Csapatok

Több
15 éve 9 hónapja #363367 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Csapattopicokhoz még kérdés-felvetés: még szombat éjjel kérdeztem efkút, úgyis mint rendvezemet úgyis mint keretjáték-felelőst, hogy mennyire lehet IN-es hangulatteremtés (="itt vagyunk úton és mindent elfelejtettünk") a topicban, és ennek kapcsán derült ki számomra, hogy gyakorlatilag a táborba vezető útról sem igen fogunk emlékezni semmire, mivel az emlékeink attól kezdenek majd visszatérni, hogy odaérünk a Szent Ligetbe a szellemekhez.
:arrow: Feltételezvén, hogy más csapveznek is eszébe juthatott hogy IN-es hangulatteremtést is lehetne, kértem (huszadszorra is :P ) hogy osszák meg velünk h. mi az amit tudunk ill. mit írhatunk a csapattopicba, és efkú nekem azt mondta szombaton, h. mivel hétfőn (=ma) egyeztetnek Gandalffal, egyelőre csak OUT dolgokat beszéljünk a csapattopicban.

Abból amit lentebb Gandalf írt, arra következtetek, hogy lehet majd IN-esen beszélgetni, különben hogy választunk magunknak nevet. 8)
(Nemtom lelőjem-e a konkrét ötletem hogy hogyan képzeltem az IN-es topicot, de tábvezeknek privátban szívesen elmondom :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363351 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
A Csapattopicokhoz néhány instrukció:

- A csapatoknak nincsen nevük (volt, de elfelejtették), ezért a topicok "Ring törpjei", Kincső tündéi", "Angwen emberei" és hasonló formákban nyílnak meg. Lehetőségetek van azonban a csapattal együtt, közösen nevet adni magatoknak (előtörténettől és múltbéli identitástól függetlenül), és akkor utólag át lesznek nevezve erre a topicok. Ez nem kötelező, ez egy opcionális lehetőség számotokra, de közösségépítésnek sem utolsó. :wink:
- Mindenképpen beszéljétek meg viszon a csapatsütögetést, hogyan és miként és mit szeretnétek elkészíteni! Az MTT-nek egy szem bográcsa van, így ha bográcsolnátok, akkor a csapatnak kerítenie kell a tavalyiakhoz hasonlóan bográcsot. De lehet egyéb módon is sütögetni, ahogy megállapodtok. :)
- Csapatszimbólum és/vagy csapatszín választása, ahogy eddig minden táborban.
- Amelyikőtök spoilerezni merészel, azt hazaküdjük - térítés nélkül :!: :!: :!:
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363281 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
thx

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363279 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Csapatok
Szolgálati közlemény

Kedves csapvezek!

Főszervezői kérésre írási/olvasási jogosultságot kaptatok a rendi topickhoz.

A csapattopicok kialakítása folyamatban van.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363189 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Csapatok
Ring: Katinkát ne adjuk! (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363164 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Nyah, beszéltem Ringgel és megegyeztünk, kű'dtem emailt az 5 címre amire eddig is kellett a cseréket.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363152 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Namarie eredetileg senkit sem jelölt, Gábor utólag jelentkezett és ő Namariet jelölte be. Azért raktuk őket párban, hogy legyen valaki Gáborral, aki ismeri. Nem tudom, mennyire kedveli Namariet, de csak nem jönne vele egy táborba, minden Tolkien-szeretete ellenére sem, ha Namot nem tudná elviselni!

Namarie beírta Gábort párjának, viszont az általam csinált klaszterezéskor Gábor még nem jelentkezett egyáltalán. Szóval ők formailag rendben vannak párnak, csak késtek.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363061 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Hmmm... jó kérdés :P nálam más sok (5) fiú van, amiből 1 kötött (efkú), 1 párban mozog (Ring és csapata meg Namarieből biztos nem kér :P ), Maglor és Rodarth meg húzóemberek, őket nem adom. :twisted: Ellenben szívesen od'adom Zsodoo-t egy lányért, ha Ringnek jó, így nála lenne 5 fiú. Kérdés, kit adsz, Ring? Tudom, szíved szerint Sárit, de őt Namarie mellé nem vállalom be :roll: :P Ha jól sejtem Katinka és Metaflora a különmozgók Nálad, részemről bármelyiküket adhatod, ha Neked is elfogadható a csere. (Hű de csúnya így leírva ez az "embervásár" :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363055 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Két probléma merült fel:

- Figyelmetlenek voltunk, és Cellofánt és Zsodoo-t véletlenül szétpakoltuk (nem tudom, miért), pedig kölcsönösen jelölték egymást. Cellofán Ringhez, Zsodoo pedig Kincsőhöz került. Kérdezném Ringet és Kincsőt, hogy rövid időn belül meg tudnák-e oldani a dolgot egymás között?

- Brandir jelezte, hogy mégsem szeretnék Sirgont, kérünk jelentkezőt, aki cserélne vele (ideális esetben fiúra, de ha másképpen nem megy, lányra)! Őt keresétek meg ezügyben!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362985 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Csapatok
Jaja, nem kell bolhából elefántot csinálni. Chill, gyerekek. Tudom, h. közel van a tábor, de nyugi.

Minden a legnagyobb rendben.

A már kilinkelt doksit nem baj, ha Kincső ismét kilinkelte. Látjátok, h. változnak a dolgok. S mint látjátok, még korántsem végleges a verzió. Egy-két kérdés még nyitott.

Ismétlem: csak nyugi.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362875 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Csapatok
Jajistenem. Nyilván arról van szó, h a főszervezőktől származik az érvényes információ, és ugyan a táblázatot csak mi módosítjuk, ergo az abban található dolgok a főszervezőktől származnak, a hangsúlyozás jogát fenntartjuk magunknak - tehát azt, h mikor és hogyna közöljük fórumon. De ez egyértelmű szvsz. Ne parázzatok már, megmondunk mindent időben ;) Ráadásul még a felelősség is a mienk.

És ezennel túltárgyaltam a problémát 8)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362869 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
gillznek volt itt egy hozzászólása, ami eltűnt, abban is kb. az volt, hogy nem véletlenül nem linkeltük be újra.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362865 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Sorry hogy nem fejezem be, de szeretném ha tisztáznánk h. mi a gond h. máskor ne legyen ilyen probléma: Dorw, ki volt linkelve, hisz ugyanazt a táblát szerkesztettétek, pusztán 3 oldallal lejjebb csúszott... 8O Ha azt akartátok h. tudjuk h. nem hatályos/végleges, egyszerűbb ha leírjátok ezt. :P Sőt másik táblába is írhattátok volna az új verziót, ha még nem akarjátok h. lássuk... :!: Ha szerkesztetek egy táblát amit mindenki amúgy is rendszeresen néz (pl. akár kedvencek közé is betehet) és pusztán nem hozzátok a lap tetejére, abból nem fogunk rájönni hogy ne nézzük, sorry... :roll: Különben meg azt, hogy nem végleges, tudtuk eddig is. Részemről ha máskor nem, akkor úgyis visszakeresem a linket, amikor megnyitom a szomszédos rendi beosztást és gyanús lesz h. nincs benne mindenki (nem is volt, szóltam is).

Tényleg sorry, semmi rosszat nem akartam és át is gondoltam mit csinálok és nem tűnt semmi érdemi változásnak, nem linkeltem semmi olyat olyan helyre ahol olyan látta volna akinek nem szabad, nem szivárogtattam, és ha komoly és valós probléma lett volna akkor Gandalf aki rögtön hozzászólt miután betettem, 15 perccel később, akkor szól vagy akár törli a hsz-emet. :idea: :wink: (Főleg hogy tán ő a legkompetensebb ember, mivel eddig is mindig ő linkelte be a táblákat...)

Én aláírom bárkinek hogy csináltam már hülyeségeket életemben, de ez szerintem a bolhából elefántot kategória és szimplán nem értem (mint feljebb és lejjebb is kifejtettem) h. mi változott a link feljebbhozatalával, ami miatt jogos lenne a "letámadásom", de ha megmagyarázzátok hogy én nem értek valamit és igenis bajt csináltam akkor megyek Canossába és csokival követem meg a tábvezeket. Most komolyan.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362852 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Csapatok

Angwen írta:

dorwinion írta:

Kincső (Thilanna) írta: Változtattok és be se linkelitek újra?! Ejnye :P

Gandalf írta: spreadsheets.google.com/ccc?key= ... fLUg&hl=en


Kincső! Ugye tudod, hogy túlléptél a hatáskörödön? Igaz, hogy láthatjátok a beosztásokat, de addig, amíg a főszervezők nem linkelik ide ki a táblát, addig nem hatályos a dolog. Például van még néhány nem lefutott kör. Szóval úgy néz ki, hogy ezt elhamarkodtad és nem is a te feladatod lett volna.
Vitát nem nyitok.




Azért én reagálnék. Ez tudtommal ugyanazzal a linkkel elérhető, amit már megkaptunk. A módosításokat a régivel is látjuk. Különben valszeg Kincső sem tudta volna beírni. Bárki visszakereshette volna, Kincső csak megkönnyítette a dolgunkat.

Javítsatok ki, ha tévedek.

amíg a főszervezők nem linkelik ide ki a táblát, addig nem hatályos a dolog


Nem tévedsz, de ez a lényegen nem változtat. És itt fejezzük is be.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362851 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Én sem értem a fennakadás tárgyát, pusztán Gandalf 2-3 oldallal lejjebb csúszott linkjét hoztam az 1. oldal tetejére, ahogy Angwen is mondja. Láthatólag többen rendszeresen visszakerestük a linket, én is kb.
1-2 naponta nézegettem, most meg abból jöttem rá h. beleírtátok a változásokat, h. Celebrom az én hsz-em előtt reagált is a változásokra (amiket a 3 oldallal lentebbi linkről láttunk, természetesen).

De még ha a táboros topicba linkeltem volna ki, akkor sem látná senki akinek nincs jogosultsága (ha az az aggály h. kicselezik a topictitkosítást vagy ilyesmi), így meg fentebbre hozott link nélkül is látná bármelyik csapvez :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362848 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Csapatok

dorwinion írta:

Kincső (Thilanna) írta: Változtattok és be se linkelitek újra?! Ejnye :P

Gandalf írta: spreadsheets.google.com/ccc?key= ... fLUg&hl=en


Kincső! Ugye tudod, hogy túlléptél a hatáskörödön? Igaz, hogy láthatjátok a beosztásokat, de addig, amíg a főszervezők nem linkelik ide ki a táblát, addig nem hatályos a dolog. Például van még néhány nem lefutott kör. Szóval úgy néz ki, hogy ezt elhamarkodtad és nem is a te feladatod lett volna.
Vitát nem nyitok.


Azért én reagálnék. Ez tudtommal ugyanazzal a linkkel elérhető, amit már megkaptunk. A módosításokat a régivel is látjuk. Különben valszeg Kincső sem tudta volna beírni. Bárki visszakereshette volna, Kincső csak megkönnyítette a dolgunkat.

Javítsatok ki, ha tévedek.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362843 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta: Változtattok és be se linkelitek újra?! Ejnye :P

Gandalf írta: spreadsheets.google.com/ccc?key= ... fLUg&hl=en


Kincső! Ugye tudod, hogy túlléptél a hatáskörödön? Igaz, hogy láthatjátok a beosztásokat, de addig, amíg a főszervezők nem linkelik ide ki a táblát, addig nem hatályos a dolog. Például van még néhány nem lefutott kör. Szóval úgy néz ki, hogy ezt elhamarkodtad és nem is a te feladatod lett volna.
Vitát nem nyitok.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362820 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Még ezen a héten, de konkrét időpontot nem beszéltünk még meg. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362817 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Csapatok
köszönjük, hogy megkaptuk Remzyt :)

rendi topicok már vannak, csapat topicok mikor lesznek?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362779 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok
Hát, nem örülök, hogy Ankalimon elkerült, pedig már épp kezdtem örülni a jokernek :P na de sebaj, végülis a többiek maradtak legalább, úgyhogy - miegyebet tehetnék? - elfogadom.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362776 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Nekem jó így. :) Legalább az összes kreatív ötletemet meg lehet valósítani:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362761 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Az "elvisel" meg az "együtt akar lenni" két külön dolog :D De ha bejelölte akkor jó 8)

Mi meg köszönjük a finomhangolást! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362760 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Namarie eredetileg senkit sem jelölt, Gábor utólag jelentkezett és ő Namariet jelölte be. Azért raktuk őket párban, hogy legyen valaki Gáborral, aki ismeri. Nem tudom, mennyire kedveli Namariet, de csak nem jönne vele egy táborba, minden Tolkien-szeretete ellenére sem, ha Namot nem tudná elviselni!

A csere-kérelmeket mind elfogadtuk, és egyéb javaslataitokból is a többséget, plusz még saját magunktól is variáltunk össze-vissza.
Nagyon köszönjük szépen az észrevételeiteket!
:)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #362757 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Változtattok és be se linkelitek újra?! Ejnye :P

Gandalf írta: spreadsheets.google.com/ccc?key= ... fLUg&hl=en


Hát érdekes dolgok történtek 8O :) De nekem ez a csapatverzió is tetszik - annyi kérdésem van, h. Füleki Gábor és Namarie jelölték is egymást, vagy csak az alapján osztottátok ide, h. ő hívta táborba? Mert el tudok képzelni olyan esetet, hogy Tolkien érdekli és ezért örül az infónak h. van tábor, ellenben ez nem feltétlenül jelenti azt h. a "meghívóval" együtt is akar lenni. De csak kérdés :) Határozottan használhatónak érzem ezt a felállást :) és ezek az emberkék még kaphatóbbak lesznek a tüncülésre 8)

Rabyn Te meg jó kis teler blokkot kaptál (Ami, Serrana, Olosta), pláne jó kreatívakat :) azért emelem ki, mert - statisztikai érdekesség - nincs egy másik olyan csapat se (ha jól nézem), ahol lenne 3 ember aki volt csapattárs HYN-ban, hobbitkáknál vagy tavaly siklóhajóban :P :D persze előbbi 2 csapat jelentős hányada idén nem jön :( de azért számomra érdekes mert tavaly Gandalfnál vagy hat HYN-es volt vele együtt :P :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362754 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Csapatok
Szerintem ha Vewy az én csapatomba lesz Narb is elég jól el lesz, de ez csak az én véleményem. Konzultáljak vele?Hm látom Missy is elkerült és jött SÚ.Végülis nekem ez is jó, de most ez tábvezes változtatás vagy tudtomon kívüli csere volt?Nekem megfelel ez a csapat is.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362710 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362708 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Csapatok
Kinek van lazulós csapata?
Olyan mint tavaly Rabyné volt...Mirrandot valami olyasmifélébe szeretném átcserélni.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362706 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok
Nézzétek, nekem aztán mindegy, de úgy gondoltam, jobb, ha tudjátok, honnan kell kiindulni. Én csak örülni fogok, ha így is használható lesz a végeredmény ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362689 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Ott volt az idézőjel ;) pusztán arra gondoltam, h. el kell valahogy fogadtatnom h. én vagyok a csapvez. Persze nyilván figyelembe véve, h. mindenki olyan csapvez akar lenni, aki csak koordinál és nem mindent vezet/kitalál, hanem vmilyen szinten egy akar maradni a csapattagok közül...

Én úgy gondolom h. a tábvezek is ismerik Mincéket meg engem is és tudták h. ez nem lesz egy egyszerú menet, de ha módosít valamit ez az infó h. kifejezetten engem kívánnak a hátuk közepére leginkább kilencünk közül, akkor csak azt nem tudom, h. kit lehetne cserélni :P mindenki görcsösen ragaszkodik az embereihez... egy-két kivételtől eltekintve akiről nem tudom mert nem mondott véleményt, pl. Brandir...

szerk. beszéltem Gandalffal aki megerősítette h. egyáltalán nem látják katasztrofálisnak a helyzetet, bár a problémát felfogták és majd megvitatják. ide is írom, h. egy ötletem van cserére, Brandirtól Sil és Ille, de eztet nem fogom emailben előterjeszteni mert 1. nem tudok egy órán belül beszélni Brandirral 2. abszolút megoldhatónak érzem azt h. maradjanak. innentől a tábvezek kezében a döntés ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362683 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok
A többiről nem tudok, én a magam részéről nem mondtam konkrétumot Mincéknek, csak soroltam, kik csapvezek (ezt lehet tudni) és figyeltem a reakciókat. Ezt is csak azért, mert nekem magamnak voltak kétségeim afelől, hogy ebben a felállásban működik-e a dolog, és a sejtéseim félig be is igazolódtak.

Korábban Mírrand érdekében is felszólaltam, de ő nem tőlem tudta meg, mi van, eleve ő jött hozzám, hogy van-e nálam hely, mert nem biztos, hogy jól érezné magát, ahol van. Én meg erre csak annyit mondtam, hogy nincs.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.463 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére