2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Több
16 éve 7 hónapja #343281 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343178 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Ja igen, a fekete-fehér képek a hátoldalán nem könnyítették meg a helyzetet, például a kép, amelyet Nimdorci zöld gyertyájáról készítettem, az például előidézett egy öt perces fejtörést a metrón. Rohinnal és Suhival bűvöltük a kis képet egy jó ideig, mire rájöttünk, mi az :D
De azért a többi felismerhető és látszik, meg aztán a rendes Lassiba is maradjon valami finomság :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343176 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Snuff, mi köszönjük a segítséged :)

egyetlen apró szívfájdalmam, hogy pár dolog fekete-fehérben nem látszott jól, pl a fotómontázson Ryana pólója meg Nodlee címlapja igazán színesben ütős. de majd a Lassiba teszünk még finomságokat ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343172 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Klassz lett a Valaróma :) Örülök, hogy írhattam bele. Köszi :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342149 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
jelentem, láttam a majdnemkész verziót, és überzsírságos.
már csak 2 dolog hiányzik, remélem hétvégén az is kész lesz.
cuppantás mindenkinek, mi most Foxszal elhúzunk SIHM (= SajóIstenHátaMögé, azazhogy Sajóivánkára meg Miskolcra) és majd tábori talin találkozunk!

addig is köszi mindenkinek a segítséget!
"ez a műsor nem jött volna létre, ha nincs..." :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342141 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
A wiki verziókezel, erre találták ki. Ha a változtatások nem felelnek meg, egy gombnyomással vissza lehet állni a korábbi verzióra :) És nem kell külön szólni róla, mert a történet fülön meg lehet nézni h mik voltak a változtatások.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342105 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Nimdorc írta: orsie: minden oks. privire kérlek válaszolj.

megdumáltuk ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342089 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
orsie: minden oks. privire kérlek válaszolj.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342070 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
elvileg akkor ezek után minden kész van, mármint szövegileg. már csak összerakni kell, meg a képmontázst Nodlee vállalta, remélem meg is lesz.
Szofi szövege jó volt, csak Fox kihúzott belőle 1-2 szóismétlést meg egy apró de fontos dolgot, a koncepcióváltás miatt.
sietnünk kellett és Szofi nem reagált a privimre, megnéztük Bennel a lectori salutemet és láttuk, hogy szinte teljesen jó, ezt a pár dolgot leszámítva.
szóval nem átírás volt, hanem némi korrektúra, szvsz Szofi ezt nem fogja felróni Foxnak.
amennyiben igen, akkor Szofi, ha olvasod, pls ne haragudj.

én holnap utazok el, kb 5-ig mailben elérhető vagyok, utána csak mobilon.
Tábori talira jövünk.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342063 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

fqqdk írta:
EDIT: belenyúltam a beköszöntő szövegbe is.


mármint szofiéba? mert abba ő akar belenyúlni. vagy változott a koncepció? (ha szofié, akkor tudjon róla, lécci)

...
azóta megnéztem, ezek jogosak, szofinak írok egy privit, h tudjon róla, de ha egyéb célból kontaktolsz vele, említsd meg kérlek.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342061 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
írtam egy-egy mondatokat a csapatelőadásokról a wikibe, kérem a tiszteld törd. bácsinéniket, artozzák be a megfelelő helyekre :)


EDIT: belenyúltam a beköszöntő szövegbe is.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341329 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
hehe, új avatarom van :D
update infó: képek Bennél, 93 darab, ebből majd szelektál(unk) - van ami montázsban lesz, meg majd a Lassiba is kerül belőle, és kitaláltuk az impresszumot :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341306 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Ben drága, ha most MSN-en lennél, illetve _tényleg_ ott lennél nem csak feljelentkezve akkor szedhetnéd a sok képet amit a megosztási mappádba tettem :P
némileg gyorsabb, mint egyenként feltenni wikire 93 képet, ugyanis ott nem tudom egybe..

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341293 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Orsie: Hadakozok vele, de egyelőre képek nélkül nehezen tudom megállapítani, hogy férünk ki, sajnos. Addig pl. az aranyköpéseket sem tudom fixen elhelyezni, míg nincs egy nagyrészt stabil kinézete az egésznek (össze-vissza tologatja őket és az úgy nemjó). Küldhetek in-progress versiont csak szvsz nagyon nem releváns. :-) Amúgy 21 oldal plusz egy kicsi van, elméletileg ki kell férjünk a keretbe.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341272 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
bocs drágáim, képeket ma, legkésőbb holnap délelőtt feltolom a Wikire (elég sokat találtam ami jó), csak 3 évest ünnepeltünk meg egyéb dolgok miatt nemigen voltam netnél.
képeket kívül van bármi amiben tudok segíteni, vagy amit meg kell oldani?
Ben, hogy állsz a word-ös szerkesztéssel? tudnál küldeni egy in-progress-verziót a privát emilemre? köszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341265 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Rabyn nem lesz gólyatáborban. Beteg :( (((((((((

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341261 Írta: Nóli i linantea
Rabyn csak jövő héten lesz gólyatáborban.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341150 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Hát, jó lenne, ha kapnék képeket (vr-wikire is mehet, sőt), anélkül elég nehéz összehozni, pláne mert szétcsúszik (próbálok berakni előzetes szövegdobozokat, de nem tudom pontosan mennyi kell és hová).
Továbbá Adim karikatúráit is jó lenne feltolni mondjuk vr-wikire, illetőleg szövegek is hiányoznak még.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341148 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Makkora most a képhiány? rabynnal azóta nem beszéltem, asszem gólyatábora van. kéne?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340748 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
találtam sok jó képet, montázshoz, magában, stb. wikire majd felteszem őket (eddig 1 van fent), de most megyek szunyálni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340742 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
nóli: köszönöm megkaptam, de fq annyira szemfüles volt, h ezt már előbb kiszúrta, így abból szemeztünk is. örök hála mindenért.

furi küldött krónikásrend élbeszt, megy wikire :)

artemisz: eddig teljes közönségsiker :D most úgy néz ki, h élből lassiba megy, nagyon remélem, h pók nem gondolja túl komolyan a két oldalt, mert nem sokat tudnánk belőle húzni, annyira jó így.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340740 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Furi accountja megvan, megy neki egy privi.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340691 Írta: Nóli i linantea

Artemisz (Erenya) írta: Ehhh, buszkésés, elalvás, általános kimerültség, módosított munkabeosztás és egyéb kavirnyákok után , ha késéssel is, de el tudtam küldeni Nimdorcnak a "mezei táborozó" - beszámolót. Köszönöm a lehetőséget!

pussz

Kösziköszi :)

Nimdorc: Küldtem neked emilt.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340658 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Ehhh, buszkésés, elalvás, általános kimerültség, módosított munkabeosztás és egyéb kavirnyákok után , ha késéssel is, de el tudtam küldeni Nimdorcnak a "mezei táborozó" - beszámolót. Köszönöm a lehetőséget!

pussz

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340597 Írta: Nóli i linantea

Furi írta: fq, az gáz ha én ebből semmit se értettem? amugy val szinűleg én hétfőn mgyek kocsival az OK???

A zsinórosból nem is kell értened, mi sem értettük :D :wink:
OK, gyere hétfőn, csak készítsd el amit megbeszéltünk.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340590 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
fq, az gáz ha én ebből semmit se értettem? amugy val szinűleg én hétfőn mgyek kocsival az OK???
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340514 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Nimdorc írta: ...laptopot

ja. lesz. de kellám netis, lesz szabad zsinór? mer nekem nincs peccskábelem, csak wlan. olyan van? mer ha egyik sincs akkor viszem a routert :D

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340509 Írta: Nóli i linantea
Ok, akkor én 1330kor találkozom magammal Kosztolányin. Ha még valaki jön, akkor vele is. (ki az? jelezzen!)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340496 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
www.bkv.hu/busz/87a.html
gyertek a 13:45-össel :) (vagy vmelyik későbbivel) végállomástól végállomásig kell jönni. és ha megcsörgetsz a buszról, kimegyek érted a megállóba.

aki ittalszik hozzon hálózsákot és ha van (fq) laptopot.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #340491 Írta: Nóli i linantea
Hm. Akkor konkrét kérdés:
Nimdorc, mikortól fogadsz minket? (értsd hánykor keész és mennyi idő alatt szeded össze magad? - elég egy vég-időpontot mondani)
Ki találkozik előtte fél órával a Kosztolányin?

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére