MTT Raktár és Helyiség

Több
15 éve 6 hónapja #373732 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jelentkeznék erős fiatalember kategóriába... :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373725 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
8-a részemről nem valószínű, de 9-én megpróbálok beesni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #373709 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
én jelentkezem! :D

csak szombaton(8.-án) tudok jönni sajnos

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373699 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kedveseim!

November 8-án és 9-én egész napos (kb. reggel 10-este 6) raktárpakolásnak, leltározásnak és selejtezésnek álcázott hatalmas BULI lesz az MTTs raktárban!

Kell nekünk ehhez:
-erős fiatalember, néhány darab, a nehezebb dobozokhoz
-40kilós lány, elég sok, szortírozni, rendetlenséget, majd rendet csinálni, cetlit írogatni
-valaki, aki a laptopom mögé ülve gépeli, amit diktálunk neki (leltár)
-valaki(k), aki kiselejtezi(k) a kreatívcuccot, és összeírja, mi kell újonan
-valaki(k), aki (ideális esetben kocsival) még szombat délután-este eljön(nek) velem az IKEAba / Kikába dobozokat venni és segít(enek) visszavinni őket a raktárba, hogy vasárnap már legyen mibe pakolnunk
-zenebona
-jókedv, móka, kacagás

Várom a lelkendező jelentkezőket. Ebédszünet lesz, sőt, nagy közös piknik is lehet a padlón, dobozok közt, ha hoztok magatokkal kaját! :D

Jönni lehet bármelyik napon, akár egy-két órára is, már az is segítség! Légy része TE IS egy szuper teamnek! Könnyítsd meg az MTT dolgát egy jól átlátható, rendezett raktár létrehozásával! :D
/propagandaszöveg offffff

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373659 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A következő (hétvégi :szépennéz) takarításon viszek kukás zacskó. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373618 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kotty... az a Rabyn-féle szennyesláda pakolósládának még jobban jönne, sztm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373617 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Trithyn írta: Lyona, egyébként jól áll a kezedben a felmosórongy! :lol:

Nem... Veszem... Célzásnak... (És nem, nem te mondtad először! :D )

Rabyn írta: Az jó ha viszek nektek egy szennyesládát és azt használjuk szemetesnek?
Van itt egy elfekvőben amit mi nem használunk

Tökjó:)

Aeglos írta: Az új MTT szupervileda hiperfelmosóhoz kell majd a speckóvödör, mert kicsit undi mindig kézzel kicsavarni, bár engem nem irritál...
Így már van egy sima csavarósfelmosó (amit ekkora felülethez nemigen lehet jó hatásfokkal használni) meg egy új, nagyon tuti, szóval felmosófelszerelést ne hozzatok.
Egy naaagy szemetest ha nem tud adni senki, mindenképpen venni kéne az MTT-nek. Ha pénzszűke van, akkor meg továbbra is jó az üres kartondoboz, mint szemetes c. megoldás.

Én azzal mostam, nem volt gáz. (mámint a kicsivel, oké. 3x cseréltem vizet :roll: )
A szemetes azért lenne jó, mert zsák bele, könnyebb levinni.
Meg majd pár nagyobb strapadoboz is kell cuccoknak, mert a kartonok gyünnek szét... Valakinél elfekvőben ilyesmi? :D (lejmolás vége... :D )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373580 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Az jó ha viszek nektek egy szennyesládát és azt használjuk szemetesnek?
Van itt egy elfekvőben amit mi nem használunk

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373572 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Legközelebb énis, feltétlen, mivel közel is lakom, stb...
Sajnos a mostani időpont nem volt jó, gyász. :oops:

Az új MTT szupervileda hiperfelmosóhoz kell majd a speckóvödör, mert kicsit undi mindig kézzel kicsavarni, bár engem nem irritál...
Így már van egy sima csavarósfelmosó (amit ekkora felülethez nemigen lehet jó hatásfokkal használni) meg egy új, nagyon tuti, szóval felmosófelszerelést ne hozzatok.
Egy naaagy szemetest ha nem tud adni senki, mindenképpen venni kéne az MTT-nek. Ha pénzszűke van, akkor meg továbbra is jó az üres kartondoboz, mint szemetes c. megoldás.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373568 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Trithyn írta:

Lyona írta: Viszont. Köszönet Koppánynak, akinek hála, nem fogtok pormérgezésben fulladozni holnap, mert kirázta a szőnyegeket. Háromszoros hurrá neki!
A TTB, azaz Titkos Takarító Brigád (létszám: 2 fő) ezen felül kitakarított-felmosott, ellenben egy partvisra égető szüksége lenne a helynek, mert az ott lévő hobbitpemzlivel roppant vicces, ámde nem annyira hatékony seperni. :D
Ha valakinek van tehát:
-partvisa
-szemetese
-szemeteszsákja
otthon elfekvőben feleslegesen, ne habozzon az MTT Klubhelységnek adományozni! :D


Jó volt a TTB- találkozó, roppant sokan voltunk valóban :P

Egyébként egy partvissal lehet hogy fogok tudni szolgálni... bár a hobbitpemzli jobbban illik egy MTT-s klubhelyiséghez :wink:

Lyona, egyébként jól áll a kezedben a felmosórongy! :lol:


A későbbiekben, én is szívesen megyek takarítani, csak az adott takarítás hétvégén legyen. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373567 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta: Viszont. Köszönet Koppánynak, akinek hála, nem fogtok pormérgezésben fulladozni holnap, mert kirázta a szőnyegeket. Háromszoros hurrá neki!
A TTB, azaz Titkos Takarító Brigád (létszám: 2 fő) ezen felül kitakarított-felmosott, ellenben egy partvisra égető szüksége lenne a helynek, mert az ott lévő hobbitpemzlivel roppant vicces, ámde nem annyira hatékony seperni. :D
Ha valakinek van tehát:
-partvisa
-szemetese
-szemeteszsákja
otthon elfekvőben feleslegesen, ne habozzon az MTT Klubhelységnek adományozni! :D


Jó volt a TTB- találkozó, roppant sokan voltunk valóban :P

Egyébként egy partvissal lehet hogy fogok tudni szolgálni... bár a hobbitpemzli jobbban illik egy MTT-s klubhelyiséghez :wink:

Lyona, egyébként jól áll a kezedben a felmosórongy! :lol:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373566 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Amint eljutok a raktárba ugy, hogy nem felejtem el elvinni a felmosórongyot meg a vödröt lesz az is plusszban:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373560 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Azért hagyjatok kekszet a vezetőségire is 8O

:D


Maradt, ne félj. Ami nyitva volt, legemkapcsoztam, hogy ne egye meg mindenféle mászkáló izé. Nem, nem a Halloweenről maradt zombikra gondolok. ;)
Oda is írtam, ami viszont megmarad, akt dobjátok ki, különben lesz pár állatunk. :)

Viszont. Köszönet Koppánynak, akinek hála, nem fogtok pormérgezésben fulladozni holnap, mert kirázta a szőnyegeket. Háromszoros hurrá neki!
A TTB, azaz Titkos Takarító Brigád (létszám: 2 fő) ezen felül kitakarított-felmosott, ellenben egy partvisra égető szüksége lenne a helynek, mert az ott lévő hobbitpemzlivel roppant vicces, ámde nem annyira hatékony seperni. :D
Ha valakinek van tehát:
-partvisa
-szemetese
-szemeteszsákja
otthon elfekvőben feleslegesen, ne habozzon az MTT Klubhelységnek adományozni! :D

Javaslom továbbá, hogy minden találkozó után mosson fel valaki, megkímélve ettől a következő szerencsétlen alanyt háromszor annyi munkától. Tudjátok, réteges kosz, stb. Mégiscsak utcai cipővel járkálunk, kajálunk, és ha már a miénk, tartsuk rendben, higgyétek el, nem olyan nagy meló! ;)

Szépeket,
Lyona anyátok, a Raktáros

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373557 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Azért hagyjatok kekszet a vezetőségire is 8O

:D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373540 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta:

Trithyn írta:
Én mennék, ha nem gond... :o :wink:


Hámámélenneaz... :D


Mittomén... :D

Egy óra körül érnék oda, de az is lehet hogy hamarabb... :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373538 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Trithyn írta:
Én mennék, ha nem gond... :o :wink:


Hámámélenneaz... :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373529 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta: Holnap, azaz november 2. napján déltől szeretettel látok mindenkit, aki elég lelkes némi takarításhoz és pakoláshoz, a Halloween buli nyomait ugyanis még van hová tüntetni, sőt, a raktár is tud még hová fejlődni.

Kedves lelkes embereket várok, van még némi megmaradt keksz tegnapról :D

Szóval:
november 2, vasárnap, 12.00, MTT raktár


Én mennék, ha nem gond... :o :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373526 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Holnap, azaz november 2. napján déltől szeretettel látok mindenkit, aki elég lelkes némi takarításhoz és pakoláshoz, a Halloween buli nyomait ugyanis még van hová tüntetni, sőt, a raktár is tud még hová fejlődni.

Kedves lelkes embereket várok, van még némi megmaradt keksz tegnapról :D

Szóval:
november 2, vasárnap, 12.00, MTT raktár

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373467 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Itt is még egyszer bocsánat, hogy nem sikerült odaérnem a megbeszélt időpontra. A szokásos pénteki munkahelyi kavarás ütött be: munkaidő vége előtt egy órával kaptam egy fontos, sürgős, és legalább két órányi munkát igénylő feladatot... :(
Köszönöm a rendcsinálóknak, hogy ilyen klasszul elpakoltak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373335 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Van fény, van raktárkulcsom, lassan lesz leltár is! :D Kincső, vigyázunk rá! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373333 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ja, ha már itt tartunk: kedves halloweeni pakolók, az első helyiség ablakpárkányán lévő borítékokhoz kéretik NEM NYÚLNI, amíg Pati és SÚ oda nem ér! (ja, utána is csak nekik szabad osztogatniuk belőle) Rá is van írva, de hátha hatásosabb, ha többször mondjuk el. :P ;)

És tényleg van fény meg rend (már amennyire a bútoroktól lehet, meg én nem láttam a kömt utáni káoszt), köszönet érte. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373323 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Aeglos írta:

Ery írta: A felvilágosodás korába léptünk! Van fény a raktárban!


Én is tanúsítom! :D
Egyébiránt meg köszönjük a hétfőieknek a rendrakás-kommandót, nagyon dícséretreméltó amit ott műveltetek. Nagy-nagy gratuláció érte! :cheers:

Magam is beállok a tanusítók körébe (pedig elövigyázatosságból vittem magammal gyertyát). És én is köszönöm a pakolók munkáját! Holnap, ha minden igaz, 5-f6 körül ott tudok lenni, segíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373317 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Leguanember írta:

Lyona írta:

Leguanember írta:
Raktárügyben Lyona tett felajánlást most a hétfői pakoláson: közel lakik, és a raktár rendben tartásában való segédkezni vágyás szándékát jelezte.
Mondtam neki, hogy a nov. 3-ai elnökségin szó kerül róla.

Azon ugyan nem tudok ott lenni, hogy személyesen közöljem a közölnivalókat, de már delegáltam Ádámot magam helyett.
Szóval a hír igaz, újabb balek az MTT szervezési gépezetében... :)


Hah, minő arcátlanság!
Közben meg hozzáférsz a titkos rekeszekhez, és rendelkezhetsz jelmezek és anyagok és egyéb furcsánál furcsább dolgok felett.
:P


hajtogathatsz sok papírcsónakot az ezeréves lassik tömkelegéből...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373287 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ery írta: A felvilágosodás korába léptünk! Van fény a raktárban!


Én is tanúsítom! :D
Egyébiránt meg köszönjük a hétfőieknek a rendrakás-kommandót, nagyon dícséretreméltó amit ott műveltetek. Nagy-nagy gratuláció érte! :cheers:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #373286 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A felvilágosodás korába léptünk! Van fény a raktárban!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372917 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta: Juteszembe, kéne egy kulcs mihamarabb. Által mennék én a raktárba gyalog, ha ladikon nem is, kissé felmérni a terepet Halloweenileg. Meg úgy amúgy is, mert akkor szabad 1-2 órámban el tudnék kezdeni leltárni.


Csak szólj, nekem pl van. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372914 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Juteszembe, kéne egy kulcs mihamarabb. Által mennék én a raktárba gyalog, ha ladikon nem is, kissé felmérni a terepet Halloweenileg. Meg úgy amúgy is, mert akkor szabad 1-2 órámban el tudnék kezdeni leltárni.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372848 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta:

Leguanember írta:
Raktárügyben Lyona tett felajánlást most a hétfői pakoláson: közel lakik, és a raktár rendben tartásában való segédkezni vágyás szándékát jelezte.
Mondtam neki, hogy a nov. 3-ai elnökségin szó kerül róla.

Azon ugyan nem tudok ott lenni, hogy személyesen közöljem a közölnivalókat, de már delegáltam Ádámot magam helyett.
Szóval a hír igaz, újabb balek az MTT szervezési gépezetében... :)


Hah, minő arcátlanság!
Közben meg hozzáférsz a titkos rekeszekhez, és rendelkezhetsz jelmezek és anyagok és egyéb furcsánál furcsább dolgok felett.
:P

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372811 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Leguanember írta:
Raktárügyben Lyona tett felajánlást most a hétfői pakoláson: közel lakik, és a raktár rendben tartásában való segédkezni vágyás szándékát jelezte.
Mondtam neki, hogy a nov. 3-ai elnökségin szó kerül róla.

Azon ugyan nem tudok ott lenni, hogy személyesen közöljem a közölnivalókat, de már delegáltam Ádámot magam helyett.
Szóval a hír igaz, újabb balek az MTT szervezési gépezetében... :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372809 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

fqqdk írta: csináljatok egy guglinaptárat a helyiségnek szvsz :)


Megfontolandó, aztán megcsinálandó.
Raktárügyben Lyona tett felajánlást most a hétfői pakoláson: közel lakik, és a raktár rendben tartásában való segédkezni vágyás szándékát jelezte.
Mondtam neki, hogy a nov. 3-ai elnökségin szó kerül róla.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.560 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére