Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 1 hónapja #116457 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért nem tud nekem seni válaszolni?
Egyébként is olyan nagy itt csend,hogy már szinte fáj.....az elözöeket ,mikor ment a film a mozikban sokkal többen voltak itt,most meg örülök ha látok új hozzászólásokat,kész öröm fog el olyankor!
Nem haragszom senkire csak nem válaszol senki a kérdésemre amit oly sokszor tettem már fel.....
képet most nem fogok küldeni.....
:cry: na ilyen kb a kedvem sajnos az összetartás úgy látszik elég gyenge mostanában....
nem akarunk inkább róla beszélni?Kép helyett küldök egy-két sztorit bár szerintem már mindeni ismeri ezeket

Ian McKellen
Mint Gandalf, a Szürke mágus, volt ez a harcom Szarumánnal, a Fehér mágussal. Christopher Lee, aki Szarumánt játssza, rámmutat a botjával, én pedig pörgök a padlón a vállamon, lábaim a levegőben. Az én voltam. Azt én csináltam, a lábaimmal a levegőben és egy mágnessel, ami a földön tartotta a vállamat. De éppen csak a kamera látókörén kívül ott volt egy gerincmasszőr, egy csontkovács, és egy massz

Viggo MortensenEgyszer egy zsaru megállított Wellingtonban, mert a karddal a kezemben sétáltam ki a lakóházamból, és úgy szálltam be a kocsimba. Gondolom, elég riasztó látvány lehetett bárki számára hajnali 5 órakor látni engem karddal mászkálni. De miután elmondtam a zsarunak hogy mire való, elengedett. De mindig magamál tartottam a kardot. Egyszerűen úgy éreztem, hogy ez része a munkakörömnek.

Orlando Bloom
Igazán szórakoztató lehetett a stáb egy wellingtoni esti kimenőn. A hobbitok a lábukat piszkálták, a tündék meg a fülüket.
:D :D :D :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116390 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116372 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Húú amikor azt a képet megláttam,azt hittem hogy szívrohamot kapok,imádom ezt a képet....fantasztikus,nem hiába volt modell!www.bagendinn.com/images/lij/ofthesexy.jpg

www.bagendinn.com/images/lij/parislij3.jpg
itt mintha megbeszélés lenne,nagyon cui...


www.bagendinn.com/images/lij/ahtew2.jpg
szexi



www.bagendinn.com/images/lij/upsidedown2.jpg
mint gumiember

www.bagendinn.com/images/lij/projectilecute2.jpg
milyen laza és szép :P



www.bagendinn.com/images/lij/lijconcandid.jpg

ez hol lehet?



www.bagendinn.com/images/ljbball2.jpg
én nem tudnék ilyen lazán ülni a nyakába ugranék

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116369 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem tudom hogy mennyire ismerit a nostale oldalát?! nagyon jó oldal...azt sem tudom hogy mennyi történetet ismertek a forgatásról,erről majd irjatok jó? 8O
KÉPEK!
www.classicxf.com/images/TTT/sme ... one008.jpg
Itt olyan kétségbeesett

www.classicxf.com/images/TTT/emy ... les006.jpg
meggyötörten
photos.yahoo.com/bc/tyler_durden ... %26.view=t
interjú közben,nagyon helyes


photos.yahoo.com/bc/tyler_durden ... %26.view=t
nagyon magyarázhat

nincs vkinek elözetese a bumlbee-filmről:?
:( :oops:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116364 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
gallery.ejwsites.net/galpic/gall ... still3.jpg
remélem bejön....

Bevallom mikor elöször láttam,vagyis azt hittem...akkornagyon tetszett ez pedig a gyu-ban volt azt hitttem hoigy ott csak 16 éves,nem tévedtem sokat... :)
ezután tudtam meg hogy én már láttam ezt a nagyon szép férfiut,pl
a halhatalan szerelemben,vagy a Deep impact-ben.....csak akkor newm nagyon figyeltem ki az afiú mivel még nem nagyon érdekeltek a filmek...teljesen máshogy gondolkodtam nem úgy mint ma 20 éves fejjel.... :) :D
egyébként nekem is a szeme volt az ami megfogott,bár szerintem egy kicsit hizhatna olyan kis gebe...remélem nem sértettem meg senkit
azután az arca,hogy milyn szép és tiszta, az egész kisufárzása olyan erős volt hogy nem nem lehetett nem észrevenni és beleesni! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116361 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
volt egy kis gond és lefagyott a gépem,+ 2-szer leszakadt...így nem hiszem,hoigy hosszú levelet fogok irni,nos talán vki tud majd segiteni nejkem....a dvd extra vagy vmilyen video nincs meg vkinek és esetleg nem tenné be? 8O
nagyon szeretném!
Nem hiszem,hogy illene hozzám....ég és föld vagyunk...de mint álmodozás lehet róla szó
nemsokára lesz a Deep IMpect!!!!
Szinte már nem is emlékszem a filmre.....a bumblebee flies anyway miről szól?Annyit tudok,hoggy amnéziás....mást sajnos nem
tudjátok miről szól,nem jött még ben Mo-ra?
egy -két kép!www.chrishb.com/portfolio1/film_and_television.html#

gallery.ejwsites.net/galpic/gall ... thefan.jpg


gallery.ejwsites.net/galpic/gall ... varily.jpg

gallery.ejwsites.net/galpic/gall ... stress.jpg


gallery.ejwsites.net/galpic/gall ... /capt1.jpg
:D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116359 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze,ha választanom kéne biztos őt választanám! :D
De ha lehet inkább barátnak,én férjben nem gondokodom,az túl elkötelezett....

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116342 Írta: shark
shark válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: shark: sztem már voltak, de hát ki ne nézné meg ezeket ezerszer? :wink:

Ha nincs új téma, akkor ez:
szeretnétek férjetekül Lijt? indoklással!



ahm....
NEM
Mivel nem vagyok meleg és szerintem ő sem :twisted:

üdv a fogadóban!
pajkosponi.bixerver.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116331 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
shark: sztem már voltak, de hát ki ne nézné meg ezeket ezerszer? :wink:

Ha nincs új téma, akkor ez:
szeretnétek férjetekül Lijt? indoklással!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116311 Írta: shark

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116277 Írta: kokitti
kokitti válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

A nyáron megrendezésre kerül a Gyűrűk Ura tábor.
Akit érdekel nézze meg a következő oldalt:
www.tar.hu/gyutabor/introelso.htm
Érdeklődni a 06305588358-as telszámon, illetve a gyutabor@level.tar.hu -n lehet!
Jelentkezzetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116270 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116219 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helloka!

Fangi: jaja, amik bejöttek, azok tényleg szupi képek!

Fangi írta: www.freeweb.hu/animezene/nostale/frodo/elijah/kepek/eli11.jpg


Ezen nagyon arany! :D És júj, de megörültem! Én is úgy imádom azt a löttyöt, amit iszik! Szlovákiában is lehet olyat kapni, ott ittam, és nagyon szeretem! Az egyik kedvencem! Aztán egyszer lehetett nálunk is kapni, de azóta sehol sincs. :cry: És most megláttam, h ő is azt issza...de tök jó! :P

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116215 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: tök jók a képek, amelyeket sikerült megnyitnom! :D

Hamarosan Kötöznivaló bolondok! Vasárnap éjjel!!!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116211 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
[u]Viggo Mortensen[/u]Sean Bean és én folyton ugrattuk a tündéket és ők ugrattak minket. Azt mondták, mi koszosak és büdösek vagyunk, meg kevésbé intelligensek és elegánsak, ami valószínűleg igaz is. Így kommentáltuk hiúságukat: "Nos, ha végeztetek a körmeitekkel, megtámadtak minket."

Orlando Bloom
Forgattuk ezt a jelenetet, amelyben 30 ló volt felsorakoztatva. Vagy ötször kellett felvennünk. Át kellett lovagolnunk ezen a halmon, le egy vízmosásba; aztán meg sziklák voltak meg egy meredek lejtő. Nos, a lovak csordaállatok, ember. És amikor a lovak megindulnak, akkor aztán igazán mennek. Az utolsó beállításnál a rendező így szólt: "Most képzeljétek azt, hogy az orkok (óriás-szerű szörnyek) felbukkannak mögöttetek." Szóval felemeltem az íjamat, de a lovak csak nem akartak megállni. Gimli leesett, rajtam landolt, én meg egy sziklára estem. Eltört egy bordám, Viggonak meg a foga tört le.


bucsúzom
:cry: :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116207 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon aranyosak a képek! :D Most már jól raktad be őket... :D
Most viszont sajna mennem kell aludni. :( Szia!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116206 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem a második a legjobb kép,nagyon szépek a szemei,jó a világítás is.....mit gondolsz?vagy gondolok?
Videot nem tudsz betenni?
:lol: 8O

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116205 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De jó hogy te itt vagy!
na akkor újra:http://www.freeweb.hu/animezene/nostale/frodo/kepek/frodo06.jpg

www.freeweb.hu/animezene/nostale ... rodo10.jpg

www.freeweb.hu/animezene/nostale ... /eli15.jpg

www.freeweb.hu/animezene/nostale ... /eli11.jpg

:D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116204 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Fangi!Üdvözöllek körünkben.Én még itt vagyok nyugi. :D
A képek nem jönnek be,mert csak internetes helyről tudsz beszúrni! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116203 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116196 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló mindenki!

Az az igaszság,hogy én elöször vagyok itt...a másik pedig hogy én is imádom Eliját....ezért szeretnék róla beszélni óly sok jó dolgot mint ti.....
Egy kérdés:Vki nem szeretne beszúrni egy -kis videót mert a múltkor jártam itt és nem emlékszem melyik oldalon volt......nem tailer kéne hanem az ökörködésük....a forgatás szübetében....egy két
képet én is küldenék,bár azt gondolom,hogy ti már ezt mid láttátok..ezért bocs
:D :?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116085 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha legközelebb jövök Én is megpróbálok válaszolni a kérdésre.
Amúgy az az ágynemű valami fantasztikus, Én is szeretnék egy olyat. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116015 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Ha gondoljátok, beszéljük ki ezt:

7., A könyvben Frodó és Samu a lehető legjobb barátok és társak, viszont A Két Torony film több jelenete is meghazudtolni látszik ezt.

Ön szerint miért történt ez így?

Hm...ez jó kérdés...
Lehet,hogy csak én gondolom így,de sztem azért a TTT-ből se az jött le,hogy megromlott volna a kapcsolatuk/barátságuk,hanem azt akarták megmutatni,hogy milyen hatással van a gyűrű Frodóra.És azért voltak a TTT-ben is olyan jelenetek,mely épp a barátságukat bizonyítja,amely azért az út folyamán egyre biztosabbá és erősebbé válik.Aztán remélem ez a RotK-ban csak fokozódni fog.

Niph írta: Április 27-én 21 órakor a tv2-n Deep Impact!

Ez tök jó hír!Igaz már láttam videón a filmet,de akkor nem igazán Lij miatt néztem meg... :lol: :roll:

Képek:
:arrow: always.ejwsites.net/images/randomh05.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/randomh02.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/randomh04.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/hotphotoshoot02.jpg -elolvadtam... :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116010 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Istenem....ezt a képet csak akkor nézzétek meg ha van a közelben aki fölkanalazzon titeket!!!Ez a beállás :lol: ez a nézés :lol: ez a Donaldkacsás póló :lol: !!!!!!!!!!
www.bagendinn.com/images/lij/pingslikeaduck.jpg


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de dúúúúúúúúrva 8O :lol: :lol: :lol: :lol:
de nagyon kis cuki 8) :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #115993 Írta: Elen
Elen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mit csinálja nem tom elolvasni a kérdéseket mert túl világos??????egyépként iszonyat jók a képek az összes!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #115981 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a kapcsolatuk részint azért változott a filmben, hogy érzékelni lehessen, milyen rettenetes hatalma van a Gyűrűnek. Még az az egy személy, aki igazában alkalmas arra, hogy viselje a terhet, ő is iszonyú nehézségek árán tud csak megbirkózni vele. És Frodó a Gyűrű gonoszságán át Samut is ellenségnek láthatja, nem? :roll:
Április 27-én 21 órakor a tv2-n Deep Impact! Lij rúlz! Donald kacsás pólóban és ágyneműn is! 8)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #115900 Írta: zsuelanor
zsuelanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi mindenkinek, aki válaszolt a kérdőívre, továbbra is szeretettel várom gondolataitokat!!!

Örülök, hogy ennyien hozzászóltatok!!!

"For not we but those who come after will make the legends of our time."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #115889 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
1etértek! :wink:
Majd vk kölcsön tudná adni a filmet? :roll: :oops:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #115888 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Szerintem ha nem lettek volna ilyen jó barátok, Samu megöli Frodót, hogy elvegye tőle a Gyűrűt, mint annak idején Szméagol Déagolt. Pont ez, a szeretet ereje segít a Gyűrű hatalnámak legyőzésében, mert ha nem lenne Frodó barátja, eleve el sem kísérte volna a Hegyig, nem segít neki oda felmászni...
De annak, aki nem olvasta a könyvet, tényleg úgy tűnhet, mintha teljesen gallyra ment volna a barátságuk, közben pont az ellenkezője igaz.



Én ezt írtam a kérdőívben a kérdésre:
Szerintem a TTT sem hazudtolja ezt meg, legfeljebb hangsúlyozottabban ábrázolja a konfliktusaikat. Ami kell is ahhoz, hogy érezhessük mi zajlik le bennük, a lelkük mélyén. Samu a filmben is végig Frodó érdekeit tartja szem előtt, még ha sokszor nem is érti Frodó cselekvésének mozgatórugóit (gondolok itt arra,amikor megbízik Gollamban, vagy mikor Frodó arról beszél, hogy segítenie kell Gollamnak, "mert hinnie kell, h. visszatérhet"- ez a mondat szerintem csak akkor értelmes, ha Frodóra magára vonatkoztatjuk: hinnie kell, hogy van visszatérés a Gyűrű általi megszállottságból).
Samu félti, vigyázza, szereti Frodót, és ha kell bátorítja és felrázza, mikor elcsügged. Ezek a motívumok szerintem a filmben és a könyvekben egyaránt megjelennek.


És más: felvettem a HBO-s filmet, ma reggel elkezdtem nézni, és pont odáig jutottam, mikor egy nagyszemű, bérgyilkos hobbit talpig feketében belép a filmbe!!!! :D :D Na, vajon, ki??????????? Eszméletlen! :lol:
Egyébként eddig a film is jópofa volt-krimivígjáték :)

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #115855 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ha nem lettek volna ilyen jó barátok, Samu megöli Frodót, hogy elvegye tőle a Gyűrűt, mint annak idején Szméagol Déagolt. Pont ez, a szeretet ereje segít a Gyűrű hatalnámak legyőzésében, mert ha nem lenne Frodó barátja, eleve el sem kísérte volna a Hegyig, nem segít neki oda felmászni...
De annak, aki nem olvasta a könyvet, tényleg úgy tűnhet, mintha teljesen gallyra ment volna a barátságuk, közben pont az ellenkezője igaz.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.329 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére