Boromir (Sean Bean)

Több
22 éve 6 órája #56442 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Itt van Beanie és McKellen autogramcíme, bocs, ha már tudjátok:
c/o ICM, 76 Oxford Street, London, W1N OAX Nagy-Britannia
Ugye örültök? :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 10 órája #56394 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
off topic: ha már igazi férfiakról van szó...
Javaslom mindenkinek a Kate és Leopold című film megtekintését. Szívem szerint a fiúknak ill. minden hímneműnek 15 évtől fölfelé, kötelezővé tenném...
:twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #56089 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hódica: az a sakk-fotó n. zseniális. :)

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #56011 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mel Gibson tegnap a halálos fegyverben... :D :oops: jaj...mfh...
azért nálam még mindig Viggo a nyerő...sorry Boromiristák!

pang ez a topic... :(

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #55906 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
hódica: Nagyon tetszenek! Köszi! :D

Mit mondjak? Sean Bean igazi férfi...

*sóhaj

Sajna az igazi férfiak és köztem kb. 20-30 év a korkülönbség
(ld. Mel Gibson :D )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #55866 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #55644 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezt nézzétek meg! hát ez nem igaz, hogy itt milyen szexi! Majdnem jobb, mint Viggo... de csak majdnem. ;)
www.ar.com.au/~jriddler/ ba/ba-sb.html

vagy ha nem jön be:
Ezt nézzétek meg! hát ez nem igaz, hogy itt milyen szexi! Majdnem jobb, mint Viggo... de csak majdnem. ;)
www.ar.com.au/~jriddler/ba/ba-sb.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #55554 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
8O Boromir szerintem majd mindkét részben feltűnik. Ajánlom PJ-nek, hogy benne legyen az a jelenet a filmekben, mikor Faramir meglátja a csónakot...

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #55515 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jó hírnek persze hogy jó hír, csak az a borzasztó, hogy ezt a karácsonyt is nehéz lesz kivárni, nem még a következőt is. 2. és 3. részt akarok! (Szeretnék, óhajtok, esedezem...)

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #55472 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
a 3.ban is? éljen! én csak a másodikról tudtam eddig... :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #55387 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Áfonya megnyugtathatlak, Bormir még a 3. részben is szerepelni fog (De hogy hogyan, azt ne kérdezzétek :P )

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #55329 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, valahogy ki kellett fejezni a filmen is azt, ami a könyvben máshogy derül ki (Samu veszi észre Boromir különös tekintetét, ahogy Frodót nézi, miközben eveznek a csónakokkal az Anduinon).

Úgy tudom, Boromir mintegy látomásként jelenik meg Faramirnak a második részben. Nem tudom, a filmen hogy lesz, de a könyvben látja a tündecsónakot elúszni Boromir holttestével, és a kürt darabjait pedig a folyóparton találja meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #55291 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igenigen! Boromir- Faramirt akarunk! Egyébként rémlik, mintha olvastam volna valahol, hogy Boromir meg fog jelenni a 2. részben (asszem Seannak vissza is kelett mennie utóforgatásra...?) - szóval reménykedhetünk! :)
Frodó- Boromir: legjobb rész: mielőtt kiszállnak a csónakból Amon Hennél, Boromir hirtelen megborzong és látszik, hogy Frodón is erőt vesz vmi rossz érzés. Ott mindketten érzik a Gyűrű hatását, ráadásul egyszerre, ez nagyon hátborzongató módon kapcsolja őket össze.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #55235 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az első rész végáén még biztos nem tudja! legalábbis úgy emlékszem, nem! csak kétszer láttam... :(
nagyon remélem, h majd meglátszik az, h Boromir és Framair mennyire szeretteék egymást! ugye PJ???

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #55232 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jajj, arra én is iszonyú kiváncsi vagyok, hogy ez hogyan jelenik meg a filmben. Remélem átjön Boromir és Faramir kapcsolata.
Most nem emlékszem pontosan, hogy a filmben Frodó tudja, hogy Boromir meghalt? Mindegy, hétvégén megnézem. ( Hála Robinnak.) Már tudom, mely részeken lesz rongyossá nézve a kazetta. :D :wink: :oops:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #55226 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Gandalf írta: Csak azt sajnálom, hogy nem tudja, mi történik Boromirral az elválásuk után, s nem tudja, hogy sikerült végül Boromirnak "győzelmet aratnia".


Ezért is kerül nehéz helyzetbe Faramirral... Kíváncsi vagyok, ezt hogy oldották meg a filmben. Már alig várom!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54942 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tök rossz lehet, ha megbízol vkiben, aztán pont az ugrik neked... Szegény Frodó. :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54880 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát ha valaki, Frodó biztosan tudta, mit jelent kísértésbe esni a Gyűrű hatalmától... ezért jobban megérthette Boromirt, mint bárki mást. Csak azt sajnálom, hogy nem tudja, mi történik Boromirral az elválásuk után, s nem tudja, hogy sikerült végül Boromirnak "győzelmet aratnia".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54877 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem is tisztelte Frodó Boromirt. És Faramir kérdésére is azt válaszolta, hogy a barátjának tartotta. Lehet, hogy még jobban felnézett rá, mint Aragornra, hiszen Aragornnal kicsit más viszonyban volt. Nem mondanám azt, hogy Aragorn közvetlenebb volt, csak valahogy szerintem Boromir mindig méltóságteljesen és büszkén viselkedett. De azért mindenkihez nagyon kedves volt.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54723 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, ez valószínű, h Denethor kicsit lenézte a rohírokat, de az emberek sztem nem ... mármint a gondoriak rohírokat. lehet, h Gondor nemesebb, mint Rohan, de ez nem tesz különbséget az emberek között. :wink:

Frodó Boromirra először mikor találkoztak a tanácson, úgy nézhetett, mint egy nemes "délről jött ember"-re, aki azért jött ide, h "kérdést kapjon a válszaira" (aztszem Elrond mondja) A tanácson pedig többször is említi, h (asszem) a Gyűrűt jóra kéne használni, és nem veszni hagyni...de Frodó mit érthetett a nagyok dolgáhz, legalábbis akkor még azt hitte :wink: .aztán ő is a kilencek tagja lett. Frodó biztos látta rajta, h nagyon szereti hazáját, és nagyon nagy áhítattal beszél valami Minas Tirithről, ami Gondorban van, és állítólag nagyon szép... de azon a bizonyos napon, mikor Boromir megkörnyékezte a Gyűrűt, addig Frodó tisztelhette, legalábbis felnézett a "délről jött ember"-re. és igen, szerintem is ezért lett olyan szomorú

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hete #54722 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nézzétek meg Moby új számát, a pontos címe most nem ugrik be. Moby űrhajósként van jelen.
Sean Bean is szerepel a klipben, egy menő kocsiban ül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54708 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sil: "Éorl ősei azt állították, hogy Rhovanion királyaitól származnak, akiknek az országa a Bakacsin-erdőn túl terült el az ekhósok betörései előtt, vagyis az Eldacartól származó gondori királyok rokonainak tekintették magukat."
(részlet a függelék Éorl háza c. fejezetéből)

Eldacar Isildur utóda volt, aki az első númenori király, Elros leszármazottja. Azt hiszem, ez mindent megmagyaráz.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54692 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Rayan írta: Mindenesetre úgy vélem, a gondoriakban több a númenori vér, mint a rohírokban.

Szerintem a rohírokban egyáltalán nincs númenori vér. Ők valahonnan északról jöttek. Nincs közük a númenoriakhoz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54689 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem Frodó inkább tisztelte Boromirt, minthogy igazán kedvelte volna. Sokkal megközelíthetetlenebb és büszkébb volt, mint Aragorn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54688 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
n8n, igazad van abból a szempontból, hogy szövetségesek voltak, de Denethor szerintem kissé lenézte a rohirokat származásuk miatt. Ezenkívül Rohan egyfajta hűbérese volt Gondornak. Saját földje és saját királya volt, de veszély esetén tartozott segítséget nyújtani Gondornak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54606 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintetek Frodó kedvelte Boromirt? Már úgy értem, mielőtt megtámadta volna. Megbízott benne? Mert szerintem igen, és ezért bukott ki annyira. (Bocs, ha ez a téma már volt. :) )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54560 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sztem biztos jóban volt Denethor és Théoden, bár azt hiszem, h erről nem nagyon estt szó a Gyuban...bár lehetséges! :D
és így Rohan és Gondor is..főleg, h ez a két város emberekkel van tele...ez is összetartotta őket. főleg vész idején, igazi szövetségesek lettek, és maradtak mindig is. sztem Tolkein úgy is akarta kifejezni a két város közötti szeretetet, h Pippin az egyik, Trufa a másik városhoz tartozott. Pippin Gondor katonája, Trufa pedig Théodené, és Trufa meg Pippin nagyon nagyon nagyon jó barátok. Lovakat a gondori ember csak szállítóeszköznek tekintette. persze, lehet, h szerették, de a rohírok egyenesen imádták a lovakat. :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54368 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Lembas,Penngaladiel: igen,a Sharpe-ból vannak,ami egy sorozat volt,és a napóleoni háborúk idején játszódott.Sajnos,nálunk nme vetítették (tudtommal) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54367 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #54292 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lembas írta: Csak azt szeretném megtudni, eltérve a témától, hogy azok a legutóbbi képek, amiken puskával lő, azok melyik filmből vannak? :?:


Szerintem Sharpe a film címe, de ennél többet én sem tudok róla :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.749 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére