Tánc

Több
17 éve 11 hónapja #291582 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Én eléggé vevő vagyok minden táncra aminek a próbája nem előadás időpontjában van! :D
Kincső mi is az a Moondance? Érdekel...
(ha még mindig kell vadász vagy nemtom hogy volt)
De a Ladis-féle táncból is szívesen kiveszem a részem. :D
És Prokofjev! Muszáj megcsinálnunk, annyira jónak ígérkezett!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291552 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Stevie: nem lehetne inkább, nagyon beteg, sok lábmunkás kevés karral...naaaa?? Én mindig kimaradok az ilyenekből, pedig nagyon szeretem az ilyneekt....és nemcsak nézni :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291523 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis: ha lehetőség van rá, én nagyon szívesen részt vennék valami új táncban, énfelőlem lehet akármilyen beteg és lábmunkás is :) jövőre, akárhogy is, de lesz időm, úh eggyel nőtt a "kereslet" :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291521 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

ajj, Gillz! Bocs, de eszembe jutott még egy szerep... ööö... az őrültekházából szökött, fehérköpenyes... eljátszanád? icon_twisted.gif


:oops: enyém a megtiszteltetés, hogy részt vehetek a projektben, uram.

nanáhogy! :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291515 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Hééééé! Nyugi! Nem akartam senkit megsérteni, na! Nem azonosítás ez a szereppel, inkább csak... na mindegy! Úgysem értenétek meg... én sem igazán értem :P ... Elképzeltem ki mit tudna a legjobban eljátszani a szerepek közül, kinek mi állna a legjobban. (ez már megint nem sértegetés!... ahhhrrr... ebből már nem fogok jól kimászni :? )
Jajj, Gillz! Bocs, de eszembe jutott még egy szerep... ööö... az őrültekházából szökött, fehérköpenyes... eljátszanád? :twisted:
Lámások (fény-technikusok) listába felvéve: Mírc, Cica, Esgal, Áfi.
A Vevynek, a többieknek (meg a lámpásoknak is) üzenem, hogy ha ilyen nagy a kereslet rá, akkor csinálunk egy másik táncot is, kevésbbé beteget, inkább szépet, táncosat (tudjátok, ami nem szól másról csak a mozgás szépségéről), olyan nyitótánc féleséget... Abba jöhet bárki aki úgy érzi, hogy megfelelően tudja használni a karját és felsőtestét (ez abszolút nem lábas, ugrálós lesz...), viszont erős karmunkát és hajlongásokat követel... no meg nem hátrány ha forogni tud az illető (ha nem akkor most megtanítjuk!)
DVD-nézés: Jövő héten valamikor? Akkor estleg, addigra elkészítjük a dvdket is és át lehet őket venni...
Loth: ...nem egyszerű apácáról van szó... hanem egy nagyon agresszív, betegesen fanatikus apácáról stukkerrel... na jó, azt csak közben szerzi meg a padlóról :D ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291500 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc

Leguanember írta: Hihi. Loth lehiggadt. Vagy beletörődtél?


Lau és Ladis mellett én már mindenbe beletörődtem...előre is :wink: ...

[size=9:543iu1sa](ez csak az első, spontán döbbenet volt...ha jól emlékszem a múltkor is valahogy így reagáltam a nyúlra[/size]:mrgreen: )

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291492 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta:

Laurelen írta: Az est legbravúrosabb megmozdulása címre jelölném:
:arrow: amikor Iru, Vewy, Kincső és Galen próbál egy iskolai tornaöltöző padot (a nagyvárosi kellékét) felsuvasztani a színpadra az előadás közepén. az a gond hogy szünetben kellett volna, de elfelejtettem...de megoldjuk, több kilónyi smink és jelmez le a földre, pad ki az ajtón...de nem fér ki...közben berendezés hullik...ezalatt megy valami überhalk zene a színpadon...vajon mennyi hallatszik ki?...adjuk fel...NEM! bontsuk ki az öltözőt...


Én is ott voltam! :P tényleg érdekes volt... :) )


Én meg felülről próbálkoztam :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291491 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: Az est legbravúrosabb megmozdulása címre jelölném:
:arrow: amikor Iru, Vewy, Kincső és Galen próbál egy iskolai tornaöltöző padot (a nagyvárosi kellékét) felsuvasztani a színpadra az előadás közepén. az a gond hogy szünetben kellett volna, de elfelejtettem...de megoldjuk, több kilónyi smink és jelmez le a földre, pad ki az ajtón...de nem fér ki...közben berendezés hullik...ezalatt megy valami überhalk zene a színpadon...vajon mennyi hallatszik ki?...adjuk fel...NEM! bontsuk ki az öltözőt...


Én is ott voltam! :P tényleg érdekes volt... :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291481 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta:

Laurelen írta: esetleg csaphatnánk egy közös dvd nézést, hm?

Támogatom!! :wink:


abszolút! :D (bár én végül semmibe se táncoltam :cry: [azért el szabad jönni? 8O ])

Loth, fogd föl megtiszteltetésként a dolgot! :sungl:
Apácaruhát meg könnyű varrni... :wink: Szívesen segítek, ha elvállalod... 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291467 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291465 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc
Hihi. Loth lehiggadt. Vagy beletörődtél?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291461 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
[size=9:tileihaj]csak ha nem nekem kell apácaruhát varrni[/size] :wink:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291459 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
APÁCA ?!?!?TE SZERENCSÉTLEN!!!! A MANKÓS :rmad2: NYÚL NEM VOLT ELÉG????!!!! :rmad2: :rmad2:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291458 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: esetleg csaphatnánk egy közös dvd nézést, hm?

Támogatom!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291448 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Szóval Táncest...
először is, köszönöm mindenkinek aki az elmúlt hónapokban segített szervezni, tartotta a lelket, eljárt próbákra.
Az utóbbi két hónapban úgy éreztem kicsit nagy fába vágtuk a fejszénket...túl-sok-a-műsor para, túl-kevés-a-műsor para, nem-lesz néző para...volt minden.de a végére mindenki összeszedte magát, és nagyon sok segítséget kaptam tőletek. persze a legnagyobb hajrá mégiscsak az utolsó pillanatokban -táncest előtti 2 hét- volt.már sokszor elhangzott és még el is fog párszor(szerintem:) ) próbáljunk meg előre gondolkozni(nekem pl ez kifejezetten nehéz...de már dolgozom rajta:)), egyenletesen készülni, törekedni az igényesség felé.
Jól sikerült az est, fegyelmezetten, hiszti mentesen, és a sérülések és műsorváltozások miatti problémákat is kreatívan sikerült kezelni.
Szerintem egy nagyon szép teljesítmény volt mindenki részéről, de biztos vagyok benne ha folyamatosan komolyan vesszük a próbákat és a készülést sokkal többre is képesek vagyunk.
Sajnos a táncokat nem láttam....még :twisted: (de a közönségtől egyöntetű pozitív visszajelzés jött az egész előadásról!!) esetleg csaphatnánk egy közös dvd nézést, hm?

Az est legbravúrosabb megmozdulása címre jelölném:
:arrow: amikor Iru, Vewy, Kincső és Galen próbál egy iskolai tornaöltöző padot (a nagyvárosi kellékét) felsuvasztani a színpadra az előadás közepén. az a gond hogy szünetben kellett volna, de elfelejtettem...de megoldjuk, több kilónyi smink és jelmez le a földre, pad ki az ajtón...de nem fér ki...közben berendezés hullik...ezalatt megy valami überhalk zene a színpadon...vajon mennyi hallatszik ki?...adjuk fel...NEM! bontsuk ki az öltözőt...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291439 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Engem meg a Detox-szám érdekelne - elfelejtettem, mi is volt az...?

safri duo...

Ladis írta: Lau- olyan roxannes társalkodó nőt ... Mint írtam dúrva lesz, a hitelesség érdekében igencsak bele kell bújnotok a szerepekbe

ez azt jelenti hogy én leszek a kurv@????!!!!! 8O ???!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291425 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Julcs- babakocsis gyermekgyilkost-, Loth- apácát-,


:twisted: :twisted: Ladis nem kímél senkit :twisted: :twisted: :twisted:

ÉN is szívesen táncolok! Akár ebben, akár más kortárscuccban! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291424 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tánc

Áfonya írta:

Alison West írta: Egy meglehetősen off kérdésem van:
Valaki illetékes meg tudja nekem mondani, hogy mi volt a címe annak a zenének, amire Ladis és Lau (meg a rózsaszín nyuszi) moderntáncolt? Köszönöm szépen. :)


UNKLE - Rabbit In Your Headlights.

Engem meg a Detox-szám érdekelne - elfelejtettem, mi is volt az...? :D


Hú köszi szépen :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291423 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Tánc

Alison West írta: Egy meglehetősen off kérdésem van:
Valaki illetékes meg tudja nekem mondani, hogy mi volt a címe annak a zenének, amire Ladis és Lau (meg a rózsaszín nyuszi) moderntáncolt? Köszönöm szépen. :)


UNKLE - Rabbit In Your Headlights.

Engem meg a Detox-szám érdekelne - elfelejtettem, mi is volt az...? :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291416 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Én szeretnék lámpázni...
[size=9:3osnl64z]Bár rám már gondolom nemigen számítasz...[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291413 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tánc
Egy meglehetősen off kérdésem van:
Valaki illetékes meg tudja nekem mondani, hogy mi volt a címe annak a zenének, amire Ladis és Lau (meg a rózsaszín nyuszi) moderntáncolt? Köszönöm szépen. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291390 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Tánc
Ha jut nekem egy lámpa, szívesen benne lennék. :)

Már csak azért is, mert Massive Attack überrulz. Melyik szám?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291352 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Jelentkezem lámpázni én is :) ősztől (meghát úgy már nyáron) lesz időm.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291345 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
lámpázni jelentkezem :D

meg én is tervezek egy színművek-táncművek crossovert :D de ez a jövő messzi zenéje.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291340 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Szia!

Egyrészt - csak hogy tudd, drága - egézs héten gondoltam rád, minden nap izgultam érted egy kicsit ;-)

Másrészt pedig én szívesen lóbálnék lámpát, és lennék fénytechnikus.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291335 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Nos... most hogy lementek itten a dolgok, még nem áll meg az élet. Ugyanis ősszel még ott van a művészeti est. Hát, én bele is fogtam egy koreografálásba. A címe: Képmutatók, hossza 4:55, zenéje: Massiv Attack, stílusa: kortárs, mozdulat-művészet. Valahol a színház és a tánc határán, olyan kis performance. Különféle embertípusokat, és egymáshoz való viszonyukat mutatja be, miközben nagyon erősen kigúnyolja a társadalmi szélsőségeket... elég dúrva lesz :roll: ... A lényeg, hogy szügségem lenne ősztöl ezekre az emberekre heti egy hosszú próba idejére. Lau- olyan roxannes társalkodó nőt :D -, Brandír -menő cégigazgatót-, Julcs- babakocsis gyermekgyilkost-, Loth- apácát-, én -lezüllött huligánt- játszanánk. Ezenkívül szügségünk lesz 4 zseblámpás emberre, ők lesznek a fény-technikusok :P ... Mint írtam dúrva lesz, a hitelesség érdekében igencsak bele kell bújnotok a szerepekbe, szóval ha nem válaljátok akkor szóljatok időben, hogy mást keríthessek... Addig is jó pihenést -vagy érettségit, vizsgaidőszakot- kívánok mindannyiótoknak!
ja, és Lau: Mikor üssük nyélbe a hajókázást? Kinek mikor lenne jó?
Pussz: sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291218 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
Írtam a tolkien.hu- ra egy élménybeszámolót, íme:
[b]Lux Ferri – Fényhozó
(táncest élménybeszámoló)[/b]

[i]A „hátsó frontról” szeretnék tudósítani nektek. [/i]

Kb. 1 hónappal ezelőtt Lau megkérdezte, hogy volna-e kedvem a táncesten segíteni nekik, mint ügyelő. Azonnal igent mondtam, hisz akik ismernek tudják: igazi nyüzsgő típus vagyok, szerepelni nem, de a szervezésben segíteni nagyon szeretek. 
A táncosok nagyon sokat gyakoroltak hónapokon keresztül, mire elérkezett a főpróba napja. Addigra pár sérülést is beszerzett néhány ember, Julcsinak a csuklója, Launak a bokája fájt. De tánc közben, mintha teljesen egészségesek lennének….

Péntekre a „nemtudomhányadik” programtervezet is érvényét vesztette a műsor jobbítása érdekében, ezzel is terhelve az amúgy is túlterhelt szervezők idegeit. A főpróbán is sikerült sérüléseket beszerezni, Loth térde, Kincső bokája is reccsent egyet.  
Ballagás napja lévén sokan csak lélekben voltak velünk, Ladis is „kis próba-kis ballagás” rohanását előadva tudott csak jelen lenni.

És elérkezett a szombati nap. 
Az előadás előtt másfél órával már mindenki ott szorongott. Az öltözőkben a kellékek, ruhák, sminkek tömkelege. Az utolsó simítások. Ádám a stúdióban próbálja a fényeket és a zenét. A táncosok egy utolsó próbát kérnek. 
Ahogy elnézem őket, gyönyörűek. A ruhák ötletesek és szépek. A kellékek is megvannak. Az idegek szétcincálva – minden kész, hogy jól sikerüljön a fellépés. Hisz tudjuk: aki vizsga és fellépés előtt úgy érzi, hogy semmit nem tud és úgyse sikerül, annak tökéletesen összejön minden, hisz készült, gyakorolt és tanult előtte, ez az érzés csak a drukknak köszönhető.
Loth megérkezett a traumáról, Kincső egy ballagásról vidékről, a létszám teljes.
Háromnegyed 6 után pár perccel elkezdtem beengedni a nézőtérre a vendégeket. Jöttek barátok, szülők, nagyszülők, MTT-sek és külsősök. Csinosan, virágokkal és kis ajándékokkal felszerelkezve, izgulva. Talán jobban drukkoltak a hozzátartozók, mint a fellépők.

6 óra után pár perccel megkezdődött a csoda. 
Aki ott volt láthatta, aki nem, az sajnálhatja, hogy kimaradt ez az este az életéből. 
Mindeközben a színpad mögött 2 fellépés között őrült átöltözés, átsminkelés folyik. Ahhoz képest, hogy milyen gyorsan kell mindezt megejteni, a hangulat nem is forr annyira. Sokkal profibbak már annál, hogy veszekedések lennének, csak azért, mert sietni kell. 
Többen is figyelünk arra, hogy a következő szám szereplői már ott álljanak készenlétben, a színpadra bekerüljenek a kellékek és utána eltűnjenek onnan.
Lau és Ladis öltözik, fellép, odafigyel, szervez, nyugtat és próbálnak levegőt is kapni.

A szünetben egy kis leeresztés.

20 perc múlva kezdődik a második felvonás. Ez hosszabb és a közönség cseppet sem bánja. Minden szám végén hatalmas taps. 
Az előadás vége felé, mikor egy padod próbálunk felvonszolni a színpadra a fizika törvényeit meghazudtolva, majdnem kudarcot vallunk, de 5 nőn azért nem olyan egyszerű kifogni.
Hátul az épp nem színpadon lévő táncosok, Ana és én izgultuk végig az estét. Ebből a nem épp előnyös pozícióból is nagyon tetszett az egész. Mindenki szívvel-lélekkel, apait-anyait beleadva, sérüléseket elfeledve táncolt, jelenített meg érzelmeket, szituációkat.
Zárásként a konga ritmusára az összes szereplő felment a színpadra és ott rögtönözve, tánclépésekkel köszönték meg a közönségnek a tapsorkánt. Többszöri visszatapsolás és meghajlás után a függöny összezárult, az öltözőbe megérkeztek a gratuláló hozzátartozók illetve a táncosok kimentek üdvözölni vendégeiket.
Utolsó mozzanatként Ladis mindenkinek megköszönte a munkáját. Az arcokon fáradtság, de az a jóleső, ami a jól elvégzett munka után ül ki az arcokra. Ragyognak, örülnek…..

A műsorszámok közt láthattunk ír-, modern-, legyezős táncot, flamencot, gyertyás fénytáncot, hastáncosokat, performance-t, musical-t, Art Macabre-t, kortárs-kontaktot. 

Minden elismerésem azoknak, akik idejüket, egészségüket nem kímélve azon fáradoznak hosszú hónapokon keresztül, hogy nekünk egy kellemes és feledhetetlen estét szerezzenek.

Köszönöm az összes fellépőnek mindenki nevében!

Remzymama/Tünde

2006. 05. 06.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291183 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Julcsi: én Launak adtam vissza, mert ő nyomta a kezembe, nem tudtam, h. a Tiéd. Ha nem adta oda, nála kolompolj :twisted: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291171 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Nólindir írta: No.

Boszorkánytánc elején táncoló négy tünci: kölcsönadtam nektek türkizzöld kendőket, de egyet nem kaptam vissza.

Tehát valamelyikőtök jelentkezzen, ha nála van a

ZÖLD GÉZBŐL KÉSZÜLT KENDŐM!

Köszi!

U.i.: más is írhat, ha esetleg átkeveredett volna hozzá...


szia!

valamelyik nap visszaadnám a hangfaladat :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291160 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
No.

Boszorkánytánc elején táncoló négy tünci: kölcsönadtam nektek türkizzöld kendőket, de egyet nem kaptam vissza.

Tehát valamelyikőtök jelentkezzen, ha nála van a

ZÖLD GÉZBŐL KÉSZÜLT KENDŐM!

Köszi!

U.i.: más is írhat, ha esetleg átkeveredett volna hozzá...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.735 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére