Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 9 hónapja #68181 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Laego: könyörgöm, még ilyet, még! :itscool: :bounce:
A legtöbb képet még ÉN sem láttam, ez pedig külön öröm. :wink:
Ha találsz még, kérlek, hogy rakd be őket ide. Előre is nagyon köszi :D

Én pedig ajánlanék Nektek egy baromi jó honlapot, íme a link:
www.dailydigest.net/fotrdeletedscenes.html
A KIMARADT JELENETEKET lehet csoportosítva látni, valaki(k) igencsak nagy munkát végeztek e téren.
Rengeteg nagyon szép Legolas fotót (is) láthattok, érdemes alaposan guberálni. Mindegyiket ismerjük már innen-onnan, de azért jó ezeket egy helyen látni.
Pl. érdekes, hogy az alábbi 4 kép ugyanott, egymás után játszódik:
www.dailydigest.net/fotrhollin1.jpg
www.dailydigest.net/fotrhollin2.jpg
www.dailydigest.net/fotrhollin3.jpg
www.numenoreen.com/viewpic.php3? ... andalf.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68176 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Talaltam meg, de bocs ha mar lattatok:

elfwood.lysator.liu.se/loth/t/i/ ... 1.jpg.html Ez az lehet amikor vissza akart menni a Fangornba
elfwood.lysator.liu.se/loth/s/h/ ... f.jpg.html jol nez ki csak az arca nem ugyanaz, bar en inkabb ilyennek kepzeltem :)
www.mithril.ie/pennington/legolas.jpg ez eleg gaz. Inkabb valami horror figuranak tunik 8O :eek2: :confused2:
sugi-ryu.hypermart.net/pic/legolas.jpg gyonyoru!!! 8O
www.legolas.com/gfx/alanlee-legolas.jpg Alan Lee fele kep Legolas, Aragorn es Gimli
www.rgc.gdr.net/download/Immagin ... gimli.jpeg Gimli igencsak robosztus lett de Legolas egy isten! Mar folyik is a nyalam! :oops: :tongue:
polished.org/ryuuzaki/movie/legolas-copic.jpg jo kep :itscool:
elfwood.lysator.liu.se/loth/w/r/ ... s.jpg.html Legolas gyerekkent :D
funypee.com/af/graffika/legolas.jpg Gyonyoru kep, es "szakmailag" is jonak tunik :oops: :itscool:

Holnap ujra rakok be parat :)
Persze csak ha nem unjatok meg :wink:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68173 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Talaltam egy nagyon aranyosat :itscool:

elfwood.lysator.liu.se/loth/j/u/ ... f.jpg.html

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68129 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: szuper képek! Az első kép tényleg elég érdekes, szerintem egy kicsit elment Superman felé :P De az a narancsszínű tényleg gyönyörű 8O :eek2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68052 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mrs. Zöldlombfi, a Te teljesítményedet valamiképpen már tényleg jutalmazni kéne
Isteniek ezek a képek!!! :D (Majd kitalálok valamit 8))
Az utsó kép, amit beszúrtál (a narancsszínű) a kedvenc fanartom, jól le is mentettem a gépre. A 'Legolas bathing' című képet viszont már húsz perce bámulom
KÖSZI!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68038 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt pedig nem hagyhatom ki... :sungl: www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=30639 - Legolas pancsol :itscool:

www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=20337 - ez pedig egyszerűen gyönyörű :itscool: 8O :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68036 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát akkor lássunk még néhány Legolas mangát:

www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=51825 - elég érdekes... 8O
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=50515 - ezek viszont nagyon jók 8)
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=48664 - Elrond. Szerintem GYÖNYÖRŰ manga, érdemes megnézni
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=48656 - Glorfindel levendulaszemekkel... 8) 8O
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=27633 - ez pedig egy LOTR képregény gyönyörű képekkel (Legolas is van!) 8)
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=25585 - Fekete-fehér Legolas
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=18228 - cuki mangák (Legolas is)! 8)
www.mediaminer.org/fanart/view.php?id=17862 - újabb képregény, meseszép rajzokkal 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67946 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem Orlandoval, de ijasz tundekkel kapcsolatos az ugy:

Mivel nehany emberke itt csodalatot mutatott az ijaszat irant, orommel kozlom, hogy akit erdekel az eloben is oromkodhet:

Augusztus 31-en szombaton a Budai varban kozepkori ijaszversenyt tartanak, es a normal versenyen tul a kozonseg is lovoldozhet :) Sot, az ugyesek egymassal is megmerkozhetnek.
En mindenkepp ott leszek :twisted:

Laegolas
bovebb info a www.misz.hu oldalon

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67942 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan: csúcs vagy... Az Aranyköpesek Best Of-ját is sikerült felállítanod szerintem, mert ezek valóban baromi jók voltak...
:dance: :bounce: :evil3: :hello:
A paródiát pedig már olvastam a humorban és baromi jót röhögtem rajta, és egyáltalán nem tartom gáznak, amiért ide beraktad. Miért is kellene bocsánatot kérned? Legolasnak itt is helye van, Ő A Tünde. A paródia pedig szupi.
:itscool: :bounce: :biggrin2: :biggrin2: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67941 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És hogy még jobban utáljatok :) , beteszem ide is egy Humor-topicos irományomat. (folytatás lesz :twisted: )

[size=9:2ywnql48]Legolas naplója- a tengeren

1.nap
Gimli és én megtettünk pár szükséges és szükségtelen előkészületet, majd hajóra szálltunk, és könnyes búcsút vettünk Középföldétől. Mikor integetni kezdtünk a parton álló törpöknek, megjelentek a tündék, és a két csapat püfölni kezdte egymást, így a mi lelkesedésünknek hamar vége szakadt. Sejtettük, hogy valami nincs rendjén, hiszen a part másik oldaláról egy csapat ork is lelkesen integetett nekünk. Gimli meg is jegyezte, hogy az utunk már rosszul kezdődik, mikor hirtelen fejbecsapta egy árboc. A hajó padlózata beszakadt, Gimli koponyaalapit szenvedett, úgyhogy minimum egy hétbe telik, mire folytathatjuk az utazást.

9.nap
A hajót sikeresen helyreállították a munkások, és a törp is javulgat, így már a tenger vizén suhanó hajó fedélzetéről írok. Sajnos nemrég vettük észre, hogy bár bepakoltunk minden fontos dolgot, ennivalót nem hoztunk, és a legközelebbi part több 100 mérföldnyire van. De hála az én odaadó Arwen Úrnőmnek, küldött nekünk gwaihiri légipostával 100 zacskó lembast. Gimlinek kiütése van tőle, mióta kilépett a Szövetségből.

13.nap
Ma este bulit csaptunk a fedélzeten, abból az 50 hordó borból, amit 8 napig hordtunk a hajóra. A legénység fele tökrészeg, és azt követelik tőlem, hogy vetkőzzek meztelenre. Alja népség.

Később
A fiúk az 'Ó, hogy várlak, Valinor' kezdetű dalt éneklik már órák óta. Gimli épp most támolygott ki a kabinjából 2 korsó sörrel, és az egyiket a kezembe nyomta, mondván: 'Nesze, barátom, te még úgyis józan vagy.'

Még később
A legénység mintha bolondgombát evett volna; mindannyian egy vékony pallóról ugrálnak az 5 fokos vízbe. Persze kimászni már nem tudnak, a mentőövet úgy kell utánuk dobnom. Gimli melankolikus hangulatba esett, és perceken át sírt, hogy Galadriel nem lehet az övé, majd mintha belé is Szauron bújt volna, nekiállt dühében hordókat döntögetni, és a kiömlő bor eláztatta mind a 100 zacskó lembasunkat.
Most kezdek igazán kétségbeesni.

14.nap
Mindenki egy kupacban hever, és alszik. Az egyik tünde meg mert mozdulni, és rögtön hárman ugrottak rá. Úgyhogy csak csendben merek írni, különben nem jutok el Valinorba.

18.nap
Szegény Gimli egyik napról a másikra tengeribeteg lett. Percenként elzöldül, és az én szeretett tengerembe rókázik. A többiek jól tűrik a megpróbáltatást, de lassan én is kezdek émelyegni.

19.nap
Ma óriási viharba keveredtünk, és szétszakadt mindhárom vitorlánk. A tündék rámbízták a varrogatást, állítva, hogy ők nem értenek hozzá.

20.nap
Az egész legénység tengeribeteg, úgyhogy ma egész álló nap a padlót sikálhattam.

21.nap
Nem bírom, elegem van! A padló teljesen elkopott, a hajónk tönkrement, gyakorlatilag már csak egy tutajon úszunk a vizen. Se élelmünk, se italunk, se életkedvünk. Gimli ma lefejelte a hajókormányt, ami egyből kettétörött, így már irányítani sem tudjuk a roncsot. Fogadtam az egyik tündével, hogy ki fog elsőként partot érni. Ő persze nem tudja, hogy Bakacsinban én tartom a 100m-es gyorsúszás országos csúcsát.[/size]

Bocs :biggrin2:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67940 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Asztalképek, és mind gyönyörű. (Lehet, hogy egyik-másik számít csak újnak. Bocs ezért, de a hátterek közül már nem tudom eldönteni, melyiket linkeltük be, vagy melyiket láttátok már, mert annyi van, mint Legolas buksiján a hajszál.)
Ez
Meg ez
És ez
Meg ez is

A fenébe is, mostanában egyszerűen lehetetlenség linkelni :blackeye:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67939 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic jó ötletet adott, ezentúl pár hetente előtúrnék néhány aranyköpést a régiek közül, szíves engedelmetekkel :) (All rights reserved.)
Manwe
Szo Jan 19, 2002 
Olvastam a filmkönyvben, hogy Legolas 2931 éves!

Nuadliel
Én annyiért vettem meg...

almoselod
Sze Jan 23, 2002 
Tehát remélem, hogy John-Rhys Davies rendbejött addigra, és a verseny nem fog elmaradni! Ja és azt is remélem, hogy Gimlit nem felejtik le Legolas mögül Rohanban!

Vic
Cs Jan 24, 2002 
ha holnap felkelnék és egy csinos tündelányként az lenne a nevem, hogy Mrs. Legolas Mirkwood, nem tiltakoznék :))) 

Olórin
V Feb 03, 2002 
Lányok,

Egy vagyont keresne rajtatok az, aki egy Wood-elf Chippendale Showt összerakna, benne Legóval...

Először leteszi az íját...
Aztán a tegezt...
Aztán földre csusszan a köpeny...

ÉSzAH
V Feb 03, 2002 
Olórin, ne írd, hogy Lego, mert Morgana kiakad.  
Egy Chippendale show azért illúzióromboló lenne, lássuk be. Legolas nadrág nélkül még hagyján, de íj és tegez nélkül?

Dodie
V Feb 10, 2002 
Arwen unokasága: nézzétek meg a Szilmariklokban, hogy Elrond Earendil fia, ő pedig Idril fia ő pedig Turgon fia, akinek az apja Fingolfin. Fingolfin tetsvére Finarfin, akinek a lánya Galadriel. Javítsatok ki, de anagymamám nem anyukám mamája? nem anyám Üknagyanyjának tetsvérének a lánya.

Morgana
Igen, de ezek vérfertőznek, mint a nagy uralkodódinasztiák! 
Szóval Elrond elvette az (Dodie szerint) anyja üknagyanyjának a testvérének lányának a lányát és ebből a frigyből született Arwen, meg a két fivére.
Szóval (most figyeljetek): Arwennek Galadriel egyszerre a nagyanyja és az apja üknagyanyjának a testvérének a lánya is.

ÉSzAH
P Feb 15, 2002 
Ouch, a bordatörés szar ügy. 

Hórusz szerelmére ... én Celeborn lennék a GYU-ban! Ez meg hogy jött ki nekik???

Egyébként hülyeség a teszt, mert szerintem Legolas is csak akkor harcol, ha muszáj. Kedvtelésből inkább repülő falevéldarabkákra lődöz 3 km távolságból.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67936 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Őszintén szólva megnézegettem a szokásos Legolasos és Orlando Bloom-os honlapokat, és nem találtam sehol sem új képet vagy cikket, úgyhogy sorry.
Viszont ezt nézzétek:
Behaltam tőle...

Nos, hogy ne legyek teljesen off, íme egy gyönyörű Legolas fanart:
elfwood.lysator.liu.se/loth/a/i/ ... h.jpg.html
:itscool: Kár, hogy még nincs készen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67906 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg jó az a kép... Mit forgat? A Ned Kelly-t? A helyi napilapban volt róluk egy cikk Heath-szel, hogy micsoda szakállat növesztettek, és a producer elkezdett parázni, hogy a csajok nem fogják őket kajálni... Hihi... Én nem tartok tőle... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67901 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szép szép szép kép....(Hehe ez még rimel is)

Mi hír Orliról????Még mindig forgat????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67900 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem semmik vagytok tik! Millió köszönet az elmúlt hét terméséért! (Véleményem szerint még mindig ez az egyik legszínvonalasabb topic :) )

Csak egy képet hoztam, amit már láthattunk, de milyen képet! Azt a nyilas, csíkos képet, kicsit sötétebben, csík nélkül...yes!
Ím
(jobbklikk műxik, vagy cél mentése más néven)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67898 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hú, Háthien, köszi szépen, azonnal megpróbálom így is! Hogy ti miket tudtok!
Ja, hogy megháláljam! A www.musingsofviggo.com -on rengeteg frissítés során raktak be különböző dolgokat Orlie-ról, elég sok, nincs időm berakni, de szerintem érdemes mazsolázgatni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67871 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Undómiel:nekem se jönnek be azok a képek!Brühühü! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67831 Írta: Krisie
Krisie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)


Ezek tök szép képek!
Van esetleg valakinek animés Legolasa mert nekem csak pár darab van

♥ Verselős Tünde Hercegnő ♥

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67828 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Undómiel: jobb klikk, cél mentése más néven, jelöldki hova akarod menteni, ok, és gyönyörködj :eek2: :biggrin2: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67783 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celeb, nekem nem jönnek be? Azt mondja, forbidden, csak nekem vagy másnak is, vagy most mi van??? Úgy szeretném megnézni azon a képen azt az izmos karját... :heu:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67775 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szervusztok kedveseim! Hosszú idő óta ez az első nap, hogy van időm kicsit körülnézni itten! Jó látni, hogy Vic megint nem hagyta hogy unatkozzunk, unatkozzatok. Nos pár csemegét én is hoztam:

Oralndo a bluebox előtt. Tisztára, mint Eroll Flyn hajdan a Robin Hoodban! :D
blooming.fateback.com/orlando/diary05.jpg

Ez már megvolt sokféleképpen, de itt olyan szépen kijön az izmos karja, és az ív, ahogy megfeszül, mikor lőni készül!
blooming.fateback.com/legolas/legolasbanner.jpg

Jól látom, hogy itt zöld szemei vannak? 8O
blooming.fateback.com/orlando/candid_4.jpg

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67771 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát elég kihalt ez így reggeltájt. :look:
Tudok szerlmes emotikont: Orli
Hogy teccik?
volna egy kérdésem: a magyar Orli-oldal címe?

A kézírás-elemzés honnan van?
Jól átolvastam-átgondoltam, és megállapítottam, hogy el tudnám viselni.
Mármint szeretőnek.
Teljesen odáig vagyok meg vissza tőle újabban. Egyre jobban.
De komolyan. A képekkel jár. Meglátok egy jót, és fél perc után magamhoz térek.
Na jó, ennyi lesz.
Holnap megyünk Horvátországba! :cooljump: :dance: :itscool: :mrgreen: :biggrin2: :hello: :bandit:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67691 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az elemzést nagyon köszi!!!!!!!! :D
Van benne olyan, hogy hanyagság.
Szóval erre ott vannak azok a képek, hogy kockás-pöttyös ing, kicsi, lila nyakkendő, zakó, koptatott farmer, és sportcipő. 8)
Ami nekem teccik, de azért...
Meg vmilyen díjkiosztó, és a McKellen meg a Billy hót öltöny, minden, ő meg kigombolt kockás ing... (Meg kell jegyeznem, azért az a kigomblot kockás ing ritka jól áll neki...) :P

Na, már ennyi, mert csúcsidőben netezek, majd holnap jövök, kicsit tovább...
Addig összeszedem gondolataim...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67674 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt pedig a német Tina magazint lehet beszkennelve látni. Az Orli képet már ismeritek, de azért berakom ide, mert "friss" az újság:

orlandomultimedia.net/news2002/j ... 2002b.html

Még korábban kértétek, hogy rakjam be újra azt a fotót, ahol Orli mobiltelefonál:
www.dazzled.com/theobfiles/pictu ... afta17.jpg
Ennyit arról, hogy technofób... :lol: (A kép egyébként a februári BAFTA díjátadón készült)
A kép annyiban "aktuális", hogy itt lehet olvasni arról, hogy a lány szerint, aki képeket készítette, vagy Startac V vagy Samsung mobilja van... 8)
sweetsuite.org/site/site/bafta.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67667 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt hiszem, itt volt az ideje, hogy végre normális minőségű nagy fotókat is láthassunk a Ned Kelly c. filmből. Egy ausztrál magazin végül megtette ezt:

orlandomultimedia.net/news2002/j ... lyset1.jpg
orlandomultimedia.net/news2002/j ... lyset2.jpg
orlandomultimedia.net/news2002/j ... lyset3.jpg

Ha nem jön be így a kép, akkor javaslom a másolást felülre a címhez és úgy be kellene jönnie...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67607 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És íme a bizonyíték... egy tünde is lehet ideges a számítógép előtt: :biggrin2: :lol:
imagehosting.bidbay.com/image.php3?imgID=762507

Ez pedig egy mangás Legolas fanart:
i.mediaminer.org/far/26147.png

Találhattok egy másikat itt is:
www.full-bloom.net/fanart.html - a 2. kép most a friss, de itt már tényleg úgy néz ki Legolas, mint egy csaj... :eek2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67604 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Woww....Vic hogy te miket találsz...(Milyen keresöt használsz te???? :wink: )
A kép naon jó...ez a csikos feksö.... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67603 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Amikor az MTV Movie Awards ment néhány hete, azon a hétvégén az MTV leadott egy eddig még általam nem látott LOTR werkfilmet, ami kb. félórás volt. Ebben Orlando csíkos felsőt viselt, úgy beszélgettek vele és Livvel. Nem találtam eddig erről az interjúról egyetlen fotót sem... egészen mostanáig. Ráadásul egy magyar honlapon.. 8)
www2.online.rtlklub.hu/forum/for ... 24324.pict

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67533 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hm, foszforeszkáló Legolas! :cool2: Hogy ez mekkora üzlet! Mit ki nem találnak egyesek! Jól van, én is megnézem holnap az itteni Kaiser's-ban! Köszi a tippet!!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.561 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére