Éomer (Karl Urban)

Több
20 éve 10 hónapja #128691 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Remélem bejön :)


s1.amazon.com/exec/varzea/ts/exc ... 5539#image

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128675 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Még személyesen nem találkoztam velük,de neten már csomószor árulták,vagy csak egyszerűen mutogatták.
Az meg nyilvánvaló,hogy Eomer a jobban sikerültek közé tartozik :lol:

Csak azért kérdeztem,hogy rajz-e,mert olyan valósághű(ami persze nem baj),de már volt ilyen,és azt mondta vki arra a képre,hogy sz.géppel csinálták vagy micsoda :roll:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128673 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szerintem nem rajz (a második), hanem fotókból, vagyis filmképekből összevagdosott, jól átdolgozott plakát... méghozzá ha jól gondolom, japcsi, és azért ők elég sokmindent tudnak művelni számítógéppel. Pl. át lehet alakítani egy fényképet rajzzá, és gondolom ennek elég sok fokozata van, de attól még nem rajz.

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128672 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Agoura írta: Nézzétek meg ezt meg ezt
Jó mi?De ez nem rajz,ugye?


szerintem rajz,a háttérről itélve....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128671 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Tegnap láttam a Mammutban egy játékboltban egy LOTR-film figurasorozatot... Van külön FOTR és TTT sorozat is. Nekem ez tök új, találkoztatok már velük? Amúgy elég borzalmasak szegények... :-) Bár Éomer kétségkívül a jobban sikerült figurák között van.

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #128670 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nézzétek ezt meg ezt
Jó mi?De ez nem rajz,ugye?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128666 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
az Éomeres figurák elég furik :o h:
de az utolsó nem olyan rémes...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128664 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128662 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Agoura írta: Nekem jó(csak nehogy mindegyiket elfelejtsük,bár ezt kétlem).
Hol született Karl?

Wellington (Új-Zéland)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128661 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nekem jó(csak nehogy mindegyiket elfelejtsük,bár ezt kétlem).
Hol született Karl?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128659 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Agoura írta: Megtaláltam,mostmár bizti,hogy Károly.Névnapot illetően van választási lehetőségünk:
-január 28.
-március 2.
-szeptember 27.
-november 4. Na melyik legyen?



A biztonság kedvéért mind a 4....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128657 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Megtaláltam,mostmár bizti,hogy Károly.Névnapot illetően van választási lehetőségünk:
-január 28.
-március 2.
-szeptember 27.
-november 4. Na melyik legyen?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128647 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Éomund orkokkal szembeni küzdelemben esett el. A könyv szerint annyira gyülölte az orkokat hogy gyakorta kilovagolt, ha betörésükröl hallott, és nem is mindig nagy sereggel. Az egyik ilyen csata során esett el.
Másik tesóról én még nem hallottam,más vki?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128638 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
szivesen(mármint a témákat)Örülök hogy megint van élet itt...
én sajnos nem tudom mi történt vele,de ha már itt tartunk az apjukkal mi történt?és még valami:volt még testvére Éowynon kivűl(én nem tok róla)

egyébként arik a képek ahol kardozik....
és ha valóban Károly a neve,akkor gyorsan kiderítem mikor van a névnapja...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128630 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Karlt sminkelik
www.fallen-embers.nu/riot/img/priv21.jpg
www.fallen-embers.nu/riot/img/priv22.jpg
Itt meg kardozást tanul
www.fallen-embers.nu/riot/img/priv19.jpg
www.fallen-embers.nu/riot/img/priv18.jpg
www.fallen-embers.nu/riot/img/priv17.jpg

Még egy kérdés:Karl=Károly
Urban=városi :arrow: akkor magyarra fordítva Városi Károly?
És ha így van,akkor a névnapját is tudnánk ünnepelni 8)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128625 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szerintem többek között azért csinálta így PJ,mert nem akarta a nézőket összezavarni még 1 szereplővel,meg talán az idővel is spórolni akart,mert ha Gríma börtönbe vetetti akkor még a kihozatalát is meg kellett volna csinálni.Meg lehet,hogy Eomer jelentősségét is akarta növelni,hogy a végén jön és a rohaniakba reményt önt és így győznek.

Nekem is van egy kérdésem-bár ez nem téma:Mi történt Eomer és Eowyn anyjával?
Köszi Nilraen,Artemisz a témákat :wink:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128617 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
köszi,a válaszokat.
Valószinűleg,ugyanazt tette volna mint Faramir (a könyvbeli!),csak kérdés az hogy mennyire volt tisztában vele hogy milyen veszélyes is a gyűrű.

és lenne még egy kérdésem(egy kicsit "régi témához"):a könyvben ugyebár,Gríma csak börtönbe adja Éomert,de nem száműzi,a filmben viszont igen.és tul.képpen azt kérdezném hogy miért.Lehet hogy azért
,mert igy átvette Erkenbrand szerepét ,hogy az átlag mozinézők ne keveredjenek össze a sok szereplő közt?Vagy esetleg más miatt?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128590 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Háát,ez nehéz kérdés,mert Eomernek nem volt semmi kapcsolata a Gyűrűvel,és a könyvben nem is nagyon emlegette(emlegette egyáltalán?).
Szerintem hasonlóan viselkedett volna,mint a könyvbeli Faramir,de neki is átfutott volna az agyán,mi lenne ha...Bár neki nem volt apja akinek meg kellett volna felelnie,csak talán Theodennek,de vele meg hamar rendeződött a viszonya és Gríma előtt is jól kijöttek.Lényeg hogy nem volt Faramir helyében :wink: és így van jól szerintem

[size=9:187evzrw]Jah,persze BOLDOG SZÜLINAPOT.Én is gondoltam rá 7.-én,de hogy hogyan jutott eszembe?Sajna itt csak most tudom felköszönteni.[/size]

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128565 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nilraen írta: Helloka!
Lenne egy kérdésem:szerintetek Éomer hogy reagállt volna Faramir helyében,ugy értem mit csinállt volna ha 1x csak ott lett volna az orra előtt a Hatalom Gyűrűje?Sokat filóztam már rajta de nem igazán tudom,szóval szerintetek??

Hű, ez télleg jó kérdés! Nekem is eszembe juthatott volna!
Háát... nem tudom! Mivel én sajna nem tudok felülemelkedni rajongásomon, ígyhát nem szívesen válaszolok. Mivel Éomer legalább akkora hazafi volt, mint Boromir (habár kétségtelen, kevésbé indulatos és hatalomvágyó, többre tartotta lovait, mint Meduseld trónját), rossz rágondolni, hátha őt is megkísértette volna ugyanúgy a Gyűrű.. Brr!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128405 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát, ha a rajongó bezélne belőlem, akkor azt mondanám, lehet, hogy vissza tudta volna utasítani, mert szilárd jellem, mint a rohaniak általában. Másrészt a Gyűrű teljesen kiszámíthatatlan, nem tudni, vajon kire hogyan hat. Mindenesetre az emberek általában könnyebben a hatása alá kerülnek.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #128120 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szvsz ugyanazt mint Faramir... Vagy az ő akaratát magaalá hajtotta volna és vitte volna Szauronhoz... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127748 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Helloka!
Lenne egy kérdésem:szerintetek Éomer hogy reagállt volna Faramir helyében,ugy értem mit csinállt volna ha 1x csak ott lett volna az orra előtt a Hatalom Gyűrűje?Sokat filóztam már rajta de nem igazán tudom,szóval szerintetek??

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127285 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Üdv!!
:cheers: BOLDOG SZÜLINAPOT,KARLNAK!!!!!
ÉLJEN SOKÁIG!!!!
:cheers:

:hello: :dance: :eomer1: :dance: :hello:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127167 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szűzanyám!!! :embarassed:
Lányok, teljesen megfeledkeztünk Karl 31. születésnapjáról!!!


2003. június 7.
:hello: :hello: HAPPY BIRTHDAY!!! :hello: :hello:


[size=9:22z7c9bx](még jó, hogy időben leesett.. még 8 napon belül vagyunk... :wink: )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127092 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mir :itscool:
Ehhez már kár bármit hozzátenni! Szuperek vagytok! Hálás köszi!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127089 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Naigen, szerintem is beleszerethetne... De azt amúgyis butaságnak tartom (már a könyv óta), hogy szegény tündelány hogy szenvedhet a szerelme halála után. Én ezt egy kicsit máshogy gondolom. Egyrészt az természetes, hogy szenvedne, de gondoljunk csak bele - látná felnőni a gyerekeit, az unokáit, a dédunokáit, az ükunokáit. Persze ha az utódai halandóak lesznek (tényleg, milyen szabály szerint lesz egy utód halandó vagy örökéletű?), akkor sok halált kell végigszenvednie, de mégis, egyre több leszármazotta lesz, akiket szerethet... Nem kell tehát belesüppednie a fájdalomba, mindig van kiért élni és van kiért cselekedni. Gondoljunk csak bele, az emberekkel is ez történik: elfogadják a házastársuk, rokonaik halálát (egészséges esetben), és azokra koncentrálnak, akik élnek, nem?

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127082 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz írta: Igaz, igaz, de hát nincs téma..
aazazhogy mégis! Figyuztok, szerintetek egy tünde-lány beleszerethetne Éomerbe? Engem egyre inkább megragad az a nyers, harcos varázsa! Faramir számomra túl magas, túl ideális, túl númenori! Csodálni jó, de állandó kisebbségi komplexusom lenne a közelében. Viszont Éomer... tökély! Annyira emberi! Fiatal, csinos, nemes, erős, becsületes, hűséges, megfontolt! Szeressük nagyoon!
Véleményetekre kíváncsi lennék!


Szerintem igen ,mégpedig pont azok a tulajdonságok miatt amit leirtál.Csak szegény tündelány nagyon szenvedne Éomer halála után :cry:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127079 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Igaz, igaz, de hát nincs téma..
aazazhogy mégis! Figyuztok, szerintetek egy tünde-lány beleszerethetne Éomerbe? Engem egyre inkább megragad az a nyers, harcos varázsa! Faramir számomra túl magas, túl ideális, túl númenori! Csodálni jó, de állandó kisebbségi komplexusom lenne a közelében. Viszont Éomer... tökély! Annyira emberi! Fiatal, csinos, nemes, erős, becsületes, hűséges, megfontolt! Szeressük nagyoon!
Véleményetekre kíváncsi lennék!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125263 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Sil,a kép naggyon tetszik!!!
Artemisz,én ma egy Boromirt bámultam meg,de egy Eomert is megnéznék 8) :D

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125256 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Artemisz, szvsz mindenki így bámulta volna közülünk. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.949 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére