Krónikások rendje - Rendezkedés

Több
16 éve 8 hónapja #338109 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
szofi: egy jobb ötletem van: a te mátrai nyaralód.

énis tudok vinni egy laptopot, magyarbillentyűzetes (most is ezt használom, tehát ha hozzám külditek a mindenféléket, amik ott kellenek, akkor ottlesznek.)

mindenfélék=szoftverek, források stb.

ben, vmi lenyűgöző, h a "néha kicsit irigy voltam"-ból h lesz "nagyon csápolt". nonem téged bántalak, tudtommal legalább 3 felől dőlnek rá a privik etémában

mégvalaki? ha nincs nyaraló, akkor olcsóbban jövünk ki sok helyen, ha sokan vagyunk. egyeltalán, kik azok, akik szeretnének jönni? (és ezt konkrétan még nem írták a kérdőívben vagy a fórumon)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338100 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
tádááám az én copy-paste mesterművem:
összesített

kicsit tarka lett, igyekeztem épkézláb színeket használni (nekem már nem maradt.) jóhír, h senki sem rózsaszín.
jelzem, fq egyszer se itatott még le, nem tudom, miért nem a b-hez írta (vagy a c-hez. esetleg az e-hez)
örök hála az olyan szófordulatokért, mint pl."káosz látszata" "de csak kívülről látszott így"

és most tanuljunk belőle. nagyon sok magvas gondolat vanám benne.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338091 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Örülök, h sikerült az időpontban megállapodni, most már csak helyet kellene találni. Kinek van a családja birtokában Budapesthez minél közelebb nyaralója, amit erre a célra fel rudnánk használni?

Ha minden kötél szakad, elvileg a mi balatoni nyaralónkat (északi part, Alsóörs) el le7 eme céllal foglalni, a kertben le7 sátrazni is. Ezt előre egyeztetnem kell apámmal, h ő ott akarja-e tölteni aug. 20-át. Ha van vkinek jobb 5lete, szóljon.

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #338073 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
nekem tökéletes a 16-21-ig tudtommal, legalábbis nem tudok semmiről ami közbe lenne és nem érnék rá.

Viszont nekem sajna nincs laptopom...

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #338072 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Elvileg én is tudok szerválni egy laptopot, bár ez még bizonytalan. Más így ad hoc nem jut az eszembe, majd még gondolkozom. Időpontnak sztem egy 16-21-ig nem lenne rossz, jól sejtem, akkor Momo és Orise pont "váltanák egymást" úgymond? (ja, és írtam, de írom itt is, 21-én már nem érek rá valsz)

Külsősök közül sztem hívhatnánk Snuffot, ő nagyon csápolt a tábori topikban asszem. Csak perpill a Balatonon van holnapig.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #338068 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
tudok hozni laptopot, de ez olyan, hogy szeret túlmelegedni, szóval nem árt, ha akad a környéken egy ventilátor.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #338065 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Az időpont

aug. 16 v. 17-től 20. v 21.-ig (huszadika hétfőre esik, 18-20 3 napos hétvége.)

pontosan mikor kezdődjön és meddig tartson? (ebbe lehetőleg az szóljon bele, aki akar jönni)
ki mit tud hozni? elsősorban: gép, nyaraló (lehetőleg ne nagyon messze bp-től) és mire van szüksége?
kik jöjjenek még, akik nem krónikások?

szempontok:
-15 előttre majdnem biztos, h nem tudunk beszerezni minden anyagot ezenkívül nem lesz orsie. (és így van kétésfél hét átrágni az ötleteket)
-még nem sikerült elérni pókot (majd kapolcson), de valószínűleg a 25-26-os hétvégén már rég kész kell lenni.
-mindenképpen kell, h legyen benne hétvége, mert nincs mindenkinek nyári szünete
-momo 18-án reggel utazik.

kérdőívek szépen összesülnek, nemsokára kiteszem.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #338000 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
utálom ezt a szót hogy "gépelés"... és mindig elő jön. Sőt sztem Nimdorc már puszta szadizmusból is pont ezt hozta föl hogy kínozzon vele...

Szal a lényegre,
Mikor lesz a 4 napos izé cucc bigyó rekettye kulcsosházas cucc? Csak hogy tudjam mondani nektek hogy ráérek nektek gépelni vagy nem érek rá nektek gépelni.

ps.: apropó úgy fest hogy leszek Kapolcson...

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337988 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

ADIM a Des írta: Végül mindenkinek sikerült leadnia?
Kiktől érkezett be kérdőív?
(a grafikon helyett egy táblázat is jó lett volna. Sorry, hogy ahhoz nem volt agyam már)


most néztem postafiókot. 4 emberről nem tudok, a többiek vagy leadták vagy "igazolt távollét" (pl. nethiány). ésakkormost megnézem mikor érünk rá a legtöbben és csinálok vmi egységes-átlátható dolgot, mert nincs két egyformán formázott (mégcsak nem is mind .doc)

igen, úgy tényleg praktikusabb lett volna. amikor kitöltöttem, leesett, h ezt kellett volna kérdezni. sebaj, nem az volt a legfontosabb. igazából papíron személyesen lett volna ez érdekes vagy jójáték, h "itt, ez az idegességpukli ez az, amikor szóltak, h be kell még gépelni 5 oldalt."

köszönjük, h az ötletelősekre volt még :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337974 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Végül mindenkinek sikerült leadnia?
Kiktől érkezett be kérdőív?
(a grafikon helyett egy táblázat is jó lett volna. Sorry, hogy ahhoz nem volt agyam már)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337947 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Drágáim, ma délig, max délután 3-ig várjuk mindenkitől a kitöltött kérdőívet[color=#][/color] vissza :) Nekünk, szervezőknek ma estig kell egy hasonlót leadnunk, és én nem szeretném azt ezek nélkül kitölteni, hogy ne beszéljek a levegőbe. A Kislassi-project brainstormingját is hivatott ez a kérdőív megkönnyíteni. Nagyon fontos. Köszönjük azoknak, akik már megtették ezt!

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337771 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
akit érint.

légyszives legalább azt küldjétek el (priviben vagy emilben), h mikor értek rá elvonulni kulcsosházazni/nyaralózni, vagy h akartok-e egyeltalán. (szombat délig)

ezen 3 okból nyavalygok.
1. be kéne gyűjteni hozzá mindenfélét és akiktől gyűjtöm, azoknak szeretném mondani, h mikorra kell.
2. el kéne kezdeni szervezni, amihez szintén nem utolsó tartozék az időpont.
3. jövő héten kapolcson leszek, tehát bármennyire is szeretnék, nem fogok tudni ezzel foglalkozni.

bocsánatbocsánat. ((kössék már vissza szofihoz a netet, h irogasson ő is kellemetlenkedő postokat))
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337597 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Főleg Momonak és Tirionnak
Azt hiszem, eddig nem mondtam, de a kérdőíveket majd kitesszük vmi publikus helyre és jó alaposan átrágjuk az összes ötletet, ami bennük van. Ha vki úgy érzi, h ezzel sárba lesz tiporva mindenféle joga, az szóljon.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337586 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Hát a telószámom: 0620 978 52 92 és ált be van kapcsolva
emilem: g.barna.gulyas@citromail.hu
msn ugyanez de azon kb 2naponta vagyok fenn
amikor fenn vok msnen valszinuleg forumon is itt vok
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337583 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Rendben, köszi. :-) Optimális esetben holnap küldöm, vagy még ma este - a felvételi eredménye, azt hiszem, ebben eléggé meghatározó tényező jelenleg.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337578 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Furi írta: nekem valszinuleg az egész aug. jó! mien elérhetöségek kellenek?


ennek nagyon örülök!

azok, amiket viszonylag sűrűn látogatsz. ha pl. a telefonod az idő 70%ában ki van kapcsolva, smsre pedig nem szoktál válaszolni, akkor meg se kell adni. preferáljuk azokat, amelyek nekünk ingyen vannak, pl. e-mail, msn, privi (jelezheted, h milyen sűrűséggel nézed)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337577 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Ben írta: hmm, csúnyán fogtok rám nézni, de a 15-ös kérdés pontosan mire vonatkozik? az mtt-n belüli távlatokra, vagy úgy en bloc a magam kis szaros életében meglevőkre? :-) vagy azt, mivel leginkább az újságíró-szekciónak szól, hagyjam figyelmen kívül?

b.


nem nézünk csúnyán. elsősorban a lassira vonatkozik, aztán emtétére, aztán tágabb értelemben véve bármire. (pl. ha te a jövőben énekelni akarsz, lehet, h keresni fogunk azzal, h írj az éneklős megmozdulásokról cikket) annyit és azt írj, amennyit és amit szeretnél, ha 90%ban irreleváns, az a kisebb baj.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337575 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
nekem valszinuleg az egész aug. jó! mien elérhetöségek kellenek?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337572 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
nekem meglesz szombat délig, remélhetőleg már ma este át tudom küldeni.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337568 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
hmm, csúnyán fogtok rám nézni, de a 15-ös kérdés pontosan mire vonatkozik? az mtt-n belüli távlatokra, vagy úgy en bloc a magam kis szaros életében meglevőkre? :-) vagy azt, mivel leginkább az újságíró-szekciónak szól, hagyjam figyelmen kívül?

b.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337562 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Momo, mindent kösz. :) nekem jó, persze jobb lenne, ha tudnál jönni, márcsak azért is, mert szeretünk.

szofinak most pár napig nincs netje. ez lehetőséget ad arra, h úgy szapuljuk a topikban, h nem moderálja ki azonnal. üzeni, h a kérdőív fontos (kicsit unalmas, h folyton én írom, de tényleg szofi mondta, magától) és hogy vasárnap lesz az a megbeszélése (ettől még jó lenne, ha szombat délig kitöltenétek, hogy lehessen összesítgetni, meg gondolkodni az építő jellegű anyázásokon, stb)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337545 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Sziasztok!
A rossz hír az, hogy úgy néz ki a családom lefoglalta különböző ünneplésekre (nagymama, unokatestvér, unokahúg, névnap, születésnap, évforduló, stb)az elkövetkező hétvégéket, 18-án pedig utazom és csak szept 3-án jövök vissza. A jó hír az, hogy elkérem az egész Valaróma anyagot, és mindent kipofozok, amit írtam, és át küldöm emilben. Leendő újság ügyben bármit vállalok, Gandalf már megkért, hogy készítsek interjút Moggyal, mint az MTT titkárával. Ez így elfogadható?

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337517 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Furi írta: nekem erre mikor lesz idom?


psszt, ne demoralizálj itten! legalább a kulcsosházas időket meg az elérhetőségeidet igazán elküldhetnéd...
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337406 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
nekem erre mikor lesz idom?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337233 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
kérdőív

a grafikonos kicsit nehézkes, azt jó lett volna ott helyben lerajzolni. legfeljebb kihagyjátok. ne vegyétek túl komolyan, borzalmas lenne elolvasni.

Izé, még a csalódásokhoz alpontként (kihagytam): Kikkel mi okból üvöltöztél/akartál üvöltözni minősíthetetlen stílusban?

ide kérem szépen: dorka@umann.hu

pusz
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337107 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
apró bökkenő, hogy én holnap este már nem fogom tudni kitölteni a kérdőívet, lévén hogy Tas-on leszek, és nem lesz netem egy hétig...

nimdorc drága úgyan már, gyakorlat teszi a mestert:)

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337093 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
sziasztok! mindenkinek mindent köszönök. tényleg. nagyon.

holnap estére itt lesz a kérdőív. jó lenne, ha mielőbb kitöltenétek majd, mondjuk péntekig, mert vmikor a hétvégén szofinak lesz vmi fontosember-megbeszélése és mindannyian jobban szeretjük, ha olyan nyilatkozik rólunk, aki vmilyen formában tájékozódott a véleményünk felől.

ujságíró-szekció: légyszives gondoljátok végig az augusztusotokat, h mikor lehetne összehozni vmi kulcsosházas dolgot. (erre is teszek majd be kérdést)

gergő: ha látnád, milyen q lassan gépelek... ez a te szakterületed, ne szerénykedj. őstehetség vagy. ezen a vonalon építs karriert. a lassiban örömmel vállalunk efféle tehetséggondozást.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336512 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
A Felderítők már lent vannak, és azt üzenik, hogy hűvös estékre kell számítani , most is két pulcsiban csücsülnek a jó levegőn, úgyhogy tessék melegruházattal is készülni!!!
(ezt most komoly!)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336293 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
No, drágáim én hozok egy David Day: Characters from Tolkien-t az illusztrációk miatt, egy Szilmarilokat, egy Carpenter-életrajzot, egy Tolkien-enciklopédiát és egy Kalevalát. Mohácsyról letettem.

Kéne olyan kis hangfal, amit discman-re le7 csatlakoztatni, különben nem fogunk tudni zenét hallgatni. Ja, és zenék is kellenek. Meg a bestof-ok.

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336118 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Hallottam, hogy valami hibbant garázdálkodik a környéken!
Ha ez ennyire veszélyes, akkor hozom a saját arzenálom, hiszen a csapat mindenekelőtt, nemigaz?

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.249 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére