Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 1 hónapja #116991 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116965 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ien_26.JPG - Frodó meg azok a nagy kék szemek...
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ire_23.JPG :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116952 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

adastra írta: A Vissza a jövőben-ben mit játszik???Ugyanis imádom a filmet, soxor láttam már, de nem emléxem rá. mivel akkor még nem ismertem őt :(


De ami a lényeg: láttátok? Jövő héttől újra Flipper sorozat, aki lemaradt
róla! Abban is játszik, nem? Nemcsak a filmben?


A Vissza a jövőbe 2-ben ő az egyik kissrác abból a 2-ből, akik nem tudják, hogy mire való a videojáték. :wink:
Ha jól emlékszem, tavaly már kitárgyaltuk, hogy a Flipper sorozatban nem szerepel, csak a filmben. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116939 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csajok, videókat izzítani!
Április 27-én, vasárnap Deep Impact a tv2-n 21:00kor!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116904 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a kötöznivaló bolondokban nagyon szeretem,,,,,jól áll neki ez a kemény stilus...és az amikor elsirja magát....jajjjj
a magyar hangja elég fura volt elenite,de most már nem az ,,,,fel is vettem...most majd a deep impactot kell majd!
már várom a filmet,hisz oly rég láttam meg akkor még nem igazán érdekltek a filmek,,,,,kis tökös voltam még!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116903 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Hogy mit láttam tőle? Jófiú, Deep Impact (elég régen), Faculty (angolul csak sajnos :( ) , Radio Flyer, Kötöznivaló bolondok (mikor elbőgi magát! jahahahaj!), GYU ( természetesen :) ), jaaa, a Vissza a jövőbe 2.-t is gondolom mindenki látta, abban is van. :wink:
Halhatatlan szerelem (a kis pilóta 8) )


A Vissza a jövőben-ben mit játszik???Ugyanis imádom a filmet, soxor láttam már, de nem emléxem rá. mivel akkor még nem ismertem őt :(
Most nézem a Kötöznivaló bolondokat - haláliakat röhögök rajta: ahogy keménykedik a kis macsó hobbit ! :D
A Faculty-t meg érdemes magyarul is megnézni, önmagában is egy jó scifi -aki szereti, és izgi, meg ötletes. Ja és akkor még szintén új arc volt a Josh Hartnett, meg Salma Hayek is van benne (mindkettőt csípem).

De ami a lényeg: láttátok? Jövő héttől újra Flipper sorozat, aki lemaradt
róla! Abban is játszik, nem? Nemcsak a filmben?

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116901 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Hogy mit láttam tőle? Jófiú, Deep Impact (elég régen), Faculty (angolul csak sajnos :( ) , Radio Flyer, Kötöznivaló bolondok (mikor elbőgi magát! jahahahaj!), GYU ( természetesen :) ), jaaa, a Vissza a jövőbe 2.-t is gondolom mindenki látta, abban is van. :wink:
Halhatatlan szerelem (a kis pilóta 8) )


A Vissza a jövőben-ben mit játszik???Ugyanis imádom a filmet, soxor láttam már, de nem emléxem rá. mivel akkor még nem ismertem őt :(
Most nézem a Kötöznivaló bolondokat - haláliakat röhögök rajta: ahogy keménykedik a kis macsó hobbit ! :D
De ami a lényeg: láttátok? Jövő héttől újra Flipper sorozat, aki lemaradt
róla!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116891 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudtok úh hirt ELIJÁRÓL?
éRDEKES hogy mostanbában nem cikkeznek róla,nem gondoljátok na majd ha lesz a gyu3 a mozikban na majd akkor megint újra sok hír lesz róla!Sikerült rá
vennem a barátnömet hogy nézze meg a gyu-át!!!!!ma nézzük meg!
hm.....kiváncsi vagyok tetszetni fog e-neki!! :D
nagyon tetszik neki a Gollam,csak részben ezért akarja megnézni...az a poén hogy nem mondtam neki hogy az első nem fog szerepelni :) :)
bár sajnos röhögött rajta látszik,hogy nem olvasta a könyvet és nem tudjas hogy milyen komoly jelentőségű ez az egész,vagy csak én fogom fel ilyen hülyén?!
Jjajj ha már megint itt lyukadtam ki,elmesélem a mozis történetem,hogy hogyan jártam én és a barátom ....
a gyu2-öt néztük a moziban!A barátom mellé egy pár ült a tipikus szöke,modell alkat és akemény csávó tipus!
Az a lényeg,hogy afil közepe felett éreztem hogy vmi nagyon büdös terjeng a levegöben olyab csipős,kiderült a Szabolcs melett a csaj vmi salátás önettett zabált,,azt hittem hogy itt vége lesz és nem esziki töbet,csak hogy ez csak a kezdet volt ezután popcorn majd vmi húst evett és ezt végig müvelte egész film alatt...majd a film vége felé már ő is és a bARátja is elöre hajolbv ültek és unták az egsézet......a csaj mondta a baraátjának hogy mikor lesz vége?
a srác erre:mindjárt......
ezt vagy 3-szor eljátszották,
ehhez nem füzök semmit,no coment
de szerintem mindenki arra gondol amire én,az ilyen emberek miért ülnek be??????hülye divatmajmok 8) 8)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116851 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem megvan a Jégvihar (azóta sem láttam), a Fekete-fehér, a Jófiú, a Radio Flyer ;) ... Láttam a Deep impactet (háát)... Nagyjából ennyi. Ja! A Halhatatlan szerelem. Na az egy édes film. :) ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116849 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta:

Iowa írta: Amúgy ki milyen filmet látott már Lijtól és mi van meg?


Amit láttam: Faculty, Radio Flyer, Halhatatlan szerelem, Chain of fools, Huckleberry Finn, Oliver Twist, Deep Impact, Vissza a jövőbe 2., FotR, TTT, Jégvihar, Háború, Flipper

Azt hiszem ennyi. Mondjuk még lehet hogy van, csak nem jut eszembe :D De sajnos ezek közül sokat csak régen láttam, amikor még nem igazán érdekeltek a pasik :roll: és Lij se naon...

Ami meg van: Faculty, Radio Flyer, Háború, FotR

Nem vmi sok :oops: :?


Akkor Én is leírom mit láttam:
Radio Flyer, Oliver Twist(németül), Háború, Jégvihar, Deep Impact, Paradicsomi út (olaszul), Fekete-Fehér, Faculty, FOTR, TTT, Chain Of Fools. Azt hiszem ennyi. Ezek közül a Deep Impact és a Paradicsomi út nincs meg, a többi igen. Mondjuk a Deep Impactot hál' istennek most fogják adni.

Szerintem is jók a képek. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116846 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116834 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Amúgy ki milyen filmet látott már Lijtól és mi van meg?


Amit láttam: Faculty, Radio Flyer, Halhatatlan szerelem, Chain of fools, Huckleberry Finn, Oliver Twist, Deep Impact, Vissza a jövőbe 2., FotR, TTT, Jégvihar, Háború, Flipper

Azt hiszem ennyi. Mondjuk még lehet hogy van, csak nem jut eszembe :D De sajnos ezek közül sokat csak régen láttam, amikor még nem igazán érdekeltek a pasik :roll: és Lij se naon...

Ami meg van: Faculty, Radio Flyer, Háború, FotR

Nem vmi sok :oops: :?

A képek naon jók :wink: mint mindig...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116821 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bizony, muszáj szigorúnak lenni, különben nem lehet visszaolvasni a rengeteg felesleges sokszorosított beszólástól, meg ilyenektől.

Mikor először voltam multiplex moziban, akkor a Flippert néztük meg. :cool2:
Hogy mit láttam tőle? Jófiú, Deep Impact (elég régen), Faculty (angolul csak sajnos :( ) , Radio Flyer, Kötöznivaló bolondok (mikor elbőgi magát! jahahahaj!), GYU ( természetesen :) ), jaaa, a Vissza a jövőbe 2.-t is gondolom mindenki látta, abban is van. :wink:
Halhatatlan szerelem (a kis pilóta 8) )

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116817 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hmm...elég szigorú a moderátor
kell néha a szigor
nos én láttam, hallhatatlan szerelmet,és még láttam a jó fiut,ezeket láttam...sajnos a többit nem
:cry:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116657 Írta: zsuelanor
zsuelanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Tudom, hogy teljesen eltérek a témáktól, de még szükségem lenne néhány válaszra a kérdőívre (pár oldallal vissza).

Előre is köszi mindenkinek!

"For not we but those who come after will make the legends of our time."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116653 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szasztok!

Rég nem írtam ide, csak néha-néha kukkantok be ide, hogy mi újság... Sajnálom, egyszerűen nincs időm rá. :oops:
Ráadásul most sem azért vagyok itt, hogy új Lijes képet hozzak, hanem, hogy moderáljak. Bocsi. :oops:

Fangi: megkérnélek, hogyha elküldöd a hozzászólásodat, ne hatszor tedd meg egymás után, mert foglalja a helyet és zavarja a többieket.
Ha pedig Viggoról, Orliról vagy a többiekről idézel valamit, nyugodtan menjél át abba topicba, ahová tartozik, és idézd ott. Ez itt egy Elijah Wood topic, de ezzel gondolom, Te is tisztában vagy. :wink:
Kitöröltem néhány olyan hozzászólásodat is, ahol a saját gépedről szerettél volna képet betenni. Ez sajna nem jön össze, csak akkor, ha honlapról linkelsz be képeket vagy saját honlapod/képgalériád van.

További jó Lij-imádatot!

Vic
Moderátor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116647 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Namarie: :D
Fangi:szerintem Cirith Ungolnál van az a kép
de ez persze nem biztos!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116636 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off:
A National Geographicban olvastam /Gombei csimpánzokról szólü cikk/

"Magas rangú anyja és vezérhím bátyja, Frodó mellett aranyéelete van Gombéban a négyéves Flirtnek, aki gyakran puszta szórakozásból ugrál Frodó fején."

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116628 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sorry csajok, de háromszor ment be a legelső üzenetem és idegesített. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #116627 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy ki milyen filmet látott már Lijtól és mi van meg?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116626 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon jók a képek. Lij ne hízzon, így fantasztikus ahogy van. Szerintem nem gebe, normál alakja van, olyan szexy.

Örülök, hogy lesz a Deep Impact, most hétvégén láttam és nagyon tetszett, fel is fogom venni.
Try 17-t ..... igazából várom, csakhogy ott lesz Franyka is, de kibírom, minimum ennyit Lijért. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116621 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képeckék, drágaszágaim!

www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=339
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=338
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 448799.jpg - mi lehet már ilyen érdekes? csak nem a képem van azon az izén?? 8)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 439663.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 433324.jpg - éééédi!
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 283409.jpg - szereplőválogatás környékén volt ilyen a haja
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 287623.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 289137.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 283790.jpg - hogy örül már :D
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 392098.jpg - óvodások :D
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 974579.jpg

Na egyenlőre ennyi, nehogy megunjátok. :wink:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116620 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van itt élet azért, csírájában, hogy néha felburjánzzon, és el is száradjon, csíraként folytatva létét... :wink:
Magyarul: nem mindenki ír be, még ha olvassa is, de ha jó téma van, akkor pezseg a topic. Mint az ágyneműnél pár napja...

Hát azzal a képpel a filmben még nem volt dolgom, de fa van mellette, nem lehet Mória...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116605 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sjanos szomorúan vettem tudomásul,hogy itt nincs élet vagy csak én látom rosszul....... :(
nem tudom...
azért ez egy kicsit szomorúvá tesz :lol:

Azt hisezm ez a jelent nem volt a filmen vagy csak én gondolom így?
lehet hogy a bővítetteben van?www.frodoandsam.net/film/gallery/images/frodo/frodo-003.jpg

www.frodoandsam.net/film/gallery ... do-083.jpg
megszurkálva,jaj ez fájhat



www.frodoandsam.net/film/gallery ... do-058.jpg
elég rosszul néz ki


www.frodoandsam.net/film/gallery ... do-087.jpg
ez hol volt,tökre nem emlékszem

www.frodoandsam.net/film/gallery ... ly-001.jpg
hmm...

www.frodoandsam.net/film/gallery ... an-004.jpg
itt csak egy fél fejjel magasabb az Ian


mára enyit,bizom benne hogy többen leszünk késöbb
maj d ha mát mutatják be a gyu3-at talán

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116600 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
pár képet nektek!
itt nincs élet!

www.frodoandsam.net/film/gallery ... ts-016.jpg

www.frodoandsam.net/film/gallery ... ts-020.jpg



www.frodoandsam.net/film/gallery ... am-033.jpg
ez ari kép

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116598 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a deep impact április 27-.énl lesz a tv2-ön 21:00-kor
mindenki üljön a tv elé és élvezze!!!!

8)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116472 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a deep impact április végén lesz látható tv-ben....a pontos időt nem tudom,de még ma úgyis felkövök este(már otthon)és leiropm majd a pontos időt!!! 8)
olyan éhes vagyok!!!!!! :? :(
nemsokára hazamegyek és fezabálom a hütüt!!!
Gyrekek látjátok milyen fantasztikus idő van?
Hát nem csodálatos? :lol: a madarak csicsregnek a virágok bimbóznak és Elijah Wood még mindig ugyanolyan szép,helyes férfi!!!
Nme csodálatos így a világ?
:lol:
Mindekire mosolyogjon a nap

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116466 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bakis videó???HOL?ÉN még nem láttam...A naplókat olvastam,a színészekét csak futólag,de a humorosat azt végig! :)

Try17-t nagggyon várom!Ha minden jól megy amerikában nyáron bemutatják a nagyközönségnek...
Egy csajjal chateltem,aki azt mondta hogy ott volt amerikában a Try17.n premier előtti bemuetóján,és messzíiről látta Lijt...De lehet hogy kamuzott.
Te mit tucc róla?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116463 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil!

Köszi az infot...ez nagyon jó hir :lol: :lol:
a másik kérdésemre is tudnál válaszolni? :lol:
meg van a bakis video?
mert már láttam egyszer ,de nem emlékszem melyik oldalon volt....
jó lenne újra megnézni,nagyon feldobna
a ásik olvastátok már a szövetség naplóját???
:P
beszélgessünk egy kicsit róla!!!
Olyan kiváncsi vagyok a try seventeenre! :)
már láttam egy oldalon..hogy mutogattál...csak az még mire ide ér,hisezn még Amerikában sem mutatták be....olvastam az archivúmot,és láttam hogy sokan irták,hogy milyen édi volt a oscaron,na arrról én lemaradtam....viszont a 2003-as oscart felvettem,de ott meg nem volt jelen,csak a Sean Austin látta, :cry: :cry:
ez van...mindig lemaradok az ilyen jó dolgokról
majd 2004-esen ott lesz!!!és akkor majd kaszál a flm,amit már rég kellett volna neki :cry:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116459 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne bomolj Fangi,válaszolok! :D
A Bumbleblee nincs Mo.-n,a cinemáék írták nekem.De voltam Dániában,ahol az új filmek közt volt a téka polcán pár hete,tehát van remény!! :D
Sztem Lij nem gebe,ne hízzon,így jó ahogy van.Nekem úgyis bejönnek a vékonyabb alkatú srácok.
Mikor lesz a Deep Impact?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.640 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére