A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 10 hónapja #60733 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nagyon-nagyon-nagyon boldog vagyok, mert vérge sikerült megnéznem a TTT trailert!!!!!!! :P :D :P :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Már alig bírom kivárni a decembert.Annyira elvarázsolt ez a pár perc.Utánna egy napig nem lehetett hozzám szólni.Komolyan mondom PJ egy Isten(na meg persze a színészek is).Ne jó abbahagyon az áradozást. :P

Banyapók a ROTK-ben lesz benne, ez már tuti.Sz.tem ugyan úgy lesznek a bemutatók mint tavaly.HP dec.közepén(téli szünet miatt) GYU januárban(HP "miatt").
De ez csak az én véleményem.(bár ne lenne igazam és most kivételesen a Blikk igazat írna... :) )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60731 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Azt hallottam, hogy Frodó és Samu szorosan összebújva fekszenek. ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60724 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jól hallottad Minerva... :(

Persze, jobb így, hogy nincs kettészakítva, de nekem az az egyik kedvenc részem, és rossz, hogy most megint ennyit kell várnom rá...

De ha Cirith Ungolt kihagyja PJ, akkor én nem tudom, mit csinálok!!
(Valószínűleg semmit, csak szomorú leszek, és dühöngök egy sort :wink: )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60722 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mondjuk sajnálom, de
1:majd kiderül
2:, ha télleg nincs benne, akkor nincs más választás! Bele kell törődni! :cry:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60719 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én azt hallottam, hogy a Banyapókot száműzték a harmadik részbe... :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60715 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én egyetértek pipikével! :P :oops:
Elanor: Az a lényeg, hogy legyen Banyapók! De mondjuk télleg rosszul jönne ki, ha félbe lenne szedve a Banyapókos rész!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60688 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Sziasztok!


Nézegettem TTT-s plakátokat és valahogy úgy rémlett :? , hogy Aragorn van a középpontban ( :? :?: :!: )!
MI EZ?

Na most asszem baromi önző leszek....JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60679 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ragoran írta: Gondolom pl. a Banyapókos részt kiemelik...Egy ien jelenetet nem hagynak ki!


Rago, van egy rossz hírem!! A Két Toronyban állítólag nem lesz Banyapók, hanem az egészet eltolják A Király Visszatérbe! (Gondolom azért, hogy mint Boromir halálánál is, egybe legyen, és ne kétfelé szakítva.)

:cry: :cry: :cry: :cry:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60671 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szméagol! Az első is azért késett, mert akkor nagyon egyidőben lett volna a HPvel a premierje és az valahol bukta a moziknak :evil:
Honnan vannak TTTs plakátok?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #60670 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Rayan írta: Cica: naná, hogy kihagynak jeleneteket. De: Ebből a filmből már nem annyit, mint A Gyűrű Szövetségéből. Azért A Két Torony rövidebb. Ha viszont kihagyják a Lego-Gimli versengést, nagyon, de nagyon dühös leszek :evil:

Azért a Lego-Gimli versengés szerintem biztosan benne lesz. Végülis 15 órányi csatajelenetet forgattak a Helm-szurdoknál, miért pont ezt hagynák ki? :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60667 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Miíiíiíiiííiií?! Azért azt még nem hallottam, hogy a HP miatt késnek A Gyűrűk Ura részek! NEM tudok magamhoz térni. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nyugi!
Nézegettem TTT-s plakátokat és valahogy úgy rémlett :? , hogy Aragorn van a középpontban ( :? :?: :!: )!
MI EZ?

Zsofijja!

Ez egy olyan rossz rajzfilm, hogy én inkább Gyűrűkúrának nevezem! Nem megvettem!!! :!: :!: !!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60663 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vkitől azt hallotam, hogy a HP.-t csak jövőre adják és akkor viszont a GYU lesz először! :wink: Reménykedjünk!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60656 Írta: wwwalaki
wwwalaki válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
remélem azért a legfontosabb részeket nem hagyják ki!
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60653 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Cica: naná, hogy kihagynak jeleneteket. De: Ebből a filmből már nem annyit, mint A Gyűrű Szövetségéből. Azért A Két Torony rövidebb. Ha viszont kihagyják a Lego-Gimli versengést, nagyon, de nagyon dühös leszek :evil:

A bemutatós dolog 90%-os valószínűséggel így lesz, ahogy le van írva, az első film is nagyjából egy időben került a mozikba világszerte, így Európában is. De sajna Mo. az nem Európa ilyen értelemben, szóval 90%-os valószínűséggel a nyomi Harry Potter miatt késni fog a TTT. :evil:
(Elnézést a H.P. rajongóktól :) )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60641 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Gondolom pl. a Banyapókos részt kiemelik...Egy ien jelenetet nem hagynak ki!
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...1
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60638 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most olvastam (Blikk - ki-ki döntse el, mennyi hitelt ad neki - de asszem ennek a hírnek lehet.)

"Nyilvánosságra hozták, hogy a Gyűrűk Ura című trilógia (mi tudjuk, hogy nem az :wink: ) második részét december 18-tól kezdik vetíteni Nagy-Britanniában - jelentette az Ananova hírügynökség. Egyes források szerint ( :?: :!: ) ugyanazon a napon mutatják be az Egyesül Államokban és Európában is. (kérdés, hogy Magyarország hova tartozik?) A rendező. Peter Jackson reméli, hogy A két torony címet viselő folytatás legalább akkora siker lesz, mint az első rész.
- Akárcsak az első résznél, ebben is kicsit más lesz a film, mint a könyv. Bizonyos részek nagyobb hangsúlyt kapnak, bizonyos jelenetek pedig kimaradnak majd
( :( ) - árulta el peter Jackson."

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60468 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
szóval Fru:

Gondolj a helyzetükbe!! egyedül , ketten egy idegen helyen, nagy veszélyben vannak, csak ők vannak egymásnak!!
Frodot még le is köti középfölde megmentése, a gyűrű ereje árnyékként hatalmasodik fölé, és a szem is figyeli!!!
Samunak muszáj mellette állnia , és szeretetével is támogatnia őt!!

Ez szertintem annyira szép és egyszerű barátság!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60341 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
FRUUUUUUU??????? :o :o

egyszerűen , csak szeretik egymást , mintha nagyon jó testvérek vagy barátok lennének!!!

most mennem kell órára,de majd otthonról...
erről még dumcsizunk!!!

(nehogy féreértsd !! nem haragszom,csak nem értek egyet!! :wink: )

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60152 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ragoran:
köszi!!!! :P :D :P :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60133 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mien a rayzfilm?Én régen láttam...az elejét.Kb.10percet bírtam ki belőle... :P

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60062 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Szerintem ezeknél a párhuzamos jeleneteknél felhasználják a rajzfilmet! :!: 8O Bizony nem kell meglepődni , mert én az elsőben is felfedeztem néhány onnan vett jelenetet! Nekem meg van az a rajzfilm és csak akkor nézem meg ha virulni akarok egyet :D ! Na meg néha meg nézem Gollamot, mert ha mást nem akkor azt jól csinálták!

Gandalf!

Nem fejtenéd ki kicsit bővebben ezt az új jelenetek témát?
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #60056 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
hódica: Én innen töltöttem le: www.hardwired.hu/dlink.hw ide beállítod, hogy Múvi-trailer és alá beirod, hogy Két Torony. Remélem bejön...
__________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #59913 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Gandi írta:
Lesznek új jelenetek is a filmben Samu, Frodó és Gollam között...

Jézus? Horror!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #59906 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Bocs, hogy ezt hozom fel, de az első rész végén olyan ciki volt az a jelenet, amikor El azt mondta Seannak, hogy: "Örülök, hogy velem jöttél, Samu!" Ettől tisztára kiakadtam!! Pedig összességében tetszett a film, de ez! A könyvben én sem feltételeztem róluk, hogy esetleg "mások" lennének, de most egy kicsit igen.
Háthien: szerintem a film úgy lesz, hogy a film elején lesz a Helm-szurdoki jelenet, meg az orkok, stb..., a végén pedig Samuék kalandjai. Az is lehet, hogy szépen egymásba lesznek szőve a szálak, de remélem, hogy a csatát nem vágják ketté!!!! :evil:
Az SW nekem is tetszett, de erről máshol fejtem ki becses véleményem! :)
Fru :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #59867 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
sziasztok!
tudom, hogy ti már 100 éve túl vagytok rajta, de v.ki meg tudna nekem adni egy olyan címet ahonnan TTT trailert le lehet tölteni?????? :roll:
ugyanis csak most sikerült olyan v.mit(asszem program :roll: )szerezni, amivel elvileg meg tudom nézni.
előre is kössz! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #59789 Írta: Anduril
Anduril válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én azt mondom, ha nem olvasta senki egyik részt sem, akkor mindet nézze meg, és időrnedben, mert a második után elég érthetetlen az elsö rész, ha nincs előzmény.
Inkább olvasson mindenki mindent el, akkor biztosa mehet, hogy érteni fogja :lol:

¤=={=====>
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #59449 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Gandalf:micsoda?

Aki félreérti Frodó és Samu kapcsolatát:az ő baja! :evil: Egyszer csak rádöbben,hogy hohó a Rozi,meg egyáltalán ilyet feltételezni,nyaaaa!!!
Reméljük,a filmben ügyesen és okosan,és-akik még mindig-nemolvasták a könyvet,félre nem érthetően oldják meg! 8)

Tényleg,aki rászánja magát a 2.rész megnézésére,az már csak elolvasta a könyvet,gondolom...
Mert:ha nem olvasta+nem látta az első részt,akkor megnézheti,de...mit értene belőle???
/ezt meg miért írom??? :roll: /

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #59430 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Háthien: szerintem igen!!
ne a könyvben gondolkodj, hanem filmben!!
a könyvben az első könyv Aragorn , Legi, Trufa, Pippin, stb..kalandjairól szól!!! a második pegid S + F útja mordorba!!!
a fimben gondolom párhuzamosan lesz!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #59420 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én ma néztem meg másodszor a Star Warst, és kövezzetek meg, de nekem nagyon tetszett, bár a szerelmi jelenetektől falra tudok mászni, de ennyit még elviseltem. És könyvben is tetszett.
Én arra leszek kíváncsi, hogy hogy fogják megcsinálni, hogy párhuzamosan történik az egész. A Helm-szurdoki csata közepén lesz egy Frodó-Samu jelenet?
Téma zárolva.
Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.834 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére