A HOBBIT

Több
12 éve 11 hónapja #398034 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Man in Grey ;) :D :D :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #398025 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Az első fotó Gandalfról A Hobbit forgatásán:
www.herr-der-ringe-film.de/v3/me ... b83988.jpg

:lol: Lájkolom... nagyonlol :lájk:

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #398022 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #398008 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Tevildo írta: Nagyon kíváncsian várom a filmet: mivel nekem a "Babó" előbb volt meg, mint a GyU, és azon keresztül szerettem meg Tolkient, számomra ez a legkedvesebb műve. Remélem, nem szúrják el. (pl. nem lesz a hangulata túl komor, "gyűrűkurás"... a humort, a játékosságot meg kell őrizni, szerintem.)


Egyetértek, én is ezt olvastam először... De én biztos vagyok benne, hogy jó lesz a film.

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397999 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Ugyanazt, amit az idős Bilbó (Sir Ian Holm) is: valószínűleg egy narrációs keret részei lesznek. ;)


Igen, én is így tippeltem... ;) Nagyon kíváncsian várom a filmet: mivel nekem a "Babó" előbb volt meg, mint a GyU, és azon keresztül szerettem meg Tolkient, számomra ez a legkedvesebb műve. Remélem, nem szúrják el. (pl. nem lesz a hangulata túl komor, "gyűrűkurás"... a humort, a játékosságot meg kell őrizni, szerintem.)

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397998 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Tevildo írta: Ami még nem teljesen világos: mit keres Frodó a filmben? Elképzelhető, hogy lesz valami kerettörténet... :?

Ugyanazt, amit az idős Bilbó (Sir Ian Holm) is: valószínűleg egy narrációs keret részei lesznek. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397997 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ami még nem teljesen világos: mit keres Frodó a filmben? Elképzelhető, hogy lesz valami kerettörténet... :?

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397991 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Felagund írta: Arra nem gondoltál, hogy a Fehér Tanács igazából videokonferenciákat tartott?

Lehetséges.
Akár ezt a lehetőséget választják, akár nem, azért praktikusabb a párbeszédeket együtt felvenni a szereplőkkel. De tény, hogy A GyU során is a lothlórieni tárgyalásból telepátiát csináltak Elrond és Galadriel között (felhasználva a Galadrielről a tárgyalás során készített felvételeket is, valamint Elrond szótlan bámulását Völgyzugolyban).
Tehát akárhogy is forgatják le, utólag a vágásnál még ezen is változtathatnak.

Én egyébként arra tippelek, hogy Radagastnak a sasokkal vagy Beornnal lehet még közbeiktatott jelenete.

Tevildo írta: Vajon a GyU függelékeit felhasználhatják??

Szerencsére igen, fel is használták. :) Pl. a Tündekirályt Thranduilnak nevezi P. J., márpedig ez a név nem szerepelt A Hobbit könyvben. A Durin népe függelék-rész pedig igencsak hasznos a megfilmesítéshez, én erőteljesen támaszkodnék rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397983 Írta: Tevildo
Tevildo válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sauron kiűzését valószínű nem hagyják ki... - az a kár csupán, hogy az "Erebori kutatást" nem használhatják fel, mert csak a GyU-ra és a Hobbitra vannak meg a jogok.
Vajon a GyU függelékeit felhasználhatják??

Üdv,
a Macskaherceg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397982 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Egyébként azon gondolkodom, hogy ha Radagasttal már jelmezt és sminket próbálnak, és valószínűleg hamarosan forgatni is fognak vele, miközben pl. Cate Blanchett csak augusztusban megy forgatni, akkor lehetséges, hogy Radagasnak más jelenetei is lesznek a Fehér Tanácson kívül. Gyanítom, hogy komolyabb szerepe lehet majd egy-két mondatnál.


Arra nem gondoltál, hogy a Fehér Tanács igazából videokonferenciákat tartott? :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397974 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egyébként azon gondolkodom, hogy ha Radagasttal már jelmezt és sminket próbálnak, és valószínűleg hamarosan forgatni is fognak vele, miközben pl. Cate Blanchett csak augusztusban megy forgatni, akkor lehetséges, hogy Radagasnak más jelenetei is lesznek a Fehér Tanácson kívül. Gyanítom, hogy komolyabb szerepe lehet majd egy-két mondatnál.


(Off: Vajon bekukkant Vásárfalvára, meginni egy pofa sört Medugálnak a Részeges Veteránhoz címzett fogadójában? ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397957 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Martin meg immár a Sherlock olvasópróbáján:
twitpic.com/4vx025
(Mondhatnám, hogy az egyik szemem sír, a másik meg nevet, de ha jobban belegondolok, ez egy win-win szituáció nekem: végülis mind a kettőt megcsinálhatja, és az jó.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397942 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
McKellen megerősíti mindazt, amit eddig is tudtunk, többek között Hugo Weaving visszatérését is Elrondként:
www.mckellen.com/cinema/hobbit-movie/110510.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397803 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Martin számára kb véget érhetett a forgatás első része, egy hét múlva kezdik a Sherlock következő évadának a forgatását, és a jövő héten már olvasópróbák lesznek a számára. Szóval mostantól szeptemberig Bilbó-mentes jelenetek forgatása várható.
twitter.com/#!/paul_mcguigan/sta ... 4149539840

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397556 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: Ezt viszont már tekinthetjük hivatalos megerősítésnek:
www.theonering.net/torwp/2011/05 ... as-elrond/


Juhejj! ;) :lájk:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397509 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Tudom, hogy "Facebook is evil", de P. J. mostanában csak ott kommunikál, és a hivatalos honlap is csak onnan szemezget. :lol:

(Örüljünk, hogy ennyi év hallgatás után VÉGRE kommunikál valahogy a rajongókkal! ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397494 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
PJ-nek lehet kérdéseket feltenni a Facebook-oldalán ( :roll: ), és a legjobb 20-at meg fogja válaszolni:
www.facebook.com/notes/peter-ja ... 1121756558

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397444 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ezt viszont már tekinthetjük hivatalos megerősítésnek:
www.theonering.net/torwp/2011/05 ... as-elrond/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397401 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Jelzésértékű, hogy Jackson Thranduilként mutatja be, és nem Tündekirályként, ahogyan eredetileg a Hobbitban szerepelt. :) Jó dolog az A GyU Függelék, olvasgassa csak! ;)

Viszont pár évvel fiatalabb, mint Orlando Bloom. :lol: Igaz, tündéknél ez nem számít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397379 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Van új Fíli, és egy Thranduil királyunk is:
www.theonering.net/torwp/2011/04 ... -facebook/


Így ránézésre nem lesznek rosszak, de Robert Kazinsky (Fili) jobb lett volna! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397373 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397344 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: desmond.yfrog.com/Himg615/scaled.php?tn=...&xsize=640&ysize=640

:D :lájk: (Azért nagyon remélem, hogy az a "visit", az nem csak "visit"...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
13 éve 1 napja #397209 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Mondjuk azt a fene tudja, milyen sorrendben forgatják le a jeleneteket. Meg amúgy sem esküdnék meg rá, hogy Bard csak a második filmben fog szerepelni.


Akkor mi lesz a filmekben? Hogy/hol lesz ketté bontva?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 napja #397180 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Mondjuk azt a fene tudja, milyen sorrendben forgatják le a jeleneteket. Meg amúgy sem esküdnék meg rá, hogy Bard csak a második filmben fog szerepelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 napja #397179 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Elendur Parmandil írta:

Sötét Úr írta: Bard hiánya miért érthető? Lemaradtam valamiről?

Az a tippem, hogy ő csak a film második felében szerepelne...


Hát, ha Beornnál szedik szét, akkor valószínű. Ezért írtam, hogy az még érthető; addig még van minimum egy év szerintem, de ha így folytatják, lehet több is lesz belőle...

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 napja #397173 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sötét Úr írta: Reméljük, hogy tényleg ezt jelenti, és nem félreértés: látták Weavinget a kertjében gumicsizmában (angolul: wellington) mászkálni, és asszociáltak...

Hát, mivel új-zélandi (konkrétan wellingtoni) kémjelentésről van szó, és Hugo kertje meg Ausztráliában lenne, ezért ezt kizárhatjuk, szvsz. Ráadásul az előző (hivatalos) hír szerint most következnek a völgyzugolyi jelenetek...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 napja #397171 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sötét Úr írta: Bard hiánya miért érthető? Lemaradtam valamiről?

Az a tippem, hogy ő csak a film második felében szerepelne...

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 napja #397169 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sir Ian McKellen csatlakozását is a blogjáról tudtuk meg, a Warner nem adott ki külön közleményt.

De most a fő gondjuk, hogy új Fílit találjanak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 napja #397168 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Ááá, ezer és egy oka lehet. Mocskos anyagiak, más elfoglaltság, személyes konfliktusok... Annyi ilyen előfordult már a legváratlanabb körülmények között is, hogy jobb félni, mint megijedni.

Bard hiánya miért érthető? Lemaradtam valamiről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.627 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére