Csináljunk filmet!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36315 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Oké.Ha szeretnétek valamit tudni még, akkor a nővérem (itt közismert nevén Dae-elena) add egy kis felvilágosítást, de ne aggodj.<br> Figyuzka, hogy ha nem lehetek szereplő akkor legalább a főcímdalt énekelhetem.A hangom állítolag nagyon jo és egy oratóriumban is énekeltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36316 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
-)))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36314 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Köszi Elanor:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36313 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Én ugyan ritkán írok ebbe a topicba, de nekem is nagyon tetszik ez az ötlet! Én is színész akartam lenni (ezt csak azért írom, le, hogy lássátok, az én szívemhez is közel áll a dolog!), mostanában pedig az operatőri szakma felé (is) kacsintgatok. <br> <br> Először is: szerintem sem a GYU történetét kellene feldolgozni, mert akkor mindenki azt gondolná, hogy ’’ezek is csak hülye fanatikusok, akik divatból koppintják PJ-t!’’ Hanem inkább a GYU filozófiáját, mondanivalóját kellne átültetni mai környezetbe!<br> <br> Másodszor: a ’’fiatalkorúak’’ problémáját is meg kéne oldani! Nagyon sokan vagyunk (pl. én a 16 évemmel…:)), akik nagyon szeretnének részt venni ebben a filmben csak túl sokan, és túl fiatalok vagyunk, és ez nem túl előnyös. Nem tudom, hogy mi erre a megoldás, de valahogy biztos lehet ellensúlyozni, pl. igényes kivitelezéssel, több felnőtt szereplővel, hiszen azt senkinek sem lehet mondani, hogy te nem jöhetsz, mert túl fiatal vagy!<br> <br> Harmadszor pedig tényleg nem kell gázsi, mert sztem aki ebben részt vesz, az úgysem azért csinálná! (Tudom, hogy Manwe csak viccelt ezzel a dologgal, de ezt akkoris meg kell beszélni!) Ez mindenkinek egy életreszóló élmény lenne, és ez már önmagában is fizetség! (Hát nem megható? :) )<br> <br> Igaz, ezeket a dolgokat már leírták előttem, de azért remélem nem baj, hogy újra összegeztem őket!<br> <br> Ja, és mindig tájékoztassatok minket, ha van bármi új fejlemény!!!! :) )<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36312 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Szívesen segítek ott ahol tudok!! Csak mondani kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36311 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Fiona: Nekem küldd el légyszi, amit írtál! És Dinch, a tiédet is szeretném elolvasni! Légyszi küldjétek el ( nyuszi_hopp@freemail.hu )!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36310 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Oké. Kinek küldjem?<br> Megszabad kérdezem, hogy ki a legidősebb a csapatban

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36309 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Fiona: küldd! Bármi jó lehet, mert az ötlet ötletet szül, ha lehetek ennyire költői... :-) <br> <br> Manwe: mint azt már mondottam (írtam) volt, nem vagyunk annyian, hogy bárkit is elutasítsunk. Leagolasnak elküldtem az általam összeállított (összecsapott?) anyagot, majd meglátjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36308 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Fiona: Írj bővebben légyszi!<br> Én sem szereplő szeretnék lenni, vagy az is lehetek, de inkább valami technikai ember.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36307 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Dínchamion: egyelőre mg csak az első negyede van meg de ha akarod azt a kicsit elküldöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36306 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Dínchamion off...<br> <br> Namárie!<br> <br> P.S.: Írjatok! Hívjatok! (Ha innen keresett valaki a 06-96 kezdetu számról, az ma nyolc és tíz között hívjon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36305 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Az attól függ, hogy mikor lesznek hajlandóak elküldeni az idopontot + a helyet. De szeintem a Madách gimiben lesz, ahogy tavaly is, szóval valahova oda kellene meetinget szervezni... Szóval nem tudom. Egyenlore.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36304 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Koszi, megkaptam, atfutottam. Lenne hozza par otletem de ezeket jobb lenne inkabb a meetingen megbeszelni. Mikor derul ki hogy mikor jo neked?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36303 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Leago: elküldtem az anyagot a freemailre és a másik címre is. Remélem, megkaptad...<br> <br> Aragorn: ha utálsz szerepelni az nem baj, de a technikai háttérben segíthetnél.. Persze csak ha van kedved! :-) <br> <br> Fiona: a sztorit írd le, nyomtasd ki, küldd szét, hadd kotoljon rajta a társaság... A meetingen minden ötletre szükség lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36302 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Eena Merck:nem baj hogyha az egyik szereplőd 14 éves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36301 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Manwe:Arrol lenne szo hogy van hét szivárvány kő és ezeket kell egyesíteni de egy kő hiányzik. De ebben vannak ilyen uj fajok is:<br> vannak az árnyékok akik olyanok mint a tündék csak sötét hajuak, sötét a bőrük meg a szemük.A főhősnő pedig egy félárnyék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36300 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Hello!! Én utálok szerepelni meg nem is tudok, de nagyon drukkolok nektek!!! Érzem még az írásokból is hogy mennyire komolyan gondoljátok és hogy mennyire szeretnétek ha összejönne!! Szóval Nagyon drukkolok. Ha esetleg segíthetek valamiben csak szóljatok:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36299 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Oké, de valami FANTASY lesz, ugye?<br> Sok-sok kaland, meg akció.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36298 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Dín,<br> <br> Még nem kaptam semmit, ma egész nam sz@rakodott a freemail, tobb oras kesessel erkezik meg minden mail. Talan megkapom holnap reggelre :)
Atnezem, bar en nem vagyok ebben szagerto. Aztutan jelzek.
Laegolas

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36297 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Leago, megkaptad a mailt? Mert sz*rakodik az Explorer, és nem tudom, elküldte-e... :-( F*ck Microsoft! Netscape Rulez! :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36296 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Még egyszer a telefonszámom: 20/377-61-32<br> <br> Aki jelentkezni akar, de nem bírja megvárni, amíg a fórumhoz jutunk, az írjon sms-t a nevével, tel.számával és e-mail-címével, hogy regisztráhasam, és ha megvan a találkozó helye/ideje/mittomén, akkor mindenkit értesítek. Rendben?<br> <br> P.S.: Ja, és ne felejtsétek el (legálább zárójelben) közölni, hogy a film miatt kerestek... Ha valaki felhív, és nem veszem fel, az hagyjon hangpostaüzenetet, és felhívom valamikor...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36295 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Manwe: a tolkieni világ azért nem jó, mert nincsenek meg az eszközeink, hogy hűen visszaadjuk Középföldét... Ha Laegolas értékelhetőnek találja az anyagot, amit küldtem (bár ebben némiképp kételkedem), akkor felrakhatja ide is, mert nekem nincs időm netezni... Laego, benne vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36294 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
A március 9. annyiban nem jó, hogy filozófia OKTV-m van, és egyenlőre gőzöm nincs, hogy hol és mikor (pontosabban: meddig)... De amint megtudom, feldobom az időpontot a fórumra, és meglássuk, mi lesz...<br> <br> Laego! Elküldtem neked némely anyagokat. Kevés, meg egy része szerintem ökörség is, de valamit csak lehet kezdeni vele (kidobni... :-) )<br> A szerepekről annyit, hogy ez egy XX. SZÁZADI tündés történet, ahol nem annyira a látványvilágon, hanem a mondanivalón van a hangsúly (szerintem). Ebből következően tessék kilépni a tünde/ork/hobbit/törp/etc. akarok lenni kérdéskörből. Laegolasnak teljesen igaza van: amíg nincs forgatókönyv, addig nem nagyon tudunk továbblépni, max. technikai dolgokat megbeszélni. Arra kérnék tehát mindenkit, hogy ha jelentkezni akar, akkor ezt egy mondatban tegye meg. Más. Az 'X éves vagyok, Y iskolát végeztem, Z-hez értek' téma szerintem felesleges. Biztos vagyok benne, hogy aki jelentkezik, és komolyan gondolja, az tutira kap valamilyen szerepet. Hogy milyet, azt majd a screenplay meg a tudás dönti el... Nem? Ötleteket kérnék, akár a fórumra, akár személyesen telefonon...<br> <br> Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36293 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
ajjajj... ez itt a kérdés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36292 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
És hányan vannak itt felnőttek, akik szerepelni akarnak ebben a filmben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36291 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Szerintem mindenkit izgat, azért lett ez a fórum!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36290 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Érdekel.<br> Monddmonddmondd:)))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36289 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Üdv mindenkinek!<br> Én a győri Bartok Béla Ének-zenei általános iskola 7. osztályánák a tanuloja vagyok és annak a korusának a szolistája vagyok.Én már kitaláltam (pontosabban a tesom) egy uj sztorit.<br> Ha érdekel, válaszoljatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36288 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Akkor új ötletek kellenek!<br> Találjunk ki a tolkieni világban valami új történetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #36287 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Persze, hogy nem kérek pízt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.868 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére