George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Több
13 éve 10 hónapja #389796 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Flowehs

SPOILER!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389794 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
neeeeneeeeneeeeee, ez spoileeer (majdnem elolvastamváááá) :shock:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • flowehs
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 10 hónapja - 13 éve 10 hónapja #389788 Írta: flowehs
flowehs válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
SPOILER on

Hellobello, na én most olvasom másodszorra a sorozatot és Jon származásához hozzászólva azért nem hinném, hogy ennyire egyszerűen meg lenne oldva. Ha Lyanna és Rhaegar a szülei, akkoris még ott van a kérdés, hogy hogy került ide Ashara Dayne? És mért voltak ibolyaszín szemei? Azért ez nem lehet annyira gyakori. Valamint Jonnak sosem voltak sárkány-álmai, ami pedig a Targaryeneknél már megszállottság szintűvé vált. Kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle Martin, de már nem kell sokat várni!

Még egy dolog: Ashara Dayne állítólag azért lett öngyilkos, mert nem bírta ki a bátyja halálát (mellesleg a holttestét sosem találták meg), Arthur Dayne pedig akkor halt meg, amikor Ned rátalált a haldokló Lyannára és mellesleg Rhaegar egyik legközelebbi barátja volt. Szerintem túl sok a véletlen, hogy ilyen egyszerű legyen a megoldás. Aztán lehet, hogy csak túl sokat nézek már ki szegény Martinból :D

SPOLIER off
Utolsó szerkesztés: 13 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389726 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
A Blind Guardian A Voice in the Dark c. dalát (ami egyben az új kislemez címadó dala is) a Jég és Tűz Dala ihlette:

Hansi egy interjúban írta: - What could you tell us about the lyrics written for "A Voice in the Dark"?
- The song is inspired by George Raymond Richard Martin and "A Song of Ice and Fire". And this one is just a short introduction in the story. It’s about the boy falling from a higher attitude and the song documents what is happening during the downfall and it shows the visions that this boy has and its sort of heralding the things to come. And that's what I tried to deliver in this song as well as I tried to deliver general message that you had to wake up at the certain point and you have to face consequences.


(Mellesleg van egy War of the Thrones című szám is a lemezen, lehet, hogy az is kapcsolódik hozzá...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389150 Írta: Metaflora

Aeglos írta: Eddard 20 körül volt, amikor elvette Catelynt, a legidősebb gyereke 13 éves (vagy még annyi sem?) a halálakor, de itt Sean 50-nek is már jócskán kinéz. Írjuk a zord északi élet számlájára? :P A színész sem fiatal már, de nekem úgy tűnik, mintha még direkt öregítettek volna rajta...

Én még csak a legelején tartok, szóval még él, de már van 14 éves gyereke, és az életkorát se kell számolgatni, mert oda van írva pontosan :) "His closely trimmed beard was shot with white, making him look older than his thirty-five years."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389035 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Rabyn írta: Én azt gondoltam, hosszabb a haja, mondjuk vállig ér.
De pont elég szép az arca ahhoz, hogy Loras legyen.


Gyk.: a kép _nem_ a forgatásról való...

A fodrászok és sminkmesterek meg csodákra képesek ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389033 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Én azt gondoltam, hosszabb a haja, mondjuk vállig ér.
De pont elég szép az arca ahhoz, hogy Loras legyen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja - 13 éve 10 hónapja #389027 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Az (egyelőre úgy néz ki) majdani Ser Loras Tyrell - alias Finn Jones

(szerintem lehetne egyel jobb is, hogy a klasszikust idézzem... :D

Én inkább valami "zeffirellisebb" férfiszépséget képzeltem el, nem egy ilyen tipikusan korunkbeli divatszépfiút...)

/update: Finn Jones hivatalosan megerősítve, mint Ser Loras

Our knees do not bend easily
Utolsó szerkesztés: 13 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389016 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Felagund írta: Íme Ned 'Sean Bean' Stark :)


Egyrészt örülök, hogy Sean Bean lesz Ned Stark, mert karakterben nagyrészt egyeznek, másfelől meg (nem tudom, hogy ez mennyiben írható a smink - illetve annak hiánya - rovására, de) túl öreg...
Eddard 20 körül volt, amikor elvette Catelynt, a legidősebb gyereke 13 éves (vagy még annyi sem?) a halálakor, de itt Sean 50-nek is már jócskán kinéz. Írjuk a zord északi élet számlájára? :P A színész sem fiatal már, de nekem úgy tűnik, mintha még direkt öregítettek volna rajta...

Aki itt a képen van, az az én fejemben inkább Rickard Karstark lenne. :D

Ennek a teasernek meg látszólag nem szántak több funkciót, minthogy megszellőztessen valamit a hangulatból, de nekem bejön.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389012 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Íme Ned 'Sean Bean' Stark :)

Ezen kívül: LOL!!! :D

G. R. R. Martin írta: I’ve just reviewed the tapes of twelve young women reading for the part of Shae.

Excuse me. I need to go take a cold shower now.


Megint kizárólag Rabyn kedvéért :P

"Épp most néztem meg tizenkét fiatal lány videóját, ahogy beolvassák Shae-t.
Elnézést, azt hiszem nagyon rámfér most egy hideg zuhany."

:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389011 Írta: Alyr Arkhon
Nos.

Mint Martin is írta a blogján, az HBO végre leadott alamit a sorozatból, egy kemény 22 másodperces teasert.

Emitt az is fentvan:

www.hbo.com/game-of-thrones

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388980 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Cerebrum írta:

Aeglos írta: Amúgy linkeljetek még galériákat, nagyon szeretem megnézni, hogy mások hogyan képzelnek el egy-egy karaktert. :)


Ezek között is vannak jók:

www.winterfell.altervista.org/img.htm

Pl. ez , vagy ez , vagy ez .


Igen, őt én is megtaláltam. :)
Köszi!

Neki előfordulnak jó képei a sok giccs között:
Például Jaime meg Éjcsillag és Varjúszem Euron de még ez is tűrhető.

Más:
Lányok
főleg Loras!
Ser Barristan
Jon

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388978 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Aeglos írta: Amúgy linkeljetek még galériákat, nagyon szeretem megnézni, hogy mások hogyan képzelnek el egy-egy karaktert. :)


Ezek között is vannak jók:

www.winterfell.altervista.org/img.htm

Pl. ez , vagy ez , vagy ez .

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388976 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Jó, Jenny Dolfen mindig telitalálat :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388975 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Encsi írta: nekem eddig ezek voltak olyanok, hogy hmm, ez tényleg olyan:
agot9players.free.fr/housecards.php


Van köztük pár jó, de az én ízlésemnek valahogy túl mesterkéltek.
Felagund, amit Te linkeltél, azok között is van telitalálat (pl.: Robert Baratheon), de amúgy elég távol áll attól, ahogy én a szereplőket elképzelem.

Nekem még mindig Jenny Dolfen (gold-seven) az etalon ASoIaF téren, de a deviantarton és a saját oldalán nincs fent az összes kép.
Nem tudjátok, hogy hol lehet még tőle Martin illusztrációkat találni a fönti két forráson kívül?

Amúgy linkeljetek még galériákat, nagyon szeretem megnézni, hogy mások hogyan képzelnek el egy-egy karaktert. :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388949 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
nekem eddig ezek voltak olyanok, hogy hmm, ez tényleg olyan:
agot9players.free.fr/housecards.php

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388947 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

3.Aragorn írta:

Felagund írta: Amúgy találtam EZT a galériát, szerintem nagyon tehetséges a csávó...


Tényleg jó képek, de nekem ilyenkor mindig az az érzésem, hogy ők nem azok a karakterek, akikről oly sokat olvastam. Nem úgy néznek ki...

Biztos veletek is volt már ilyen.


Nekem speciel pont olyan érzésem volt a legtöbbnél, hogy "Vazz, IGEN!!!"

De hát, ugye, Gusztival nem lehet vitatkozni :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388944 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
A leendő Dany hozzáállása ötös :) )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388936 Írta: 3.Aragorn

Felagund írta: Amúgy találtam EZT a galériát, szerintem nagyon tehetséges a csávó...


Tényleg jó képek, de nekem ilyenkor mindig az az érzésem, hogy ők nem azok a karakterek, akikről oly sokat olvastam. Nem úgy néznek ki...

Biztos veletek is volt már ilyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388931 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Amúgy találtam EZT a galériát, szerintem nagyon tehetséges a csávó...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388929 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Köszi Felagund!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388926 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Ha már Emilia Clarke, a minap a következő üzenetet küldte (nemtom kinek :D )

Emilia Clarke írta: I am so excited to have been chosen to play such an awesome role! I am a big fan of the books and Dany is also my favorite character! I will do my very best not to let the fans down!

Best wishes,
Emilia x


Rabyn kedvéért:

"Annyira izgatott vagyok, hogy kiválasztottak egy ilyen fantasztikus szerepre! Nagy rajongója vagyok a könyveknek, és Dany a kedvenc szereplőm! Mindent meg fogok tenni, hogy a rajongók ne csalódjanak!

Minden jót!
Emilia (puszi)"

;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388920 Írta: 3.Aragorn

Felagund írta: Az már régen volt. Ezért van ott az a szó, hogy "új" :D ;)


Nyílván :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388903 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Az már régen volt. Ezért van ott az a szó, hogy "új" :D ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388902 Írta: 3.Aragorn

Felagund írta: Megvan az új (és remélhetőleg végleges) Daenerys

Emilia Clarke
Ő az


Én eddig ott voltam leragadva, hogy Tamzin Merchant lesz az...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388735 Írta: Alyr Arkhon
Úgyis a játékon múlik, nem az arcon. Én megvárom mit alakít.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388730 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Nekem tetsziiik. Jobban mint a másik.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388727 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Megvan az új (és remélhetőleg végleges) Daenerys

Emilia Clarke
Ő az

(továbbra is fenntartanám, hogy amellett, hogy a hölgyemény igen csinos, Tamzin Merchant jobb lett volna...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388272 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus
Napi jóhír:

winter-is-coming.net írta: HBO Central Europe will offer the series in Poland, Hungary, Bulgaria, and the Czech Republic.


8-)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388253 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: George R. R. Martin: A Jég és Tűz Dala - ciklus

Felagund írta: a leendő Arya Stark Tűvel gyakorol .[/url]

aranyos :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.565 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére