Csavardi Samu

Több
20 éve 3 hónapja #168810 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
A képek fantasztikusak! :D De szegény Sean nem kapott Oscar-jelölést! :cry: Szvsz megérdemelte volna...

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168545 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Valamiért így linkeli be a képeket nemtom mért. A gépemen átirtam őket jpgbe és ugy műkpdtek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168398 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Köszi szépen! Tényleg ari képek! :D :D :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168397 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Gyémánt_Hajnal írta: Rabyn: nekem nem jönnek be a képek......... :(

Eygenként le kell menteni őket :evil: :x Nekem nemsok türelmem szokott lenni hozzá.
Egyébként szép képek :itscool: :dance:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168396 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Rabyn: nekem nem jönnek be a képek.........

ROTK: engem az hatott meg a legjobban, mikor Frodó kijelentette, hogy menjen haza..... az a sírás, ami elkapta.... jajj szegénykém.... :( :( :(

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168368 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
"A Gyuruk Ura Sam nevu hobbitja, Sean Astin a régóta várt Fantastic Four képregényadaptáció rendezésével szeretné kezdeni rendezoi pályafutását, feltéve, hogy a stúdiófonökök megengedik. A 32 éves Astin nem adja fel a reményt, hogy o kerülhet a rendezoi székbe, pedig komoly vesenytársa akadt, méghozzá Steven Soderbergh személyében, aki egyúttal hozná magával George Clooney-t, a Fantastic Four vezetojének, Reed Richards szerepére. Astin ezzel nyugtatja magát: "Én is George Clooney barátja vagyok Tökéletes Reed lenne." Bár részleteket nem árult el, a színész megerosítette, hogy számításba veszik az o személyét is a rendezo kiválasztásánál. "Igen, én is versenyben vagyok azért, hogy megrendezhessem ezt 100-130 millió dolláros produkciót", de több információt nem oszott meg velünk. Hiába, egy hobbit nem adhatja fel a reményt."
Pontatlan, mert Astinnak távolról sem ez lenne az elso rendezése, de mindenképpen figyelemre méltó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168362 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Elolvadtam kész ennyi nekem lőttek.. Valaki mosson fel:)

image.pbase.com/u39/calico/uploa ... cap113.jpg
image.pbase.com/u39/calico/uploa ... cap112.jpg
image.pbase.com/u39/calico/uploa ... cap130.jpg
image.pbase.com/u39/calico/uploa ... cap139.jpg
image.pbase.com/u39/calico/uploa ... cap146.jpg
image.pbase.com/u39/calico/uploa ... cap170.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168361 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Istenem! Erre a pillanatra vártam amióta megnéztem a filmet! Megvan!!! :D Szméagol most olvadozik a gép előtt. Igaz nem a legjobb minőség... De... *sóhaj* Ezt lehetetlen túlszárnyalni, pedig Frodó a kedvenc szereplőm. Igaz Samu a második. 8) Ide kell kattintani, ha vaaki akar szépet látni. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168199 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
A mosolyos képet még mindig senkise találta meg?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168195 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
kep.tar.hu/nessa/index.phtml?aid ... id=4281610
Ez a kép hiperaranyos!

Ami azt illeti az Oscar jelölések kihirdetését keddig (jan.27) elhalasztották, mert egyes országokban késtek a szavazatok v mi... Reménykedjünk addig is, hogy hátha Seant jelölik, mégiscsak jobban megérdemelné most mint Ian. Akármennyire szeretem Gandalf figuráját ebben a részben nagyobb szerep jutott Samunak és nagyon, de nagyon jól sikerült elkapnia a karakter lényegét!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168151 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Én ezt nem akarom elhinni! Most tényleg nagyon dühös vagyok! Nem Seant jelölték a legjobb mellék szereplőire...
Hát vakok ezek kérem? Mit néztek a RotK-ban? Ian McKellen-t jelölték. Vagy talán végig aludták a Frodó-Samus jeleneteket és csak Gandalfot látták? Mert szvsz csak így jelölhetik őt, mert szó se róla ismét gyönyörűen játszott, de szerintem a FotR-ban vagy a TTT-ben milloszor jobb volt. Samu most akkor is jobb volt mint ő és most nem az elfogultság beszél belőlem. Mondja valaki, hogy rosszul informálódtam!!! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167752 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szerintem jó így ahogy van.
Olyan kép valakinek nincsen ami a ROTK végén van amikor Samu cska áll az ajtóban és mosolyog.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167682 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Endóre írta: Jobb lett volna, hogyha Samu, s nem barátja Frodo a gyűrűhordozó?


Szvsz nem.
De ez itt leginkább a színész topicja, az ilyen kérdést szerintem jobb lenne a Középfölde: Hobbitok topicban feltenni

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #167679 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Jobb lett volna, hogyha Samu, s nem barátja Frodo a gyűrűhordozó!
Jobban illett volna rá a szerep.Sean a leghobbitosabb hobbit.

A Nap ragyogja be utadat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167678 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sean és a családja, nagyon aranyos, de sajna rosszminőségű kép... (jobb egérgomb, cél mentése...):
www.warofthering.net/photoforum/ ... 17rs11.gif

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167485 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Hát remélem is, hogy még sok szerepe lesz a bővitettben. Azt hiszem ha valakit kell bővíteni az ő. Gondolom főleg a mordori jelenetek lesznek kibővítve ott meg aztán remekelhet. Húúú!
Ezen a képen olyan aranyos.
Ez a kép halálos. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166915 Írta: Rubikon
Rubikon válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sean tényleg csodálatos Samu volt. Nekem ebben a harmadik részben ő a nagy meglepetés.
Mondjuk, nekem a TTT-ben is nagyon tetszett, mikor a regék hőseiről beszél, meg arról, hogy érdemes még küzdeni.
- Mert van még jó a világban, Frodó úr.
Nem mertem idézőjelbe tenni, mert csak emlékezetből írtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166670 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Gwaleriol írta: Most olvastam Sean-nal egy interjút. Azt nyilatkozta, hogy otthon már most rengeteg elolvasandó forgatókönyv várja. Persze, ezt előre lehetett sejteni, de azért örülök, hogy ő is megerősítette. A RotK előtt nem nagyon bombázták szerepajánlatokkal.
Úgyhogy biztos sokat látjuk még a moziban! :bounce:


Igen, én is örülök, hogy így végre felfedezték a tehetségét. A tehetségüket. Mert ha megnézed, egy-két ember kivételével nem voltak olyan világszerte ismert nevek a filmben. És én ennek örülök. Mert így olyanok is megmutathatták, hogy mennyire tudnak színészkedni, akik eddig nem kaptak esélyt rá. Mert szerintem mindenki nagyon jó volt a filmben.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166649 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Az tényleg jó lenne, ha mostmár testhez álló szerepeket játszana, mert láttam valami régi filmjében, de az nem volt egy túl nagy szám, annyira nem, hogy még a cimére sem emlékszem. :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166370 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Most olvastam Sean-nal egy interjút. Azt nyilatkozta, hogy otthon már most rengeteg elolvasandó forgatókönyv várja. Persze, ezt előre lehetett sejteni, de azért örülök, hogy ő is megerősítette. A RotK előtt nem nagyon bombázták szerepajánlatokkal.
Úgyhogy biztos sokat látjuk még a moziban! :bounce:

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166208 Írta: Lyara
Lyara válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hát igen, tényleg fantasztikus, amit Samu véghezvitt!!! :P
Nem is hiszem el, hogy a ragaszkodás meg a hűség ilyen erőt adhat valakinek!! Ez lenyűgöző!!! :!: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166133 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
másodszorra is fantasztikus volt... :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166071 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hát, igen. Samu ebben a részben nekem is a szívemhez nőtt. Az a dolog, amit ő megszemélyesített, a teljesen önzetlen barátság. Nekem egész végig csorogtak a könnyeim.
Már a könyvben is szimpi volt, de ez a film kifejezte mindazt, amit Samu jelent! Gyönyörű volt 8)
Ebben a részben Samu töltött el engem a legszebb érzésekkel, egyszerűen fantasztikus volt.

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165762 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
De vajon mért nem jutott neki több szerep?

Szerintem az ő szerepének lényege a minden akadályt legyőző barátság, szeretet és kitartás. Ha Samu nem lett volna Frodónak semmi esélye nem lett volna, hogy eljusson Mordorba.Ez talán nem elég????????

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165622 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Igaz, hogy bátran viselkedett. :agree:
Nagyon szerette Frodót és mindent megtett érte.
De vajon mért nem jutott neki több szerep? :?:

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165618 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nagyot nőtt Samu a szememben...ez a rész...fantasztikus!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165551 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Cseppet sem volt könnyü szerepe, de ö tökéletesen megoldotta. Minden elismerésem az övé! És annyira jól visszaadta a Könyvbéli Samut! Bár kicsit megijedtem, amikor otthagyta Frodóékat. De szerencsére idöben visszafordult. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165548 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Gwaleriol írta:

Timona írta: Nem tudom ki hogy van vele, de ami engem illet amikor a könyvet olvastam már akkor is kedveltem Samut, de Sean alakitása minden várakozást felülmúlt a 3. részben

Remélem, hogy mindenki így van vele! (Én biztos :D )

Úgyszintén. Olyan hihetetlenül jól játszott :itscool: Nem volt olyan jelenete amire azt lehetett volna mondani, hogy erőltetett.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165375 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Timona írta: Nem tudom ki hogy van vele, de ami engem illet amikor a könyvet olvastam már akkor is kedveltem Samut, de Sean alakitása minden várakozást felülmúlt a 3. részben

Remélem, hogy mindenki így van vele! (Én biztos :D )

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165372 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele, de ami engem illet amikor a könyvet olvastam már akkor is kedveltem Samut, de Sean alakitása minden várakozást felülmúlt a 3. részben tényleg nagyon meghatóra sikerültek a róla és Frodóról szóló jelenetek. Az én kedvencem amikor azt hiszi, hogy Frodó meghal én majd elbőgtem magam!Tényleg nagyon találó szereposztást sikerült létrehoznia Peter Jacksonnak:)!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.523 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére