Elrond (Hugo Weaving)

Több
19 éve 10 hónapja #205252 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hmm, hogy egyes gyönge kis ártatlan lelkű kiskorúak mi mindent nem képzelnek egy fürt [size=9:1cg4crsf](sajna tökéletesen fedő :P )[/size] szőlő mögé... :roll: :lol:

Szóval, kivettem a képet, és bocsi, de nem gondolkoztam... úgy tűnik, ez is a mellékhatása annak, hogy az utóbbi két napban sikerült némileg túladagolnom magamnak Hugo-t... (Nemcsak a Priscillás videoklipet kaptam meg ugyanis, hanem több mint 3CD-nyi Mátrix extra végignézésén is túl vagyok... :mrgreen: ) A kép tehát priviben kérhető, bár szvsz nem annyira durva... talán Hugo kisugárzásától van, hogy még egy ilyen cenzúrázott verziónak is ilyen erős hatása van... [size=9:1cg4crsf]egy csomó LotR színészről rendelkezek ennél jóval durvább képekkel is, pl...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #205234 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

SIL: ugye tudod, hogy ide 18 éven aluliak is járnak, akiknek még gyönge kis, ártatlan lelkecskéjük van...

Enyje Nellas, te is előszőr berugsz, aztán amikor másnapos vagy szidod a pincért, hogy miért szolgál ki 18 éven aluliakat...... :P

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #205213 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jó Eru 8O 8O 8O !
SIL: ugye tudod, hogy ide 18 éven aluliak is járnak, akiknek még gyönge kis, ártatlan lelkecskéjük van... :roll: :roll:

Amúgy csatlakozom az előttem szólóhoz: :oops: :oops: :oops: [size=9:1opogl5v](a zárójeleshez nem :) )[/size]

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #205171 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Tudom már miért mondják, hogy te vagy a jónép megrontója!!!
Pirulok még egy sort:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Most már kellően vörös vagyok!!!
[size=9:20giw086](hmhmhmhm - ezt csak zárójebe mielőtt még odalenne a jó hírem!)[/size]

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #205159 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: Én még nem is láttam azt a képet. Legalább nagggyon durva??????

Nem láttad? 8O Akkor ezt orvosolnunk kell... :twisted:
(Figyelmeztetés: nyilvános helyen lehetőleg ne nézd meg, és lehetőleg ne igyál közben... :wink: )
*a kép a továbbiakban priviben kérhető :wink: *

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #205152 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Erre mondják, hogy legszebb öröm a káröröm! :roll:

Én még nem is láttam azt a képet. Legalább nagggyon durva??????

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #205035 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Vihííjj, ez a kártya kééééész! :lol: :up:

Képzeljétek, hogy megjártam!

Estel a minap fölírt magának CD-re pár dolgot a gépemről, pl. dalszövegek, zenefájlok, effélék; és hogy ne maradjon sok üres hely a CD-n, se szó, se beszéd, rámásolta a Képek-mappát MINDENESTÜL!!

És ott voltak a Hugo-képeim is, és azonkon belül.... khm....

Többek közt a SZŐLŐS kép is...

Jujjjjjj.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :evil:

Gondolhatjátok.... Majd a fejem égett le!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #204839 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sil: nincs erős idegzetem!!!!

huh, engem már az a kártya is kiakasztott! Erősen retusált....

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #204811 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Képzeljétek, Finarfielnek sikerült (bár nem az elejétől) felvennie a Priscilla promóciós videoklipjét (Alicia Bridges: I Love The Nightlife), amiben a Priscilla-részleteken kívül Hugo is szerepel, méghozzá... khmm... a klip folyamán átváltozik, ízelítőül a végeredmény:
csak erős idegzetűeknek...
[size=9:211k2hck](megjegyzés: a melltartón a propellerek forognak is... :wink: )[/size]
Csináltam már belőle pár screencapet, csak még helyet kell valahol találnom neki, és fel is töltöm, meg lehet majd nézni... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #204458 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Csele: már alig várom!!! Talizzzzuuuunk! :hello: :dance:

Sil: ez édes, de mér' van kicsit ilyen... öö.. nyomott mosolya? Tudom, hogy az ember/tünde arcizmai berozsdálnak egy idő után, de ennyire...?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #204409 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sziasztok!
Nem tudom, hányotokkal beszéltem már erről, s hogy ide írtam-e (bocs, nagyon le vagyok amortizálódva, ma fejeztem be a vizsgaidőszakom), de a táborban az Elrond-tali meglesz, ugye?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #204306 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Új Decipher-kártya :hello: :
img41.photobucket.com/albums/v12 ... Elrond.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #203623 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Köszönöm :oops: :oops:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #203621 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Jajdenagyonjó!
Hihetetlen érzéked van hozzá, hogy megragadd ezeket a hangulatokat, nekem meg csak homályosodik itt a szeme a képernyő előtt *szipp*!

Tessék gyorsan felpakolni Sil fanfic oldalára!!!


Megyek, s mégegyszer elolvasom...

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #203615 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nah, hogy valami legyen is a topicban:

Elrond szemeinek tükrében fények ragyogtak, elhalványultak, majd újra felizzottak. Celebrían férje arca fölé hajolt, s megbűvölten figyelte az alvót, ahogy a tünde-álmok ösvényein vándorol. Egy pillanatra a szemekben olyan fénysugár villant, hogy Celebríannak be kellett hunynia a szemeit, és mikor újra kinyitotta, pillantása férje éber tekintetével találkozott. Elrond mosolygott.
Felült az ágyban, magához húzta feleségét, és így ültek egy ideig, miközben Valinor tökéletes csendjét nem zavarta meg semmi; Varda csillagai lámpásokként ragyogtak a bársony-fekete égbolton.
– Álmot láttam – szólalt meg ekkor Elrond. Felesége felpillantott az arcára, s látta, hogy a férfi arca boldogságtól tündöklik. Nem szólt, csak várta, hogy Elrond elmesélje, mit látott.
Gondor fáját láttam, s azon két virágzó ág fonódott egymásba. Ahogy közelebb léptem, és megérintettem a virágokat, egy új, üdezöld hajtás sarjadt a két ágból. Nőt, növekedett, mígnem ez is virágot hozott, mely illatosabb és gyönyörűségesebb volt a többinél.
Ekkor Undómiel hangját hallottam, amint így szól:
– Bár Apám is láthatta volna gyermekemet, Gondor örökösét. Biztos nagyon boldog lett volna… Eldarion…
Felnéztem az égre, s megpillantottam Eärendil csillagát, s oly fényesen ragyogott, mint azon az éjszakán…

– Emlékszel, kedvesem? – kérdezte most Elrond szavakkal feleségétől. – Mikor Arwen a világra jött…
Tekintete az ablakon beáradó holdfényre vándorolt.
– Olyan volt álmomban Apám csillaga, mint leányunk születésekor.
Felkelt az ágyról, és kisétált a teraszra. Celebrían követte, s a csillagos ég alatt, átölelte Elrond vállát, s a szemébe nézett.
– Eldarion? – kérdezte. Elrond bólintott és kelet felé fordult. Celebrían férje mellére hajtotta fejét és azt suttogta:
– Bár Arwennel lehetnék e pillanatban…

Minas Tirith fellegvárában Arwen hozzásimult Elessarhoz, aki karjaiban tartotta újszülött fiukat.
– Eldarion…
Arwen egy pillanatra behunyta szemét, és mikor újra kinyitotta, boldogan elmosolyodott.
– Apám és Anyám e pillanatban osztoznak boldogságunkban.
Aragorn csodálkozva nézett királynéjára.
– Honnan tudod?
Arwen nyugat felé tekintett az ablakon át és arcán egy könnycsepp gördült le.
– Érzem…


Ez délután született. Jó?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #202265 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Köszönöm...
:oops:
Én is szeretlek titeket.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201875 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Vizsgaidőszak keményében vagyok, így csak gyorsan! (de azért kedvenc topicomat nem hagyom magára! :wink: )

"Go to Him!" - asszem.. szóval, hogy Menj oda hozzá!

Áhh! *szipp*

(szájról olvasásban jó vagyok... még nem olyan rég voltam gimis.. )


*nagyonszipp-szipp*
Amugy én is nemrég voltam gimis, de ott engem nem tanítottak szájrólolvasásra, csak mellébeszélésre :wink: :roll:

Eleniel:
mindenben nagyon egyetértek!!! *mégszipp-szipp*

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201527 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Eleniel (csillaglany) írta: Aztán szomorúsággal vegyes szeretet.
Aztán remény.

Mert rendkívüli szíve és ereje van. Annyi csapás érte, mégis önzetlen és toleráns maradt... folyton adott. (Azt nem mondom, hogy sosem kapott, mert ez nem igaz, de a fájdalmas emlékek attól még megmaradnak.)

Mennyi erő kell ahhoz, hogy elengedjük, aki szeret? Ő mégis megtette, nem is egyszer.


Eleniel meg tudja fogalmazni... :cry:
Tudod, nagyon szeretlek ezekért a sorokért.

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201448 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hogy mikor szerettem meg Elrondot?
Pontosan nem tudom... De a filmben, az tuti, mert már nem emlékszem arra, mit gondoltam róla, mikor úgy tíz éve egyszer elkezdtem olvasni a könyvet - igaz, akkor fel is adtam... Úgy tűnik, mindennek eljön a maga ideje.
Már az elején szimpi volt, amikor Gandalffal beszél. "Ám az, hogy a Gyűrűvel ily messzire eljutott, bizonyítja a hobbit erélyét a gonoszsággal szemben..."
És ahogy később egyre többet tudtam meg róla, és egyre többet olvastam róla itt is, mérhetetlen tisztelet alakult ki bennem iránta.
Aztán szomorúsággal vegyes szeretet.
Aztán remény.

Mert rendkívüli szíve és ereje van. Annyi csapás érte, mégis önzetlen és toleráns maradt... folyton adott. (Azt nem mondom, hogy sosem kapott, mert ez nem igaz, de a fájdalmas emlékek attól még megmaradnak.)

Mennyi erő kell ahhoz, hogy elengedjük, aki szeret? Ő mégis megtette, nem is egyszer.

(Emlékszem, először sehogy sem tudtam megjegyezni a nevét :D - ez ma már olyan hihetetlen, de akkor furcsa volt... A nevekkel amúgy is hadilábon állok. Úgyhogy az "elront" szóhoz kapcsoltam... :oops: :roll: )

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201445 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Na ne... :lol: Nellas, figyu, föl kéne tenni a hw-re! Ha esetleg ki lehet nyomozni a szerzőt, írni kéne neki, hogy ugyan, engedje már meg, aztán hajrá! (Én is így kértem meg Nemist, némi tört angolsággal, persze megnyugtattam, hogy nálam sokkal profibbak fogják lektorálni... :wink: )

Csele: ne haragudj, de bizony elfelejtettem...
Sil: ha nálad van, el tudod küldeni Cselének A Tale of Elrond and Celebrían - fordítást, ami kész? Nem tudom, mikor jövök gépre, és lehet, hogy megint elfelejtem. Csele meg türelmetlen... :lol: Hiába mondom, hogy még ellenőrizni kő', és még csak a fele van meg...

A szkennelés nem jött össze, valami baj volt az ismerős gépével, nem tudta lemezre menteni... pedig már úgy örültem... :?

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201327 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: Elrond az esküvön - az a tekintet! *Cseleújraapadlőszőnyegben* S vajon mit mond Arwennek?


"Go to Him!" - asszem.. szóval, hogy Menj oda hozzá!

Áhh! *szipp*

(szájról olvasásban jó vagyok... még nem olyan rég voltam gimis.. :twisted: )

Nellas: :mrgreen: .. Képzelem apukád arcát, juhuj!! :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201188 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Nellas írta:

Csele írta: Lefordítottátok?
Mármint írásban?
Így vágjátok az angolt?
Én nem mernék megpróbálkozni egy fordítással, mert érteni értem amit írnak, de hogy az teljesen valósághűen le is rjam...

Jah, apa műszaki fordító volt és az angolon kívül lengyelül és németül is perfekt beszél... Képzelhetitek a reakcióit, mikor odaállítok elé egy-egy LoTR-os szöveggel, hogy ugyan fordítsd már le, lécci :roll: "Ezt a szót nem ismerem"-mondá ő. "Nem baj, apukám, quenyából még nem vagy túl jó..." 8)

:lol: :lol: :lol:

Tegnapi NAGY élményem:
A mozi után (ahol 1x láttam, amikor még nagyban esett a hó) végre láttasm újra ROTK-ot!
ÁÁÁÁ! Ilyen jó volt!

Elrond s Arwen beszélgetése - Arwen megkéri, hogy kovácsoltassa újr a kardot, E. megpróbál keménynek mutatkozni, elfordul. Arwen azt hiszi, hogy már ott is hagyja, de amikor A., rosszul lesz, visszamegy....*nem találom a hanyesikemotikontmertkönyvtárbanvagyok*.

Elrond a rohír táborban - komolyan mondom már vártam, hogy Eleniel őre megállítsa (nagyon élőre írtad meg!). Elrond könnyes szemmel mondja, hogy mennyire szereti Arwent *Cselétaadlószönyegbőlvakarjákelőemotikon*.

Elrond az esküvön - az a tekintet! *Cseleújraapadlőszőnyegben* S vajon mit mond Arwennek?

Elrond Szürkerévnél - Ne hagyj itttttt! (mellesleg Frodóék búcsúzásánál elhasználtam egy 100-as zsepit!)

Nem, én nem vagyok fanatikus.....csak azért sem.....de nem ám!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201025 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: Lefordítottátok?
Mármint írásban?
Így vágjátok az angolt?
Én nem mernék megpróbálkozni egy fordítással, mert érteni értem amit írnak, de hogy az teljesen valósághűen le is rjam...

Jah, apa műszaki fordító volt és az angolon kívül lengyelül és németül is perfekt beszél... Képzelhetitek a reakcióit, mikor odaállítok elé egy-egy LoTR-os szöveggel, hogy ugyan fordítsd már le, lécci :roll: "Ezt a szót nem ismerem"-mondá ő. "Nem baj, apukám, quenyából még nem vagy túl jó..." 8)

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200886 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Nellas írta: Ja, most tudtam végre lefordíttatni az Arwen, Elrond, Glorfy bácsi és Celebrían történetet... :lol: Hö-hö... És akkor mi lesz Elronddal, ha Arwen egyszer csak elé áll és megkérdezi: "Ada, mi az,hogy testileg is egyesülnek?" (Legalábbis így fordítottuk le ezt a részt.) 8)

Lefordítottátok?
Mármint írásban?
Így vágjátok az angolt?
Én nem mernék megpróbálkozni egy fordítással, mert érteni értem amit írnak, de hogy az teljesen valósághűen le is rjam...
[size=9:b0v4x0ni]Amugy még mindig várom a Tale of... már kész fordításait, ha Eleniel megtalálja a floppyjait, vagy valaki másnak megvan![/size]

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200828 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jó újra köztetek!
Csele, ezek a képek... Hogy a legjobb barátnőm szavaival éljek: gyönyörményesek!

Csele írta: Téényleg! Új téma!
Mindenki írja, hogy/miért/mikor kedvelte meg Elrondot!

Hát, ezt én nem tudnám megmondani. Sem a helyet, sem az időt. Kb egy éve, de először inkább a kedves fiacskáit kedveltem meg, aztán jött az apuka. Hogy miért? Taán mert ő... ő Elrond! Ez az!

Ja, most tudtam végre lefordíttatni az Arwen, Elrond, Glorfy bácsi és Celebrían történetet... :lol: Hö-hö... És akkor mi lesz Elronddal, ha Arwen egyszer csak elé áll és megkérdezi: "Ada, mi az,hogy testileg is egyesülnek?" (Legalábbis így fordítottuk le ezt a részt.) 8)

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200763 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: www.theargonath.cc/characters/elrond/pictures/erotkvision4.jpg - ezeknél a részeknél sírom el magam!

Nyüssz-nyüssz...

Csele írta: www.thebagendbugle.net/elrond.jpg - egészalakos

Ez pedig az "Elrond úr fogadja PJ-t" képből lett kivágva, szvsz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200731 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ezek a képek! Wowow!
Köszönet értük :oops: :worship:

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200481 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Itt vagyok!!

www.theargonath.cc/characters/el ... ision.html - itt vannak fenn!

Külön is kiemelendő (nem bírom ki) közülük:
www.theargonath.cc/characters/el ... ision2.jpg - a híres magas (tudom, nem kopaszódó, mielőtt valaki kiírt) homlok
www.theargonath.cc/characters/el ... ision4.jpg - ezeknél a részeknél sírom el magam!
www.theargonath.cc/characters/el ... ision5.jpg - ez a ruha áll neki a legjobban (meg a Szürkeréves, nem is tudom,miért nem hord több fehéret)
www.theargonath.cc/characters/el ... ision7.jpg - eszem a fülét!
A többi is van ilyen jó, csak ezekhez nem tudtam megállni a kommentárt!

www.thebagendbugle.net/elrond.jpg - egészalakos

Ezeknél sajna előugrik egy zsák reklám:
vaultofheaven.bravepages.com/images/seated.html - csúnyán néz a leendő vejére
vaultofheaven.bravepages.com/images/garden.html - elegáns mozdulat
vaultofheaven.bravepages.com/images/hugo.html - nem szoktam Hugo képeket berakni, de legyen ez most kivétel
vaultofheaven.bravepages.com/ima ... seup2.html - támadnak a kamerák!!!!!
vaultofheaven.bravepages.com/ima ... seup2.html - cép haja van, nem?
[size=9:1md9h46c]Artemisz, megharaszom, ha most sem válaszolsz :evil: [/size]

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200476 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hát cseréld le drágám, s rakd fel Sil honlajára!
Vagy küld el nekem, én majd lecserélem (meg közben egész véletlenül el is olvasom!)

Különben egy időben direkt ebben a témában kerestem novellákat, de alig találtam, szóval nyálcsorgatva várom!

Amugy épp jó Rotk-Elrondos képeket vadásztam, amelyek még nem voltak fenn itt -asszem - fél órán belül fellinkelem őket! (úgy néznek ki, ki mintha az erkélyes jelentből lennének, csak kicsit más kameraállásból, s nagyon jó minőségben!)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200473 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: (szerettyük a kezét, nem?

)


Ah, bizony! :wink:
Ha tudnád, hányszor áradoztunk már róla, hajjaj! :oops: :P


Jaj, lááányok! Egy oan szuper novellát írtam Elrond és Elros fogságba eséséről, csak összekevertem a két mészárlást, és azt írtam bele, hogy Celegormék fogták el őket! Brühühü! :bawling: :shake: :cry:

Pedig aaannyira klasszra sikerült!

(/me vigasztalhatatlan)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.620 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére