MTT Raktár és Helyiség

Több
16 éve 2 hete #356348 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Azt mindenképp vegyétek számításba, hogy ha lakást bérel az mtt, és ott próbák lesznek, akkor konszenzusra kell jutni a többi lakóval, zajongásügyileg. Tehát sztem élből ne panelt nézzetek, mert az első tánc- vagy színitoszpróba után feljelent a szomszéd, a lakóközösség pedig lelkesen támogatja majd. Ugyanilyen megfontolásból is érdemes a földszintieket nézni, senki nem szeretni, ha meló után hazamegy, és a feje fölkött meg ugrálnak.

Az én felajánlásom él továbbra is, de eddig nem tartottatok rá igényt. Igaz, én leginkább csak a jelmezeket tudnám eltárolni, meg esetleg a varrógépeket, kreatív cuccokat. Bár ezügyben jobb is volna várni egy kicsit, mert ha addig sikerül kicsit újítani a pinyón, akkor sokkal komfortosabb helyiségbe lehet majd pakolni, nem mellesleg lesz hely kreatívkodni, ha valaki nagyon szeretné. Árról beszélhetünk, számlát adni tudunk.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356339 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Namost.
Én csak rákerestem az expressz.hu-n.
Rabyn, te mennyiért találtál?

Találtam pár lakást, elvileg van közte olyan, ami közelebb van, de van egy-két távolabbi is. Főként 50+rezsi az áruk, egy 45+rezsi.
De elvileg mind benne vannak a 70-75ezerben havonta.

Belinkelem őket, és a hivatalos szerv majd telefonál, vagy vmi csak lesz.
Amúgy a galériás lakások nekünk jók lennének, mert a galéria is lehetne a raktár, vagy vmi ilyesmi, nem?


1
2
3
4
5
6

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356328 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kaptam egy visszajelzést, hogy telefonon megbeszéljük a részleteket, de én nem tudok telefonálnio és nem vagyok hivtalos szerv sem az mttn belül.

Valaki?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356326 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jól hallotam amit mondasz? Tehát HÉV is jó?:D
Azért kérdezem mert a HÉV ugye külső kerületekbe visz, tehát akkor ott is tudok keresni, és ott sokkaaall olcsóbbak a lakások mint beljebb. (békáson pl egy 50nmeres2szobás 40ezerhuf+rezsi ugyanez a körúton 90+rezsi)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356324 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mintegy 75-80e forintot tud az MTT erre a célra fordítani.
Amire szükságünk van, az: raktárhelyiség, iroda (ez utóbbi akár a raktárban is lehet) és HNE, Synithos befogadására alkalmas nagyszoba.
Lehetőleg földszinti, hogy a raktárból való ki és behordás a lehető legsimábban történjen.

Tömegközlekedéssel jól megközelíthető legyen (metró, HÉV, villamos).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356323 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Azon gondolkodtam, hogy miért ne lehetne két raktár? Ha az egyik Esgalnál van, és úgyis ő alkotja az MTT-s jelmezeket, szvsz nem olyan nagy baj, márcsak azért is, mertha valami javítanivaló van rajta, nem kell a fenébe kimennie, hanem kézre esik neki.

A másik meg az egyéb cuccoknak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356320 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
a vezetőségin az hangzott el, hogy havi 80 e van rá rezsivel együtt
és szerintem ha egy raktárnak való kisebb meg egy naaagy szoba van az már elég
és az hangzott el, hogy metró vagy körút környékén (ezt én úgy értelmezem, h. - mondok egy példát amit sokan ismernek - pl. az Ipartestületi is 10 perc a körúttól. de ha külső kerület, akkor akik a másik irányban lévő külső kerületekben laknak, megszívják :P )
de én csak "véletlenül" hallottam :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356317 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Tünde írta:
kicsit bővebben kellene info :P
(olyan kell, ami több helyiséges, egy raktárnak úgy 10 nm, egy irodának, sztem az is kb annyi (mindjkettő külön zárható) és egy kisebb gyűléseknek stb, ehhez sztem legalább 30 nm kell - nagy nappali méret)
tehát kb 60-70 nm, 1+2 félszoba de inkább 2 kis és egy nagyszoba. mellékhelységekkel
ahogy számolatom havi 50.000 körül van rá pénz (az emlékeim szerint) és ez nagyon kevés rezsivel együtt :cry:
szerintem nem feltétlenül kell főútvonalon lennie (a belváros 2x olyan drága), de nem baj ha metromegállótól 5-10 perc alatt elérhető gyalog

aztán most Ankalimon javítson ki ha tévedek
és ha találtatok emlékeim szerint Póknak kell szólni
hajrá, nekem nem sikerül vagy 1 éve


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356307 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Emberek!

Végignéztem wiwen az összes albérletet meg nézegetem azóta is.
Szerintem akinek van ideje az szintén nézegessen.

Kérdés: mekkorát nézzek és milyen árban?
Az 50 nméteresek olyan 60 körül vannak. Nagyon ragaszkodunk a metróközelséghez vagy a 4-6ohoz? mert az durván emeli az árat. De ha mondjuk egy átszállásosat keresek vagy valamelyik kijebb lévő kerületben (ahonnan max fél óra a metró) akkor az máris olcsóbb...

Miharabbi választ várok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #332832 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Elkérhetem szépen azt a leltárlistát amit a múltkori raktározáson csináltatok? Pl. a színesceruzák/tollak/zsírkréták, kartonok, papírok, stb. helyzete érdekelne.


szám szerint nem számoltuk meg, de borzasztó kevés van, szinte félig sincs a doboz
pontos lista Erytől

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #332830 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Elkérhetem szépen azt a leltárlistát amit a múltkori raktározáson csináltatok? Pl. a színesceruzák/tollak/zsírkréták, kartonok, papírok, stb. helyzete érdekelne.

Egy leltárlistának én is örülnék, amit feltölthetnék (szigorúan csak MTT-tagoknak) a Tolkien.HU-ra. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #332825 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Elkérhetem szépen azt a leltárlistát amit a múltkori raktározáson csináltatok? Pl. a színesceruzák/tollak/zsírkréták, kartonok, papírok, stb. helyzete érdekelne.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #313095 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Esgal

szólsz Ankalimonnak vagy szóljak hogy itt csápolgatsz :P :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #313069 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nézd, én tettem egy ajánlatot, mindenki magasról nem volt érdekelt, csápolni igazán nem fogok, hogy hadd dolgozhassak a dologgal. Ha kell a lehetőség, szóljatok, és megbeszéljük a paramétereket.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #312652 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Na mi ez a csend, senki semmi ötletet nem talált azóta sem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295238 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nem tudom, mennyire akarjátok szétszedni ezeket, de.

Ahova most költözünk, lesz pince. Tiszta, száraz. És elképzelhető, hogy helyünk is lesz, annyira mindenképpen - és ezúton ezt fel is ajánlom - hogy a jelmezeket, és akár a kreatív cuccokat el tudjuk tárolni. Tehát, egy mennyiségbeli határig a raktárkészlet részei lehetnek nálam. Ezzel mondjuk annyi problem van, h hely Rákosrettenetes eleje (najó, 20p az Örs busszal), és hogy majdnem biztos, h nem tudok mindent áthozni. De ha könnyebbséget jelent, h ennyi cuccot raktározok, akkor felajánlom. Pláne, h mellette lesz elvileg a varróműhelyem, ahol alkalomadtán tudok javítani a meglévő cuccokon, illetve jelmezcélú csoportos kreativitásra (kiscsoportra gondolok) is lehet esetleg alkalmazni.
Szólottam, uff.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295234 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Havi 10 ezer Ft-ot biztosan ki tudunk fizetni, de ha kell kicsit többet is.

Előadói térnek, próbateremnek és raktárnak szeretnénk használni. (Ez utóbbi miatt kellene egy külön zárható helység.)

Lehet lepusztult állapotban levő cucc is (mondjuk pincehelység), vállaljuk a felújítását.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295228 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Aranill írta:

Remzymama/Tünde írta: Lehetne tudni, hogy kb. mekkora helyre és milyen árkategóriában lenne szükség? Sok felé járok, utánanézhetek. És kb. hol? Belváros, külváros. Mert kint sokkal olcsóbb, de sokat kell utazni.


Csatlakozom Tündéhez, írjátok meg a részleteket (helyigény, tervezett havi költségek ilyesmi)


Az a kérdés lassan egy éves :P
Ha lehet ingyen, egy 50 nm-es legalább, könnyen megközelíthető helyen-
Nem egyszerű... :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295216 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Remzymama/Tünde írta: Lehetne tudni, hogy kb. mekkora helyre és milyen árkategóriában lenne szükség? Sok felé járok, utánanézhetek. És kb. hol? Belváros, külváros. Mert kint sokkal olcsóbb, de sokat kell utazni.


Csatlakozom Tündéhez, írjátok meg a részleteket (helyigény, tervezett havi költségek ilyesmi)

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271450 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Lehetne tudni, hogy kb. mekkora helyre és milyen árkategóriában lenne szükség? Sok felé járok, utánanézhetek. És kb. hol? Belváros, külváros. Mert kint sokkal olcsóbb, de sokat kell utazni.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271441 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mindenki ejtsen el olyan megjegyzéseket családtagjai, barátai, befolyásos ismerősei társaságában, mint például: most jut eszembe, nem tudsz véletlenül egy olcsón kiadó helyiségről, amelynek ... paraméterei vannak?

Nem gúnnyal írtam, amit írtam, hanem teljesen komolyan: sosem lehet tudni, hogy ki az, aki elvezet a kincshez, de persze burkoltan kell kérdezősködni (a fentinél kifinomultabban). Figyeljetek a gyenge kölcsönhatásokra, mert azokban van a rendszer stabilitása! Nem tudhatjuk, ki ismer kicsodát, próbálkozni kell, pár szó nem kerül sokba semmilyen szempontból.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271435 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
És nagyon örülnénk, ha a raktár a helységen belül lenne. :D

Ha valakinek van ötlete, javaslata, esetleg felajánlása, kapcsolata, szóljon feltétlen.

Az önkormányzatoknak küldött levél készülőben, úgyhogy ezt már nem kell javasolni. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271427 Írta: Ery
MTT Raktár és Helyiség téma létrehozva Ery által
Az MTT olyan állandó helyiséget keres, ahol nemcsak a rendezvényeinket tudjuk megtartani, hanem az egyes csoportok is tudják azt használni próbákra.
Továbbá a jelenlegi raktár helyett is egy jobb és olcsóbb helyiséget keresünk.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére