Tolkien Tábor 2024

Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 9 hónapja #67022 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
franky: pl. úgy, hogy deklarálják, hogy ez most egy nem hivatalos ülés. Vagyis nem tartozik bele az előírt számú ülésbe, hanem pl. a további teendők megbeszélése, előkészítése a hivatalos ülésnek, stb.

ÉSzAH: azt megbeszéltétek Morgie nagynénjével, hogy mi kell benne legyen a pályázati anyagban, illetve milyen részletességgel?

Arculat: ha minden igaz, akkor most már egy kicsit lazulnak a dolgok, elérhetőbb vagyok, és tudok a fontos dolgokkal is foglalkozni :o )

Gyűrűmedvész: (vagy nem ezt jelenti a 'Ring-bearer'?) :o ) Kellemes pihit az egy hetes AFK*-hoz, és edzz a látóidegedre - lesz mit olvasni :o )))

[size=9:1vh5frc2]*AFK = Away From Keyboard = Billentyűzettől távol[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66972 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sajtóanyagként: Egyik ofitársam egy internetes rádiónál dolgozik (ne kérdezzétek melyiken nem tudom, de ha kell megtudakolom), és megkérdezte, hogy akarok e beszélni az MTT-ről? (Természetesen ingyen)
Akarjunk?
Most nem leszek itthon egy hétig (Mi lesz velem nélkületek? :wink: )
de amint hazajövök megnézem, hogy mit válaszoltatok!
Viszlát, egy hét múlva! :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66962 Írta: franky
franky válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: A kihelyezett, nem hivatalos elnökségi ülés eredményei:


Hogyapeckembe lehet egy kihelyezett elnökségi ülés nem hivatalos?
Ezek szerint az ott megbeszélt dolgok sem hivatalosan értendők?
Vagyis semmi közük a valósághoz, csak 5 emberke (pontosabban SÚ nélkül 4) magánbeszélgetése volt?

Fene a pofámat, hogy mindenbe belekötök, de érdekel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66905 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem!

Ha valaki tudja az alábbi felsőoktatási intézmények újságjának elérhetőségét, kérem írja meg nekem e-mailben.

Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Janus Pannonius Tudományegyetem
Károli Gáspár Egyetem
ELTE ÁJK (Jurátus)
BME


Ha valamelyik másik intézmény hallgatója vagy és tudod a helyi újság elérhetőségét, akkor azt is örömmel fogadom.

Előre is köszönök minden adatot.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66888 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A kihelyezett, nem hivatalos elnökségi ülés eredményei:

1. OTP: Össze kell állítani egy pályázati anyagot, melyet aztán átbeszélünk Morgana nagynénjével (OTP fiókvezető) és ő eljuttatja az OTP marketing főosztályára. Az elnökség fog tartani egy hivatalos összejövetelt, melyen összerakjuk a pályázathoz kapcsolódó ötleteket és elkészítjük azt a nyers változatot, ami alapul szolgálhat egy ilyen kezdeményezéshez. A pályázat elsősorban arra fog irányulni, hogy kedvezményt nyerjünk a számlavezetés díjaiból, mert így hosszú távon a havi működési költségeinket tudnánk csökkenteni.

2. Létrehozzuk az egységes MTT arculatot, mellyel ezentúl a nyomtatott és az internetes megjelenésünket kívánjuk fémjelezni. Ehhez alapul már kidolgozott logók, címerek szolgálnak. Végeredményben azt kell eldönteni, hogy mekkora méretben, milyen színben, színösszeállításban jelenjenek meg az arculati elemek, valamint azt, hogy milyen betűtípust használunk (következetesen ragaszkodnunk kell egy fajtához).
Erről határozni kellene az előtt, hogy Gandalf felrakja Völgyzugolyra a végleges (és persze folyamatosan bővülő) MTT anyagot.
Sötét Úr, Gumipók, mint a logók, címerek tervezői kérnénk ebben a segítségeteket, amennyire időtök engedi, mondjuk az elkövetkező két hétben.

3. Az MTT sajtóanyagát eljuttatjuk az összes olyan egyetemi, főiskolai újsághoz, melyet el tudunk érni.

4. További támogatók után nézünk (az OTP mellett). Próbálkozunk a Matávnál, a MOL-nál, az Intercomnál és emellett esetleg kisebb cégeknél is. (Ha bárkinek valamilyen kapcsolata van az említett cégeknél, vagy esetleg további ötlete, hogy kiket lehetne megkeresni, akkor kérjük, hogy jelezze.)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66837 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mi tortent a "kihelyezett" elnoksegi ulesen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66825 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rayan írta: de srácok, ti borzalmasan néztek ki! És ezt nyugodtan vehetitek bóknak is
Különösen Sötét Úr ábrázata tetszik.


Me Gods, grinnin' lika stoopid...
Szerintem ez nem is én voltam ott! ;o))) De yo!

Batti, ÉSzAH, Morgie, és aki ott volt: mit tudtatok intézni? Írjátok meg pls, akár ide, akár magánba! Köszönöm előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66801 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

franky írta: Ahol ez a hozzászólás is szerepelni fog az összes többivel azt hívják a "Svindler Listájának", ugye? :hein: :evil3:

És majd le lesznek törölve, mert az offtopicolókat lelövik, ugye? :twisted:


Franky: :lol: :lol: :lol: :lol: ez jó volt....
Akkor én nagyon le leszek törölve.....
Hupsz ez is off volt...
Vigyázat Svindler támad....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66795 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

franky írta: Ahol ez a hozzászólás is szerepelni fog az összes többivel azt hívják a "Svindler Listájának", ugye? :hein: :evil3:

És majd le lesznek törölve, mert az offtopicolókat lelövik, ugye? :twisted:


Franky, ez fájt!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66761 Írta: franky
franky válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ahol ez a hozzászólás is szerepelni fog az összes többivel azt hívják a "Svindler Listájának", ugye? :hein: :evil3:

És majd le lesznek törölve, mert az offtopicolókat lelövik, ugye? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66753 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Svin:(akkor az te voltál...)
Laegolas:Annyira ismerősek ezek a képek...jah...megvan..a Jégkorszaknál láttam....
Ugye ez nem off?
Na mind1....várhatóan a következő MTT gyülés mikor lesz (télen lesz?) ???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66749 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem kell meglepodni, ha eltunik par, a temahoz erdemileg nem tartozo hozzaszolas...
Neha torolgetek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66738 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
En bescannelem ha akarod. 8)
Ha pesti vagy, hozd el a melohelyemre, ha videki, kuldd el levelben oket es visszakuldom postafordultaval. :wink:

Laegolas

Sil írta: Laego: Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Az én vöröskővári és szegedi képeim is elkészültek időközben, és egészen jók lettek, de sajnos égen-földön nem találok olyat, aki be tudná nekem szkennelni. :bawling:


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66735 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Laego: Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Az én vöröskővári és szegedi képeim is elkészültek időközben, és egészen jók lettek, de sajnos égen-földön nem találok olyat, aki be tudná nekem szkennelni. :bawling:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66704 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Laego: nem is kicsit szeretünk :D
Bár ezeket már volt szerencsém látni múlt hét szerdán, de nagyon tutik!
Annyit még hadd tegyek hozzá :twisted: , hogy a 10-es számú képen (ami, ha jól tudom, pénteken készült), ha összehasonlítom a Nővéreket a Fiúkkal; a lányok ragyognak, de srácok, ti borzalmasan néztek ki! :blackeye: És ezt nyugodtan vehetitek bóknak is :tongue: :D :wink:
Különösen Sötét Úr ábrázata tetszik.

Ezek a fejek...komolyan mondom, Ti mindannyian megértek egy misét...vagy kettőt. Esetleg hármat

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66700 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Udv,

Most fogtok kicsit szeretni :roll:
Ha erdekel valakit, a Finduilas altal keszitett fenykepek az alakulo ulesrol fenn vannak a munkahelyi tarhelyemen - egy ideig.
Amint Gumipok baratunk leszedi es besuvasztja az altala adminisztralt oldalra, le kell majd szednem.
Addig is lehet elvezkedni itt .

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66682 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta:

Telcontar_Leli írta: Ai na vennui!

Eszembe jutott, hogy, ha már felvesszük a kapcsolatot (akarom mondani, felveszi Lamorak) a kiadókkal, akkor a szinkronizáló céggel is lehetne. Mondjuk, mi segítünk nekik a szövegek kialakításában (mámint, hogy ne kövessenek el olyan fatális hibákat, hogy "Uruk-hai elleni harcomban" vagy "Apám, Gondor királya" (Boromir)), ők meg... Nem is tudom. Nem gondoltam még végig. Mit szóltok hozzá?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli


Jó ötlet, holnap a kihelyezett :) elnökségi ülésen fel fogom hozni.


Sorry a hosszú idézetért...

A lényeg: Léli, ez tényleg kitűnő ötlet! :itscool:
Bár az elnökségi ülésre nem tudom magam kihelyezni :) (munkám temérdek, és az ülés pont a munkaidőm kellős közepére esik :bawling: ), innen távolról támogatom a javaslatot.
Hogy mit tudnk ők adni? Hmm... például referenciaként szolgálhatnak, és esetleg még a premier előtti vetítésekre is elráncigálhatnak minket :wink: Bár nem tudom, hogy ilyen erőfeszítésekre rá lehet-e kényszeríteni bárkit is... :clown:

Legyetek eredményesek holnap, és csillogjon fényesen a kardotok, vagy mi :look: Utána meg, ha eljön a :cheers: ideje, gondoljatok rám is :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66675 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Figyelem!!!

Az MTT jelentkezési lapokat mielőbb juttassátok el hozzám, a tagdij befizetés mikéntjéről majd később értesítek mindenkit. Aki eddig befizette az a júliusit fizette be. Az az első hónap amivel kezdünk.


Mi már küldtük, elvileg meg kellett kapjad tegnap vagy ma... Megérkezett?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66643 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar_Leli írta: Ai na vennui!

Eszembe jutott, hogy, ha már felvesszük a kapcsolatot (akarom mondani, felveszi Lamorak) a kiadókkal, akkor a szinkronizáló céggel is lehetne. Mondjuk, mi segítünk nekik a szövegek kialakításában (mámint, hogy ne kövessenek el olyan fatális hibákat, hogy "Uruk-hai elleni harcomban" vagy "Apám, Gondor királya" (Boromir)), ők meg... Nem is tudom. Nem gondoltam még végig. Mit szóltok hozzá?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli


Jó ötlet, holnap a kihelyezett :) elnökségi ülésen fel fogom hozni.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66639 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ai na vennui!

Eszembe jutott, hogy, ha már felvesszük a kapcsolatot (akarom mondani, felveszi Lamorak) a kiadókkal, akkor a szinkronizáló céggel is lehetne. Mondjuk, mi segítünk nekik a szövegek kialakításában (mámint, hogy ne kövessenek el olyan fatális hibákat, hogy "Uruk-hai elleni harcomban" vagy "Apám, Gondor királya" (Boromir)), ők meg... Nem is tudom. Nem gondoltam még végig. Mit szóltok hozzá?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66628 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A brit Tolkien Társaság nevében Ian Collier gratulál és jókívánságait fejezi ki az MTT tagságának.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66472 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem!!!

Az MTT jelentkezési lapokat mielőbb juttassátok el hozzám, a tagdij befizetés mikéntjéről majd később értesítek mindenkit. Aki eddig befizette az a júliusit fizette be. Az az első hónap amivel kezdünk.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66463 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: sajnos (?) most 11 napra elutazom, ha addig kész lesz a szegedi CD, most nem tudok CD-t küldeni, meg fórumozni se. Vagyis, ha nem írok, ATTÓL MÉG NEKEM IS KELL ! :mrgreen: :mrgreen:

Én teljesen be vagyok izgulva ettől a ,,MTT road-show"-tól. :mrgreen: :mrgreen:
Aaannyira jó lenne évente sokszor, különféle városokban összegyűlni!
Nagy érdeklődéssel tekintek a ,,téli konferencia" elé is. Igaza van Lamoraknak, minél hamarabb kell valamit produkálnunk, hogy felfigyeljenek ránk! Egyébként engem nagyon érdekelnek a (fél)tudományos előadások, Batti témáit már alig várom kifejtve hallani! Talán egyszer majd én is....

egyéb: éppen a (reklám helye!) PöCö Gurut olvasgattam, amikor is rábukkantam a Hobbit ezeréves Amigás játékváltozatára :) :) Állítólag ,,szöveges kalandjáték", bár nekem eddig még nem indult el, de roppant izgisnek tűnik (van benne vagy 16 szín, és akkor még sokat mondtam :mrgreen: )
Ahonnan letölthető: web.externet.hu/sk/c64
próbáljátok valahogy elindítani :) jó szórakozást!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66072 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta: Laego: nagyon jó lenne (mi is pontosan az OSI? :oops: )


:mrgreen: Open Society Institute :mrgreen:

Palyazatfigyelest biztos hogy nem tudok bevallalni, mivel egy Alapitvanynak oszlopos tagja vagyok (de nem ugy am hogy odamegyek osz' lopok :lol: ), es nagyon lekot.
Olyan jellegu munkat ami barmilyen kapcsolattartast/szervezest kivan a "tarsadalommal" a Tarsasag neveben, biztos hogy nem tudok egy ideig elvallalni.
Viszont akkor az OSI-ban el tudok kezdeni kutakodni kb 3 het mulva, he megaszondjatok majd nekem hogy pontosan mi is erdekelne a Tarsasagot.

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66041 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ahoi!

Lamorak: (OFF) az érettségim jól sikerült: magyar 5 (külön dícséret a szóbeliért); angol 5; töri 3 (ebbe belehúztam - a kiegyezést kaptam, abból meg annyit tudtam, hogy 1867 meg Deák Ferenc... :? ); matek és fizika 3 (ez a két utóbbi nagyonis megfelel). A filo felvételin meg valószínűleg elcsúsztam, bár a lepényhal először, a remény hal meg utoljára... (ON again)

ÉSzAH: küldöm!

CD-ügy: arra gondoltam, hogy fel lehetne rakni pl. Lamorak interjúit, a Fórum anyagát, stb.

Arwen: köszi. :D

Még valami: a Találkozások topicba perceken belül felrakok egy közérdekű ( :?: ) hirdetményt. Akit érdekel egy összeröffenés még a tábor (lesz, ugye?) előtt, az nézze meg!

Üdv:
Dínchamion

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66030 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Laego: nagyon jó lenne (mi is pontosan az OSI? :oops: ), épp tegnap beszélgettünk róla itt Szegeden, hogy mindenképp kell szerezzünk egy pályázatfigyelőt... én Szegeden elkezdem a kapcsolatok kiépítését az alapítványok és pályázhtaó dolgok felé, de kell egy országos is. Majd meglátjuk.

Yavanna: nagyjából erről van szó; valami olyan (fél)tudományos dolgot kell öszerakni, amire a kiadó(k) ráharap(nak), az olvasók elolvassák, elég alapvető és színvonalas. Ezt minél gyorsabban, le kell tegyünk vmit az asztalra.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66023 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lamorak,

En az OSI tarsintezmenyeben dolgozom. Vannak az OSI-ban barataim, ismeroseim. :twisted: Amint komolyabban eloterbe kerul az alapitvanyi tamogatas kerese, utana tudok nezni hogy hogyan lehetne palyazni, stb, csak szoljatok. :wink:
Ha erdekel, akkor annyi a keresem hogy most Julius elso 3 heteben hadd ne, mert tanitok mint oallat es annyi dolgom lesz hogy levegohoz se nagyon fogok jutni. :roll:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66008 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hú de rég jártam már erre! Látom szerveződnek a távlati tervek! 8)
Most, hogy időmilliomos lettem, nagyon szívesen beszállok bármilyen szervezésbe!
Tanulmány/előadás? Jól hangzik ez is! Ha jól értem, akkor ezeket fűznénk a végén egy csokorba és kerülnének kiadásra? :roll: (Remélem sikerült felfognom...kissé szét van esve az agyam!) Tmakeresés indul! Könyvek újbóli elolvasása is! :wink:
Az 'Utazó konferenciák' ötlete egyszerűen remek! Ha olyan lesz mint Szeged, akkor lehet gyakrabban kéne 'üléseznünk'! :D
Gandalf! Már nagyon várom ám az új VZ-t! Köszönet minden fáradozásért!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66005 Írta: franky
franky válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Darkman írta: Batti: neked is, mindenemet, amim csak volt :) pénzem házam lakásom ruhám...


Hey Darkman!

Szükségem van a motorodra, a ruhádra, meg a csizmádra... (alá Terminator) napszemcsóm már van 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65980 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hahó

ÉSzah: elküldtem Gandinak az anyagomat!

Batti: neked is, mindenemet, amim csak volt :) pénzem házam lakásom ruhám...

Lamorak: az infó-anyagot szívesen összeállítanám, már úgy értem hogy a magját, azaz magyarul megszervezném a kivitelt és a tartalmat is ( afféli központ :) No? Mit szóltok hozzá?

A vándor-konferencia nagyon tetszik, jau az ötlet :D

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.980 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére