KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Több
16 éve 5 hónapja #347786 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Sirgon Esgalnor írta: A tár hu napok óta bojkottál

nálam is ugyanezért késnek a képek, de ha nagyon nem megy én is felteszem máshová.
Ulmo: ha jól emlékszem, a DVD-n lesznek képek és video együtt, de nem biztos, hogy jól tudom...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347740 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta:

Gandalf írta: AMÍG NEM KÜLDTÖK FOTÓKAT, KÉSNI FOG A DVD!!!!!!! :!:


És csak képek lesznek rajta? Videókkal mi lesz?
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347738 Írta: Sirgon Esgalnor
A tár hu napok óta bojkottál, de akkor itt egy másik helyről:
mttkomf.patp.fotoalbum.hu/
Ez meg nem engedett vagy 5-6-ot fel, azzal a címmel, hogy túl kicsi a kép. Ahelyett, hogy örült volna neki :roll:
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347709 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347694 Írta: Sirgon Esgalnor

Eglarcarien írta: Sirgon: nem tudom, hogy vagy vele, de egy dühös hobbitgazdasszony szerintem veszélyesebb, mint egy piroklasztár. :D

Attól függ, tud-e 100-300 Km/h-val futni :P :lol:
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347626 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Eglarcarien írta: Sokezredikkéént én is csatlakozom a köszönetnyilvánítók sorához. A szervezők előtt le a kalappal. (külön köszönet Hannának, hogy beáldozta a saját kreatív önmegvalósítását azért, h nekünk jó legyen :P )
És örök hála az állhatatos Dorwnak és Newrának, hogy sosem maradtunk tea és melegszenya nélkül.
Angwennek a masszázst, az éneklést, és azt, hogy végre tudom, hogy asszamita vagyok. Aminak, hogy sikerült meggyőznie arról, hogy nem felejtettem el énekelni. Estelnek, hogy Estel. Efkúnak a tósztot+a spontán szeretetrohamait+ a japántuctucot.

... és leginkább a hős kaszkadőröknek, akikkel az idő nagyobb részét töltöttem...
Márk, kösz, hogy nem csaptál agyon, amikor olyan kattant voltam. :P (de ha még egyszer kiveszed a cigit a kezemből...! :twisted: > jó, jó, csak vicceltem :) )
Ági, jó volt ücsörögni a lépcsőn, csokit kajálni, és 'beszélni Ágiról'! :twisted:
Rana: HÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! *körülnéz* HÁÁÁÁÁ! (bocs, ezt nem hagyhattam ki!) Instantkill. :twisted:
Tirion-Gergő, remélem, most már nem sántítasz. :) (nekem már nem fáj az állkapcsom...)
Geri: az a gaz zsoldos, aki a lányokat bántja (még akkor is, ha azok olyan harcos amazonok, mint Ági és Rana), az megérdemli, hogy a lázadó hobbitleány elkalapálja
Sirgon: nem tudom, hogy vagy vele, de egy dühös hobbitgazdasszony szerintem veszélyesebb, mint egy piroklasztár. :D
Attila, higgy benne, h simán legyőzöl bárkit az egyensúlyozós/eltalálós játékban, és akkor menni fog! De tényleg. :) Ugyanez igaz a gurulásra...
Balázs: sose vonj le olyan elhamarkodott következtetést, mint "Micsoda csodálatos vidék." (és rád is érvényes, amit Attiának írtam :) )


És még annyi mindent lehetne írni, de akkor még a holnap reggeli vonatindulásig itt pötyögnék. Szóval ha valakit nem említettem név szerint, az csak az időhiány miatt van.


:D Az egyensúlyozós játék! :D :D :lol: Jaj annyira hiányzik, hogy nem látlak titeket kaszkadőrösök. :Gandalfszerűjóságosarc:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347539 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Okés de nekem a bukfenc ment:) és nem vonok le olyan következtetés!

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 5 hónapja #347525 Írta: Eglarcarien
Sokezredikkéént én is csatlakozom a köszönetnyilvánítók sorához. A szervezők előtt le a kalappal. (külön köszönet Hannának, hogy beáldozta a saját kreatív önmegvalósítását azért, h nekünk jó legyen :P )
És örök hála az állhatatos Dorwnak és Newrának, hogy sosem maradtunk tea és melegszenya nélkül.
Angwennek köszönöm a masszázst, az éneklést, és azt, hogy végre tudom, hogy asszamita vagyok. Aminak, hogy sikerült meggyőznie arról, hogy nem felejtettem el énekelni. Estelnek, hogy Estel. Efkúnak a tósztot+a spontán szeretetrohamait+ a japántuctucot.

... és leginkább azt a sokmindent a hős kaszkadőröknek, akikkel az idő nagyobb részét töltöttem...
Márk, kösz, hogy nem csaptál agyon, amikor olyan kattant voltam. :P (de ha még egyszer kiveszed a cigit a kezemből...! :twisted: > jó, jó, csak vicceltem :) )
Ági, jó volt ücsörögni a lépcsőn, csokit kajálni, és 'beszélni Ágiról'! :twisted:
Rana: HÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! *körülnéz* HÁÁÁÁÁ! (bocs, ezt nem hagyhattam ki!) Instantkill. :twisted:
Tirion-Gergő, remélem, most már nem sántítasz. :) (nekem már nem fáj az állkapcsom...)
Geri: az a gaz zsoldos, aki a lányokat bántja (még akkor is, ha azok olyan harcos amazonok, mint Ági és Rana), az megérdemli, hogy a lázadó hobbitleány elkalapálja
Sirgon: nem tudom, hogy vagy vele, de egy dühös hobbitgazdasszony szerintem veszélyesebb, mint egy piroklasztár. :D
Attila, higgy benne, h simán legyőzöl bárkit az egyensúlyozós/eltalálós játékban, és akkor menni fog! De tényleg. :) Ugyanez igaz a gurulásra...
Balázs: sose vonj le olyan elhamarkodott következtetést, mint "Micsoda csodálatos vidék." (és rád is érvényes, amit Attiának írtam :) )


És még annyi mindent lehetne írni, de akkor még a holnap reggeli vonatindulásig itt pötyögnék. Szóval ha valakit nem említettem név szerint, az csak az időhiány miatt van.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347408 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Adelard írta: Nem találtatok egy telefontöltőt véletlenül?

dorwinion írta: TALÁLT TÁRGYAK!!!

A következőket leltük takarítás közben:
...
- 1 telefontöltőt nem tudom hol
...
Aki úgy érzi, hogy az övé a felsoroltakból valamelyik, az jelentkezzen nálam priviben.

:wink:

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347407 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Nem találtatok egy telefontöltőt véletlenül?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347383 Írta: Orowan/Gery
Nekem ez volt az első MTT összejövetel cucc, és marhára élveztem :) (annak ellenére, hogy ott bénáztam a fényekkel a gálaesten, és utolsó esti előadáson pedig szétrúgtak a színpadon :D :D) Az egész közösség annyira felüdítő a hülye osztályom után, hogy azt elmondani se lehet! Mindenkinek köszönöm ezt a négy napot!

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347375 Írta: Erdariel
Sziasztok!
Kb 3 szót tudok csak mondani: O, MY GOD!!!:D Nagyon jól éreztem magam! Le a kalappal a kórus előtt, köszi hogy hajnalok hajnalán hajlandóak voltatok énekelni velem, remélem lesz folytatása:) A színjátszásra pedig nincsenek szavak! És Szilvi, köszönök mindent:D!
Legyetek jók, még sok-sok ilyet!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347333 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Üdv!!

Már egy hete volt a KÖMF júj annyira jó volt és annyira rendesek voltatok és a szívem csücskei lettetek mégegyszer köszi mindenkinek nagyon jó volt veletek!!!

Balázs

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347319 Írta: Sirgon Esgalnor

Angwen írta: Ami a beteg AKG-s-nomádos sztorikat illeti, ritkán van ilyen hálás és toleráns hallgatóságom! :)

Ha készül második rész is a sztorikból, arra is vevők vagyunk! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347306 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: Valaki KÖMF után szavazott a topicban, mert 59-ről 60-ra ugrott a szavazatok száma. Az illetővel sajnálattal közlöm, hogy a rendezvényről lemaradt. :twisted:


Én voltam az az elvetemült, úgyhogy nem a rendezvényről maradtam le, csak az időben szavazásról. ;)

Mil: hogy is felejthettelek ki a köszönetlistámról? Partwishmaster forever! Ami a beteg AKG-s-nomádos sztorikat illeti, ritkán van ilyen hálás és toleráns hallgatóságom! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347301 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Miért is idegeskedtem volna komolyabban? TUDTAM, hogy jó lesz. 8)

Valaki KÖMF után szavazott a topicban, mert 59-ről 60-ra ugrott a szavazatok száma. Az illetővel sajnálattal közlöm, hogy a rendezvényről lemaradt. :twisted:

Vannak emberek, akik a jegyből költség-visszatérítésre számíthatnak (pl. Patiszon, aki nem volt lent, vagy akik több éjszakát fizettek, mint amennyit lent voltak), erről majd Dorw az illetőket (másokat nem!) értesíteni fogja a dolgok tisztázása után. :idea:

AMÍG NEM KÜLDTÖK FOTÓKAT, KÉSNI FOG A DVD!!!!!!! :!:
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347295 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

dorwinion írta: - 2 arany fácánt
- 1/2 vadászbarátot (nem én gyilkoltam le, becsszó!)

(Az utolsó 2 tétel esetében sürgősen, különben hadifogolynak tekintem, haditörvényszék elé állítom és kivégzőosztag elé állítom őket! :twisted: )

a madárkák celebroméi, mivel eredetileg a miénk volt, de mi megittuk az övét, tehát. a jégerfrájnd meg ratz & company közös tulajdona.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347293 Írta: dorwinion
TALÁLT TÁRGYAK!!!

A következőket leltük takarítás közben:

- 1 hajlakkot a raktár teremben
- 1 telefontöltőt nem tudom hol
- 2 arany fácánt
- 1/2 vadászbarátot (nem én gyilkoltam le, becsszó!)

Aki úgy érzi, hogy az övé a felsoroltakból valamelyik, az jelentkezzen nálam priviben.

(Az utolsó 2 tétel esetében sürgősen, különben hadifogolynak tekintem, haditörvényszék elé állítom és kivégzőosztag elé állítom őket! :twisted: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347289 Írta: Milendoria
Gandalf: életre hívtad, kitartottál, és sosem láttalak idegesnek... meg imádtam az ütemterveidet :D köszönöm.
Dorw: a hangockák a fejedben, meg a logiszitika, meg büfé, meg a zümiség a labdán, meg a vigyoraid. muszáj téged imádni :D köszönöm.
Newra: állandó optimizmus, büfé... csak úgy árasztottad magadból a jó hangulatot és nevetéseket. köszönöm.
Cue: Gálaest, állandó meghallgatásokat csináltál, és a színjátszósok kitűnő vezetése (és igenis, van szerepe a vezetőnek!) köszönöm.
Hanna: remek Közösségi Est, állandóan dorombolhattam neked, és egyébként szeretem a hangodat, olyan kellemes :) köszönöm.
Efkú: huhh. utolsó est amit ketten csesztünk el, de azért mégis tetszett mindenkinek :D meg a nyüffögések, ölelések... mindent nagyon köszönök, élmény volt. ;)
Rabyn: nagyon sajnálom hogy végül nem jöhettél :( a kommunikációt pedig.. köszönöm.
Rana: lelkizések, deppelések, röhögések közösen... ne add fel, tudod ;) köszönöm.
Ring: tudom. te is tudod. mondhatsz amit akarsz, az emberekhez nagyon értesz. a tánc? hiszen nézd csak meg az eredményt. szerintem ennél nem kell több. köszönöm.
Ratz: hát na. zseniálisan őrült vagy, meg nagyon lelkes. csak tudd a pozitív irányba terelni ezeket az iszonytató energiákat :P köszönöm a színitoszozást neked is.
Márk: jó kis félreértések, végül aztán persze simán elvállaltad a kaszkadőröket :D legközelebb te leszel az első akit megkérdezünk :P köszönöm.
Annis: iszonyatosan hálás vagyok hogy kitartottál, nem adtad fel és annira önfeláldozó voltál... szerintem remekül beváltál ;) már amennyire értek én ilyen dolgokhoz... nagyon köszönöm.
Ami: imádom a rengeteg energiádat és lelkesedésedet. meg a mosolyaidat :) kérlek maradj ilyen pozitív mindig. és köszönöm az énekeket... mindet.
Ankalimon: még a beteg ötletekben is simán benne vagy :D még a nagyon elborultakban is, szóval riszpekt :D köszönöm.
Angwen: partvistánc jeee :D és igen, megcsináljuk egyszer a koreográfiát, az tuti :D a takarító-tüncök élete a kulisszák mögött :D meg az AKG-s táborok-mese, ahogy mesélted csillogó szemmel hadarva... egyszerűen muszáj volt nevetni. köszönöm.
Julcsi: uhh sokmindent. :) a fülbevalócserét, gatyakölcsönzést, a jelenetet... szóval köszönönöm.
Klau, Viki: imádlak mindkettőtöket... maradjatok ilyen szépek és aranyosak mindig. külön köszönet a cipőfestésért, élmény volt :D köszönöm
Virág, Orsi: vigyorgós lánykák, köszönöm úgy egybe :)
Peet: az ajándékot, amit nem kaptam meg :P de tudod hogy utállak :P köszönöm. (most már tudod milyen nehéz vagyok:D)
Ryana: a sapkát, meg a csápmegrendelést... kelepkelepkelepke köszönööm.
Adelard: hogy lennvolt ha nem is végig, plusz ugye a második este :D :D köszönöm
Sen: hogy olyan senes vagy :P kifesthettelek, meg amúgyis na. köszönöm
Thereon: az elcseszett forgatást. :D de legalább felkértél táncolni :) köszönöm.
Pók: hogy hülye, meg shape of my heart, meg második este szintén :D köszönöm.
Ádám: a versek... annyira hihetetlen vagy, hihetetlen :D köszönöm.
Geri: hogy eljött és nem utálta meg a bandát sőt... meg hogy rögtön első nap beállt fénytkezelni. és hogy már megtalálható a fórumon Orowan néven. köszii :D
Apunak az odavisszautat, cipekedést, bár okozott egy jópár lidérces percet vele nekem.. deazért köszönöm.

nemtudom kit hagytam ki, de annyi ideje írom már a listát hogy bizony elfáradtam :D ha mégis kihagytam volna valakit, annak is köszönöm, igazán, nagyon.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347280 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Azt hiszem, tegnap "megbosszulták" magukat a KÖMF-ön átbeszélgetett éjszakák, ugyanis sikerült úgy elaludnom, h ne érjek be a fél1-kor kezdődő órámra. :D
Köszönőlistát nem írok, akinek köszönettel tartozom, az sztem úgyis tudja. Egyébiránt minden tiszteletem a szervezőké. Komolyan. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347268 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Húú, énisköszi. :) Nagyon jól éreztem magam.
Aki fel tudja tölteni a képeket zipbe, egybeletöltősnek, azt külön értékelném. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347222 Írta: dorwinion

Eruntale/Hanna írta:

Cueddo írta:

- Hannának, hogy már nem vagy morcos rám


Kérlek, elsétálsz előttem egy láncingben, és bűneid megbocsáttatnak :twisted:


Jááááj! És ezt én direkt kihagytam! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347214 Írta: Eruntale/Hanna

Cueddo írta:

- Hannának, hogy már nem vagy morcos rám


Kérlek, elsétálsz előttem egy láncingben, és bűneid megbocsáttatnak :twisted:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347213 Írta: Ranamarth (Endóriel)
köszi mindent.

képeket majd kiírom cd-re és nov.11.-én küldöm fel Millel.Addig türelem.

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347208 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Képek, képek? Dvd, dvd? ????? *izgatottan várakozva ugrál fel-alá* Kit kell nyaggatni vele?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347145 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

picit megkésve, de a legkevésbé sem feledve:

Köszönöm:
- Gandalfnak, Rabynnak, Milnek, Dorwnak, hogy veletek dolgozhattam egy ilyen rendezvény szervezésében
- Dorwnak és Newrának külön, hogy bármikor fordulhattam hozzátok mindenféle apróság miatt, na meg persze hogy szvsz a büfé és a letörhetetlen jókedvetek volt mindennek a lelke, enélkül szerintem már első este kipurcantunk volna :) ja, és köszönöm a személyre szóló számlavezetést :D (azt meg tízszer is meggondolom, hogy mikor veszek fel újra láncinget... :roll: :D )
- A Színjátszóknak, hogy ilyen remekül tudtunk alkotni, hogy nem kellett előírnom, hogy mikor mit csináljunk, hanem egyszerűen csak életre kelt az egész, és olyasmi született meg, amire álmomban sem gondoltam
- A Gálaest fellépőinek, hogy megcsináltuk :)
- Ratzkhának, hogy mindig levettél annyi terhet rólam (még ha nem is érezted annak), ami elég volt ahhoz, hogy ne dőljek ki, főleg estefelé; és persze hogy jól megedződött a vádlim, miközben felrohangáltam érted napi ötször a másodikra ;)
- Angwennek a hatalmas lelkesedésedet, a Ventrue-identitásomat, amit gillzzel összehoztatok, az életmentő pótebédet - és a Loreena-dalokat :)
- Ankalimonnak, hogy akkor kinyitottad az ajtót :)
- Efkúnak a közös munkát, a vacsora előtti-utáni emergency-ötleteléseket, a rugalmas koncepciót, ill. hogy a fejedbe mászhattam :D
- Estelnek, hogy elénekelted azt a gálaesti dalt, ami aztán három napig járt a fejemben elalvás előtt :) és utolsó éjjel az Istvánkirályt, amikor már végleg megdögölve-meggyötörve-kiszáradva el akartam vonszolódni aludni, és ezzel átfordítottad a hangulatom, hogy utána még egy felejthetetlen este is lett belőle :)
- Idhnek a vidám felmosást :D
- Narbnak a random mosolyokat, amikkel mindig jókedvre derítettél ;)
- Hannának, hogy már nem vagy morcos rám

szóval jó volt veletek, várom a következőt!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347103 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Akkor köszönőlista alfától és omegától: :lol:

- Köszönet JRRT-nek Középföldéért
- Köszönet a könyvek magyar fordítóinak, hogy megismerhettem ezt a világot
- Köszönet az MTT alapítótagjainak az MTT-ért
- Köszönet az MTT-seknek, akik segítettek a szervezőség felé vezető úton
- Köszönet a tatai Középfölde-fesztivál szervezői gárdájának az iskolábanalvós hétvégék meghonosításáért, annak lebonyolítási módjáért
- Köszönet Brandirnak és Ankalimonnak az ötletért, hogy mi lenne, ha idén összevonnánk a Művészeti Estet és az Őszi Találkozót
- Köszönet Dorwnak, hogy akármilyen őszi rendezvényt szívesen szervezett volna velem
- Köszönet az ötletekért, javaslatokért gillznek, Márknak, Rabynnak, Milendoriának, Hannának, Cueddonak, fqqdk-nak, akik a szervezés előkészítéséhez hozzájárultak elképzeléseikkel
- Köszönet Rabynnak a kommunikációs segítségnyújtásért
- Köszönet Dorwnak, hogy rögtök rávetette magát a logisztikusi feladatkörre
- Köszönet Aeglosnak a szakás-rend ötletéhez, még akkor is, ha végül is nem lett belőle semmi, és közösen elvetettük
- Köszönet Bennek, hogy volt gimijét beajánlotta
- Köszönet (Sz)ent Ildinek (Ben anyukája), aki helyszíni logisztikusunk és segéderőnk lett
- Köszönet Cueddonak, hogy elvállalta a Gálaestet
- Köszönet Milendoriának, hogy a kreatív/alkotói tevékenységek főkoordinátora lett
- Köszönet Hannának, aki a Közösségi Est megszervezését elvállalta
- Köszönet fqqdk-nak a kérdőívért és a "titkos projekt" ötletéért (ti. hogy minden kreatív "rendi" tevékenység a végén összeálljon a színpadon a "Megye megtisztításává"
- Köszönet Ankalimonnak a kaszkadőrök ötletéért
- Köszönet Rózsának a költségvetésért és jótanácsokért
- Köszönet a monori giminek mindenért
- Köszönet Ringnek, Annisnak, Cueddonak, Ratzkhának, Márknak, Ankalimonnak, Aminak a kreatív tevékenységek vezetéséért
- Köszönet Márknak a fuvarozgatásért, szintetizátorért, kameráért, projektorért, rugalmasságáért is
- Köszönet Meliannak, hogy megszervezte a közös odautazást
- Köszönet Gumipóknak a Lassiért és a technikai cuccok és hangszerek fuvarozásáért
- köszönet Mil apukájának a fuvarért oda és vissza (There and Back Again)
- Köszönet a szendvicssütőkért, vízforralókért, egyéb büfés felajánlásokért azoknak, akiknek köszönhetőek (nem tudom mindegyikről... :oops: )
- Köszönet a Gálaestért a fellépőknek és szervezőknek
- Köszönet a KÖMF-résztvevőknek mindenért
- Köszönet Newrának a büféért és a segítségéért
- Köszönet Sirgonnak az árusítást, mégha nem is volt igazán forgalma
- Köszönet Ranának a fotózásért és kamerázásért
- Köszönet a Közösségi Estért Hannának és Ratzkhának
- Köszönet efkúnak, aki minden tevékenységet igyekezett kézben tartani és a Megye megtisztítását megtervezte
- Köszönet a Bemutató Est szervezőinek és lebonyolítóinak, azaz mindenkinek, hogy egy tudattalan intertexttel végül is a produkció az '56-os forradalomnak is méltó emléket állított :lol:
- Köszönet Hanna apukájának is a fuvarért és a mikróért és az ideiglenes raktárterületért
- Köszönet minden kedves szóért, mosolyért, tekintetért, ölelésért, segítségért mindenkinek, akit illet
- Köszönet a pakolóknak és rendrakóknak
- Köszönet Idrilnek a felmosásért
- Köszönet a Forsense-nek azért, hogy októberben odaadták az augusztusi fizetésemet, így volt miből költekeznem
- Köszönöm a családomnak, hogy türelemmel viselte az egész időszakot
- Köszönöm Hannának, aki mellettem volt mindvégig és Nélküle nem tudtam volna végigcsinálni. :)

Ha vkit kihagytam, fogja a fáradtságra és vegye úgy, neki is köszönetet mondtam.

Lesz DVD, részletek hamarosan, addigis küldjétek a képeket!
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347097 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Elnézést... kimaradt Kincső, aki kezelte a helyzetet és nem dobott ki a Gálaestről... még mindig lógok neked egy csekk-igazoló akármivel... amiről ha így jó küldök szkennelt képet neked mailben...
Köszönet Orsienak, aki nagyon jófej volt velem és akkor is támogatott mikor Efkúnak rángatózott minden arcizma. És kérek tőled nagyon sok képet! Mondtad, hogy van, nem felejtek! ;)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347095 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Köszönetnyílvánítás:

Először is nagyon örülök, hogy lent lehettem! Kár, hogy csak egy napra... :(

:arrow: köszönet a fantasztikus produkciókért, bár nem mindegyiket láttam, de a tudat is a színpad mögött hallgatózva azért ott volt... :wink:

:arrow: köszönet mindenkinek, aki hajlandó volt szóbaállni velem és nem nézett hülyének mikor illegetve vonultam végig a folyosókon és közben idiótábbnál idiótább vigyorokat vágtam

:arrow: köszönet Efkúnak hogy vette a bátorságot hogy kiálljon velem a színpadra (köszönet ezért Ringnek is) és persze még azért mert ápolta a lelkemet, hogy nem volt mérges, mikor rontottam (vagy nem mutatta ki), és mert tudja, hogy a LEPig is zaklatni fogom a verssel! :D

:arrow: köszönet a színpad mögött zajlódó készülgetés minden résztvevőjének: Milnek, aki kifestett, gillznek, aki öltöztetett, Esthelnek, aki fura arcokat vágva kergetett, minden fellépőnek, aki elviselte, hogy lengeteztettem a ruhámat és fura arcokat vágva táncikáltam

:arrow: köszönet annak a kis csoportnak, akivel reggeliztem, külön köszönet Erynek, aki nem tépte le a fejem (habár szórakáztam a gondolattal, hogy hangos zajt csapva körbeugráljam) pedig nagyon idegesítő lehettem

:arrow: köszönet annak az ismeretlen csoportnak, aki hajnalban az örökös járkálgatásával felébresztett... tényleg fiúk... nélkületek.... nélkületek nem sikerült volna felböszülnöm annyira, hogy felkeljek...

:arrow: Márknak, aki adott matracot (itt is megemlítem Esthelt, aki uralkodott magán és az első szép és türelmes kérésemre visszaadta a matracot és nem feküdt rá a büfé közepén) :D

:arrow: köszönet Narbnak, aki vámpír menyasszonynak hívott, mert erre voltam a legbüszkébb (mi vörösek tartsunk össze :twisted: )

:arrow: köszönet Pannak, hogy ápolta a lelkivilágomat

:arrow: köszönet Gandalfnak, aki nem röhögött ki, mikor rajtakapott a másodikon énekelve és táncikálva (azt hiszem időben leálltam, de nem biztos)

:arrow: köszönet, köszönet mindenkinek az estéért... és persze a reggelért az ismeretlen fiúkkal, akiknek pont a fejem mellett közvetlenül kellet mászkálniuk...

:!: bárki akinek van képe, videója, bármilye a Gálaestről az küldje el nekem, vagy szóljon nekem, vagyis adjon életjelet! ONEGAI! PLEASE! BITTE! :oops:
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347047 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

dorwinion írta: És még valakinek, akinek mindannyian nagy köszönettel tartozunk: Rózsának. :)


Szürke eminenciások nem szoktak előtérbe kerülni, és nem várnak köszönetet, de bevallom, jól esett...

:oops:

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére