BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382533 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Na, ma reggel a fodrász majdnem meggyilkolt, amiért nem veszem elég komolyan az Anna- bált, úgyhogy voilá:

NÉZZÉTEK A DUNATÉVÉN ESTE FÉL HÉTTŐL AZ ANNA-BÁLT, ÉS SZAVAZZATOK RÁM!!!
Én leszek a nagyhajú (NAGYON nagy lett, a fodrász bosszúja??) lány a türkiz ruhában (Fónagy Zsófia, aki nem tudná :P )

VAGY legalább hallgassátok meg az "A füredi Anna-bálon" című örökzöldet YouTube- on. :D

Nézünk Téged Anca. :) Szurok, szurok, szurok. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382522 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: E
nincsen cset.( Pedig most olyan jó lenne

Tényleg, chat lesz majd valamikor?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382519 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, ma reggel a fodrász majdnem meggyilkolt, amiért nem veszem elég komolyan az Anna- bált, úgyhogy voilá:

NÉZZÉTEK A DUNATÉVÉN ESTE FÉL HÉTTŐL AZ ANNA-BÁLT, ÉS SZAVAZZATOK RÁM!!!
Én leszek a nagyhajú (NAGYON nagy lett, a fodrász bosszúja??) lány a türkiz ruhában (Fónagy Zsófia, aki nem tudná :P )

VAGY legalább hallgassátok meg az "A füredi Anna-bálon" című örökzöldet YouTube- on. :D


"... And that was the beginning of fairies..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382460 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajj de édes ^____^
Én befogadnám, de nemrég hoztam haza 2 kiscicát meg már volt is egy zombicicám^^"
Megérdeklődöm azért, hátha találok jelentkezőt. Azt megkérdezném, hogy ivartalanított-e vagy sem.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382449 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic



Parmezán, más nevein Circa vagy Murca új gazdáját keresi egy olyan ember személyében, aki szeretné, törődne vele, néha megsimogatná és lenne hozzá pár kedves szava. Mert a mi Mircánk különös állat: jellemében inkább hasonlít kutyára mint macskára. Rendkívül ragaszkodó, az ajtóban nyávogva várja a gazdi hazatérését, mindig mindenáron a gazdával akar lenni, vagy ott ahol az emberek vannak. Ezért még kényelmetlenségeket is képes vállalni, mint a küszöbön alvás.

Bár szobacica, de ha kertesházba kerülne, az sem lenne tragédia. Csak télre ne legyen kizárva. Teljesen egészséges, karcsú, kis termetű, jó természetű, szép circa. 1 éves, nőstény. Jár hozzá teljes felszerelés egy hatalmas doboz kajával együtt.

Ankalimon szeptemberben költözik, addig jó lenne, ha a cica új gazdát találna.
Akit érdekel, írjon nekem a kuszogeb'kukac'gmail'pont'com mélcímre

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382415 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZiasztok!


Szükségem lenne két termékre Amazon.com-rol, ugyanattol az eladotol, de mivel nincs jo angoltudásom, se regisztrációm, se ilyen bankkártyám, ezért segítségre szorulok, és megkérnék valakit, aki tudna nekem segíteni, nagyon fontos lenne számomra a két termék, természetesen a költségeket én állnám, csak mivel nem értek ezekhez a rendszerekhez, ezért nemtudnám egyedül megvásárolni a terméket.. Budapesti vagyok..
A két termék:

www.amazon.com/Jesus-Belt-Buckle … mp;sr=8-28


www.amazon.com/Virgin-Buckle-Gua … mp;sr=8-43


Aki tudna rám szánni egykis időt, az kérem vegye fel velem a kontaktust, MSN: seres.kristof@hotmail.com Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
email: kemoka@citromail.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382308 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazdi írta: Csókoltatom a bandát, kinek nem inge annak a kezét rázom! Azért ha van még igény a képemre, be be nézelődök!

Én is ölellek. És nekem lenne igényem a képedre. Hogy mindenki jól van-é, azt nem tudnám megmondani. Pl. ha megkérdik tőlem, -Toma jól van?-, én csak vonom a válam, és reménykedem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382295 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv

Nem biztos, hogy ide tartozik, de nézzétek meg, mert nagyon kemény! :D :D




Nem csak annak, aki szereti a Rammsteint...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382291 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs örömködős topic?^^

Akkor itt kell rátokzúdítanom a jókedvem^_^
A megrendelésem visszaigazolva az Ázsia Bt-ből ^________________________^ *nagyon boldog* és kész a 2. cikkem is a Mondo magazinba ^__^

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382108 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D DD

Most má menjé aludni E :) )

Lassan nekem is kéne, de még vacsorálni akarok:D
Mondtam a tesómnak, hogy ne aggódjon holnap úgy is zsigerből felébredek reggel nyolckor.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382107 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: E
nincsen cset.( Pedig most olyan jó lenne

E!
ez bizony sz@r...
De én most úgyis aluszok, holnap msn-ezzünk jól!!!
Aztán lassan mivan, nem? :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382085 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
E
nincsen cset.( Pedig most olyan jó lenne

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382005 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No emberek! Szép estét!!

Féléves kihagyás után újra itt. :o

Látom a dátum, és az előző hozzászólás alapján, hogy ma van a tábor utolsó napja (avagy vége).
Remélem jó volt, és mindenki pazarul érezte magát. :)

Na csak ennyit akartam :D
Igyekszem majd sokat jönniiii

Peace


ui: Animecoooooooonnnn:D:cool:

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381985 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilúvatar hozott minden táborozót!
Remélem mindenki jól érezte magát :)

Azt hiszem a nyári animecon-on is jelentkezek a főzőversenyre, úgyhogy majd jöhetnek a drukkolások ^__^

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #381979 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!


SZükségem lenne egy olyan segítőkész emberre, aki lenne szíves segíteni nekem rendelni két terméket Amazon-rol, két övcsatról lenne szó, természetesen nem lennék hálátlan, Fantasy, Tolkien könyvekből tudnék neki adni.. Aki lenne olyan kedves, az kérem vegyen fel MSN-re, vagypedig írjon egy emailt!
Köszönöm!

msn: seres.kristof@hotmail.com
email: kemoka@citromail.hu

Természetesen én fizetném a terméket [:
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381976 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazdi írta: Ööö van egy kis gáz... nemtom melyik e-mail címemen van Toma gazda. :D

sajnos nem azon amelyiken sejtettem.

Toma, ha esetleg kifejtenéd nekem priviben, hogy mi a probléma, talán tudok segteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381973 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazdi írta: Ööö van egy kis gáz... nemtom melyik e-mail címemen van Toma gazda. :D

sajnos nem azon amelyiken sejtettem.


Egyébként mindenki jól van?

Csókoltatom a bandát, kinek nem inge annak a kezét rázom!

Ui: Azért ha van még igény a képemre, be be nézelődök!

egy darabig ne várj csókokat max tőlem :D - táboroznak :D

Ulmo van, de ő max emilt ad, csókot nem :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #381972 Írta: Toma gazdi
Toma gazdi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ööö van egy kis gáz... nemtom melyik e-mail címemen van Toma gazda. :D

sajnos nem azon amelyiken sejtettem.


Egyébként mindenki jól van?

Csókoltatom a bandát, kinek nem inge annak a kezét rázom!

Ui: Azért ha van még igény a képemre, be be nézelődök!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381945 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Sirgon Esgalnor írta:

Sil írta: Abban azért nem lennék olyan biztos, hogy Ankalimon térerőt is hord magánál... ;)

De lehet hogy az n-edik diplomaként most végzi a Magyar Jedi szakot, hogy vele legyen a térerő. :P

Az idei Tavaszi Talin azt mondta, hogy a teret már tudja görbíteni. :P

Erre általában a nagy tömegű testek képesek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381943 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sirgon Esgalnor írta:

Sil írta:

Zsodoo írta: szerk: viszont ahol Ankalimon van, ott internet is van, tehát reménykedek. :D

Abban azért nem lennék olyan biztos, hogy Ankalimon térerőt is hord magánál... ;)

De lehet hogy az n-edik diplomaként most végzi a Magyar Jedi szakot, hogy vele legyen a térerő. :P

Az idei Tavaszi Talin azt mondta, hogy a teret már tudja görbíteni. :P

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381940 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Zsodoo írta: szerk: viszont ahol Ankalimon van, ott internet is van, tehát reménykedek. :D

Abban azért nem lennék olyan biztos, hogy Ankalimon térerőt is hord magánál... ;)

De lehet hogy az n-edik diplomaként most végzi a Magyar Jedi szakot, hogy vele legyen a térerő. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381935 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zsodoo írta: szerk: viszont ahol Ankalimon van, ott internet is van, tehát reménykedek. :D

Abban azért nem lennék olyan biztos, hogy Ankalimon térerőt is hord magánál... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #381934 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

Zsodoo írta: Kincső kaptál egy privit. :)

Zsodoo, Kincső már ma reggel elutazott Szanticskára a többi szervezővel, és ott nem biztos, hogy van internet, úgyhogy ha szeretnél vele megbeszélni valamit, akkor szerintem inkább hívd fel.

Oops, ezt elfelejtettem, köszi :)

szerk: viszont ahol Ankalimon van, ott internet is van, tehát reménykedek. :D
De ha nem baj, neked is küldök egyet, hátha tudsz válaszolni :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #381920 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zsodoo írta: Kincső kaptál egy privit. :)

Zsodoo, Kincső már ma reggel elutazott Szanticskára a többi szervezővel, és ott nem biztos, hogy van internet, úgyhogy ha szeretnél vele megbeszélni valamit, akkor szerintem inkább hívd fel.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 1 hónapja #381904 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső kaptál egy privit. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381825 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fotót kérünk!!! :D :D :D :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #381768 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HELP!!!
Aki tudna hajat fonni, és ráér holnap, ne habozzon szólni, mert sz@rban vagyok, félig be van fonva a hajam, és a fele nincs :P
Akik eddig fonták, holnap nem érnek rá.
Nagyon kéne a segítség, mert magamnak tudnék ugyan fonni, de póthajat kell belerakni, azt meg már nem tudom egyedül.
mailben, priviben, telefonon, mindenhogy jó :)
Köszi: Idh, aki jelenleg extra hülyén néz ki :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #380713 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mírrand / Verinen Enkeli írta: Még egy kissé megkésett reakció a Tarja-témára:
iwiw.hu/pages/main/imageview.jsp?imageID...392&size=0&type=user
Bíbibíííííí!!! Lehet irigykedni, kinevetni, ignorálni, utálni... én akkor is
:D :D:D:D TALÁLKOZTAM TARJA TURUNENNEL!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D:D:D
Azért is összejött ennyi év kuncsorgás után ^_^


Annyira zsezsegsz a képen ez alkalomból hogy a kamera nem bírt elég gyorsan exponálni, s kissé elmosódott lettél :D De azért felismerhető vagy :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #380610 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez már tavalyelőtt is sikerült :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #380605 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: De azért ugye vannak még további céljaid az életedben? :D :D

Persze, hogy veled egy nemzetségben lehessen! :P :P:P
És idén ez is teljesülni fog! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.462 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére