Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 9 hónapja #67214 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67212 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megint kösz a tippet. (Pedig nem vagyok az a hülye a gépekhez, de hát ha az meber siet, sokminden eszébe se jut az embernek, pedig milyen kézenfekvő! :roll: )
Tényleg egész jó kép.
CSak a csajokat kell majd levágni. :evil2:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67210 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF/
A technika ördöge... :twisted:
Próbáljátok meg úgy, hogyha a saját gépetek előtt ültök, hogy jobb egérgombbal klikkeljetek rá a Cél mentése más néven-re, és mentsétek el a gépre. Utána már meg lehet nézni.
Jó a kép, Orli napszemüvegben, Liv Tyler mellette - én sem láttam még. Celebdringwen: köszi 8)
Fiúk-lányok, ugye nincs cset? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67205 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos akkor mostan megfogadom Vic tanácsát :wink: és felhívom a figyelmet, arra hogy itt van egy új kép : www.dazzled.com/obfiles/pictures ... ndidnz.jpg

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67201 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic!
És mit jelentenek az x-ek az aláírása alatt?
Ja, és azt nem akarnád elmesélni, miről szólt az elemzés?
(És ha lehet kérni olyat, hogy válaszolni inkább ímélben, mert nem leszek itt sokáig!)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67186 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A LOTR november 12-én megjelenő DVD-t ajánló képek közül íme egy Legolasos viszonylag nagyobb kiadásban:

www.dazzled.com/obfiles/pictures ... olas54.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67167 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
UFF izé OFF:Vic:A képet/képeket csak este vagy déluánküldöm mert nem otthonról irok és csak ott van meg a kép...
Akkor délután :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67166 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF: Telumehtar: engem érdekel 8) Az email címem a freemailes, vagy küldheted a nilweth@yahoo.co.uk címre is. Előre is köszi 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #67165 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rajongók készítettek néhány képet Orliról, miközben dedikált - ezek közül már mindegyiket ismeritek korábbról, kettőt pedig az előbb illesztett be Nektek Rayan -, és lehet látni az aláírását is külön két fotón. sweetsuite.org/site/photos/ob.html#

Én még emléxem arra, amikor Rayan kielemezte Orli kézírását néhány hónappal ezelőtt :oops: 8)
Akkor nem vettem észre azokat az X-betűket a neve alatt....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67164 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem azt gondolom hogy ott élhetnének tündék hanem hogy eddig nem értettem hogy Legolas hogyan tud beleszeretni a tengerbe...hát most megértettem...velem is ugyanez történt....
Jah és ha valakit érdekel aza indigókék tenger annak szivesen elküldöm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67162 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Death: még nem hallottam, hogy az Elle-ben lenne Orli, de ha Ti hallottatok róla, légyszi írjátok meg!

Ithil Iarfeniël: nagyon köszi a begépelt cikket, nem semmi, az tény.... 8O 8)

Rayan: hát, lehet, hogy gáz, de erre a Legolas idézetre én sem emlékeztem... :oops: 8)

Telumehtar:
sajnos nem szabad beilleszteni ide képet, mert nagyon lelassítaná a topicot. De ha elmeséled, hogy miért gondolod, hogy ott tündék élnek, az szívesen vesszük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67112 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem most nyáron volt egy gyönyörű élményem....
Azthiszem beleszerettem a tengerekbe...Minden évben jártok valamilyen tengerhez de ez most más volt...

Gozon voltam (Málta egyik szigete) és azon belűl a Beltengernél...
Hát az valami csodálatos...a tenger olyan kék....
Beszúrnám ide a képet csak nem tom hogy hogyan kell...
Segitsen valaki....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67110 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dae-elena, szerintem az Aggteleki Cseppkőbarlangban drow-k (sötét, mélységi elfek) élnek.
Aki ismeri Drizzt Do'Urdent: A Nagy Csarnokban az a hatalmas központi cseppkő-oszlop (tehát összenőtt a sztalagmit és a sztalagtit) nem pont olyan, mintha Drizzt állna nekünk háttal, felemelt fegyverrel egy hatalmas mélységi szörny előtt? Vagy csak nekem túl élénk a fantáziám. Én ha ott járok, minden sarokban drow-t látok. :-) És az jó. Mert a drow olyan, hogy ha meg akarna ölni, akkor nem látnád. Ha már látod, akkor valamit megúsztál. :o h:

Nekem is van egy saját személyes Völgyzugolyom. Bár még nem jártam ott, csak képen láttam, de tuti, hogy ha a Földön van Völgyzugoly, akkor ott van. Ez a hely nem más, mint a plitnicai tavak völgye Horvátországban. Pár hét múlva megyek oda, majd hozok fényképeket és meglátjátok, egyet fogtok érteni. Olyan, mint egy Alan Lee vagy John Howe festmény.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67091 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma jöttünk haza a Balatonról, és hazafelé jövet tettünk egy kerülőt a Szenbékkálai kőtengerhez. Ha arra jártok, feltétlen nézzétek meg, mert az egy csoda! Szerintem ott élhetnének tündék, bár néhány sziklára egy kardfogú tigrist vártam. Az a hely olyan, mint egy időutazás a dinoszauruszok korába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #67056 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ithil, azt én s olvastam... hülye amcsik :)

Helyek, ahol sztem élhetnének ündék: az Aggteleki- cseppkőbarlangban és a Ram-szakadékban biztos. még gondolkodom a többin...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #67055 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én hülye, most veszek csak észre egy baromi fontos dolgot: Legolas pontosan tisztában volt vele, mit érez Éowyn Aragorn iránt...Más kérdés, hogy ez eléggé nyilvánvaló volt, ő azonban nem "átallotta" a szájára venni a dolgot :) Ezt azt jelenti, hogy ismerte vagy mélységesen nagyra becsülte a szerelmet :tongue:
Íme:
Legolas és Gimli a Holtak Ösvényéről mesél a hobbitoknak:
"...azon az úton én szégyenbe keveredtem: én, Glóin fia Gimli, aki azt hittem, szívósabb vagyok, mint bármelyik ember, s a föld alatt keményebb, mint akárki tünde. De sem ez, sem az nem bizonyult igaznak; csak Aragorn akarata tartott meg az úton.
-És az iránta érzett szereteted-tette hozzá Legolas.-Mert aki megismeri, az meg is szereti őt, mind a maga módján, még a rohírok hűvös leányai is. Ez aznap történt, mikor te ideértél, Trufa; aznap hagytuk el Dúnhargot, és félelmében mindenki elbújt, hogy ne is lássa a távozásukat, csak Éowyn úrnő nem, aki most betegen fekszik lenn a házban. Fájdalmas volt a búcsú, és fájdalmas volt végignézni."

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #67026 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Húúúú, srácok, nézzétek meg a www.orlandomultimedia.net -et, mert ez is frissítve lett!

A DVD verziós képek, az oldal közepén egy még sosem látott Legolas képpel (A drága a lórieni íjjal ismerkedik. Kár, hogy ilyen pici...) Ja, és valamivel lejjebb egy szintén apró forgatási kép, Legolas, Aragorn és Gimli, Théodennél :)
numenoreen.com/set/image_04-07-2002.html

És Orli: még mindig a sötét oldal :)

Kép1
Kép2

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66983 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Inkább a borosta mint a szakáll mert a borosta jobban áll Orlinak (szentem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #66982 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Volt az egyik itteni újságban egy cikk, gondoltam berakom nektek:
íme :deal: :

Szakállal vagy anélkül?

A legendás ausztrál haramia, Ned Kelly rövid, ám nagyszabású rablásokban gazdag életét feldolgozó film a XIX. században játszódik (Kelly 1855-ben született, és 1880-ig élt, amikor is felakasztották), így a történet szempontjából teljesen helyénvaló a szakáll, ám a hollywoodi főnököknek a hitelességnél sokkal fontosabb, hogy a nőnemű nézők elolvadjanak a 24 éves brit Bloom, illetve a 23 éves ausztrál Ledger látványától, márpedig szerintük az arcszőrzet jelentősen csökkentheti a két színész vonzerejét.
Hosszas egyezkedés után Bloom és Ledger rá is állt, hogy trendi borostává ( 8) :eek4: :mrgreen: :bandit: ) szelidítik mostani szakállukat, van azonban egy bökkenő: ahhoz már túl sok jelenetet forgattak le, hogy megérje elölről elkezdeni a felvételeket. :evil3: :roll:

Ehhez mit szóltok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66978 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Kérhetnék egy kis segítséget? Valahol olvastam, hogy egy oldal van Orliról az Elle-ben. Igaz ez? Előre is köszönöm.
Hogy hol élhetnek a tündék? Nem tudok konkrét választ adni. Mindenesetre kis hazánkban is számtalan gyönyörű hely van, ahogy szerte a világban. Még nem jártam Új-Zélandon, de talán valamelyik ottani gyönyörű erdőben élnek!

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66966 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Láttam a trailert! Esküszöm, hogy végig fogom bőgni a köv. részt!!! :bawling: :) Most nézem a Lovagregényt videón, és az elején volt a GYU videóelőzetese: Anyám már kivolt, hogy mért nem tudom abbahagyni a "jaj, de cukorka!" felkiáltásaimat... :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66956 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celebdringwen: régebben én is jártam Salzburg környékén, és szerintem majdnem az egész vidék olyan mesebeli. (egyébként sztem egész Ausztria nagyon szép - tele van hegységekkel, hegyi patakokkal meg erdőkkel)
Az egyik osztálytársam járt már Új-Zélandon. Húú, hogy irigylem...

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66947 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hú, Celebdringwen ez baromi jó kép... 8O :up:
De ilyenkor nyugodtan lehet boldozni ám, hogy új Legolas képet találtál, mert úgy biztos, hogy mindenki ráklikkel... :wink:

Szóval, Celebdringwen "új" Legolas képe még egyszer: egy werkfilm egyik beszkennelt képe, Legolas, PJ és Boromir. Kicsit homályos, de a lényeg látszik... 8)
orlando.omelhansen.dk/images/fotrbk24.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66946 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando: én vagyok ennek a fórumnak az egyik moderátora, és ezúton szeretnélek megkérni, hogy ne cseteld szét a topicot :eek2: , mert kénytelen leszek az összes hozzászólásodat kitörölni. Sorry, de ez ezen a fórumon nem szokás. :nono:
Ha dumálni akarsz valakivel, fáradj át a Közösség részbe, ott találsz egy beszélgetős topicot. Oda lehet ilyen beszólásokat is írni.
Ha tényleg quenyául vagy sindául szeretnél megtanulni, akkor pedig a Középfölde részben találsz egy Nyelvek és írások topicot, ott fognak neked segíteni. De:
Ajánlom, hogy olvasgasd el előtte a többiek hozzászólásait is, mert az is sokat segíthet. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66940 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megtalalod a www.lordoftherings.net oldalon is, Feher Gandalfra kattanva :biggrin2:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66938 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Szia Orlando! Én is meg szeretnék tanulni, úgyhogy segíteni nem tudok, de talán a "nyelvek és írások" topicban tudnak segíteni... Egyébként mi történt Pennel? Ja, és még 1 dolog. Vk. belinkelte azt a helyet, ahol le lehet tölteni a trailert (legalábbis úgy emlékszem), és nincs időm megkeresni, szóval betenné vk. még 1x? :oops: :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66936 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem is volt terdmutetem. Szar ugy az is, en tudom. :dead:
En is jobbulast kivanok Penngaladielnek. :agree:
Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66929 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tud valaki tündéül?Szeretnék tanulni tündéül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66926 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celebdringwen:Jók a képek...
Penngaladielnek sok sok puszit és jobbulást küldünk...
Orlando:Helloka!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66918 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia mindenki!
A www.legolasgreenleaf.com honlapon érdemes a Wallpaper részlegbe bekukkantani, mert jött pár háttér (még az elmúlt hetekben), és szerintem nagyon jók :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.624 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére