A király visszatér melyik jelenetét várod legjobban?

×

Szavazás: A király visszatér melyik jelenetét várod legjobban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A Banyapók odúja
17 11.5%
Gondor ostroma
17 11.5%
A Holtak útja
29 19.6%
Szürkerév
47 31.8%
Faramir és Éowyn
14 9.5%
A Végzet hegye
8 5.4%
Vasudvardi jelenetek
3 2%
A Mordor kapuja elötti csata
7 4.7%
Aragorn megkoronázása
6 4.1%
Szavazók száma: 21 ( Novalora, VALAki_9, Elza Eldaniella, Tinfang Gelion, Ear ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 11 hónapja #123967 Írta: Agoura
Én a Holtak útjára voksoltam,mikor olvastam nagyon megragadott ez a rész,ezért nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123960 Írta: Sil
A felsoroltak közül természetesen a Holtak Útja, de a leges-leges legnagyobb kedvenc jelenetem az, amikor megjönnek a hajók, és kibontják a zászlót... :wink: De persze Szürkerévet is nagyon várom...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123953 Írta: Lili
Sziasztok!

Én Szürkerév-re szavaztam,mert,ha PJ jól megcsinálja(amiben nem kételkedem) akkor tuti sírva fogok kijönni a moziból. :( Pedig ez nem soxor fordul elő velem... :roll:
Bár gondolkoztam a Végzet-hegyén és Banyapók odúján is...(nem vagyok elfogult Frodóékkal szemben... :lol: :lol: :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123944 Írta: Artemisz
HOLTAK ÚTJA!!!!! (4.szavazat :wink: )
Hozzá kell tennem 1ébként, hogy mivel a könyvet a TTT után olvastam, az első két könyvről szóló képzelgéseimbe már "bezavart" a filmes megformálás. A harmadik könyvet viszont szinte mondatról-mondatra világos képekbe formáltam a fejemben, ezért hát százszorosan izgulok, hogy ne érjen csalódás!!!
Szürkerévet is nagyon várom, de mivel azt sztem szinte lehetetlen elrontani, meg PJ kedvenc része is, hát tuti, hogy jól fogja megcsinálni. A Holtak Ösvénye miatt jobban izgulok!
Az eddig látott képek egyébiránt maradéktalanul megfelelnek az elképzeléseimnek.... PJ:eddig *5!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123936 Írta: Ryana
Én is Holtak Útja. ;) Szerettem azt a részt, mint a könyvben mindent, ahol Aragorn volt. :)
(És ki még? 3 szavazatja van... Rándzsa, én, ki volt a harmadik? Fedd fel kiléted! ;) )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123932 Írta: Rándzsa
Nem tudom miért, de nekem a Holtak útja volt a szinpatikusabb....
Olyan szellemes..... :twisted:
Na,jó! Bevallom most hülyülök..... (az utóbbi mondatomra vonatkozik)

[size=9:acj3g837]De az ember megteheti főleg a szülinapjám[/size]

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123919 Írta: Fircorwen
Minas Tirith ostroma és a Cormallen mezei csata.
(És [size=9:28w74oiw]{bár a TTT-ben kellett volna lennie :evil: } [/size] azt a részt, amikor Pippin elcsórja a palantírt és belenéz.)

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123903 Írta: Thaurwathiwen
Sziasztok!

Én a Szürkerévet választottam, noha sokáig gondolkoztam Gondor ostromán és a holtak útján is, de végül a Szürkerév mellett döntöttem, mivel ez egy igazán megható végződés, és IMÁDOM!!!! :)

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123884 Írta: Ery
Egyértelműen Minas Tirith ostroma, egészen pontosan az, amikor Gandalf szemben áll a Főnazgullal, s közben megjönnek a rohaniak.
No és persze amikor Aragornék megjönnek délről és kibontják a zászlót.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123841 Írta: Nefadar
Nehéz választani, igazság szeint mindegyiket... :roll:
De végül is Mordor iránti szeretetem miatt a Mordor falai előtti csatát választottam, mert birom a könyvben amikor a Száj kijön és megmutatja Gorniéknak a mithril páncélinget... :twisted:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123840 Írta: svindler
Rég volt szavazás. De most újra van, és napokon belül lesz mégegy, bepótolandó a hiányosságokat.
Az új téma:
A király visszatér melyik jelenetét várod legjobban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.186 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére