokkal :fázom: a fűtés beinditására :D ugyhogy mostmár 24°C rulez :mrgreen:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221740 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emberek ki az akinél már van fütés?


Központi fűtés rulz.
Az ugyanis akkor kezdődik amikor az ember beindítja. ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221739 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk van fűtés, de ez koli... ha egyszer szellőztetünk, akkor fél napig hideg a szoba... a folyosón meg kötelezően sapka, sál.... és gyak minden dolog miatt oda kell menni, szal nem igazán élvezzük a fűtést (na jó, netezés közben jó ;) )

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221725 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emberek ki az akinél már van fütés?


Nálunk tegnap délután óta elvileg van, de amilyen átfagyva ébredtem reggel (pedig paplan+pléd volt rajtam), lehet hogy éjszakára kikapcsolták... :roll: :P



Más: akiket érdekel a gitár önképzőkör!

Kincső a Zene topicban írta: Permí megszünteti a demokráciát, ha a nép nem nagyon nyilatkozik :twisted: :wink:
Nos, akkor maradjunk a hétvégénél, azon belül is vasárnapnál, gondolom délután érdemes mert vasárnap nem hiszem hogy bárki is korán felkelne emiatt...
Még nem 100%, hogy lehet ekkor nálunk (90%), de megkérdezem:
október 24. vasárnap délután?
Esetleg október 31.?
Visszajelzéseket várok, itt, priviben, e-mailben :wink:
Kincső


[size=9:j5h4gwza]Emlékeztetőül:[/size]

Kincső október 7-én írta: [size=9:j5h4gwza]Népek!

A Zene topicban felmerült, hogy lennénk páran, akik szeretnénk megtanulni valamilyen szinten gitározni - néhányan már tanulnak is -, de nem feltétlenül olyan formában, hogy kötött időpontban tanárhoz járunk stb. Ezért kitaláltuk, hogy csinálnánk egy gitár önképzőkört. Akit érdekel, írjon privit vagy e-mailt!

Úgy gondoltuk, hogy 1-2 hetente találkoznánk valamelyikünk lakásán, és közösen gyakorolnánk, segítenénk egymást, megmutatnánk ki mit tud, aki nem tud valamit az kérdez, stb. Semmilyen kötelezettséggel nem jár, ha kedved+időd van, szólsz és jössz, ha legközelebb nem érsz rá, nem jössz. Az sem feltétel, hogy legyen saját gitárod, mindenesetre előny. :wink: [/size]


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221714 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg itt fagyoskodom :?

A suliba bezzeg fütenek!! Jut eszembe lehet-e attol fefjájást kapni, hogy egésznap ordibának az ember fülébe?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221713 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nálunk már van, mert befűtöttünk :) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221712 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D

Jó mondjuk ami a HP topicban megy néha az valami rémes. (nem is voltam ott má mióta)

Emberek ki az akinél már van fütés?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221711 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem is az a rossz, hogy beszélgetünk valamiről...és bár még nem tartott ott a dolog, de az szörnyű, amikor oldalakon keresztül az volt, hogy menj ide, azt tedd oda...nem megy ?...hja ne úgy, alőbb ezt nyomd meg...szal vááá. :)
A crackekről meg illegális voltuk miatt érdemes priviben beszélni, de mindegy, amúgy annyira nem érdekel a dolog. Vááá hol van az a link ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221706 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah a tehenes újságok nekünk is megvannak:) Szintén a szekrény tetjén.
Mellesleg legalább beszélgetünk valamiröl:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221702 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: CoV...De régen volt jaj :D Remélem anyámék nem dobták ki azt a csomó CoVot...megvolt az első résztől...Lálááálááááááá :mrgreen: ..márha ugyanarra gondolunk.

Drizzt: szvsz ugyanarra gondolunk, a tehenes újságra :) Valahol fent van az ÖSSZES SPV, CoV, PC Ultra beszkennelve, ha hazaértem, előkaparom a linket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221683 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintem a sims2 és a crack-ek is privitéma, de ez magánvélemény (emlékszem én még a harry potter játék kitárgyalására a HP topicban váááá). Amúgymeg DC++al mindere lehet találni megoldást, ami a drága legális változatokat illeti ;) .
CoV...De régen volt jaj :D Remélem anyámék nem dobták ki azt a csomó CoVot...megvolt az első résztől...Lálááálááááááá :mrgreen: ..márha ugyanarra gondolunk.
Rabyn...ésha' automatikusan leszoknál arról, hogy automatikusan ékezettel írsz ? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221679 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Főleg akkor, ha ay ember billentzűyetén fordítva van ay z és a y.


Erre volt egy régi CoV-ban a következő beszólás: pussyantalak mazgar Ablakok :)
Egyébként meg éljen minden hónap ötödike! Ugyanis akkor osztják nálunk a borítékot :deal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221659 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tar-Telperion: akkor mibe laknak a népek?:) Már ha nem lehet építeni házikót, mert gondoom egy idQ után azért kinövik:) (oké jönnek mennek a generáciok)
Amugy ahugom most Livin Largegal játszik:) Baromira tetszenek neki a kotyvalékok amiket kever (átlátszó lesz meg zombi nagyon rullz)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221652 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éljen a sytoiciymus.

Főleg akkor, ha ay ember billentzűyetén fordítva van ay z és a y.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221629 Írta: Tar-Telperien
Tar-Telperien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nincsen meg valakinek a SIMS2?

Nekem +van és elméletileg megy is csak építeni nem lehet. :roll:

Más voltam én már mint gyerek
Mást láttam mint a többiek
Lelkem más dalra volt vidám
Szerelmem a mer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221619 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Penngaladiel írta:

Sil írta:

Adelard írta:
vagy az operát ;)

Ja, csak 39 dollár a reklámmentes verziója... :wink:

De a reklámos is tökéletesen használható, mivel nem pop-up ablakokkal áraszt el, csak egy bannercsík van felül, ami elviselhető ;)


ja és a cracks.am ről leszedsz egy jó kis cracket hozzá és máris "legális" és no banner
és nem 39$ a cucc hanem letöltheted ingyen..
sőt tessék crack és program egy zipbe csomagolva 17 Mb
letölthető innen
KATT IDE


SIl még anynit hogy csak a te kedvedért kipróbálom ezt a izét :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221611 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Penngaladiel írta: De a reklámos is tökéletesen használható, mivel nem pop-up ablakokkal áraszt el, csak egy bannercsík van felül, ami elviselhető ;)

Viszont tök fölösleges, vannak ingyenes böngészők is reklám nélkül (pl Firefox, Mozilla)... Én a weboldalakon is letiltottam a legtöbb reklámbannert meg reklámframe-et meg hasonlókat, úgyhogy nem akarok magában a böngészőben ilyesmit nézni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221608 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Adelard írta:
vagy az operát ;)

Ja, csak 39 dollár a reklámmentes verziója... :wink:

De a reklámos is tökéletesen használható, mivel nem pop-up ablakokkal áraszt el, csak egy bannercsík van felül, ami elviselhető ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221605 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:
vagy az operát ;)

Ja, csak 39 dollár a reklámmentes verziója... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221592 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

_Neo írta: Valts bongeszot!

Ajanlom a Mozillat

Akkor már Firefox-ot! :wink:
firefox.hu


vagy az operát ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221589 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: nekünk, csak valamiért nem fut. de ha futni fog, átírom neked:)

Ezt olvassátok el, érdemes:
www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3794

:D :D :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221522 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincsen meg valakinek a SIMS2?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221521 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Valts bongeszot!

Ajanlom a Mozillat

Akkor már Firefox-ot! :wink:
firefox.hu

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221520 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
_Neo: nekem csak kb 2 hete van ez a dolog (nem nem lett azóta újrarakva a gép, egyszercsak ilyen lett ja és nem vírus) az a gáz, hogy atutomatikusan ékezettel írok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221519 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta:

Rabyn írta: Emberek nem tudja valaki, hogy mitöl van az, hogy a hosszú Q és q betüim ezeket a betüket hozzák ki? (mmint Q és q betüt) Marha zavaró:/ ha valaki tudja mit állítsak át az írja meg pls!


Hmm...ugyanez a problémám nekem is... a hosszú ü és ö nem megy... és tök fura, mert pl MSN-en meg Word-ben simán be tudja öket írni, de fórumokon, meg ilyen helyeken nem. Idegesítööö

HELP!


Valts bongeszot!

Ajanlom a Mozillat

or

felejtsd el az ekezeteket, en is azt teszem ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221491 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emberek nem tudja valaki, hogy mitöl van az, hogy a hosszú Q és q betüim ezeket a betüket hozzák ki? (mmint Q és q betüt) Marha zavaró:/ ha valaki tudja mit állítsak át az írja meg pls!


Hmm...ugyanez a problémám nekem is... a hosszú ü és ö nem megy... és tök fura, mert pl MSN-en meg Word-ben simán be tudja öket írni, de fórumokon, meg ilyen helyeken nem. Idegesítööö

HELP!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221484 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Nincs is hosszú Q és q...vagy van ? :P Szal milyen billentyűk tul képpen ?

Szvsz az "Ő, ő" akar lenni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221483 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs is hosszú Q és q...vagy van ? :P Szal milyen billentyűk tul képpen ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221474 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek nem tudja valaki, hogy mitöl van az, hogy a hosszú Q és q betüim ezeket a betüket hozzák ki? (mmint Q és q betüt) Marha zavaró:/ ha valaki tudja mit állítsak át az írja meg pls!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.469 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére