Csavardi Samu

Több
21 éve 11 hónapja #50078 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
ha már a névről van szó, az utolsó könyv végén található függelékekben (szntén a végén) található egy bekezdés, azt hszem a Borboggyan, és Csavardi nevekről.. ( a Borbuggyanba em vagyok biztos)..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50077 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nem tudom, megbeszéltétek-e már ezt, de felmerült, hogy miért Csavardi Samu vezetékneve, és miért nem Cövek.
Csavardi a családi neve, csak az apja beceneve volt Cövek Bódi.

Igazából azért írtam, hogy az új fórumon is kinn lássam a nevem. :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50053 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
sziasztok!!!

én is imádom SAMUT!!!
a régi fórumon már elmondtam a véleményemet róla.
ja, és szerintem Sean tök jó választás volt, mondjuk minden szereplő az volt!!! :!: :!: :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49952 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49949 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49946 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Mink is szeressük! :?

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49944 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szeressük Csavardi Samut! :mrgreen:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49929 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Éljen Csavardi Samu a hűséges!!!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #66 Írta: svindler
Csavardi Samu téma létrehozva svindler által
Csavardi Samu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére