Találkozások

Több
16 éve 9 hónapja #335563 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
Kádves gyerekek!!! :wink:

PATAGÓNIA ÓRIÁSDINÓI

kiállítás a természettudományi múzeumban

Sirgonnal úgy döntöttünk, hogy megnézzük eme nemes kiállítást. Csütörtökön 15.50-kor találkozunk a pénztárnál, akit érdekel a dolog azt szeretettel várjuk.

A múzeum itt van.: Ludovika tér 2-6. A 3-as metrorol leszálltok a klinikáknál mentek a Nagyváradtér felé az Üllöi úton míg eccer csak bele nem botlotok a Ludovika térbe.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334864 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Találkozások

Nóli i linantea írta: És hozza a pínzt majd az előadásra.

Valamint diákjegyesek a diákigazolványukat se felejtsék el!

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334813 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Találkozások
Hehe pontosítgassuk itt egymást :D
MOM park elérhető a Moszkváról vagy a Móricz zs.-ről induló 61-es vilivel a Csörsz utcánál kell leszállni.
Aki szeretné hogy jegyet vegyek neki az írjon egy emilt a noli3018'kukac'gmail'pont'com-ra.
És hozza a pínzt majd az előadásra.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334812 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Találkozások

Aeglos írta: Időpont: július 11. 23:55
Helyszín: MOM-Park mozi, 1. terem (F-sor)

Majdnem, Aeglos :)
július 12. 00:05
De ez olyan sokat nem számít :D

Még csak annyit: ez a hely az XIII. Alkotás utca 53. szám alatt található a Déli pályaudvar közelében. A jegy diákoknak 950 Ft, teljes árú jegy pedig 1150 Ft.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334810 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
szóval:

Július 12-én lesz a Harry Potter és a Főnix Rendje c. filmnek a magyarországi premierje.
Néhányan úgy döntöttünk, hogy elmegyünk és megnézzük premier előtti vetítésen a MOM-Parkban, angolul, magyar felirattal.

Időpont: július 11. 23:55
Helyszín: MOM-Park mozi, 1. terem (F-sor)


Aki szeretne velünk jönni, menjen el a MOM-Parkba jegyet venni magának.
Mint fent is olvashatjátok az 1. terembe az F-sorba vettük meg a jegyeket, ezért aki csatlakozni akar, annak a közelébe kérjen, és vigyázzatok, mert több teremben is vetítik de nem biztos, hogy angolul.

Nóli csütörtökön megy jegyet venni, neki is lehet szólni, ha szeretnétek megsprórolni egy utat.

Gyertek! 8)

Hivatalos weboldal: www.harrypotterorderofthephoenix.com/
Képek a filmből: www.oclumencia.com.br/galeria/th ... 194&page=1
Trailer:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #334804 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Találkozások
Akit érdekel a HP és a Főnix rendje film éjféli premieres közös lookingolása, az kukkantson be a Vegyes/Harry Potter topicba.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334599 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Nyári Tábor második előzetes

youtube.com/watch?v=reNWxjFT54c

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334373 Írta: Ninde Tinehtele
Ninde Tinehtele válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Június 30-án 11-16 óra között az Orczy-kertben zajlik majd a Tolkien Levelező Verseny döntője. Minden érdeklődő nézőt szeretettel látunk ;)


én is megyek az egyik csapattal :D hihetetlenül várom már!! persze a reggel 5 órás kelést kevésbé...

üzenet Haradból

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #334305 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Programjavaslatok a hétvégére:
Péntek este hattól szokásos dobolósparty a Margitszigeten az uszoda melletti új játszótéren (én ott leszek)
Szombaton TLV döntő az Orczy kertben (M3:Nagyvárad tér) 11-16-ig
Este hattól Kapcsolat koncert (Bryan Adams cca fél kilenckor lép színpadra). Én kinn leszek, kutyuval meg minden, valsz keresünk egy kivetítőt, ahol a zene mellett nem kell megsüketülni
jó bulizást mindenkinek ;)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #334168 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Június 30-án 11-16 óra között az Orczy-kertben zajlik majd a Tolkien Levelező Verseny döntője. Minden érdeklődő nézőt szeretettel látunk ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332530 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
MTT-s szülinapról további fontos infók az erre szolgáló topicban. :)

Aki szeretne jönni, mindenképpen nézzen át oda.
Jelentkezés: szulinap2007@gmail.com

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331311 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Újabb tali Líthas előtt a Kolosyn: este nyolckor. T.i. én akkor érek oda. :P Aki csatlakozna, privi vagy 06/30 520 6447 ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330864 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
27-ig érettségizek :cry:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330707 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar a KK topicban írta: Nem tudok mast leirni csak ami evek ota megy. :)
tehat: hatkor talalkozo a Kolosyn a buszmegalloban
Piros es sarga gyumolcsoket, sutemyenyeket es italokat hozzatok, ezeket felajanljuk SZentivanej alkalmabol a tundereknek
AMit meghagynak, azt ejfelkor jokedvvel elfogyasztjuk
reggelig taplaljuk a tuzet

mivel mar negyszer leirtam, mi az unnep hagyomanya, ezert ujra nem fogom, de a helyszinen elmeselem azoknak aki megtisztelnek es eljonnek.

Minden egyeb a szokasos...


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330562 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco eltűnt, de hogy ne érje szó a ház elejét, azért amit tudok, leírok:
:arrow: Líthas szombaton, június 16-án, a szokott helyen, a Látó-hegy alatti katlanban, a Szépvölgyi út végén.
:arrow: gyülekező délutántól folyamatosan.
A 65-ös busz Kolosy téri megállójában is lehet gyülekezni, azt sajnos nem tudom, hogy Telco mikor lesz ott, de azzal kell feljönni, utána pedig gyalog (ezt szvsz már mindenki tudja...)

Kérjük szépen, hogy - a szokásoknak megfelelően - piros harapni- és innivalót hozzatok magatokkal, illetve sok-sok piros, bordó és narancsszínű gyertyát. Természetesen a sütögetéshez sütnivalókat, a hűvös hajnalhoz meleg pulcsit, a kényelemhez polifoam-ot mindenki hozzon! Aki hajnalig szeretne maradni, annak azért a hálózsák ajánlott.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330561 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta:

Remzymama/Tünde írta: Kincső: még nem hirdette ki Telco


Azt hogy 16-án lesz? De azt igen. Azért küldted a KK topicba a kérdezőt. Tévednék? Nyilván annyi infót kell beírni, amennyi van... ;)


igen
és azt hogy hánykor, és mit kell hozni és egyebek, azt még nem
azért küldtem oda, ott nézelődjön, érdeklődjön
ennyi

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330443 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Remzymama/Tünde írta: Kincső: még nem hirdette ki Telco


Azt hogy 16-án lesz? De azt igen. Azért küldted a KK topicba a kérdezőt. Tévednék? Nyilván annyi infót kell beírni, amennyi van... ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329890 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: még nem hirdette ki Telco

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329866 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Remzymama/Tünde írta:

Nimrocco mirimafea írta: Líthas mikor lesz?



MTT/ Kósza Kommandó topik


Örülnék, ha a kedves KK tartaná magát az eddigi jó szokásához és beírná ide a talikat, elvégre arra van ez a topic, h. itt lehetőség szerint minden (nyilvános) taliról könnyen-gyorsan legyen infó ;)

Tehát:

Líthas

Az időpont (tekintettel az MTT Szülinapra) június 16. szombat este-éjszaka (utolsó buszig vagy vasárnap reggelig), a szokásos helyen, fent a Fenyőgyöngyénél a katlanban. (Kolosy térről 65-ös busszal a végállomásig + onnét némi gyaloglás) További infó még nincs, majd lesz. ;)

________________________________________________

5. MTT szülinap

Cicaful írta: Kedves Mindenki!

A pontos időpont akkor június 23-24.
Helyszín: Kőhegy - Czibulka János Menedékház (és környéke) :P
A várható részvételi díj(ak) - mely tartalmazza a szállást, a vacsit és a reggelit, no meg a jó társaságot, a nosztalgiahangulatot ésatöbbi...jah és persze vízhasználatot :twisted:

(sátorban - házban)
MTT tagoknak: 2000 - 2500
Pártoló tagoknak: 2200 - 2700
Nem MTT tagoknak: 2500 - 3000

Indulás várhatóan szombat reggel 9 körül lesz. Pontosat még írunk.
Szombatra mindenki hozzon magának táplálékot mert csak este fogunk főzni (paprikáskrumplit). Szalonnát süthetünk, ha van rá igény - de azt jelezzétek, hogy tudjuk ki szeretne, vagy mindenki hozzon sütnivalót, aki akar.

Innentől kezdve lehet jelentkezni! A jelentkezés fizetési kötelezettséggel jár, ezt már szeretnénk az elején tisztázni, nehogy később félreértés legyen belőle.

Üdv,
a szervezők
(Áfi és Cica)

Cicaful írta: Aki házban szeretne lenni, annak 2500/2700/3000 FT, MINDENKI másnak 2000/2200/2500.

Ebben benne van az a lehetőség, h. vki eldönthesse h. ott alszik-e vagy nem (egy plusz sátornak mindig van hely, ha vki meggondolná magát). A pénz legnagyobb részét egyébként a kaja teszi ki.

Jelentkezéseket a következő címre várunk június 15-ig!
szulinap2007@gmail.com


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329702 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimrocco mirimafea írta: Líthas mikor lesz?



MTT/ Kósza Kommandó topik

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329696 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Líthas mikor lesz?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328577 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Találkozások

Finwe írta: najó de pontosan hol??


Én se tuttam, de kaptam infót: Tehát holnap 3kor a Margitszigeti 26os megállóban a padoknál :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328574 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
najó de pontosan hol??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328334 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Eruntale/Hanna a Művészetek Völgye 2007-topikba írta: Kedves Kapolcsra Vágyó népek!

Most szombaton, azaz júni 2-án délután háromtól megbeszélést tartunk.

Helyszín: Egyelőre Margitsziget, eső vagy változás esetén értesítés a topicban

Akik kreatív produkcióval készülnek, próbáljanak eljönni!
Ha valaki olyan produkcióval jönne, ami eddig még nem szerepelt MTTs rendezvényen, attól kérem, hogy írja meg nekem priviben, vagy mailban (cím a profilomban) a produkció jellegét, időtartalmát, résztevevőit, és hasonló bölcsességeket :)
Valószínűleg az új producióknak lesz egy meghallgatás, és az alapján áll majd össze a program.


GYERTEK MINÉL TÖBBEN!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326915 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
A Tábor szervzői úgy döntöttek, hogy a jelentkezési határidőt meghosszabbítjuk

Június 15-ig

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326695 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kispajtások,

tudom, hogy későn írom be, de hátha leszünk néhányan:

A következő KószaKommandó-túra:

Időpont: 2007.05.20., vasárnap
Tervezett útvonal: Csobánkai elágazás - Holdvilág-árok - Nagy-Csikóvár. Az túra vége vagy a Dömör-kapu (lefelé szigorúan busszal!!!) vagy Pomáz.
Találkozó: 8:30, Szentlélek tér, HÉV-megálló, de természetesen fel lehet szálni a 8:30-as HÉV-re a Batthyány téren. Pomázról a 9:20-as busszal megyünk tovább.

Aki jönne, kérem jelezze nekem!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324790 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Tudom, kicsit későn szólok, de minden pénteken (így ma is) Egy rakat ember fogja a ritmushangszerét, és vonul ki a Margitszigetre a játszótérhez. Mindenkit szeretettel várnak egy kis utcai muzsikálásra. Kb hattól vannak kinn, azt nem tudom, megddig, de a multkor 11-kor jöttünk el, és még javában zenéltek. Nem játszanak semmi konkrétat, csak valamilyen szinten egymásra hangolódva zenélnek. A hangulat nagyon jó, én ma mindenképp kimegyek,a többi majd kiderül.
Szeretettel várok midnenkit, aki csatlakozni akar:)
(Azért nem írok be találkozási pontot, mert azt hiszem a játszótérre az Uszodával szemben mindenki eltalál :D )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324699 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

Sokunk kedvenc együttese, a Corvus Corax május 19-én (szombaton) koncertet ad a Szlovákiai Vöröskő várában. Mivel a távolság nem olyan egetverő, gondoltam egy különítmény megkísérelhetné a bejutást a rendezvényre ;)

Előzetes info annyi, hogy a koncert este tízkor kezdődik és a vöröskői várjátékok része. Beugró 200 korona (kb 1500 Ft). A hazajutás és az alvás mikorja és mikéntje még tárgyalás alatt.
Elvileg Pozsonyig mennénk vonattal, onnan busszal a tetthelyre, visszajutás hasonlóképpen.

Ki szeretne jönni?

Légyszi jelentkezzetek priviben!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324664 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Hátő én nem ígérek semmit.... Mert érek.

Valamint a nem csak 1 naposra kellene csinálni

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324630 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Óóóóyeee!!

Legénybarlang-éjszaka a KószaKommandó részéről is tervezés alatt, már májusra lehet számítani.
(Nekem pl. szimpatikus lenne május utolsó hétvégéje.)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.222 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére