Tolkien Levelező Verseny

Több
15 éve 4 hete #378070 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Elemmíriel Gilluin írta:

SÚ írta: Én nem szeretem a karamellát. Azért még jöjjek? :P

Hááát... :P
Sejtettem, hogy lesz ilyen elvetemült egyed is, tehát sütök egy neveszintúgytalányéstitokmég, de nem karamellás finomságot is. Ugye a dió ellen nincs kifogásod, SÚ? ;)

Én se nagyon szeretem a karamellát, dió jöhet :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #378059 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

SÚ írta: Én nem szeretem a karamellát. Azért még jöjjek? :P

Hááát... :P
Sejtettem, hogy lesz ilyen elvetemült egyed is, tehát sütök egy neveszintúgytalányéstitokmég, de nem karamellás finomságot is. Ugye a dió ellen nincs kifogásod, SÚ? ;)

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #378039 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én nem szeretem a karamellát. Azért még jöjjek? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #377964 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
1. szeretjük a karamellát (én legalábbis hatan vagyok)

2. az 5. utáni állás itt van: klikk , döntőértesítőket mostanra már meg kellett, hogy kapjátok

3. a legfontosabb:

HELYSZÍNI SEGÍTŐKET KERESÜNK!


Szükség van Rátok! :)
Biztos vannak olyanok, akik hiányolták a LEP egész napos pörgését. Nos, most itt az alkalom, hogy pótoljátok! :) LEP híján a TLV döntő az idei legnagyobb rendezvényünk, ahol megmutathatjuk magunkat a világnak, ill. új tagokat nyerhetünk meg. Ráadásul garantáltan nem érdemtelen betévedő a közönség: öt darab - SÚ, Meta és Felagund jóvoltából idén igen színvonalasra, de emiatt nehézre sikerült - fordulón lesz túl minden versenyző.
Ha nekünk segítesz, a Tábor szervezőinek is segítesz új táborozók elcsábításában! :D

A helyszíni segítésre mindenki alkalmas, úgyhogy jelentkezzetek (nálam, bármilyen csatornán)!

Aki már megígérte, hogy jön:
SÚ, Meta, Felagund, Ádám, Esgal, Nóli, Maglor, Encsi, Náda, Patiszon, Melian, Momó, Sen, Lyona; ja meg én. Az itt felsoroltak nézzenek mailt! Többiek: MÉGMÉGMÉG! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377903 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mondjátok, kedves zsűri, ugye szeretitek a karamellát?:D

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 1 hónapja #377901 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ok, kösz, csak már kicsit türelmetlenkedtem :) (Bár azért egy-két dologról van sejtésem:P)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377900 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ápr.14-én adjuk fel az értesítőt, szerintem akkor tesszük fel az 5. utáni állást is. Türelem :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 1 hónapja #377899 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Tök jó, hogy van már eredmény a negyedik fordulóról, de örülnék, ha lassan az ötödikről is lenne. (már majdnem három hete volt a határidő! :/) És valami olyat hallottam, hogy értesítő jön a döntőről (ami röpke két héten belül itt van). Ez igaz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377813 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Dúnadánok: klikk

Szervezők: tessék mostmár küldeni a kidolgozott döntő feladatokat! :/

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377757 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nem hiszem, mivel én fogom föltenni, de még én sem tudom. :D Technikai problémáink voltak, ill. 2 csapat nagyon sokat késett; bár én is azt hittem, hogy mostanra már megkapom a véglegest. Igyekszünk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377756 Írta: Talárion
Talárion válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azt tudja vki, hogy a dúnadán kategória 4. forduló utáni állása mikor kerül fel az oldalra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377443 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszönöm szépen! :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377408 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
E!

(Tanultam Kincsőtől!) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377406 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A tavalyi versenyről lehet kpeket találni valahol, ha igen akkor hol? meg tudnátok mondani?

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #377393 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376749 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
TLV - döntő szervezői megbeszélés nr.1.
Mottó: "Te is kellesz hozzá!"


2009. március 14-én szombaton 15:30-tól az MTT helyiségben
(1146 Bp. Ajtósi Dürer sor 19-21. I.em.110.)

Örömmel jelenthetem, hogy nemcsak hogy közeleg a harmadik Tolkien Levelező Verseny döntőjének időpontja (ápr.25.), de minden eddiginél több csapat tartott ki idáig! Emiatt viszont szeretnénk egy igazán nagyszabású döntőt szervezni annak a becslések szerint kb. 100-120 versenyzőnek, aki bejut.

Vagyis: szükség van Rátok! :)
Biztos vannak olyanok, akik hiányolták a LEP egész napos pörgését. Nos, most itt az alkalom, hogy pótoljátok! :) LEP híján a TLV döntő az idei legnagyobb rendezvényünk, ahol megmutathatjuk magunkat a világnak, ill. új tagokat nyerhetünk meg. Ráadásul garantáltan nem érdemtelen betévedő a közönség: öt darab - SÚ, Meta és Felagund jóvoltából idén igen színvonalasra, de emiatt nehézre sikerült - fordulón lesz túl minden versenyző.
Ha nekünk segítesz, a Tábor szervezőinek is segítesz új táborozók elcsábításában! :D

És hogy miben tudtok segíteni?
- kell egy izgalmas feladatsor, amelyet 25-30 vagy akár még több csapat néhány óra alatt végig tud csinálni és méri, hogy ki a legfelkészültebb a tolkieni világból
- kell "logisztikai" segítség: előzetes terv, h. ki milyen sorrendben járja végig a feladat-állomásokat, szponzorszerzés vagy a felajánlott ajándékok elhozatala, hozott feladatok (jelmez, lakoma) pontozása, az eredményhirdetéshez minél gyorsabb összesítés, oklevélírás, díjkiosztás, stb.

Kétféle segítőt keresünk:

- aki a feladatok és a verseny menetének előzetes kidolgozásában segít --> döntő szervező
- aki a helyszínen vállal feladatvezetést, pályaudvari kíséretet, oklevélírást, díjösszeállítást, stb. --> döntő segítő

HA BÁRMILYEN ÖTLETED VAN A VERSENNYEL KAPCSOLATBAN, LEGYÉL OTT JÖVŐ SZOMBATON! :)

Ha csak arra van időd-energiád, hogy a helyszínen segíts egy egyszerű Rád osztott feladatban, akkor jelentkezz a tlv'kukac'tolkien.hu címen, "döntő segítő" tárggyal! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376080 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Keresek embert, aki szerdán vagy csütörtökön (feb. 25-26.) ki tudja nyomtatni az 5. fordulót!
Kb. 100-150 oldal összesen.
Sürgős csápolást szeretnék :-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #375282 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Semikorra, lévén összesen 17 boríték és SÚ rányomtatta a címeket. :) Többe telt volna az utazás, mint a borítékolás. :P De köszi a kérdést, elfelejtettem mondani itt is.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #375281 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ha tegnap nem volt, és elvileg ma se lesz, akkor mikorra tolódott át a borítékolás?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #375031 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Akire tartozik: beleszerkesztettem a legutóbbi blog-hsz-omba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374992 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Már törölted, Kincső? Mert ha még nem, akkor nem is nagyon szükséges, legalábbis az itt olvasható eddigi eszmecserében nem látok olyat, amiből az indulók "titkos" anyagok birtokába jutnának.

Más: a TLV kapcsán felvetettem egy kérdést (illetve egy bizonyos válasz esetén javaslatot) a Lassi topikjában, vessetek rá egy pillantást, ha még nem tettétek meg.
Ja, és nézzetek blogra is, mindenkinek válaszoltam mindenfélét. Ebből az egyik legfontosabb egy elég régi bejegyzés kommentjébe került. Kincső, ez neked szól, és az g-mail-lel kapcsolatos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374987 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Meta, köszi a segítséget, de ezt inkább e-mailben rendezzük, mert túl sok versenyző téved ide. :) A hsz-eket mentés után törlöm.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374842 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mint vezérhobbit, olyan konkrét feladatokat, hogy pl. "mi a balrogok / trollok / széleslevelű vérmókusok rendszertani besorolása", nem fogadok jelenlegi versenyzőktől, de olyan véleményeket, ötleteket, hogy "nem akarok több kakukktojást" vagy "legyen több képfelismerés" szívesen veszek és várok. Szerintem a második forduló bevezetőjébe bele is fogom írni. Vagy már beleírtam az elsőbe?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374837 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sztem is elég alapvető, hogy a versenyzők ne küldjenek kérdéseket. De ötleteket adhatnak... de hogy ne ilyen suttyomban furi dolog legyen, majd szépen odaírom diplomatikusan megfogalmazva a feladatlap végére :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374832 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szerintem etikusabb az, hogy a versenyzők, (amíg versenyeznek mivel még beleférnek az adott kategóriákba) nem küldenek kérdéseket. A lentebb felsorolt okok miatt, 8O

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374830 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Zsodoo, a két dolog teljesen független, szóval nem gondoltam, h. azért ;) és tényleg nagyon köszönjük a felajánlást, de - lehet h. csak én érzem annak - kicsit problémásnak tűnik. 240 emberből már nem tudhatom, h. lenne-e, aki fennakadna rajta.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 6 hónapja #374820 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Azt nem írtad oda, h. ha "nem azért", akkor miért. :D
3 db felelős szervezőben és néhány segítőben meg tudok bízni - és kénytelen is vagyok :P -, hogy van annyi igazságérzetük, h. nem csalnak senki javára. Ellenben mint a végén írtam, ha csak ötleteket mondanak, akkor is szerencsésebb intézményesített lehetőségek között (magyarul: a feladatlapra ráírva), mint önkéntes jelentkezés alapján kivételezetteknek. Sztem. :)

Én nem azért csápoltam, mert így akarok pluszpontokat bezsebelni, hanem csak azért, mert eszembe jutott pár feladat ill. kérdés... :) De ha nem, hát nem, esetleg jövőre jelentkezek szervező-segédnek (vagy valami ilyesminek...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374805 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azt nem írtad oda, h. ha "nem azért", akkor miért. :D
3 db felelős szervezőben és néhány segítőben meg tudok bízni - és kénytelen is vagyok :P -, hogy van annyi igazságérzetük, h. nem csalnak senki javára. Ellenben mint a végén írtam, ha csak ötleteket mondanak, akkor is szerencsésebb intézményesített lehetőségek között (magyarul: a feladatlapra ráírva), mint önkéntes jelentkezés alapján kivételezetteknek. Sztem. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374803 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sztem ha az aktuális versenyzők feladatokat írnak, az mindenképp fura, de nem azért, mert esetleg van ismerősük az adott csapatból, mert ezen az alapon egyikünk se írhatna. Viszont ötleteket adhatnak, és nem csak azért, mert ismerősök, hanem bárki - azt nem gáz tudnia senkinek, hogy milyen típusú feladatok lehetségesek, csak a megoldást, nem? Szóval ha van valami jó tipp, hogy miféle-fajta feladatokat látnának szívesen, abban nem látok problémát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374802 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Úgy éreztem, h. erre így nyilvánosan nemet etikus mondani. Valóban a szubjektív érzésemről van szó. :P
De szerintem annyira gázul nem állunk emberekkel, h. aki versenyző, az ne foglalkozhassék a saját megoldandó feladataival. Az utolsó forduló beküldésének pillanatától lehet minket ötletekkel és/vagy kész feladatokkal bombázni, addig meg gyűjtögetni, lesz jövőre is verseny. :D
Ha egynek megengedem, mert ismerem, akkor a többinek is meg kell engednem, és építsem arra az egészet, h. senki nem mondja meg az ismerős alsóbb kategóriásoknak előre, h. milyen feladat lesz?...
Én ezt így tisztábbnak érzem.

Esetleg csinálhatunk olyat, h. extra pontokért (azért nem túl sokért) lehet majd feladatot küldeni a jövő évi versenyhez. :D De ezt majd mi szervezők még megbeszéljük ;) (úgyértem, emtétések keressenek meg, ha érdekel, a versenyzőknek meg sajna nincs szava a döntésben :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.623 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére