Találkozások

Több
21 éve 11 hónapja #58578 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Múltkor, amikor Lostnak kölcsönadtam a VOX-omat, és visszahozta, kicsit kiakadtam. Mert rám azt ugyan nem lehet mondani SW-mániás, viszont láttam és vannak kedvenceim (névszerint: Qui-Gon, Luke, no meg a robotok), erre kikeresi Qui-Gon képét, rábök, és közli, hogy adjam neki :D ... És még csodálkozott szegény Lost, hogy nem adom oda..
[size=9:29vf7wun]Najó, ez most érthető, és a témába vágó volt.. :D [/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58576 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
hát emberek, mostmár teljesen énis SW mániában égek, pedig én nem voltam oan naon SWs... aztán most kivettem hétvégén a Birodalom Visszavág-ot, és oan mértékű SW láz öntött el, hogy csak na :D ráadásul egyik barátnőm elkezdte olvasni a könyvet (még a régebbit, nem a mostani történeteket) és hát egy csomó dolgot tőlem kérdez, mert én Petyus révén (aki IRC chaten másról sem tud beszélni..) tudok néhány dolgot a dologról. úgyhogy tervezzük, hogy a vizsgánk előtti napon megnézzük a régebbi részeket, és aznap semmit nem tanulunk, mert vizsga előtti napon úgyse lehet :D (mostanában elterjedt nálunk egy kifejezés.. hogyha semmire nem tudunk mit mondani, akkor rávágjuk: Skywalker :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58537 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Találkozások
Én ma megyek a SW-ra. Már nagyon felcsigáztatok, alig várom, hogy lássam. :D

Szívesen elmennék veletek is, de sajnos nem leszek akkor már Pesten. De jó szórakozást nektek!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #58536 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaj, így jár az ember, ha sokáig nem jut géphez!Most jól lemaradok a moziról! :( :(
Pedig én is szívesen megnéztem volna.Ha esetleg még mehetek, valaki feltétlenül írjon nekem egy privát üzit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58474 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, emberek, jelentem, hogy tudok jönni pénteken, és Galadrijel is üzeni, hogy ő is tud! (Nagy éljenzés, pezsgőbontás, stb... ;) )

Akkor légyszi nekünk is foglaljatok jegyet. Köszi! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58460 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Én megyek a juni 1-es talira az bizti. A mozizáshoz sok embert és kényelmes helyet kívánok. :wink:

A tali akkor a batthyány téren lesz a 11-es ,megállóban ugye? Mert ha nem akkor én és Dae ott leszünk. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58448 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
zsoffija: lesz, lesz! Szeretettel várunk! :D

Tök jó, hogy ilyen sokan leszünk! Mármint mozizáson :P

Még valami!
Kószák! Úgy néz ki, megyünk egy páran az MTT júniusi alapító ülésére. Találkozzunk!
Brisa: ez nem is kérdés, hogy jöhetsz-e velünk! Naná, hogy jössz! :D
Emberek, támogassuk aieless javaslatát, ugyanis van 8:05-ös vonat, ami 11-re ér le. aieless: honnan megy ez a vonat? D-i vagy K-i pu.?
Mindenképpen szóljon, aki jönni szeretne!

(Eia: ugye nem bánod? :D Így többen leszünk, és az ősöknek nem kell parázniuk. Megoldható, hogy 8 körül felérj Pestre? Már sajna semmilyen módon nem t'ok üzenetet küldeni, Outlookom, privátom nem működik, úgyhogy ezt megszívtam :cry: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58444 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Találkozások
Zsoffija szól valamit:
Hát,nemtudom...talán most legyen az,hogy inkább nem :cry:
csak mert még az sem kizárt,hogy pénteken elutazunk :?
és ha nem,akkor még mindig-gondolom-lehet jegyet venni a helyszínen(vagy nem :roll: )
De nem akarok itten bekavarni senkinek,és remélem,időben szóltam :oops:

De!Ugye lesz a jún.1-i tali??? 8O

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58443 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Juj gyerekek már nagyon várom a pénteket!!! :D
Igaz próbálok inkább a tankönyvekre koncentrállni, de ez elvonási tüneteket eredményezett. Pl ma reggel fölriadtam valami édesdeden szép álomból és határozottan nem értettem, hogy hová is lett a fénykardom az ágyam mellől! :wink:
Ráadásul már vagy 3 hete nem láttam a GYU.-t sem! :( Szörnyű; én mondom szörnyű... :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58417 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem, nem, nem a Corvin, hanem a Duna Plazában levő multiplex lesz mozizásunk színhelye. Azt hiszem, csak ott van feiratosan.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58411 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Wow, köszike, Áfi a Szervező :)

Melyik mozi is lesz? Remélem a Corvin bács :)

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58399 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
És egyébként az sem baj, ha nem vesszük fel az összes jegyet, mert a megmaradók is elkelnek fél órával az előadások előtt.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58394 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Foglald csak le. Legfeljebb elráncigálunk még valaki(ke)t. :wink:
Szorítunk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58390 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa: igazad van. Szóval három (négy?) ember oda-vissza... akik függőben vannak, jó lenne ha max. holnap de.-ig szólnának vmit, mert holnap szeretnék telefonálni. Legfeljebb lefoglalom a 16 helyet, aztán meglátjuk. (Drukkoljatok.)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58385 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is pont most írtam össze. Ha zsóffija kiesett, akkor egyezik a listánk.
De nálam többa kérdéses személy: Galadrijel, Minerva, Elanor.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58365 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Mozi:
Összeírtam a létszámot péntekre, akinél változás van, az most kiabáljon! :!: Kissé sokan lettünk, remélem beférünk... :roll:
Tehát:

Brisa
Yavanna
Estel
Ulmo
Fereste
Rayan
nazgúl
Gillz
Galadrijel
Szendi
Csavargó
Dez
Minerva
Darkman
Áfi
+- Elanor :)

Ez 15-16 hely, ha jól számolom.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58360 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is úgy szeretnék elmenni veletek!csak...nekem pénteken más mókám is van :cry: :cry: :cry:
Amit nagyon szeretek... :roll:
De most veletek mozizni mégsem mindennap mehet az ember... :roll:
zsoffija vívódik... :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58345 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
Hey!

Csak nem jedi-illat terjeng itt a levegőben?

:) )))

Juj, mehetnék én is? Vagy zárt körű?
Ha csak azon múlik, hogy mennyire vagyok SW fanatikus, akkor csak kérdezzetek bátran :) Honnan jöttek a sithek pl.
Már láttam tegnap, és eccerűen...tökéletes :) )))

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58342 Írta: Galadrijel
Galadrijel válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is eléggé le vagyok maradva a témában, csak a Baljos árnyakat láttam(az ujat)de a régit majd az ujak utám akarom megnézni, ha tetszenek

A tünde név ent-szivet takar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58315 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát én is láttam már mindegyiket kivéve a klonok támadását de a legelső részeket én csak 5 éves fejjel láttam. :oops: Tehát képzelhetitek mennyire le vagyok maradva.De most a hétvégén be potlom. Vagyis megpróbálom. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58311 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
én eddig az összeset láttam (kivéve a Klónok Támadását, amit már yo sokszor lemondtam, mondva, majd látni fogom a fórumosokkal :D ), de nekem a régebbiek yobban tetszettek :oops: talán mert azokhoz sokkal yobb hangulat, nameg nosztalgia társul nálam :D
egyébként nekem spec ez a Hayden Bmira nem tetszik a filmbeli Anakinként, egyébként meg még nem sokat láttam... de az biztos, hogy az én tetszésemet a Mestere nyerte el, vagyis Ewan :D :D :D

akkor ugye 24-e, péntek, 3 óra, Duna Plaza?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58303 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica! Nekünk egyezik az izlésvilágunk! :D :wink:
Egyébként nem szégyen és gyalázat, mivel még pótolhat a kimaradás! (Bár szvsz nagy kár, hogy ezzel kezdted, mert egy csomó dolog úgy nyer igazán súlyt és értelmet, ha láttad az eredeti trilógiát! :roll: )

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58297 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Én ma láttam az öcsémmel, és nekem kifejezetten tetszett! Ez volt az első SW filmem ( :oops: - tudom, szégyen és gyalázat, de ez van). Ezek a spec effektes dolgok nem is annyira, mint Anakin vívódás...! :wink: És ráadásul helyes is a srác! :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58292 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja, lehet, hogy én is megyek SW-t nézni, ha nem baj... Bár az első részen elaludtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
De lehet, hogy ez jobb lesz. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58290 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is foglalnék egy helyet... illetve hármat, oké? (mármint a következő talira. :D DDDDDD)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58256 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Azt hiszem, hogy én csak hétfőn tudom biztosra megmondani, hogy tudok-e jönni mozizni, ugye nem nagy baj??

Áfonya úgyis azt írta, hogy csak jövő héttől lehet jegyet rendelni, úgyhogy remélem nem nagy probléma....

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58218 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Találkozások
Én ma néztem meg a SW-t. Nem vagyok úgy oda tőle,de jó volt,tetszett :) Csak néhány rész nagyon csöpögött...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58216 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
Szeretnék én is veletek menni mozizni 24-én! Már alig várom! Igaz, hogy vizsgám lesz 28-án, de most egyszerűen nem érdekel! :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58211 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
SW mozi update:

Ma telcsiztem és a kedves néni azt mondta, hogy péntekre csak jövő hét elejétől lehet foglalni jegyet. Szóval még fölösleges ugrálni. :)
Egy végleges névsort azért olyan vasárnap magasságában szeretnék kapni, hogy tudjam mennyi jegy kell, mert úgy látom már nőtt a létszám. :!: Oksi?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58192 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor remélhetőleg pénteken találkozunk a SW fanatikusok többségével :)

OFF: Bocs érte, de egy másik film, amit baromira várok: The Matrix: Reloaded
Kijött a trailer!!!! Meg lehet nézni, itten:
whatisthematrix.warnerbros.com/
Mindenképpen a nagyképernyős verziót töltsétek le!
Áááállati jó! :D
(Nézzétek meg gyorsan, mert ezt a hozzászólást hamarosan törlöm :twisted: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.197 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére