Találkozások

Több
21 éve 5 hónapja #98874 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel: Minél hamarabb gyógyulj meg!
A pékség előtt fogunk találkozni v. a Kicsi@Világban? mert a pékségig már valszeg (remélem) eltalálok :)

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98873 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Én meg most vettem csak észre, hogy már van egy névrokonom is! :D Üdv, Estel! :cheers:

Egyébként bocsi mindenkitől, hogy nem jutok el találkozókra: Az ok az, hogy éppen a közepén vagyok egy vírusos fertőző nagyképű hangzású dolognak (mononukleózis), és amíg ki nem gyógyulok, nem akarlak veszélyeztetni Titeket! ;) Igyekszem minél hamarabb meggyógyulni! :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98705 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Most vettem csak észre Fin nővérkém mily nagyképüen irta be hely címén a Sopron-t!!! :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98700 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is megyek pénteken! Addigra túl leszek az összes vizsgámon!!! :dance: (legalábbis nagyon remélem)

Brisa: Kérdőív jöhet ;)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98666 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: Én is beugornék hozzátok pénteken... Csak még nem tom, mikor.

Ja, és egy szakdolgozónak ki kellene töltenetek egy tesztet a 18 éven felülieknek (jó kis szaftos kérdések vannak benne :evil3: amúgy gyorsan kitölthető). Vihetem őket? :roll:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98649 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Uff néktek!

:disappear: :aragorn3: :legolas6:

szóval mi szem szájnak ingere, ja meg :cheers: is volt tegnap az Astórián. Bár nem vagyok elkötelezett rajongó, de ezek a "talik" egész jók. Szóval csak azt akartam mondáni, ámde elég körülményesen, h Telumehtar a király... ize... Aragorn :lol:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98618 Írta: Szilszakáll
Szilszakáll válaszolt a következő témában: Találkozások
Röviden: Tavaszi találkozás + erdei mászkálás a Mecsekben ? Vélemény ? Ötlet hogy a hegyen hol !!

"Föld-fia entek, kőszál-vének"
Burárum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98570 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Találkozások
Már megint lemaradtam vmiről... :(
Dedede!
Febr.15-ére aktivizálom magam :!: 8) (ugyi? :( )
/nemigazánjároktalikra 8O /
Mi lecc pénteken? :oops: [size=9:2f0mzs5u]nemmuszályválaszolni :oops: [/size]

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98546 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Hobbit: Nekem kell... 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98515 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Pénteken én is megyek. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98507 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül, Ana, aranyosak vagytok, de félreértettetek. Eszembe se jutott hogy ne mehetnék. Amit írtam, Estelnek szántam, bátorításul. 8)

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98489 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Találkozások
Szilszakáll, bocsáss meg, ha nem szóltunk egyértelműen. Mondjuk jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére, de azért hiányoltunk, és vagy 15 percet vártunk rád, míg végre rájöttünk, hogy valószínüleg nem tudsz eljönni.
Elryn, Ryana: van két kártyám/chips-es kártya/ kell valamelyőtöknek? :wink:
Ja és majd a jövő hónapban is legyen tali, ha előbb nem akartok.

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98459 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Szia mindekinek! :wink:
Cica, sztem ma este fél 7ig biztosan ott leszünk a Burger Kingben, ne aggódj.Várunk!
Pennie, Estel, Iru, várunk benneteket pénteken :!:
Oisin: nem, dehogy baj,hogy nem vagy mtt, tag. Ha hosszú távon csatlakozol hozzánk, előbb-utóbb úgyis az leszel 8)
Lefoglaltattam a babzsákos részt délután 4-8-ig.
Szóval tali pénteken, gyertek sokan! :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98387 Írta: Szilszakáll
Szilszakáll válaszolt a következő témában: Találkozások
Pécsiek, bocs, nem jöttem/voltam ennek ellenére szóljatok legközelebb...

"Föld-fia entek, kőszál-vének"
Burárum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98365 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel, Oisin: mért ne jöhetnének nem tagok.....istenem....kiakasztóak vagytok! :lol: :lol: :twisted:

Estel: Kicsi@Világ Teaház

A cím: Madách Imre utca 11. (ez a Deák térnél van)

Nagyon egyszeru...
az ember arra felé indul meg amerre a 47es és a 49es villamos jár (ez a végállomás) és a Smatch elott kell kilyukadni és el kell indulni a villamos vonalán...ott át kell menni egy kis úton, majd balra lesz egy parkoló (elotte a sarkon egy kocsmácska)...ha itt befordulsz, itt vana Madách Kamara is és egy boltíves ház (két magas épület között mintha egy boltív lenne)...azalatt át kell menni, és egyenesen menni...újabb utcácskán át...ezzel szembekerül az ember egy olyan utcával, ahol a közepén van egy garázs-parkoló lejárat és ha ennek a jobb oldalán halad az ember, kb 10 méteren belül beleütközik a teaházba.... :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98359 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is szeretnék menni pénteken, de aznap költözik a cégünk, és nem tudom, mikor szabadulok :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98353 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana:úgy néz ki, megyek holnap koccintani a kis Cserkószájúra:))akkor 4.-kor, leglábis remélem odaérek :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98348 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Én se vagyok tag :oops: de eddig még senki se mondta hogy ez baj. :lol:

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98333 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel: persze! ez nem MTT-s tali, hanem fórumos! Annak pedig tagja vagy ;)
De egyébként néha olyanok is jönnek, akik még azok sem (vki elhozz az ismerősét pl...), szal teljesen kötetlen, az persze előny, ha szereted a GYU-t ;) (bár, ha nem szeretnéd, asszem, nem lennél itt ;) )
Szóval, gyere nyugodtan!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98325 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!

Esgyszerű földi halandó is mehet egy ilayn talira? Vagyis én...nem vagyok tag. Főben járó bűn?
A pénteki napra gondoltam. Hol van ez a Kicsi@Világ

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98313 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Huhhh...hát emberek...megpróbálok holnap elmenni... mert közbejött valami...szal én feltételes vagyok holnapra...de azért megpróbálok elmenni... huhhh.. namármost akkor a pénteket se tom garantálni...de vasárnap meek...az tuti... szóval tessék szurkolni ;) Ha holnap megyek akkor valszeg félkómában leszek remélem nem baj... na meek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98281 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
IGEN!
Mégis tudok menni pénteken! Mégis szép az élet! :D :lol: :pippin4:
Pá, Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98275 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Olyan jó, mégis el tudok menni holnap a Lij-es talira!
4-kor bent a BK-ben talizunk, vagy van előbb valahol "gyülekező"? Az Astoriához a piros(2-es) metróval kell menni, ugye? *Eh, bocs, de nem sűrűn járok arra*

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98261 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Cica: maradunk, amíg ki nem rúgnak, aztán kocsmázunk hajnalig (míg be nem rúgnak), aztán ha már minden bezárt, megreggelizünk a Múzeum kávézóban a Kálvin és az Astoria között, (nonstop) és aki még mindig bírja az vadásszon orkokra Rohanban. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98248 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: meddig maradunk/tok...mondd azt h legalább 9ig...naaaa!!! :roll: :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98196 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Feliratos filmnézés végleges időpontja vasárnap! Vmikor napközben, ez már nem fog változni.
Helyszín Duna Plaza, és továbbra is váriunk mindenkit szeretettel.Pontos időpont csütörtök reggel.
Üdv nektek:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98153 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Krisz: HÁNYTÓL????? 4-töl?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #98151 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Lij-es tali, illetve koccintás holnap (január 28-án) Az Astoriánál lévő Bruger Kingben, hátul a nagy asztalnál (a szokott helyen) 16kor lesz :P
Oisin, megy a privi.
Iru, várunk téged is pénteken.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98146 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
sziasztok!
megpróbálok én is menni pénteken, de nem ígérek semmit, mert a változatosság kedvéért szombaton is vizsgám van. :cry: :?
Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #98143 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Kérdés: a Lij-os tali mikor lesz és hol? Lehet, hogy oda is beugrom, ha nem baj :roll: :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.167 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére