Boromir (Sean Bean)

Több
21 éve 11 hónapja #62676 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na, itt vannak a már említett képek! Kíváncsi vagyok, a boromiristák mit szólnak hozzá! Az Aragorn topicban khm, hogy is mondjam... , nem arattak osztatlan sikert!

www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F54%2Ejpg

www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F39%2Ejpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62670 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem Boromir valódi szerelme a városa volt! Beszélgettünk már róla, de nagyon megoszlanak a vélemények, úgyhogy érdemes szerintem ezt a témát időről időre felvetni! :wink: Többiek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62667 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Undómiel az Aragorn topicban belinkelt két manipulált képet, amelyeken Arwen és Boromir látható romantikus helyzetekben. (Persze, az illetőnek, aki kreálta, jól elborult az agya - még hogy Arwen és Boromir! :P )

Ez megihlette :idea: bennem a kérdést: vajon volt-e Boromirnak szerelme? Ha igen, milyen lehetett? Vagy teljesen lefoglalták hazájának ügyei, az ország határának védelme, és úgy gondolta, hogy ráér még foglalkozni az ilyesmivel?

Szerintetek :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62530 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Köszi Min :D , neked kedves N8N bármikor segítek! Már ha tudok! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62490 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin mondta, hogy olvasta egy újságban, hogy "SeanB.-t többek között a Sharpe-ból ismerhetjük." Hogy ez mennyire igaz...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62471 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
nagyon szép az a jelmez, de mondjuk sztem a Moulin Rouge is megérdemelte....(lásd.aláírásom :wink: ) de persze a LOTR is megérdemelte volna, simán!
Undómiel:köszi!
én nemtom hány centi... :roll:
Sharpe?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62398 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Viggo 180 centi.
Egyébként állítólag játszották nálunk a Sharpe-ot...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62332 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én sajnos nem tudom. De ha már a centiknél tartunk, ha valaki tudja azt is, hogy Viggo mekkora, mondja el légyszi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62227 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Lányok! Barátném kérdezi, milyen magas Sean?
:twisted:

Ui.: Itt mondja mellettem, hogy sürgős...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62144 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
És még a Moulin Rouge kapta az Oscart a legjobb jelmezért :evil:

Tényleg érdemes megnézni az összes szereplő ruháit, de Boromirén már én is többször elámultam, annyira gyönyörűen csinálták meg :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #62133 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ruci, ruci... 8)
klikk ide Boromirért
Nézzétek meg annak a felsőnek azt a gyönyörű vörös árnyalatát! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #62115 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen-igen, az egyenruha. Egy ilyen FÉRFInak eszeveszettül jól áll...
:D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61963 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ajj! Csöpp, csöpp! Nem semmi! Naná, hogy beszéljünk róla, annak ellenére, hogy meghalt!
A hobbitos-vívós részt is imádom!

Ugye mondják rá, hogy karaterszínész, de szerintem ez nem teljesen igaz. Mert az AK-ban egy kis pondrót kellett eljátszania, Boromirral kapcsolatban viszont senkinek sem az jut az eszébe, hogy pondró! Ha igen, nem ajánlom neki, hogy a szemem elé kerüljön!

Azért kettő, mert nem tudom, de olvass kicsit vissza a THU Kérdés, óhaj, sóhaj topicban, ott volt nem is olyan régen ehhez hasonló!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61956 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
ez miért lett kétszer mármegint? :evil: :twisted: :oops: :evil: :twisted: :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61954 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fin:->.......................<-mélységes mély csöpögés.
meghalt, meghalt, de azért beszéljünk Róla!!!!!!
nekem is megmaradt ez a mondat:
My captain, my brother, my king
akkor olyan...akkorlehet megérteni Boromir igazi szerepét ebben a Szövetségben! Seanos filmet nem nagyon láttam. (brühühű) az Anna Kareninat láttam, de akkor nem fogott meg Boromir, és a szerepére se nagyonm emlékszem( :oops: :oops: :oops: :oops: ) Fin:->.......................<-mélységes mély csöpögés.
meghalt, meghalt, de azért beszéljünk Róla!!!!!!
nekem is megmaradt ez a mondat:
My captain, my brother, my king
akkor olyan...akkorlehet megérteni Boromir igazi szerepét ebben a Szövetségben! Seanos filmet nem nagyon láttam. (brühühű) az Anna Kareninat láttam, de akkor nem fogott meg Boromir, és a szerepére se nagyonm emlékszem( :oops: :oops: :oops: :oops: )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61811 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fin: hát mit ne mondjak? :twisted: Azt a franc.....!!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61663 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na ez az, amit muszáj megnézni

www.full-of-beans.net/caravaggio/page1.html

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61661 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igaziból szerintem Boromir minden jelenete nagyon jó a filmben. Én legalábbis mindegyiket imádom. :oops: A tanácsban, és Lórienben tényleg szuper. A halálán pedig azt hiszem mindig sírni fogok. Egyet viszont kihagytatok, amikor a hobbitokat tanítja vívni. Azért ott a legédesebb.

A férfias játékokban, és a Ne szólj szájban is nagyon jó volt. De nekem baromora tetszett az Anna Kareninában is. egyszerűen imádnivaló az egyenruhában. Annyira sajnálom, hogy nálunk a Sharpe-ot nem játszották. Úgy megnézném. Képzeljétek el, ha minden hétköznap délután őt lathatnánk a tévében. :D :oops: :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61580 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jajj, meg amikor azt mondja, hogy el fog pusztulni a városa, de erre Aragorn azt mondja, hogy majd ő megvédi... szipppp! Olyan édesek ezek ketten, a nagy hazafiak. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61579 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az meg a másik! Nagyon szeretem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61577 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na igen, de azért ott Aragorn is elég szúrosan néz( bocsi az egy másik toőic). Én bírom amikor áradozik a Fehér Városról, és amikor a beleeresztik a ijjakat jaj az olyan...... és ráadásul lassítják direkt. Meg amikor mondja, hogy már késő a végén és meghal meg a :" My capitan, my brother, my king" ez nekem annyira tetszik.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61576 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem az egyik kedvenc mondatom a filmből! Meg ahogy néz hozzá!

Gondor has no king. Gondor needs no king.

Ahogy átdöfi Aragornt a tekintetével. Ott azért rendesen elgyengülök! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61571 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir olyan cuki. Ahogy megszállottan beszél a városáról... édes. :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61568 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én is szeretem, de meghalt! :twisted: A Ne szólj száj tényleg nagyon jó állítólag. Csak én azt sem láttam. Tulajdonképpen szinte semmit sem láttam. :evil: Majd a nyáron...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61566 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Neee, én szeretem Bort...
Seant, hááát, nem sok filmben... Ne szólj, száj (qrva jó film) , és a Férfias játékok.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61565 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sok mindenben látta, de nagyon maradandó volt a Férfias jétékok. Ott nagyon jó volt, mint ír terorista :wink: . De a Roninban is jót alakított. De arra nem emlélszem. Már rég láttAM.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61562 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mert meghalt. :twisted: Beszéljünk Seanról! :D
Ki miben látta?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61560 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Miért hanyagoljuk mostanság szegény Bort? :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61356 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Naná, hogy adok belőle egyet! Csak legyen már meg!!! :evil: A falnak fogok menni! :evil: :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #61253 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Sil írta: Én sem azt mondtam, hogy McKellen nem érdemelte volna meg az Oscart. De szerintem Sean is nagyot játszott. Van, hogy kifejezetten az ő részeit nézem csak meg a filmből, pedig nem vagyok Sean-rajongó.


Igen, óriásit alakított Sean szerintem is, de ő karakterszinész. Remekül játszik ellentmondásos figurákat. De talán éppen ezért nem is igazán értékelik, amit csinál. :(

A Grímát játszó Brad Dourif általában őrült fickókat játszik (szegény, őt is bezárták egy skatulyába :( ), biztos, hogy tökéletes lesz ő is Gríma szerepében :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.797 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére